Форум Рідного Міста

Обов'язкове харчування в поїздах

Андрій Пелещишин - 21-6-2006 у 21:24

Укрзалізниця придумала собі новий спосіб заробити "копійку". Тепер це обов'язкове харчування в поїздах.
Зрозуміло, що вартість харчування буде включено в квиток.
Я вже мовчу про монопольне хамство такого рішення та його невигідність пасажирам.
Але принаймні цікаво, як Укрзалізниця планує задовольняти обовязковою їжею людей з особливими потребами - тих хто на дієті, діабетиків, гастритників, алергетиків, віруючих деяких конфесій і тп і і тд.

vovka - 21-6-2006 у 22:05

Мені теж це дуже неподобається, хоча досить рідко їжджу поїздом.
Але я чув що обовязковим буде харчування тільки в поїздах які їдуть більше дня. Наприклад в такому поїзді як 91-92 Львів-Київ цього не буде. Це ж дурниця..

А ще вони постіль хочуть включити у вартість квитка. Хоча це помоєму правильно.

Юрій Сєров - 21-6-2006 у 22:19

Цитата:
А ще вони постіль хочуть включити у вартість квитка. Хоча це помоєму правильно.

Ага, а якщо я їду потягом Ів-Франківськ-Київ, до Львова, навіщо мені постіль

А відносно харчування, знаючи наш рівень сервісу, підозрюю, що це буде якийсь жах. І не з'їсти і гроші потрачені. Ви чай пробували замовляти?

До речі це реальна схема підняти ціни на квитки. Включають вартість всього у ціну квитка, потім коли видно, що експеримент невдалий, скасовують харчування, а ціну квитка залишають попередньою.

vovka - 21-6-2006 у 22:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ага, а якщо я їду потягом Ів-Франківськ-Київ, до Львова, навіщо мені постіль

Незнаю. Думаю в такі квитки її ніхто включати не повинен. Хоча в нас все може бути..

Цитата:

Ви чай пробували замовляти?

Пробував. В принципі чай як чай. Щоправда це в 92 поїзді.

Demyan - 22-6-2006 у 08:39

Їхав недавно потягом, ось що розповів начальник поїзда:
Це буде добровільно, однак, буде 50 на 50, тобто хочеш з їжею хочеш без, але якщо закінчились квитки без їжі - мусиш брати з їжею :lol: Добровільність пропала.
В їжу буде входити стандартний пайок - щось типу плавленого сирка, хліба, печення, чай...буде стандартне меню.
Як на мене це все повний абсурт! І вартість постілі - це не потрібно, адже квитанцію не важко взяти, а якщо я не беру постілі?

Олександр Чорнобиль - 22-6-2006 у 08:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ага, а якщо я їду потягом Ів-Франківськ-Київ, до Львова, навіщо мені постіль

Незнаю. Думаю в такі квитки її ніхто включати не повинен. Хоча в нас все може бути..


Отож... З таких моментів, як в яких саме потягах буде "включено" харчування і постіль (тобто скільки часу пасажир має перебувати в потязі, щоб "заслужити" таке "щастя") потрібно було одразу починати. Але, наприклад, на офіційному сайті "Укрзалізниці" - ні слова. Дуууже клієнт-орієнтована організація! :mad::mad::mad:

Тарас Задорожний - 22-6-2006 у 10:42

Я останнім часом їжджу частенко і маю доволі великий досвід харчування "залізничною їжею". Не надто в захваті я від вибору. Один з найпрестижніших наших поїздів (91-92) крім консервів пропонує зрідка відбивні, курячі лапки та яєшні... Це не те, за шо варто викидати гроші. Переважно все в поїздах лише розігрівають... А літом це не надто добре... Тому, краще хай би розширили меню, в них і більше клієнтів на вагон-бар чи вагон-ресторан би з"явилося...
Нав"язувати комусь їдло - це хамство.... А може я голодую ;)

Андрій Пелещишин - 22-6-2006 у 11:09

Цікаво, а вони в Страстну Пятницю будуть їжу пихати пасажирам? Особливо оті "лапки, яєшні" ?

Громов Сергій - 22-6-2006 у 12:54

Є багато слів "ЗА" і "ПРОТИ"...

От наприклад - таргани. Їх можна вивести тільки забороною харчування у вагонах слідування - тільки у відведених місцях. Моментально - уявіть собі час обіду і пасажири, навіть не всі, ломанулися у вагон-ресторан ....... через весь состав ....... масово :(

Забобони, умовності і віросповідання лишимо у спокою - тут зовсім тема закрита.

Одним словом - АБСУРД.

Тарас Задорожний - 22-6-2006 у 20:10

Між іншим, тарнганів не бачив у вагонах дуже давно

MartinkaDP - 22-6-2006 у 20:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Між іншим, тарнганів не бачив у вагонах дуже давно


у потягах з Донецька і Маріуполя бачу регулярно: 1 поїздка=1 тарган


Цитата:
Ви чай пробували замовляти?

бєєєє. мало того шо чай найдешевших сортів, вони ще й кладуть у нього цукор, скіки разів не повторюй "БЕЗ ЦУКРУ!!!!!" хоча по ідеї мають давати його окремо.:mad:

Тарас Задорожний - 22-6-2006 у 21:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від MartinkaDP

у потягах з Донецька і Маріуполя бачу регулярно: 1 поїздка=1 тарган



Давно ними не їздив, сперечатися не можу... Але на Львів-Київ нема

Тарас Гулка - 22-6-2006 у 21:18

Якщо пам'ятаєте, то осени залізниця вже запроваджувала експеремент із оплатою постілі в касі.
Я про враження писав в пості
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=4107

Якщо буде так із харчуванням то крім описаних вище заперечень буде проблема і з квитанціями. Особисто виступаю категорично проти обов'язкового харчування і постілі.

Громов Сергій - 23-6-2006 у 08:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Цитата:
Оригінальне повідомлення від MartinkaDP

у потягах з Донецька і Маріуполя бачу регулярно: 1 поїздка=1 тарган



Давно ними не їздив, сперечатися не можу... Але на Львів-Київ нема


Львів-Київ як на мене єдиний пристойний потяг. Львів-мАсква або Ужгород-мАсква самії ковбойскі поїзди з повним переліком пригод.

Юрій Сєров - 23-6-2006 у 11:19

Цитата:
Давно ними не їздив, сперечатися не можу... Але на Львів-Київ нема

А ти спробуй не №92, а №660
:baddevil:

Тарас Задорожний - 23-6-2006 у 12:33

Останній раз я їхав якимсь таким задрипаним франківським, але жуків не бачив... Може сліпну ;)

Demyan - 23-6-2006 у 13:04

їздив останіми часами Львів-Черкаси, Львів-Кременчук, Львів-Суми, Харків-Трускавецьк, Ужгород-Київ - нормальні поїзди, правда пиво по 3,50 в деяких :).

Dmy - 23-6-2006 у 16:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від MartinkaDP
Цитата:
Між іншим, тарнганів не бачив у вагонах дуже давно

у потягах з Донецька і Маріуполя бачу регулярно

Я давно не бачив :rolleyes:
Мабуть, ти їм подобаєшся, а я ні (в принципі, зрозуміло)... :(
Цитата:
1 поїздка=1 тарган

- і вони встають у чергу, аби на тебе подивитись

Андрій Пелещишин - 12-7-2006 у 13:55

Вже ввели
Цитата:
Антимонопольный комитет Украины (АМК) официально рекомендовал "Юго-Западной железной дороге" в течение месяца прекратить предоставлять обязательное питание в поезде № 2/1 "Киев-Москва-Киев".
В сообщении АМК отмечается, что этим Комитет осуществил очередной шаг в направлении отстаивания добровольного выбора и прав пассажиров.

Как исследовал Комитет, отдельным приказом железная дорога начала непредвиденное законодательством включение платы за продуктовые наборы в стоимость проездных документов на "столичный экспресс". То есть, вопреки существующим правилам, теперь принудительно взымаются дополнительные 25 и 17 грн. за питание, соответственно, в 8 и 9 вагоне поезда, что может быть неприемлемым для многих пассажиров.

Кстати, первые жалобы о навязывании питания уже поступили в АМК. При этом такое "обслуживание" не только навязывается потребителям, но и приводит к увеличению расходов государства, поскольку служащим и работникам бюджетных учреждений стоимость билетов на командировку возмещается за счет государственных средств.



http://www.korrespondent.net/main/158534

Андрій Пелещишин - 17-8-2006 у 11:55

Залізниця відмінила експеримент.