Форум Рідного Міста

Святкування 750-річчя Львова

Олександр Чорнобиль - 27-6-2006 у 15:41

А що чути про святкування 750-річниці рідного міста? Чи є вже визначена дата, чи відомо щось про події, які будуть відбуватись в рамках свята?

Юрій Сєров - 27-6-2006 у 20:41

Ще не всі гроші закопали. :baddevil:
А якщо серйозно, то деякі заходи вже відбулися в рамках цих святкувань, зокрема 6-9 травня. Основні ж заходи планують на осінь, я так розумію на жовтень. Думаю погода буде абсолютно не святкова.

Тарас Гулка - 27-6-2006 у 22:00

В рамках святкування 750-чя Львова у Львівській галереї мистецтв відкрилася виставка присвячена Львову від старих часів до Помаранчевої революції.
Представлені фотки, макети старого Львова, трохи старовинної зброї , трохи книг (деякі старовинні книги виставлені вперше), є багато речей релігійного призначення. Завершує це все валянки, "барабани" і палатка із майдану :)
Речі надали майже всі музеї Львова.
Загалом цікаво і непогано, але, як на мене, могло б бути краще, чи то пак, більше.
З часом виставка буде їздити містами України і Польщі.
Нагадую, що ЛГМ працює щоденно крім понеділка з 11 до 17 (в неділю з 12 до 16). Вартість квитка на виставку 3 грн.

Odarka - 7-8-2006 у 17:47

Святкування відбудеться 29, 30 вересня та 1 жовтня. Програма буде насичена. Поки що йде робота зі спонсорами:)

Юрій Сєров - 7-8-2006 у 18:02

Цитата:
Святкування відбудеться 29, 30 вересня та 1 жовтня. Програма буде насичена. Поки що йде робота зі спонсорами:)

А детальніше? Чи будеш зберігати інтригу?

Thror - 9-8-2006 у 05:20

У Шевченківському Гаї пройде міжнародний фестиваль середньовічної культури "Львів Стародавній". Думаю, що зробимо ще краще ніж робили в Луцьку.
Детальніший анонс буде скоро:-)

Олександр Чорнобиль - 22-8-2006 у 10:06

Тримання інтриги з програмою свята досягає, як казав колись Петросян, свого апофігея і апофеоза. Вчора побачив по ТБ ролики присвячені святкуванню. Ролики непогані, з пивом підуть, :) але для чого було писати на них ось цю адресу - http://www.750.lviv.ua? Тааакий інформативний сайт! :mad:

Анастасія Кулакова - 22-8-2006 у 11:30

Згодна, це не те що сайтом, сторінкою навіть не назвеш. Хоча задумка непогана і яскрава.

Василь Яворський - 22-8-2006 у 14:39

хмммм... а той "сайт" про що?

Анастасія Кулакова - 22-8-2006 у 15:19

Той сайт виконує функцію звичайнісінької афіші. Просто афіша, але не на стовпі чи паркані, а в інеті.

Роман Голощук - 22-8-2006 у 15:25

На день міста обіцяють ще якесь "супер-пупер" світлове шоу. А також туристів обіцяють "на халяву" водити на екскурсії містом :-)