Форум Рідного Міста

Що ж таки насправді трапилося з коаліцією?

Андрій Пелещишин - 6-7-2006 у 19:30

Хтось може мені пояснити, що ж таки сталося в ВРУ? Чого ж вся коаліція так дивно повалися? І чого така тріщина пішла в соціалістів між Вінським та Морозом?

Цікаво, чи то якась інформація виплила чи ще щось трапилося?

Юрій Сєров - 6-7-2006 у 20:18

От сиджу, читаю різні сайти і нічого не можу зрозуміти...
Розумію одне - думають вони не про народ :(

marco - 6-7-2006 у 20:42

Гроші Ахметова помножені на амбіції окремих політиків зробили свою справу.

Андрій Пелещишин - 6-7-2006 у 22:52

Вже вибрали Мороза.
За інших обставин я би вважав такий вибір оптимальним. А так - якась муть. :(

ZT - 6-7-2006 у 22:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
От сиджу, читаю різні сайти і нічого не можу зрозуміти...
Розумію одне - думають вони не про народ :(


я дивився по ТБ Верховну Раду, і склалося враження що все якраз на краще, і що ця вся комбінація була продумана наперед. Думаю Мороз може виконувати роль моста, цікаво тільки хто буде прем’єром.
Ех, ну і дали наші політики жару, хто б подумав, що буде щось цікаве!..

vovka - 6-7-2006 у 23:27

Загалом позитивно ставився до кандидатури Мороза на пост спікера хоч давно його недолюблював, але те в який спосіб це було зроблено... Одним словом зрадив він партнерів по підписаній його руками коаліції.

З прем'єром теж цікаво...

Юрій Сєров - 7-7-2006 у 01:16

Як на мене, то так не робиться. Варіант, можливо справді, не найгірший, але про це треба було домовлятися з НУ і БЮТ.
Я так розумію, що Юля вже не прем'єр... Хоча хто його зна...
Ми ж нічого не знаємо, що там відбувається.

tysovska - 7-7-2006 у 10:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ми ж нічого не знаємо, що там відбувається.

Найгірше те, що, схоже, НУ та БЮТ теж поняття не мають, що відбувається...

Роман Голощук - 7-7-2006 у 10:57

Все що сталося, це ще одне підтвердження того, що у нас в державі не політика, а політиканство. Домовленості руйнуються, інтриги відіграють важливу роль...
Одним словом - "візантійсько-циганська модель" (як сказав Кость Бондаренко).
Сумно :-(

Павло Жежнич - 7-7-2006 у 14:30

Тут є два варіанти:
1) Або всі всіх розводять
2) Або всі грають за одну команду, правда формально в різних кольорах
І всі ті комедії, що відбуваються, підтверджують або перше, або друге. Найгірше, що ВР давно забула про людей, які її вибирали.

Михайло Iгоревич - 7-7-2006 у 16:15

дуже сумно. але особисто в мене є чудова втіха - я виіграв вже другу пляшку пива на політичних прогнозах :)

Юрій Сєров - 10-7-2006 у 01:52

Приєднається НУ чи ні? Які прогнози?

Андрій Пелещишин - 10-7-2006 у 06:28

думаю, в повному складі - ні. Але якась частина може і ввійти.

Олександр Чорнобиль - 10-7-2006 у 08:24

А хіба так можна? Хіба їх тоді не виженуть і не замінять наступними по списку?

tysovska - 10-7-2006 у 08:49

А імперативний мандат не діє - і Вінський це підтвердив.

Олександр Чорнобиль - 10-7-2006 у 10:16

Не діє чому? Бо був частиною конституційної реформи? ;)

Ігор+ - 10-7-2006 у 18:51

Як не крути, а у всьому повинна НУ. Коаліцію можна було створити 2 місяці тому.

Юрій Сєров - 10-7-2006 у 20:12

Особисто мене такий розвиток подій трафляє. :(
Яким чином можна висловити протест? Можливо не такий радикальний http://www.korrespondent.net/main/158355/, але щось хотілося б.
Знову повісити помаранчеву стрічку? Треба, щось новіше. Якщо помаранчево чорну, то зроблять всіх фашистами :baddevil:.
Може створити інтернет-проект?
Які ідеї?

Макс Южаков - 10-7-2006 у 20:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор+
Як не крути, а у всьому повинна НУ. Коаліцію можна було створити 2 місяці тому.

Принципової різниці між "два місяці тому" і "сьогодні" не бачу.
КРС могло сформуватися і раніше.

Макс Южаков - 10-7-2006 у 20:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Знову повісити помаранчеву стрічку? Треба, щось новіше. Якщо помаранчево чорну, то зроблять всіх фашистами :baddevil:.
Може створити інтернет-проект?
Які ідеї?

Один з вариантів згадується у наступній новині:

У вівторок о 9.30 біля стін Верховної Ради пройде мітинг протесту проти створення коаліції між Партією регіонів, Соцпартією і Компартією та висунення Віктора Януковича на посаду прем’єра.
...
"Ми нікому не дозволимо порушувати наші права, свободи і інтереси. Ми нікому не дозволимо порушувати закон. Ми не “помаранчеві”. Наші кольори – синій і жовтий. Пов’яжи на ознаку громадянської солідарності синьо-жовту стрічку", - сказано у заклику.

http://pravda.com.ua/news/2006/7/10/44238.htm

А це довісок:

Партія регіонів, Соцпартія і Компартія проведуть у вівторок мітинг під стінами Верховної Ради на підтримку антикризової коаліції.

Мітинг почнеться о 9 годині, повідомляє сайт Партії регіонів. 006/7/10/44226.htm

http://pravda.com.ua/news/2006/7/10/44226.htm

Юрій Сєров - 15-7-2006 у 05:20

Не зовсім розумію поведінку НУ.
Вони згідні приєднатися до коаліції, за умови, що крісло прем'єра їхнє. Як на мене нездійсненна вимога, так би і сказали - не приєднаємося.
Чи це вони вирішили піти ва-банк.
Які прогнози на подальший розвиток подій?

tysovska - 17-7-2006 у 08:35

Сьогодні о 9:00 на Майдані, у наметовому містечку, звучав гімн. Воно, звісно, для душі приємно - послухати гімн зранку в оточенні гарних людей... Є спроби повторити Майдан, але я там соваюся щоденно, а народу не додається. Мені здається, що якби був якийсь чіткий лозунг, якась дієва ціль, пару десятків тисяч киян вийшло би, але поки що все таке аморфне - нема ні відчуття справжньої загрози, ні відчуття справжньої мети.

Андрій Пелещишин - 17-7-2006 у 08:45

Якщо вірити Азарову- НУ уже готова увійти до коаліції і без власного премєра, і з комуністами.
Чи це правда - думаю, скоро побачимо.

Олександр Чорнобиль - 17-7-2006 у 09:25

Маючи можливість спостерігати за політичними маневрами НУ останній час, я з впевненістю поставив би гроші на те, що вони приєднаються до цієї коаліції. Якби було де:cool:

Сергій Бєляєв - 17-7-2006 у 16:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Мені здається, що якби був якийсь чіткий лозунг, якась дієва ціль, пару десятків тисяч киян вийшло би, але поки що все таке аморфне - нема ні відчуття справжньої загрози, ні відчуття справжньої мети.


От тому й аморфне, що тільки гасла та цілі, а щоб людей вивести потрібна ще й організація.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Якщо вірити Азарову- НУ уже готова увійти до коаліції і без власного премєра, і з комуністами.

А якщо вірити Безсмертному - буде розпуск ВРУ.

Однозначно можна сказати лише те, що йде велика політична гра. Прогнози в цій ситуації недоречні - неможна передбачити щось не володіючи інформацією про те, що ж насправді відбувається.

От зараз, наприклад, почув в радіоефірі заяву Тарасюка про те, що може бути коаліція НУ з Регіонами і Ко, та про те, що НУ має бути представлена в уряді, навіть перебуваючи в опозиції (це реально за рахунок посад, на які призначає Президент).

Юрій Сєров - 18-7-2006 у 03:48

Цитата:
А якщо вірити Безсмертному - буде розпуск ВРУ.

Думаю, що не буде. ПРУ за цей час тільки набрала, в той час як НУ втратила.
І взагалі мене вже серйозно дратує ця НУ, 3 місяці морочила всім голову (мій дідо дістав гіпертонічний напад, як почув, що вони з ПРУ коаліцію роблять), а потім з того всього вийшов великий пук в калюжу. А тепер бігають і випрошують посади в Янека. Вся політрада, всі оці лузери: проффессорри-зваричі, безсмертні-адміністративні-реформатори і інші порошенки мали б піти з партії або хоча б з керівництва партії.
Мати такий кредит довіри населення та підтримку і так вс..... Янек-прем'єр, якийсь жахливий сон.
Думаю в Юлі серйозні перспективи. Якщо грамотно поведеться, практично весь електорат Ющенка і Мороза проголосує за неї.

Андрій Пелещишин - 19-7-2006 у 12:54

Цитата:

Думаю, що не буде. ПРУ за цей час тільки набрала, в той час як НУ втратила.

Таки так. Зараз вже про розпуск ВРУ може говорити лише уболівальник ПР.
Може й добре, що все складається так. Хай трохи Янукович порулить, бо таке враження, що людям потрібен час і досвід (сумний) щоби розчаруватися в цій братії.
Шкода лише що НСНУ ніяк не вступить до коаліції. Ото би вже точно через пять роки мали іншу генерацію політиків ;)

Юрій Сєров - 19-7-2006 у 18:54

Цитата:
Ото би вже точно через пять роки мали іншу генерацію політиків

Не впевнений, що мали б нову генерацію. В мене таке враження, що якщо ти вже став політиком, то це до смерті. :baddevil:

Юрій Сєров - 24-7-2006 у 21:23

Ну що, розпустить Віктор Андрійович завтра парламент чи ні?
БЮТу би хотілося.
При розпуску він ще з півроку буде одноосібно керувати країною.
Думаю, йому все ж таки не вистачить підстав та мужності.
Які думки?

Андрій Пелещишин - 24-7-2006 у 21:38

Не розпустить. Я думаю, це очевидно. Особливо тому, що він не хоче опиратися в подальших діях на БЮТ, а більше нема нікого.. :(
Правда, якщо він внесе Януковича, йому вже взагалі не буде на кого опертися.
Думаю, скоро (протягом року) ми зможемо стати свідками відставки Президента.

Юрій Сєров - 24-7-2006 у 21:45

Цитата:
Думаю, скоро (протягом року) ми зможемо стати свідками відставки Президента.

Не знаю. Не думаю, що таке станеться, оскільки при дострокових виборах вже Юля буде на коні, нафіґ ПР ще один майдан? Їм вигідна буде тиша, оскільки гроші люблять саме її.
Тим більше, що не відомо, що до того часу буде з економікою.
І ще не відомо чи Янек стане прем'єром...

Мороз впевнений, що підстав для розпуску немає:
http://www.korrespondent.net/main/159660

vovka - 24-7-2006 у 23:01

Якось воно так.. І так зле, і так недобре. З одного боку Янукович, з іншого БЮТ .
Думаю буде розпуск. Деколи ВАЮ вміє робити рішучі кроки.
Це потрібно хоча б для того щоб провчити Мороза і показати що таке нахабне кидалово - це помилка.
IMHO.

vovka - 25-7-2006 у 16:30

Маразм крєпчал.
Земля в них горить під ногами.
http://proua.com/news/2006/07/25/170931.html

Все йде до розпуску..

Юрій Сєров - 25-7-2006 у 18:03

Інші варіанти розвитку. http://pravda.com.ua/news/2006/7/24/44988.htm
Якщо вірити цій статті, Ющенко не в такій вже програшній ситуації.

Dmy - 25-7-2006 у 19:19

По-моєму, Правда вже просто забавляється. І я їх цілком розумію. Мені теж дуже подобається, що пацани зайняті пацанячими розборками, й у них ніяк ні дійдуть руки до рятування економіки. Та, нарешті, позіхнула з полегшенням і почала зростати попри всі газові атаки. І не зле зростати! (кому цікаво, може заглянути на stat.gov.ua)
Хлопці, давайте ще! Якнайдовше! Браво і біс-біс-біс! Заодно приємно зайвий раз подивитись на деякі чесні, а такоже порядні фігури, які, звісно, "ніколи не підведуть".
Я таки, мабуть, знову пепереключусь на політику - такий апофігей! Одне задоволення подання Президента від 12.1.06 щодо відновлення Єханурова чого варте!

Горват Корнелія - 26-7-2006 у 12:52

Пройшов тиждень після останнього коментарію. У і як вам ситуація на сьогодні? Я уже нічого не розумію і думаю, що надалі буде ще незрозуміліше!

Андрій Пелещишин - 27-7-2006 у 12:43

Не зовсім по темі, але певною мірою (в сенсі - а за що на них гроші держава витрачає?)
Цитата:
В свою чергу іншій бютівець Олег Ляшко розповів, що секретаріат Верховної Ради просить на своє утримання 600 мільйонів гривень.


Цифра вражає !:o

Юрій Сєров - 1-8-2006 у 17:35

Більшість політкиків починають говорити про розпуск, як про щось дуже навіть можливе.
Укр. Правда навіть прораховує розклади: http://pravda.com.ua/news/2006/8/1/45418.htm
Чи розпустить Президент парламент найближчим часом?

Андрій Пелещишин - 3-8-2006 у 07:59

Ніхто нікого не розпустить. :)
Так і кортить сказати - "як я і казав" :). Моє повідомлення півсторінкою вище.

vovka - 3-8-2006 у 12:18

Маю один сумнів.
Кандидатура Януковича була подана вже 3 серпня, тобто з порушенням Конституції. Чи може таке бути що Президент це зробив спеціально, тепер коаліція сформує КС, а президент туди подасть подання, мол розтолкуйте чи я правильно зробив, внісши Януковича ? КС вирішує що неправильно, і в підсумку ми немаємо Януковича, зате маємо дієздатний КС :D

З розряду фантастики ясно, але все ж таки..

Василь Яворський - 3-8-2006 у 13:55

Звернення президента Віктора Ющенка до Народу України.

Шановна українська громадо! Вимушений визнати, що політичні сили, що протягом останніх тижнів намагалися досягти порозуміння заради єднання країни, до останніх хвилин не йшли на поступки, віддаючи перевагу мові ультиматумів.
На щастя, півгодини тому, ситуация суттєво змінилася. Віктор Федорович Янукович зайшов в мій кабінет у камуфляжі війсковослужбовця НАТО з гвинтівкою М-16, станцював гопака та прочитав "Заповіт" без папірця, тобто напам'ять!
Друзі, цей державницький вчинок не міг залишити мене байдужим. Я подав кандидатуру лідера Партії рінгтонів на розгляд парламенту.
Сподіваюсь, депутати підтримають цю мужню та порядну людину.

Горват Корнелія - 3-8-2006 у 15:35

Згідна з vovka, що цей варіант розвитку подій можливий, але аж занадто фантастичний. Не віриться, що ТЮВ не має запасного варіанту дій. Вірьте у неймовірне! Має бути вихід.

Андрій Пелещишин - 3-8-2006 у 16:17

Цитата:
Не віриться, що ТЮВ не має запасного варіанту дій. Вірьте у неймовірне! Має бути вихід.

Звичайно має, тільки довгограючий.
- Перехід в опозицію,
- монополізація впливу на національно-свідомого виборця (після "зради" Ющенка),
- нарощення впливу на Сході за рахунок розчарованими у ПРУ (чим довше Янукович буде премєром, тим більше таких буде),
- максимальне використання помилок влади (а їх буде достатньо - занадто вже строката коаліція),
- підбір та поглинання здрібнілих партій (навзіреці ПРП, Пори, УНП і тп) та відколотих кусків НУ (особливо в НРУ та СПУ)

Можливостей багато. При наявності настирності та таланту (а хтось сумніваєтся, що вони в п.Т. є?) вона стане національним лідером.

В неї є слабкі місця, але коаліціянтам зараз не до неї. Вони один одного "пасти" будуть.

PS Якби вона сьогодні за круглим столом розплакалася, її рейтинг уже був найвищий в Україні. Перевага жінки-політика - їй в плюс іде не тільки сила, але й слабість.

Юрій Сєров - 4-8-2006 у 01:17

Думаю коаліція довго не протримається. До якоїсь чергової халепи з цінами на шось.
Які прогнози?
Мій - до затердження бюджету.

Captivitas - 4-8-2006 у 06:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Маю один сумнів.
Кандидатура Януковича була подана вже 3 серпня, тобто з порушенням Конституції. Чи може таке бути що Президент це зробив спеціально, тепер коаліція сформує КС, а президент туди подасть подання, мол розтолкуйте чи я правильно зробив, внісши Януковича ? КС вирішує що неправильно, і в підсумку ми немаємо Януковича, зате маємо дієздатний КС :D

З розряду фантастики ясно, але все ж таки..

Наскільки можна зрозуміти ( й якийсь канал на цьому акцентував увагу) подання датовано ще 2 серпня.

Андрій Пелещишин - 4-8-2006 у 07:02

Ну я би так не сказав..Коаліція має фактор стабільності - вихід з неї кожної окремо (крім ПРУ) фракції (а КПУ і СПУ навіть разом) її не руйнує., а лише консолідує. А тих хто вийшов - лише благ влади (як духовних так і матеріальних).
Я думаю, в цьому основна причина невідпускання КПУ з більшості, за яке так боролися її творці з Президентом.

Більше того, я зараз напишу прогноз, який вас вразить а може і насмішить. Але все може бути.
Отже: ми можемо стати свідками об'єднання залишків НУ та ПРУ в єдиний політичний блок, або навіть партію. Назву навіть придумувати не потрібно - "За Єдину Україну" :) З подальшим поглинанням партій і блоків типу "Ми", ПППУ і тп і тд.

Кому це видається неймовірним - запрошую згадати об'єдання партій Єдінство та Атчізна в Росії, які до того були в стані заледве не громадянської війни.

Юрій Сєров - 4-8-2006 у 08:07

Як на мене, малоймовірний прогноз, але все може бути.
Більше віриться в попередній, про те, що Тимошенко позбирає всі праві партії, які пролетіли на цих виборах.
Але головніше інше: на майбутніх президентських виборах ВАЮ залишається без серйозної партійної підтримки, регіони йому не допоможуть, а ЮВТ навряд чи схоче ще раз підставити плече.

vovka - 4-8-2006 у 10:19

http://proua.com/news/2006/08/04/090012.html - ну блін.. почалося. Наші можуть хоть раз помовчати і не говорити дурниць, і не загострювати обстановку такими заявами? Соромно за них. :(

Ігор+ - 4-8-2006 у 21:41

За що соромно? Правильно зробили, читайте http://pravda.com.ua/news/2006/8/4/45599.htm

vovka - 5-8-2006 у 13:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор+
За що соромно? Правильно зробили, читайте http://pravda.com.ua/news/2006/8/4/45599.htm

Соромно за ці дурні заяви типу "ми не визнаємо Януковича" і т.п. і т.д. Нащо зараз знов давати повід для спекуляції на цих темах ?
А ще говоримо що сепаратисти тільки в Сєвєродонєцку живуть. :rolleyes:

Андрій Пелещишин - 5-8-2006 у 20:15

А з другого боку - нехай Янукович також зрозуміє, що керувати державою не так вже і просто.

Юрій Сєров - 7-8-2006 у 01:41

Цитата:
нехай Янукович також зрозуміє, що керувати державою не так вже і просто.

Що значить зрозуміє, що керувати непросто? :rolleyes: Він обіцяв, що "Ваше життя стане кращим вже завтра", очікую негайних покращень!!! :baddevil::lol::lol::lol:

Юрій Сєров - 7-8-2006 у 03:32

Можливо це "воплі&соплі" фрау Тимошенко, але суми грошей думаю реальні.
Тимошенко думає, що Ющенка шантажували