Форум Рідного Міста

Святкування з нагоди повернення ФК «Карпати» до вищої ліги, 19 липня, ...

Роман Голощук - 10-7-2006 у 14:26

Святкування з нагоди повернення ФК «Карпати» до вищої ліги відбудеться 19 липня, але не перед Львівським оперним театром, як це планувалося раніше, а в парку культури ім. Б. Хмельницького, — про це сьогодні Західну інформаційну корпорацію повідомили в Інформаційному центрі ФК «Карпати».

Під час урочистостей відбудеться представлення усіх новачків ФК «Карпати», а також святковий концерт за участі відомих українських естрадних виконавців.

Ура!

Роман Голощук - 13-7-2006 у 11:06

Увага! Зміна місця святкування!
«Святкування виходу «Карпат» у вищу лігу відбудеться 19 липня в одному з театрів або кінотеатрів Львова», – заявив Західній інформаційній корпорації генеральний директор ФК «Карпати» Олександр Єфремов.
Але в якому саме театрі або кінотеатрі поки що невідомо. Щось я маю сумніви, що театр або кінотеатр зможе вмістити усіх бажаючих відсвяткувати вихід «Карпат» у вищу лігу :-(

Василь Яворський - 13-7-2006 у 13:31

Як на мене, таке святкування варто би було провести на стадіоні "Україна"

Юрій Сєров - 15-7-2006 у 05:11

Святкування відбудуться в Оперному театрі: http://fckarpaty.lviv.ua/cat/newskarpaty/?news_id=473&mode=full

Андрій Пелещишин - 17-7-2006 у 06:34

Відбулася трансформація святкування в тусовку "для вибраних" :(

Роман Голощук - 17-7-2006 у 11:12

Пишуть що "Вхід - вільний". Але скільки вболівальників може вмістити Оперний Театр... :-(

Олександр Чорнобиль - 17-7-2006 у 13:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Як на мене, таке святкування варто би було провести на стадіоні "Україна"


Дійсно... перший тур грається дома - 23-го. Можна було перед грою щось потужне замутити - може нарід на гру більше би пішов.
Тому за 4 дні перед першим туром навіщо та дурна тусня в оперному? Ні, воно можна, але Годвін на сцені опери - якось дивно. :lol::D