Форум Рідного Міста

Відключення гарячої води

Demyan - 7-7-2006 у 13:29

Відключили гарячу води в залізничному районі (рясне....). Чому - нема газу, треба розрахуватися тепловикам на 100%. Чи володіє хтось інформацією на скільки це і як довго?

Хто як виходить з даної ситуації? якими способами гріємо воду?

Василь Яворський - 7-7-2006 у 13:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
якими способами гріємо воду?


Відрами, відрами :) така ситуація у Франківському районі вже дуууже давно... Жителі Наукової і В.Великого здається і не знають що гаряча вода існує... по-собі знаю :( а поставити котел газовий і самому з газовиками розраховуватися не дають

Demyan - 7-7-2006 у 13:43

я акуратно пхаю в ванну два великих кипятильники (але то треба бути дуже обережним.) хвилин 15-20 і все. Сьогодні попробую в мікрохвильвці гріти і відразу зливати в відро, подивлюся скільки часу це займе і що краще.

Павло Жежнич - 7-7-2006 у 14:35

це на постійно виключили гарячу воду, чи тимчасово?

Demyan - 7-7-2006 у 14:36

Мешканцям Залізничного району Львова, а також Рясне-1 та Рясне-2 вже від учорашнього дня почали відключати гарячу воду. Як повідомив „Львівський портал” директор ЛМКП „Залізничтеплоенерго” Мирон Терех, газовики поставили львівським тепловиками категоричну вимогу про стовідсотковий розрахунок за спожиту енергію і відключили його від газової мережі.

„Частину будинків гарячої води позбавили ще учора. Залишились лише ті, які розташовані біля медичних установ та дитячих закладів. Їх всього декілька”, – розповів М.Терех. За його інформацією, така ж участь чекає і на „Львівтеплоенерго”.

Як пояснив Мирон Терех, на сьогодні підприємство розрахувалося перед газовиками на 85% і стовідсоткового показника для нього досягти нереально через невідповідність тарифу на послуги теплопостачання та подорожчання газу.

„Наразі у нас планується нарада. Потрібно переглядати тариф. Розумієте, це масштабна проблема, практично усі міста в Україні, за винятком Києва, залишились без гарячої води. Потрібно почекати, може, сформується уряд і справа просунеться”, – додав директор „Залізничтеплоенерго”.

На сьогодні борги населення перед підприємством становлять 2 мільйони 900 тисяч гривень.

Користувач Олесь - 7-7-2006 у 15:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Хто як виходить з даної ситуації? якими способами гріємо воду?


Колись як тимчасовий пристрій для гріття води застосовував наступне:

1. Беремо радіатор від Жигуля і два шланги.
2. Під'єднуємо шланги до радіатора, один з шлангів другим кінцем - до крану, другий шланг - у ванну.
3. Радіатор кладемо на газову плитку, так щоб його гріло якнайбільше пальників одночасно.
4. Пускаєм воду і запалюєм газ.

Для фіксації шлангів бажано застосовувати хомутики.

:)

Громов Сергій - 7-7-2006 у 17:01

Сихів від вчора теж без гарячої води, правда перше пропало світло - я мислив що просто відключилася підкачка. А як дали струм - тіко холодна, і зранку зимно ....... загалом СУМУЄМО !:yawn:

Тарас Ільчишин - 7-7-2006 у 17:33

На науковій вчора також відключили. Яке щастя, що я поставив собі минулого року бойлер ))

Тарас Задорожний - 1-3-2007 у 09:43

Хоч живу я не у Львові, але маю цікаву проблему про яку востаннє чув, коли ще повною мірою був львів"янином. Останній тиждень в мене щоранку пропадала гаряча вода, тобто текла холодна з гарячого крана. Але до вечора ситуація виправлялась. Я був схильний списувати це на страшні морози і охолодження труб водопостачання.

Вчора ввечері, я взагалі був дуже здивований, коли з гарячого крана тік кип"яток, а з холодного лише шипіло повітря...
Це тривало всю ніч і нині вранці. Такшо, Львів - не єдине місто з водними проблемами. Зараз мене иврчає стара закалка :)

Рост - 1-3-2007 у 12:40

Електробойлер на 80 літрів - і забувається, що таке відсутність гарячої води.

Павло Жежнич - 1-3-2007 у 13:43

Рост! Ти не правий - на 100 літрів!:)
Я вже 9 місяців не включаю гарячий кран, навіть не знаю чи є гаряча вода в трубі. А з бойлером маю її цілодобово.

Ігор Кедьо - 1-3-2007 у 14:23

залишається ще екологічну котельню свою поставити і забути, що Росія постачала нам газ

Рост - 1-3-2007 у 20:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Рост! Ти не правий - на 100 літрів!:)
Я вже 9 місяців не включаю гарячий кран, навіть не знаю чи є гаряча вода в трубі. А з бойлером маю її цілодобово.

В мене не поміщався :) Крім того є певний оптимум, бо чим більший котел, тим довше він гріється, і тим більше енергії споживає.
80 власне близький до того оптимуму.

Павло Жежнич - 24-3-2007 у 10:33

І 100 літровий також близький до того оптимуму. Його вистачає, щоб двоє людей підряд нормально прийняли ванну. А от 80 літрового може не вистачити.

Тарас Ільчишин - 24-3-2007 у 18:38

ну це ще залежить від ванни. в мене 80л вистарчає, щоб набрати половину ванни, тому виставив температуру нагріву 75град. Дві людини зможе тільки душ прийняти.

сумна - 9-6-2008 у 08:01

Людоньки, вже так хочеться помитися по-людськи... :-) Обіцяли ж, здається, що на Сихові ввімкнуть гарячу воду 1-го червня. І ніц нема.

Павло Жежнич - 9-6-2008 у 11:42

Бойлер треба ставити, по вартості комунальних послуг не набагато дорожче виходить. Я вже декілька років не знаю, чи подають в мене гарячу воду.

Громов Сергій - 9-6-2008 у 11:46

........... бойлер ............. в цивiлiзованiй країнi дiрєхтара ТЄЦ давно б посадили за такi викрутаси

Павло Жежнич - 9-6-2008 у 12:16

в цивілізованій країні гарячу воду б подавали нормально, а не так, що її пів-року чекаєш.:D І вода була б прозора, а не мутного жовтого кольору!

Марія Вибранівська - 10-6-2008 у 08:06

Нарахунок вартості комунальних послуг: до червня минулого року жила в Рясне, в звичайному будинку з центральним опаленням. Оплата за тепло самі знаєте скільки, = підігрів води (хлюпаємося ми багато, кубів 12-13 в місяць х 10,80 грн.). В червні переселилися в інший будино, квартира - такої ж прлощі, зробили власне опалення (котел Imergaz. гріє і батареї, і воду). Так от, зимою за газ платили в середньому гривень 90, це за все, і хата була тепла, і вода гаряча. Хлюпалися не менше.
До чого це я веду - прикиньте, скільки туніядців ми годуємо і скільки тепла йде в небо при центральному опаленню!...
Хіба я не права?

Юрій Сєров - 11-6-2008 у 14:05

У мене як відключили 15 квітня, то з'явиться мабуть з початком опалювального сезону або й пізніше.
Рятуюся бойлером, але це не те... Слів немає... цензурних :mad:

Тарас Ільчишин - 11-6-2008 у 14:24

ходять слухи, що на науковій мають включити 13 червня, але так само говорили, що включать 28 травня )))

Степанюк Василь - 25-9-2008 у 10:55

Чув, що в деяких районах уже включили гарячу воду. Але не у всіх будинках...

Demyan - 25-9-2008 у 15:33

варшавська - ще ні вчора не було.

Тарас Ільчишин - 25-9-2008 у 17:06

з теперішніми тарифами на воду і підігрів води бойлером користуватись вигідніше!

Степанюк Василь - 5-10-2008 у 14:15

Вигидніше, проте не кожен може його поставити, і не лише через фінанси, а в багатьох випадках через інтерєр, планування квартири тощо.

Юрій Сєров - 25-12-2008 у 15:48

Наш будинок протягом листопада-грудня підключали-перепідключали, а гарячої води немає досі...
У кого яка ситуація?

Demyan - 26-12-2008 у 10:26

Варшавська - є за цей пірод тільки один раз не було. Йде стабільно зранку, у вихдні іноді до 1 години дня. Вечері десь з 18 00 до 22 00 точно є далі не знаю. Вода дуже гаряча, пару раз чуть не попікся.

Але є одне но. Я замітив що люди які мають лічильники сидять довго без води - бо в стояку вода холодна треба спустити щоб пішла гаряча. В мене лічильника немає тому я зранку включаю десь хвилин 10 тече холодна потім гаряча. Іноді рухаю трубу вище і навіть ввечері вона холодна - отже поверхи які надімною ( 4 - 9) "не мають гарячої води" - бо не спускають і в стояку є холодна.

Юрій Сєров - 26-12-2008 у 12:04

У мене в принципі з гарячого крану нічого не тече. Просто мабуть її ще не включили. Бо і опалення є непостійно.

Юрій Сєров - 17-5-2011 у 00:43

Велика частина Львова – без гарячої води

Нє, ну це жах. З року в рік, нас мордують тими гідравлічними випробуваннями. Невже їх треба проводити аж місяць?

Сподіваюся, наступного року вони відключать гарячу воду на весь час проведення Євро! :mad: