Форум Рідного Міста

Єврокубки 06/07

Юрій Сєров - 17-7-2006 у 03:46

Вони вже почалися.
Відбувся перший кваліфай ліги, нічого цікавого, лише Динамо дізнається свого суперника. Але і Металургс і Актобе ДК має проходити без проблем.
А тим часом Дніпро бореться за путівку в КУЕФА граючи в Кубку Інтертото. Якщо виграє дома в Марселя, то пройде далі, перший матч 0-0.

Dmy - 17-7-2006 у 11:46

Судячи з нарізки, яку нам запропонували, в Марселі Дніпро відскочив. Якщо Марси у Дніпрі зіграють хоча би приблизно так само - можуть бути проблеми.

Олександр Чорнобиль - 17-7-2006 у 13:26

Ато... Думаєте дніпряни одні хочуть в КУФА пограти...

Юрій Сєров - 18-7-2006 у 03:51

Ага, там ще ШД і ДК після вльоту якимось "сильним" командам захочуть пограти. :)

Юрій Сєров - 19-7-2006 у 18:46

Так вже покарали той Мілан, що йому все ж таки вистачить очок, щоб виступити в КУЕФА. :)

Dmy - 20-7-2006 у 14:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Так вже покарали той Мілан, що йому все ж таки вистачить очок, щоб виступити в КУЕФА. :)

Йому не вистачало. Але, виявляється, команди і стадіони не відповідають різноманітним вимогам не лише в Ужгороді. Є така класна команда Емполі, яка ніколи в житті не планувала грати на міжнародній арені, акуратно займала відповідні місця і навіть в Тото не заявлялась. А тут комісар Каттані і путівка в Європу, як сніг на голову. Шо було дєлать? (якби не було шкандалю, я міг би припустити, що Мілан цього року двох матчів у Емполі точно не виграє)

Натомість тепер КУЄФА має виразного фаворіта:
1) просто сильну команду, яка за останні 4 роки, не пропустивши жодної сходинки, по разу вилітала в 1/4, 1/2, фіналі і ще раз фінал виграла, і з якої поки що майже ніхто не пішов (ну, там, один нападник ;));
2) навряд чи Мілан розраховуватиме цього року на Скудетто; на 4 місце, в принципі, може (тим паче відпали відразу троє конкурентів), але надмірних завдань на сезон із таким стартовим мінусом йому ніхто не ставитиме, отже може зосередитись на Європі;
3) якщо за цих умов він безславно виступить в КУЄФА - кпинів буде на всю Північ, надто в Турині. Навряд чи йому це сподобається.

Олександр Чорнобиль - 26-7-2006 у 15:14

Сьогодні Динамо грає проти Металургса з Лієпаї кваліфікацію ЛЧ.
Враховуючи просто жахливі
кадрові проблеми Динамо спрогнозую 0:0 (в крайньому випадку 1:1), або щось гірше для Динамо.

Між іншим, хтось знає на якому каналі будуть показувати?

Юрій Сєров - 26-7-2006 у 22:11

Цитата:
Сьогодні Динамо грає проти Металургса з Лієпаї кваліфікацію ЛЧ.
Враховуючи просто жахливі
кадрові проблеми Динамо спрогнозую 0:0 (в крайньому випадку 1:1), або щось гірше для Динамо.

Все вийшло набагато краще для Динамо, і другий матч можна грати резервним складом.
Дем'яненко врахував помилки Буряка і краще підготував команду до плей-офф, але чи не вилізе це боком пізніше, в групі ЛЧ або в КУЕФА?
Хоча швидше за все це буде ЛЧ, оскільки цього року, дякую шотландському Хартсу Динамо буде сіяним і в третьому раунді.
Як на рахунок протистояння Динамо (К) - Спартак (М) в 3 кваліфаї? Так розумію, що воно цілком можливе.

Олександр Чорнобиль - 27-7-2006 у 10:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Динамо буде сіяним і в третьому раунді.
Як на рахунок протистояння Динамо (К) - Спартак (М) в 3 кваліфаї? Так розумію, що воно цілком можливе.


Потрібно відзначити, що там майже всі команди досить пристойні, але Спартак М та Фенербахче (з впертим турецьким характером, тренером Зіко і виконавцем штрафних Роберто Карлосом) є, на мою думку, найменш бажаними суперниками...
А весь список потенційних супеників наразі виглядає так:
"Фенербахче" (Туреччина)/Б-36 (Фарери)
"Аустрія" (Австрія)
"Осасуна" (Іспанія)
"Кьєво" (Італія)
"Спартак" Москва (Росія)/"Шериф" (Молдова)
"Динамо" Загреба (Хорватія)/"Екранас" (Литва)
"Црвена Зірка" (Сербія)/"Корк Сіті" (Ірландія)
"Хартс" (Шотландія)/"Широкі Брієг" (Боснія)
"Маккабі" Хайфа (Ізраїль)
"Стандарт" (Бельгія)
"Копенгаген" (Данія)/"Мюпа" (Фінляндія)
"Легія" (Польща)/"Хафнарфьордур" (Ісландія)
"Дебрецен" (Угорщина)/"Работнічки" (Македонія)
"Волеренга" (Норвегія)/"Млада Болеслав" (Чехія)
"Цюріх" (Швейцарія)/"Зальцбург" (Австрія)
"Юргорден" (Швеція)/"Ружомберок" (Словаччина).

Юрій Сєров - 29-7-2006 у 02:12

Прожеребили:
Якщо Динамо пройде Металургів (думаю на 99% це вже зрозуміло), то гратиме найочевидніше з Фенербахче. Команда, з найвищим рейтингом серед несіяних. Буде важко. Хоча якщо не проходити Фенер, то навіщо Ліга?
Шахтар, найімовірніше зіграє з Легією, і як на мене їм буде ще важче ніж динамівцям.
В КУЕФА Чорноморець також потрапив на поляків - Вісла (Пловдив)
Колись Чорноморець грав в УЕФА з поляками, пройшов (не пам'ятаю з ким), все вирішилося по пенальті, переможний забив воротар одеситів, здається Суслов був...
Металург З гратиме з Зімбру.
Мали б проходити 2 команди далі. Побачимо. Чекати не довго
8-10 серпня перші матчі, 22-24 - матчі відповіді.

Юрій Сєров - 3-8-2006 у 07:19

Динамо-Фенербахче, як і передбачалося.
Шахтар з Легією.
Спартак пройшов Шериф, лише за рахунок голу на чужому полі. :) Причому найспартачнішому гравцю (Тітову) здається зламали челюсть.
Чекаємо третій кваліфай, крім наших пар ще є кілька цікавих...
p.s. А Мілан таки в Лізі.

Юрій Сєров - 10-8-2006 у 03:27

Перемогли і ЩД і ДК, але результати ще нічого не гарантують. Все вирішиться на виїзді.

Dmy - 10-8-2006 у 20:15

Динамо насправді має проблеми із захисниками. У 7 матчах йому не змогли забити хіба що Шахтар і МЗ (учасники єврокубків :)) і 1 раз із двох Металургс (колишній учасник єврокубків). Решта забиває. Доводиться сподіватися на атаку. Просто Реал якийсь! :rolleyes: ;)

Шахтар, НМД, виграв завдяки геть лівому пеналю. Не знаю, чи було там порушення (повторів дають мало і всі якісь непевні), але те що падати помаранчовий почав максимум на лінії - факт! Але півочка для Батьківщини вже є. Дивно, Легія якась, щойно цьогоріч вистрибнула з-зі спини краківської Вісли, а з нею вже доводиться возитися.

Одеса так ніяк і не може виграти (як і Плоцьк (який наші чомусь уперто називали "Плок", хіба не знають, куди руру тягнемо? З тої-таки Одеси :( ). Вони перемогли на Суперкубок Легію, і - гаплик). Щось після мудіялю з Альтманом сталося - команда-то та сама, і ніхто влітку не був задіяний - могли як слід відпочити і ретельно підготуватись. І що? І де? (Плоцьк, між іншим, минулого сезону зайняв чи то 11, чи 12 почесне місце - коріфеї!)

Олександр Чорнобиль - 23-8-2006 у 08:51

Вчора почався останній етап відбору до ЛЧ - другі ігри третього кваліфая. Доволі прогнозовано і безсенсаційно.
Ліверпуль навіть без Джерарда і Фаулера отримав свою виїздну нічию з Маккабі.
Ветеранські команди - Бенфіка і Мілан (зглузду з"їхати від їх пари центральних беків в цій грі - Шиміч-Костакурта, все дивуюсь чому Барезі не викликають :D), без проблем пішли далі. Валенсія дуже швидко поставила на місце Зальцбург і тільки Гамбург, який загальмував ще в кінці минулого сезону (3 поразки в 4 останніх матчах) ледве проліз в ЛЧ попри Осасуну завдяки голу Де Йонга на виїзді.

Щодо гри наших команд сьогодні, то здається мені, що якщо самі не заб"ють в перші 20-25 хвилин, то подарують нам дуже нервові ігри. :(

Юрій Сєров - 24-8-2006 у 06:33

Пройшли! :)
Грали непогано, Шацкіх - узбекський ЛЕВ :), можна було й виграти. Захист - ужассссс. Що буде далі?
Легія відверто слабка, тому тут все закономірно.
Чекаємо на жеребкування групи.
Хочу ДК-Шпиртяк! :)

Dmy - 25-8-2006 у 16:24

Ліга:

Група D
Валенсія (Іспанія)
Рома (Італія)
Олімпіакос (Греція)
ШАХТАР (УКРАЇНА)

Група Е
Реал (Іспанія)
Ліон (Франція)
Стяуа (Румунія)
ДИНАМО (УКРАЇНА)

Шахтарю знову пощастило більше: Валенсія - не Реал, який нарешті придбав собі пару людей оборонного плану, а Рома, що в Лігу потрапила лише завдяки злодіям з Юве - не Ліон, який вже забув, коли не потрапляв до чвертьфіналу (а хоче більшого). Тим паче Донецьк починає саме з Ромою, яка ще не повинна розбігатися.


Ще маємо класну групку А:

Барселона (Іспанія)
Челсі (Англія)
Вердер (Німеччина)
Левськи (Софія)

(ех, Лівер би ще сюди - улюблену команду Челсі, яку ті за часів Муріна не можуть обіграти за межами Англії (а тепер уже і в межах) :P


Група B
Інтер (Італія)
Баварія (Німеччина)
Спортінг (Португалія)
Спартак (Росія)

(на перший погляд Москві нарешті не поталанило)


Група С
Ліверпуль (Англія)
ПСВ (Голландія)
Бордо (Франція)
Галатасарай (Туреччина)


Група F
Манчестер Юнайтед (Англія)
Селтік (Шотландія)
Бенфіка (Поругалія)
Копенгаген (Данія)


Група G
Арсенал (Англія)
Порту (Португалія)
ЦСКА (Росія)
Гамбург (Німеччина)

(а другій Москві - навпаки: ні Гамбург, ні Порту наразі не вражають)


Група H
Мілан (Італія)
Лілль (Франція)
АЕК (Греція)
Андерлехт (Бельгія)

(тут, схоже, все ясно, якщо, звісно, не наробити дурниць; питання одне - хто "третім буде?")


КУЄФА:

Металург З - Панатінаїкос
(мдя, це - не Зімбру) Та, власне, нічого страшного - МЗ серед наших відразу вважався першим кандидатом на виліт; головне - не програти вдома - очко для Вітчизни).

Чорноморець - Хапоель Т-А
(майже дербі :lol: ) Цікаво, чи спробує Одеса удати із себе боягузів-англійців і відмовитися грати в Ізраїлі, чи важатиме за краще провідати родичів ув окупації ;)?

Юрій Сєров - 26-8-2006 у 07:39

Група Динамо справді складніша. Думаю будуть треті. А Шахтар зобов'язаний бути як мінімум третім.
Ну а Чорноморець і Металург вже награлися. :)

Павло Жежнич - 27-8-2006 у 01:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Група Динамо справді складніша. Думаю будуть треті. А Шахтар зобов'язаний бути як мінімум третім.

Динамо і Шахтарю цілком під силу пройти групи.
Я б не казав, що в Динамо гірша група. Реал традиційно довго розкачується, тому восени в нього цілком "реально" вигравати. Найтяжче Києву буде з Ліоном.
Враховуючи, що ми з італійцями традиційно граємо погано, то я найбільше переживаю за ігри з Ромою. Валенсія - це не Реал, але й не так довго розкачується. Греки також неприємний суперник - особливо на виїзді.
Обом нашим командам в ЛЧ треба грати в свою гру. І все буде добре.;)

Павло Жежнич - 27-8-2006 у 01:33

Цитата:
Ну а Чорноморець і Металург вже награлися. :)

Чому? Нема кого боятися. Особливо Чорноморцю.

Юрій Сєров - 27-8-2006 у 12:25

Цитата:
Нема кого боятися.

Самих себе! :lol:
Гра на рівні першої ліги.

Павло Жежнич - 28-8-2006 у 04:40

Цитата:
Гра на рівні першої ліги.

Це для введення суперників в оману.:o

Юрій Сєров - 13-9-2006 у 14:36

Дебютував Шахтар,... як би це сказати :), дуже погано!
В першому таймі грали дуже навіть добре, нормально захищалися, атакували мали багато моментів, але Брандао мабуть дружить з Шацкіх. :lol:
Ну а в другому таймі посипалися. Дитячі помилки в захисті, і пішло, поїхало.
А ще здивував Луческу, який сказав, що в другому голі вина арбітра. Так, кутового там може не було, але це не змінює факту, що захист ніякий.
З замінами Гая, я взагалі не пойняв ніц!

Порадував Спартачок :)
Думаю суперечок про те, чий чемпіонат сильніший (російський/український), стане менше. :lol::lol::lol:

Dmy - 13-9-2006 у 17:40

Склалося 2 враження.
1) Схоже, що саме Рома вже 8 тижнів грає у чемпіонаті України, а Шахтар щойно розпочав Серію А. Бо італійці дотисли українців саме тоді, коли вони, за логікою, мусили лежачи спостерігати, як Донецьк додає і додає.
2) Схоже, Циган не мав на озброєнні жодної тактики на випадок 0:1. Команда і далі грала, як із самого початку, і розгублено прикидала, що ж їй, бідній, тепер робити - в такій дивній і непередбаченій ситуації.

Дуже потішив післяматчевий коммент Шматузалема (він навіть свого тренера переплюнув, що не легко):
"Ми могли перевернути ситуацію на свою користь, проте для цього нам не вистачило часу." :o
Що він там травмував цього разу, часом, не голову?!

Олександр Чорнобиль - 14-9-2006 у 08:04

Боже мій! Ще вчора була надія, що у нас цього року буде ЛЧ, але після вчорашньої гри Динамо вона зникла начисто. Яка безпорадність, яка ганьба!

Demyan - 14-9-2006 у 08:47

Та чого ви неври собі тріпаєте. Все нормально. В нас команди не є екстра класу. І тут вже як повезе можемо виграти або програти. Виграємо зато в Азербайждану, Зорі, Волині і т.д.
Доки не продати всіх тих кого накупили не знати для чого і не купити в команду 2-3 дійсно зіркових гравців, а всіх решту поставити наших українців - доти не буде гри і головне росту гри як в чемпіонаті внутрішньому так і збірній.

Юрій Сєров - 14-9-2006 у 10:56

Розмазали вчора Динамо-машину по стіні... :(
Дві єдині світлі плями, на фоні цієї темноти, - Ребров і Гусєв.
Дем'яненко з своїми замінами не те що підсилив, а послабив гру. Після заміни Марковича і після того як Гусєв відійшов в захист креатив попереду зник зовсім.
Ну а випуск незіграних колумбійців і ніякого Белькевича я взагалі не розумію... Це було швидше схожим не жести відчаю.
Гравці зовсім не розуміли, що мали робити. І це повністю вина Дем'яненка. Після відходу Гусєва в захист, пішли тупі примітивні навіси, які жодної небезпеки не становили. Захисники обрізалися раз за разом. І ще, якщо Корреа плеймейкер, то я пілот, стільки обрізок - це просто жах!
Дядько Суркіс купіть ще негрів! :baddevil:

А якщо серйозно, повністю згідний з Дем'яном, тре продавати все те барахло і купити 3-4 дійсно гідних легіонери.

Dmy - 14-9-2006 у 16:05

Та нє, то ви занадто!
Якщо Шахтар поступився якось тупо, нудно і безпорадно (з моменту, коли почав поступатися), то Динамо, принаймні, позабавило. Щоби так вляпатися, на своєму полі і від кого?! :o Се - подія :rolleyes: Я такого давно не пригадую. Років 10, мабуть (Динамо - Рапід - 2:4).
Може бути в цьому свій плюс. Динамо розхитало човен, і він або перекинеться взагалі, або вони навпаки спроможуться на якусь сенсацію (бо юний Сурок цього разу ну дюже осерчав (ось тут, боюся, найм'якіший варіант)).

Про легіонерів - стара затерта пісенька. Головне, що можна безпомилково визначити, коли її вчергове співатимуть. Звісно, коли команда програє. Бо коли виграє - все гаразд, і негри теж не заважають. Коли 2 роки тому Динамо програло 1 матч туркам, теж усіх "продавали". Сабо накрутив хвости, обіграли Трабзонспор, Рому і Баєр, на рівних стояли проти Реалу - все, усі подобаються. Програли Баєру і Вілю - знову "геть!", давай ставь своїх, головна чеснота яких - тризубий пашпорта. І так все життя - по колу.
Гаразд, продали. Так кого ставимо? Нехай навіть у ніг Дем'яненка вся Україна. Далеко ходити не треба - влітку в Німеччині грали найкращі. Використуємо для порівняння.

Продаємо Марковича, кого беремо праворуч? На ЧС найкращим правим захисником був (не на своєму місці) Гусев. Так він і так у складі.
Продаємо Родольфо з Родріго. Є Ващук, який травмований. У інших є Русол (нагадати матч із Грузією?) Хто ще кращий за бразильців чи Горинича?
Ліворуч грав Несмачний. Сказати, що був вправнішим за Каддурі, язик не повертається. А він №1 збірної, тобто кращого теж не маємо.
Опорники. Все ще є в Україні Тимощук, але він бігає за Шахтар, що суттєво. У збірній був іще Шелаєв, доведіть мені, що він ліпший за Юсуфа, бо поки що я не вірю і маю на то підстави (тим паче, що негр молодий, із перспективами росту, на відміну від).
Далі. Продаємо Коррею з Рінконом, щоби знали, як обрізатися. Кого купуємо? У збірній найбільше удавав із себе плеймейкера Калиниченко. Ну, по-перше, він все одно не плеймейкер, колись починав фланговим; по-друге, класну гру видав лише проти Аравії; по-третє, НМД, він аж ніяк не ліпший за "продану" вище солодку парочку. Десь, кажуть є такий Назаренко, який свого часу у Дніпрі сидів під Ротанем, який теж поки не дотягує до Бразилії. Що підтвердив і ЧС: за браку плеймейкерів Блохін Ротаня випускав на заміни, а Назаренко навіть на заміни не випускав. Є Рикун, але алкашів у Динамо не беруть ще від часів раннього Лобановського.
Напад. Хто? Із українців, що грають в Україні до німців їздили Бєлік (теж із Шахтаря) і Мілевський. Так він грає, коли здоровий, чим далі частіше. А хто ще? Ким замінити, тих що зараз?

Ось експрес-розбір основного складу команди, яка вчора успішно провалилася. Але особисто я не бачу, ким із місцевих замінити усе те, що виходило на поле. Хто бачить - прошу дуже. Тільки без патріотичних гасел, а навпаки - поіменно й аргументовано.

І ще (знову за старе - теж затертий контраргумент). Вчора в нашій групі Ліон потоптав Реал. І потоптав би ще більше, але чомусь судді, як змовилися, ще із червня уперто не помічають фолів Карнавало у своєму штрафному майданчику, за кого би він не грав. Так от дуже мені сумнівно, що у Франції знайшовся хтось, хто дорікнув Жерару Ульє, що голи в його команді забивали бразилієць і португалець, а пасував ще один дядько із країни диких мавп. Чхати їм на це, хоча звинувачувати французів у відсутності патріотизму, мабуть, не випадає. А от коли Ліон програє, може і згадають. Як ми.

Demyan - 14-9-2006 у 16:10

А я кажу замінити на українські хлопців, нехай вони не грають так, нехай в наступному колі займуть середнє місце, але під впливом хороших легіонерів - вони набудуть досвіду і майстерності, через рік - будем мати хороших українців. А ти негри+Шацьких можуть забивати тільки нашим командам. Щоб підняти рівень гравців треба їм тренуватися з сильнішими, грати з рівними хоча б. А так будем мати те що маємо.
Можливо буде сенсація але то буде тоді просто фарт - як і повезло на ЧС.

Юрій Сєров - 14-9-2006 у 17:41

2 Dmy
В дечому Ви праві. Продати всіх можливо не варто, про що я й кажу: купити 3-4 в основу кваліфікованих легіонерів, на кшталт Матузалема в Шахтарі.
Але тримати в основі такого мегафорварда, який забиває дуже рідко і дуже випадково (це я про Шацкіх)... це абсурд. Весь запас - легіонери. В захист випускайте Михалика, Федоріва, Яценка (здається віддали в оренду) і т.д. Так, вони зараз недотягують до рівня Юсуфа, можливо, але, якщо вони будуть постійно грати за Динамо-2, то вони й ніколи не виростуть. Звідси й проблеми збірної...
Навіщо функціонує дитяча школа Динамо. До речі, вже років з 10. Хоч один дойшов до основи? Для чого існує така команда як Динамо-2???
А юсуфи, гавранчічі і інші родольфи щораз то більше деградуватимуть.
Назвіть приклад хоч одного вдалого перепродажу гравця-легіонера (крім Каладзе, він якось виглядав своїм з початку). Юсуфи приїхали сюди заробляти гроші, тому вони не будуть викладатися як той самий Гусєв чи Ребров.

Як на мене краще 10 років будувати команду, як Стяуа, щоб потім вона гідно виступала, ніж міняти легіонерів одних на інших, що знову наступити на ті самі граблі.
Коли останній раз ДК виходило в плей-офф? Здається ще в 2000 році, і цього року теж не вийдуть. Відтоді будують команду.
Розвели ми тут оффтоп. :)

Dmy - 14-9-2006 у 19:57

2 Demyan
Цитата:
А я кажу замінити на українські хлопців, нехай вони не грають так, нехай в наступному колі займуть середнє місце, але під впливом хороших легіонерів - вони набудуть досвіду і майстерності, через рік - будем мати хороших українців

1) До кінця 90-х в Україні взагалі не було легіонерів, не рахуючи пари росіян і 3-4 білорусів. Ну і де ми були тоді?
2) Ще зовсім нещодавно була така команда Дніпро, складена виключно з українських гравців (майже: +1 молдаванин+1 білорус). Поки ніхто на неї в Європі не зважав, бо не знав, двічи пройшла групу в КУЄФА. На тому все і скінчилося. Щойно взнали, від українського Дніпра (з тим самим тренером і тими самими людьми, практично) залишилися цурпалки. Ну і де ваше "через рік - будем мати хороших українців"? Навпаки: за три роки начебто "хороші українці" перетворилися на якихось не надто хороших. Яких нових зірок виховав Дніпро на суто національному грунті з тих, що не було в першому складі Кучеревського? Я вже не кажу, що для Динамо такий метод не підходить: йому треба років зо 5 "займати середнє місце", аби Європа почала його ні ві що не ставити (і недооцінювати).
3) "нехай в наступному колі займуть середнє місце, але під впливом хороших легіонерів - вони набудуть досвіду і майстерності"
Якщо команда займає оте "середнє місце" в такому класному чемпі, як ураїнський, відтак не грає ні в яких Єврокубках, скажить мені, який "хороший легіонер" погодиться за неї виступати. Хіба молдаванин. Його вплив, звісно, багато кого тут виховає на видатного.
Цитата:
Щоб підняти рівень гравців треба їм тренуватися з сильнішими, грати з рівними хоча б

Отут я погоджуюсь. Тому давно є прихильником "непатріотичної" ідеї: продавати наших молодих і перспективних у Європу, хай краще потім повертаються, у кого не заладиться (тіпа Ребров, хоча він і не зовсім молодий). Окрім тренувань й ігор із сильнішими і рівними, вони ще чисто психологічно перестають їх боятися, у них колінки перед Європою не трясуться, що дуже корисно для збірної. Не думаю, що Воронін виріс би у Вороніна, грай він і досі за Чорноморець. А поїхав же пацаном.

2 Юрій Сєров
Я взагалі-то ліберал за переконаннями (пригадую, Василь Яворський дуже цим терміном лаявся, як матюгом :D), що в політиці, що в економіці, що у футболі. Мене іноземці не лякають. Але, якщо бути об'єктивним, цей наїзд на теперешнє Динамо не зовсім за адресою і спричинений чи то негативними емоціями, чи звичкою: практично весь минулий ЧУК ДК відіграло складом фіфті-фіфті (на відміну від того же Шахтаря, який із проблемами знаходив 3-4 українців). Зараз, якби не травми Ващука, Федорова і Мілевського теж мали би 6-7 чоловік в основі.
Школа Динамо працює не 10 років, а певно з півстоліття, якщо не більше. За часів незалежності в основі Динамо з цієї школи заграли свого часу хоча би Шовковський, Дмитрулін, Ващук, Федоров, Шевченко. Кілька людей грали на провідних ролях в інших українських командах (Віталій Самойлов, В'ячеслав Кернозенко), в Росії. Мені важко всіх згадати, навмання називаю. Наприкінці 90-х у рамках цієї школи було запроваджено проект "Академії Павла Яковенка". Наразі з цієї академії гравцем основи Динамо є Артем Мілевський, геть із власної дурі ним не є Олександр Алієв, навесні дуже непогано замінив Шовковського Рибка, а десь (у Харкові?) стоїть Худжамов. Того же Яценка віддали в аренду не тому, що не потрібний, а саме для того, аби не грав за Динамо-2, тобто сподіваються (не продають же).

Щодо легіонерів і їхніх мотивацій.
Юсуф для "заробітчанина" ще замолодий - йому років зо 20 десь. І Михалику у нього ще вчитися і вчитися. Хай вчиться поки на тренуваннях.
Взагалі, мене завжди тішив аргумент про заробітчан. Начебто українці грають за ідею і честь прапора клубу. Футболіст - це професія, і гравець їде кудись саме працювати і заробляти. Хоч за кордон, хоч в середині країни. Але, якщо гравець фаховий, йому це не заважає. Шевченко поїхав у Мілан заробляти на порядок (а згодом на 2) більше, як в Динамо, що не завадило йому стати там головною зіркою команди і виграти "Золотий м'яч". Теперешній володар Жовтого пузиря Рональдіньо, чомусь мені здається, теж перетнув океан не Париж подивитися - його гнала жага наживи. :) Донецькі бразильці так прямо і призналися Аллочці Бублій із "Голу" (спробуй їй не признайся): "Звісно, в Україну ми приїхали заробити грошенят." І великий Елано, і великий Мату теж. Між іншим, минуло мало часу, але, як на мене, Корреа виглядає не гірше за Матузалема. Далі все, звичайно, може статися.

Щодо трансферів звідси-туди. То не проблема гравців. Просто що в Динамо, що у Шахтарі власники дюжо жмотисті. Тільки б собі. Дивно, тут євреї, там татарин, а типові и з анекдоту: "як не з'їм, то понадкусюю". Динамо 2 роки тому могло "вдало перепродати" гравця-легіонера Гавранчича у Фіорентину. Так йолоп І. Суркіс запросив 8,5 лімонів. Шахтар у 2002 після ЧМЯКу мільйонів за 15 спокійно здавав куди завгодно Агахову. Тепер як би за нього не довелося доплачувати. Та сама історія хоч і не з легіонером - із Тимощуком. Колись його хотіли за дофіга, наразі дають 3 млн. єврів, Рінат комизиться. Нічого, хай почекає пару літ і продасть в Алчевськ за пляшку кумису.
Між іншим, із Каладзе була подібна історія - не хотіли. Дуже. Ще Грицько. Каха влаштував страйк, і все владналось.

Юрій Сєров - 14-9-2006 у 23:10

Можливо-можливо...
Але чомусь Ви замовчуєте Динамо зразка 98-2000 років. Скільки там було легіонерів (Каладзе, Белькевіч, і інші совки чомусь мені з легіонерами не асоціюються)? Але ж грали. І непогано! :) І це не маючи звідки набратися досвіду...
Так, це була добре підготована команда середнього класу гравців + Шевченко&Ребров, але ж могли. Можливо, треба ставити гру, а не навозити купу весь час нових легіонерів.
Ситуація нагадує, ситуацію з рабами в США. Замість того, щоб вводити нові технології, приганяли ще негрів... :)
Ну щоб не офф-топ: Металург - єдина команда, яка не дала себе макнути, най не кажу в що. Вилучення Карамушки, це звичайно ідіотизм і розхлябаність повна (характерна для наших), але не програли і молодці!
До речі, Польовий, правий захисник Металурга, дуже так нічого... (це стосовно, що нема правого захисника).
Чорноморець, з такою грою, швидше за все побореться за збереження прописки у вищій лізі.

Demyan - 15-9-2006 у 08:00

Погоджуюся з Юрієм - якщо вже і беруть легіонерів - то нехай ті вже грають а то кожен раз новий "брухт" привозять - який не знає що робити і якого треба вчити. Думаю якби нашому молодому хлопцеві дали такі гроші - він би заграв набагато краще і піднімав би рівень України. А тим - побарабану в якому рейтингу ми. Вот і грають так собі коли захоче зіграє а коли ні - ну то не буде лізти - побарабану гроші платять.
За приклад Челсі - був середнячком, Абрамович розумно поступив - набрав класних гравців, не пожалів грошей, і все тепер бачимо яка команда. Звісно зараз можна сказати що це англійський футбол...але я говорю про легіонерів і що краще купити 2-3 хорошиха анжі 10 пацанів яким все пофігу і які себе зовсім ще не виявили в футболі.

Dmy - 18-9-2006 у 19:31

Довго думав, чи розводити далі офтоп. Вирішив трохи розвести тут (просто відповісти на запитання), а далі розводити його в "Чемпіонаті України" :)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Можливо-можливо...
Але чомусь Ви замовчуєте Динамо зразка 98-2000 років

Динамо зразка 98-2000 я не замовчую. Я би навіть сказав 97-2000. Хочу тільки нагадати, що та сама команда в 96-у вдребодан продула Рапіду, а потім примудрилася не пройти швайцарський Ксамакс, який нагадував минулорічний Тюн за тим винятком, що Тюн потім наробив рейваху в ЛЧ і КУЄФА, а Ксамакс не наробив нічого, ні тоді, ні потім. Але у 96-у не було того тренера. Потім, коли той тренер вже був, але не було Шевченка і Лужного, команда пройшла у 2 групу, купивши у Марібора його нічию з Баєром. Коли пішов і Ребров (навіть тренер залишився), команда більше нічого такого не досягала. Тому говорити, що, мовляв, ось еталон - давайте будувати команду так, і все стане гаразд - не доводиться. Той же Лобановський замість Шевченка, Калитвінцева і Реброва почав купувати іноземців не від хорошого життя (динамівську - яковенківську - академію саме тоді й організували). Навряд чи Василіч хотів на тому заробити.

Щодо "українських пацанів", яки поки не проходять ув основу є чудовий вихід, який використовується досить активно і Динамо, і Шахтарем - аренда. Справді, нащо грати у 2-й команді в 1-й лізі, краще бігати за Арсенал, Металіст, Полтаву та Запоріжжя тощо у вищій. Але чомусь такі талановиті пацани, регулярно виходячи в основі, далеко не завжди переконують власною грою, що вже дозріли до Ліги Чемпіонів.

А з інших прикладів - Demyan тут вдало згадав Прем'єр-лігу. Вчора проти лідера (жодного втраченого очка!) в Арсеналі вийшло 11 легіонерів-заробітчан, яким начебто мусить бути "все пофігу". Тоді як у Ман Ю грало чи то 5, чи то 6 англійців. Підсумок нагадати? Доречі, пенальті в Юнайтед відбив також не щирий британець Томаш Кущак (це той хлоп, хто пам'ятає, який влітку перед ЧС у контрольному матчі за Польщу пропустив гол від воротаря суперників :P). Дивно, за матч в основі йому і так заплатять, а за пеналь ніхто ж не оштрафує. І чого, питається, кидався?

Юрій Сєров - 26-9-2006 у 21:49

Реал-Динамо. Перший тайм показав, що результат зі Стяуа був невипадковим. Йдемо дивитися далі на те чудо.

Юрій Сєров - 26-9-2006 у 23:08

Писав, писав, усе пропало :( Тому тезисно.
Нарешті закінчився той садомазохізм!
Реал на відміну від Стяуа, давав динамівцям грати.
1. Захист Реалу зовсім нульвий, не пригадаю, щоб команди Капелло так грали в захисті.
2. Наш напад, ще нульовіший. Шацьких - пень, який мав вже давно бути у Вест Бромвічі. Добре, хо промахнувся і дав Мілевському забити :). Рінкон всім продемонстрував, як можна не забивати з вигідних ситуацій.
3. Наш захист - ще нульовіший ніж наш напад! Гавранчіч - супермегаповільний. 4 і 5 голи - його. (перші 2 я не бачив). Але загалом це також не його вина, він мав давно бути в Фіорентині. :)
Словом Дем'яна у відставку ще не треба. Потрібно налагодити гру в захисті і очікувати одужання нападників. Шовковському дати відпочити, хай пограє за дубль (основне, щоб з Рибкою було все ОК)
Гавранчіча в дубль, в фіорентину або в чукарічкі, все одно куди, але подалі.
Белькевіч старався, але вже він не той. Ще повільніший ніж був, в пасах багато браку, запоров кілька хороших моментів... :(

Вже маємо 2-9, так недовго і до суперрекорду Спартака.

А на загал, як на мене, то ми спостерігаємо наслідки "вмілого" управління клубом джуніором. Завдання було "вийти в лігу". Ну Дем'ян і вийшов. А нафіга так виходити???
Багатьох гравців треба давно продати. Парадоксальна ситуація - цілий дубль легіонерів, а вийти на поле немає кому. Що то за така трансферна політика???
І ще про легіонерів. Невже потрібно мати стільки легіонерів, щоб досягати таких видатних результатів? :)
Проблема, справді, не в громадянстві, а в тому, що Саленко правий - легіонери в ДК не прогресують! Жоден.
Сподобалося, що вже коли все стало зрозуміло Дем'ян випустив молодих, з українським паспортом. В тих іграх, що залишилися, варто їм більше довіряти місце в основі.

Що буде з Ліоном - не уявляю. Десь так 1-7, мабуть, якщо проаналізувати матчі першого та другого турів...


В цьому сезоні більше надій на Шахтар.

p.s. Щойно подивився голи. Перший - Шовковському справді треба відпочити, другий - всі знають, що в нас проблеми в центрі захисту...

Олександр Чорнобиль - 27-9-2006 у 13:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Захист Реалу зовсім нульвий, не пригадаю, щоб команди Капелло так грали в захисті.


Ну, Капелло тільки "ставить" гру в захисті - Реал останні 3 роки грав зовсім без захисту. ;) Для гри з Динамо (подивившись ігри із Стяуа та Ворсклою) Капелло напевно зробив установку "А от на сьогодні забудьте все що ми говорили про захист і грайте ... (тут вже можливі варіанти):
1) як в минулому сезоні
2) як хочете :lol:

Олександр Чорнобиль - 27-9-2006 у 14:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Захист Реалу зовсім нульвий, не пригадаю, щоб команди Капелло так грали в захисті.


Ну, Капелло тільки "ставить" гру в захисті - Реал останні 3 роки грав зовсім без захисту. ;) Для гри з Динамо (подивившись ігри із Стяуа та Ворсклою) Капелло напевно зробив установку "А от на сьогодні забудьте все що ми говорили про захист і грайте ... (тут вже можливі варіанти):
1) як в минулому сезоні
2) як хочете :lol:

Тарас Капущак - 27-9-2006 у 17:59

Думаю, що немає особливого смислу критикувати гравців чи тренерів Динамо... В нормальних клубах вже би давно змінили керівництво. Але це, звичайно, якщо є бажання показувати хороші результати...

Dmy - 27-9-2006 у 19:34

Насторожує Динам'єнко - людина із лицем, на якому завжди написано гарним почерком, каже він те, що думає чи намагається щось приховати. Так от, каже те, що думає: "Психологічні проблеми, матч зі Стяуа винен" тощо. Тобто головний тренер не розуміє, що відбувається у нього в команді, відтак не застосовує потрібних заходів.

А Ліон показав Стяуа її місце (попри те, що румуни "10 років будували команду" ) і, опосередковано, нам - наше місце. Одна надія перед наступними 2 матчами, що це - французи.

Ігор Баранік - 29-9-2006 у 19:54

От і Чорноморець та Металург вилетіли. Падає рівень нашого футболу.

Павло Жежнич - 18-10-2006 у 10:19

Динамо зіграло круто - три сухі голи від Лона. Я так розумію, що нічого не втратив, не подивившись цей супер матч.
Щось з нашим "ґрандом" не все гаразд. Давно кияни фактично без боротьби не зливали матч за матчем в ЛЧ.

Тарас Задорожний - 18-10-2006 у 10:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Я так розумію, що нічого не втратив, не подивившись цей супер матч.
Щось з нашим "ґрандом" не все гаразд. Давно кияни фактично без боротьби не зливали матч за матчем в ЛЧ.


Та ви шо!!! Такий матч унікальний! Воротар пропускав такі голи чудові, захист Динамо створював атаки у свої ворота, гру "максимально підсилював" Шацьких. Кияни не зливали, а от "чорні брати" і інша діаспора клубу не грає взагалі...

Обіцяв Суркіс зимою їх попродавати. Я вже дочекатись не можу.

В кінці матчу в мене склалось враження, шо Мілевський свідомо працював на вилучення. Бо його фоли - явні і грубі, якими він напрацював лише на жовту, напевно були вираженням небажання позоритись у Ліоні... Ну не хоче пацан, шоб його в Франції рвали... Краще посидить в Києві...

Я його розумію.

Тарас Капущак - 18-10-2006 у 11:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Та ви шо!!! Такий матч унікальний! Воротар пропускав такі голи чудові, захист Динамо створював атаки у свої ворота, гру "максимально підсилював" Шацьких. Кияни не зливали, а от "чорні брати" і інша діаспора клубу не грає взагалі...

Обіцяв Суркіс зимою їх попродавати. Я вже дочекатись не можу.

В кінці матчу в мене склалось враження, шо Мілевський свідомо працював на вилучення. Бо його фоли - явні і грубі, якими він напрацював лише на жовту, напевно були вираженням небажання позоритись у Ліоні... Ну не хоче пацан, шоб його в Франції рвали... Краще посидить в Києві...

Я його розумію.

Треба би їх продати разом з Суркісом і всією його братією. Це керівництво клубу просто гробить команду... В нормальних клубах таке керівництво вже б давно у відставку відправили.

А Мілевському за такі фокуси треба би по хвосту надавати: дискваліфікація гравця основи - це ослаблення команди (свідоме в даному випадку). Хоча в цій ситуації з Динамо, йому певне дійсно цікавіше сидіти на трибуні, й не позоритись, але насправді кожна гра такого рівня, це важливий для гравця досвід. Та й ліонців, нема причини калічити, вони ж не винні. Треба з повагою відноситись до колег-суперників.

Тарас Задорожний - 18-10-2006 у 11:35

Та... Власники клубу в відставку ніде не ходять...

Юрій Сєров - 18-10-2006 у 13:08

Ну що тут скажеш... ДК видало ще один феєричний матч і "рекорд" Спартачка вже не виглядає таким недосяжним. :mad:
Очі ніби горіли, але поставленої гри немає, навіть у захисті.
Всі голи в тій чи іншій мірі ан совісті воротаря.
Цитата:
Та... Власники клубу в відставку ніде не ходять...

У відставку не ходять, але вони, як правило, не керують, а наймають для цього нормальних менеджерів.
Пропоную виставити Суркіса на трансфер, разом зі всією селекційною групою.
Та й тренера треба кращого. Дем'ян мав цілий рік, щоб щось побудувати. Що побудував - бачать всі. Думаю, для нього ж краще подати у відставку, бо інакше доб'ють його психологічно. А ще важливо, щоб новий тренер не був з стандартного списку Буряк, Сабо, Михайличенко...

Тарас Капущак - 18-10-2006 у 13:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Та... Власники клубу в відставку ніде не ходять...

Ну та ясно, шо Суркіс не віддасть нікому клуб, але власник не мусить керувати всіма справами в клубі. Власник Берлусконі призначає керівництво Мілану, але не пхає носа в тренувальний процес і т.п. Керувати клубом мають компетентні люди, а не хто попало...

Тарас Задорожний - 18-10-2006 у 13:27

Я думав, що у Динамо є проблеми... А виявляється:
Після поразки 0:3 від французького "Ліона" президент київського клубу Ігор Суркіс відреагував так: "Ніхто не винуватий і нічого з цим не поробиш. Попросту "Ліон" - команда класом вище, ніж "Динамо". Сьогодні суперник чітко скористався цією своєю перевагою. З приводу "що тепер робити"? Не падати духом і намагатися гідно продовжувати боротьбу."

Що стосується можливих змін у тренерському штабі, то Суркіс сказав: "Все залишиться на своїх місцях. Принаймні, до кінця сезону."

На питання, що сказав Суркіс після гри команді він помітив: "Нічого не сказав. Їм зараз нічого говорити не потрібно. Вони і самі сидять там - вбиті горем. Ну не винуваті вони. По їхній самовіддачі в мене претензій сьогодні немає. Всі намагалися. Але іноді, як сьогодні, цього мало. Французький чемпіон сильніше нас."

Предерто з Champion.com.ua

Юрій Сєров - 18-10-2006 у 14:45

Ну якщо "всі на місцях", то можна зробити голосувалку "Скільки голів пропустить Динамо в цьому євросезоні"
Варіанти:
12
13-15
15-18
18-20... і т.д. :)

Dmy - 18-10-2006 у 15:37

Таки мій оптимізм був хоч і стриманий, але явно передчасний :(
Але правий був Лобановський - реакція вболівальників цілком визначається результатом. Обігрували турків: Шацьких - узбецький лев, зливають групу: всіх на розпродаж!
Доречі, не зрозуміло, чому всі нападають на Луценка з Мілевським - вони, начебто, не легіонери? ;) Навіть - не негри :rolleyes:
І щодо провини Луценка я не згоден:
1 - такий штрафний, який взагалі мало кому в історії вдавалося від Жуніньо ловити,
2 - практично сам на сам, хоч і з боку, але в дальній кут,
3 - кутовий програли захисники, він поліз, коли побачив, що француз уже на м'ячі.
Людина старалася - принаймні, м'ячик із рук не роняла.

Ще подумав, щоби вчора проти Ліона залишилося від усіма любимого Дніпра, який ось цьому самому Динамо попав у суботу практично без шансів. А командочка же в ЧУ 3 місце ділить.
А Ліон, як на мене, явний неофіційний осінній чемпіон Європи. Якби зараз грали плейоф, у нього були би всі шанси на КЧ. Дай то Бог зберегти форму на весну і ще фарта трохи, а то постійно - то одинадцятиметрова лотерея, то Шева невчасно прокинеться :(

Ігор Баранік - 18-10-2006 у 19:45

Так, Ліон побудували хорошу команду. Саме побудували!!!

Юрій Сєров - 18-10-2006 у 20:49

Цитата:
І щодо провини Луценка я не згоден:
1 - такий штрафний, який взагалі мало кому в історії вдавалося від Жуніньо ловити,
2 - практично сам на сам, хоч і з боку, але в дальній кут,
3 - кутовий програли захисники, він поліз, коли побачив, що француз уже на м'ячі.

1-Не знаю вдавалося чи ні, але якщо Луценко стоїть метр від лінії воріт, а не на лінії і в момент удару чомусь кидається в кут, прикритий стінкою, то ясно, що його не було в тому місці де він МАВ бути. Гол на його совісті. М'яч летів далеко не в дев'ятку.
2 - може ми різні матчі дивилися, але в мому, гол залетів в ближній кут. Тут його вина є, але до організації голу активно долучилися захисники, зокрема "пєрвій парень на Чукарічкі", не проданий в Фіорентину через банальне жлобство Цуркіса-джуніора. Але все ж таки, кут був БЛИЖНІЙ.
3- в третьому голі, ІМХО, вини найменше серед 3-х пропущених, захисники мали виносити м'яч, хоча, думаю, він МІГ врятувати, якби трохи вдаліше зіграв на виході. Але його особливо нема в чому звинувачувати, прийшов хлопець з другої ліги - і зразу в Лігу Чемпіонів, ясно що хвилювався, нема досвіду таких матчів, та й зрештою, раз він стільки просидів в другій лізі, то мабуть це його рівень. Інше питання - "Чому не Рева? - Тут тренерам видніше

І ще по матчу. Тут вже мабуть більше причин не в площині легіонери/нелегіонери, а більше в площині неправильного менеджменту, неправильної підготовки команди (був же цілий рік!), у відсутності "поставленої" гри, нерозумінні команди, що треба робити в той чи інший момент. (Дем'ян на заняттях навіть не розказав їм, що треба робити, якщо пропустимо перші), і накінець - слабкості тренера (основні причини в перших 2 матчах він вбачав у відсутності блиску в очах - це взагалі клініка... :( )

І ще про легіонерів. Ті що є мають бути продані. Можливі кілька вийнятків... Я не за те, що були виключно українці, я за те, щоб легіонери рівня Гавранчіча, Родріго, Сабліча взагалі не з'являлися в нашому чемпі. Можна запрошувати гравців рівня Матузалема, Елано...
На Мілевського не нападав, він майбутнє нашого футболу, але це за умови, якщо в нього вірити. А не так: Гавранчіч сотий раз віддає чужому - дамо йому ще один шанс, Михалик зіграв блідо - засунемо його на рік в дубль.

Цитата:
Шацьких - узбецький лев

Раз в рік і палка стріляє : ) 6 сезонів чувак в команді, і саме смішне, що не можуть знайти йому заміни.
p.s. зараз глянемо, що награє чемпіон :)

Павло Жежнич - 18-10-2006 у 23:36

Шахтар так само надійно програв Валенсії, але лише з рахунком 0-2.
В нападі практично нічого не створили, а в захисті - повне решето. Фактично ці два голи забивалися при "повній підтримці" захисту. Лише дивом іспанці не забили ще декілька м'ячів.
Тепер Шахтарю як і Динамо світить хіба що УЕФА.

Тарас Задорожний - 19-10-2006 у 11:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ну якщо "всі на місцях", то можна зробити голосувалку "Скільки голів пропустить Динамо в цьому євросезоні"
Варіанти:
12
13-15
15-18
18-20... і т.д. :)

Думаю, що "ітд" правильна відповідь. :D

Тарас Задорожний - 19-10-2006 у 11:04

Якщо Шахтарю з його очком ще щось і світить (принаймні, в двох останніх матчах забили два, а пропустили 4), то Динамо не грозить нічого...

У Франції очок вони не наберуть, у Києві з Реалом - подібно на казочку. Єдиний шанс у Бухаресті. Але він такий примарний... Навіть якщо і виграють там мінімально, то по різниці м"ячів Стяуа буде на третьому місці... Вона вже собі гарантувала кубок УЕФА обігравши Динамо... Їм можна вже і не грати проти Ліона з Реалом... Лише вийти на матч проти киян вдома і не пропустити там багато. От і все...

Юрій Сєров - 19-10-2006 у 11:19

Цитата:
світить хіба що УЕФА.

:lol::lol::lol:
Думаю, їм нічого не світить.
Валенсія просто "рвала" і "шматувала" захист донеччан. Просто любо було глянути на техніку, на паси, на прийоми, на комбінації. А швидкість мислення яка...:rolleyes:
А Шахтар мені все більше нагадує ДК
Брандао - Шацкіх
Леонардо-Гавранчіч
...
У вас таких аналогій не виникає?
Єдине, що радує, що облажався не Чигринсьський, бо Мірча би точно зробив офірним цапом.

Тарас Задорожний - 19-10-2006 у 11:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Єдине, що радує, що облажався не Чигринсьський, бо Мірча би точно зробив офірним цапом.


Зато мені видається, що облажався і Свідерський... Він сходу заробив жовту і допускав багато помилок... Другий гол, тобто навіс, мав накривати Тимощук... Всі трохи винні. І Лаштувка не кращий. А з атакою в Шахтаря проблем вистарчає.

І взагалі, не впевнений я, що вибір тренерів у наших "грандів" найкращий.

І ставка на препаршивих легіонерів мені вже набридла... "Чорні брати" лажають все. А купити когось пристойного наші клуби не в стані. Видно селекція в нас кульгає

Юрій Сєров - 19-10-2006 у 11:56

Свідерський... Мабуть так. Але йому тут жити і швидше за все продовжувати грати. А "чорна братія", нині тут, завтра вже ні.
З тренерами справді важко. Наступним тренером ДК мабуть буде Лужний. Або Заваров. :)

vovka - 19-10-2006 у 11:56

Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Єдине, що радує, що облажався не Чигринсьський, бо Мірча би точно зробив офірним цапом.


Чигринський якраз зіграв дуже добре. Ще Матузалем добре зіграв.

Цитата:

Зато мені видається, що облажався і Свідерський... Він сходу заробив жовту і допускав багато помилок... Другий гол, тобто навіс, мав накривати Тимощук... Всі трохи винні. І Лаштувка не кращий. А з атакою в Шахтаря проблем вистарчає.

Перший гол - однозначно Леонардо винуватий (де він взагалі взявся ? :) ). До Гавранчича за "майстерністю" подібний - згоден.
Другий гол - 100% вина Плетикоси (Лаштувка помоєму вже десь за Англію бігає) - - він мусів дотягуватися до того мяча.
Атака ніяка. Агахова, Брандао, Воробей - все не те.. Маріка шось там старався - але теж толку мало.

Цитата:

"Чорні брати" лажають все. А купити когось пристойного наші клуби не в стані. Видно селекція в нас кульгає

Не згоден. В Шахтаря є пару пристойних. Матузалем непоганий, Маріка не найгірший, Елано думаю недаром з Шахтаря в збірну Бразилії запросили :)

Загалом мені вчора Шахтар набагато більше сподобався чим Динамо. Особливо в першому таймі. Якби самі собі не привезли двох голів, а ще якби деревяний Брандао замкнув простріл - були ж пусті ворота ... Ехх..

Тарас Задорожний - 19-10-2006 у 13:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Наступним тренером ДК мабуть буде Лужний. Або Заваров. :)


Мені дуже цікаво, що з цього всього вийде... І чи шось зміниться

Тарас Задорожний - 19-10-2006 у 13:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Перший гол - однозначно Леонардо винуватий (де він взагалі взявся ? :) ). До Гавранчича за "майстерністю" подібний - згоден.
Другий гол - 100% вина Плетикоси (Лаштувка помоєму вже десь за Англію бігає) - - він мусів дотягуватися до того мяча.


Звиняйте... Шось мені не то подумалося. Дуже сильно каюсь...

Тарас Капущак - 19-10-2006 у 13:58

Взагалі похмура перспектива у нас вимальовується.
Нормальних легіонерів купувати чи то не можуть, чи то не хочуть, чи то нормальні легіонери у нас грати не хочуть, а поступово опускають свій рівень, чи все це разом взяте...
Підготовка талановитої молоді виглядає ще гірше - пару років тому мені казали, що аби дитину віддати в динамівську школу, то треба комусь 3000 у.о. в кишеню покласти (аргумент такого "мита" залізний - він же потім гроші буде заробляти). Якщо це і є відбір талановитої молоді то мабуть перспективи нашого футболу вражаючі.
На фоні цього гра збірної виглядає чудом, яке з'явилось не завдяки мудрим діям керівників клубів і федерації футболу, а всупереч їм. (Належне певне слід віддати Кучеревському, котрий зробив Дніпро, яке стало базовою командою для збірної. І хоч Дніпро свій рівень вже втратило, але збірна ще якось тягне.)

Тарас Задорожний - 19-10-2006 у 14:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Капущак
Належне певне слід віддати Кучеревському, котрий зробив Дніпро, яке стало базовою командою для збірної. І хоч Дніпро свій рівень вже втратило, але збірна ще якось тягне.

Чув я якось інтерв"ю з ним. Казав, що його просто поставили в такі умови. Він хотів купити бразильців, а йому сказали, що грошей нема. От він і налатав українську команду. Добре налатав. Талант чоловік мав.

Я не знаю як вам, а мені на молодіжку приємно дивитися. Ті ж Мілевський, Чигринський, Свідерський, Шуст, Рибка... Якесь майбутнє рисується

Юрій Сєров - 19-10-2006 у 15:13

Про бразилів Кучеревський відгукувався, м'яко кажучи, негативно...

Тарас Капущак - 19-10-2006 у 15:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Чув я якось інтерв"ю з ним. Казав, що його просто поставили в такі умови. Він хотів купити бразильців, а йому сказали, що грошей нема. От він і налатав українську команду. Добре налатав. Талант чоловік мав.

А я чув ще інше інтерв'ю, де він казав, що хоче, щоб гравці його розуміли, бо тим туземцям говори-неговори...
Напевне хороших гравців він би взяв, але клубові вони були не по кишені.

Цитата:
Я не знаю як вам, а мені на молодіжку приємно дивитися. Ті ж Мілевський, Чигринський, Свідерський, Шуст, Рибка... Якесь майбутнє рисується

Щоб це майбутнє реалізувати, треба його загравати в міжнародних матчах. Та й взагалі правильно вести, бо молодого гравця легко перегрузити, зірвати. Вони добре виглядали на молодіжному чемпіонаті Європи, але їм ще багато чому треба навчитись, щоб грати на рівні дорослої збірної.

Ігор Баранік - 19-10-2006 у 20:00

Я от проводжу паралель, два роки тому Шахтар грав в ЛЧ, показував досить непогану гру, пройшов час, тренер не змінювався, гравці основи лишилися, мав же відбутися хоч якийсь прогрес. Його немає. натомість лише регрес. Хто в цьому винний.
Те що гірники програють кажанам в мене не викликало жодного сумніву. Бо Валенсія по самому рівні гри на пару голів вища Шахтаря, і ось ці пару голів і залишилися на табло в кінці поєдинку.

Тарас Капущак - 19-10-2006 у 20:29

Не знаю як загальний рівень чемпіонату - кажуть він нібито виріс - але два його лідери за останніх пару років явно регресують...
А взагалі, відколи Динамо почало грати в перекресленій формі, то результати стабільно і впевнено йдуть вниз.

Павло Жежнич - 19-10-2006 у 22:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Капущак
Не знаю як загальний рівень чемпіонату - кажуть він нібито виріс - але два його лідери за останніх пару років явно регресують...

Якщо два лідери опускаються, а чемпіонат росте, то можна зробити висновок, що решта команд піднімається за рівнем.
Але... Де наші клуби в кубку УЕФА? Отже опускаються не лише два лідери, а щонайменше 5 бувших лідерів.
Чи решта команд конкурують з лідерами чемпіонату? Турнірна таблиця показує НІ. Де були - там і залишилися.
Отже... Висновки самі розумієте які.

Тарас Задорожний - 20-10-2006 у 09:09

Я думаю, що рівень впав не в нас, а в інших виріс... Та й ще певна циклічність виступів... Динамо вигравало Кубок Кубків, потім нічого, потім 2 хороші сезони в Лізі Чемпіонів. А спитайте підлітків, які знаються на футболі, чи чули вони шось про Іпсвіч, Црвену Звєзду і багатьох інших, які колись грали чудово...

Тарас Капущак - 20-10-2006 у 11:20

Звичайно, одні команди приходять, інші відходять в тінь. Колись в Туріні першою командою було Торіно, а потім став Ювентус (і мабуть вернеться скоро). Є ще команди котрі зблиснули на пару сезонів (типу названих). Але коли команда відходить, то її місце займає інша, а ми маємо не таку ситуацію. Кріим того, чи означає це, що Динамо вже відходить на найближчий період в історію?
Загальний рівень в лізі чемпіонів напевне виріс. Але при всьому тому таких рекордів, які ставить зараз Динамо навіть Марібор собі пару років тому не дозволяв. Навряд чи такий вже великий ріст европейського футболу за ці два-три роки...

Тарас Задорожний - 20-10-2006 у 11:24

Тут згоден. Динамо сильно лажає... Особливо у захисті, нападі, центрі і на воротах. А так, у них все чудово :)

Юрій Сєров - 20-10-2006 у 13:07

Тим часом Україна опустилася в рейтингу країн на одну позицію. Але не зважаючи на феєричні виступи наших "грандів" швидше за все ми залишимося в 15-ці і будемо наступного року мати 2 команди в ЛЧ.

Ігор Баранік - 20-10-2006 у 21:19

А сенсу нам з тих двох команд в ЛЧ, задля олімпійського принципу, головне участь.

Юрій Сєров - 1-11-2006 у 17:03

Шахтар далі на останньому місці.
Хоча грали вчора непогано. Погана реалізація (бразильці не такі вже й технарі :( ) не дозволила перемогти. Хоча можна було.

Павло Жежнич - 1-11-2006 у 23:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Шахтар далі на останньому місці.
Хоча грали вчора непогано. Погана реалізація (бразильці не такі вже й технарі :( ) не дозволила перемогти. Хоча можна було.

Якби команда в цілому (а не окремі гравці - наприклад Брандао, Матузелем) грала добре, то виграли б. А так вийшло як завжди - бездарна реалізація моментів (що на полі робив Агахова?), страшні провали в захисті.
А Валенсія реалізувала практично все, що могла :(.

Павло Жежнич - 1-11-2006 у 23:36

Динамо знову програло в футбол :(. Від Ліона 0-1.

Тарас Задорожний - 2-11-2006 у 09:42

То добре, що 0-1... А то зазвичай такі матчі закінчуються зі значно більшими рахунками цього сезону.

Павло Жежнич - 2-11-2006 у 12:51

Я припускаю, що якби Динамо додумалося зрівняти рахунок, то Ліон легко зробив би рахунок 4-1 на свою користь.

Юрій Сєров - 2-11-2006 у 12:52

Цитата:
Якби команда в цілому (а не окремі гравці - наприклад Брандао, Матузелем) грала добре

Чесно кажучи, не можу сказати, що Брандао і Матузалем грали добре. Ефектно? - так, ефективно? - не дуже. Команда вцілому грала добре перший тайм, потім підсіли.

А Динамо вчора відскочило. Не зовсім розумію чому деякі футбольні фахівці тішаться з такої гри. Як на мене, то це не Динамо зіграло добре, а Ліон зіграв ніяк. Мабуть після кивської гри занадто розслабилися.

Як може не везти - показав учора Арсенал. Моментів, на 2-3 матчі і не забити хоча б раз.... :(

Павло Жежнич - 2-11-2006 у 15:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Чесно кажучи, не можу сказати, що Брандао і Матузалем грали добре. Ефектно? - так, ефективно? - не дуже. Команда вцілому грала добре перший тайм, потім підсіли.

Як раз Брандао і Мату досить непогано боролися у відборах, а скільки разів вони видавали паси тому ж Агахові, який просто марнував моменти.
Також я не можу назвати гру Шахтаря доброю (навіть в 1 таймі), бо провали в захисті почалися зразу після забитого гола. Власне команда в цілому грала ефектно, а не ефективно!
Цитата:

А Динамо вчора відскочило. Не зовсім розумію чому деякі футбольні фахівці тішаться з такої гри. Як на мене, то це не Динамо зіграло добре, а Ліон зіграв ніяк. Мабуть після кивської гри занадто розслабилися.
Як може не везти - показав учора Арсенал. Моментів, на 2-3 матчі і не забити хоча б раз.... :(

Дем'яненко сказав: "Сьогодні ми виглядали достойно". Я б цю фразу доповнив: "Сьогодні ми виглядали достойно проти Ліона, який грав одною ногою":(.

Тарас Капущак - 2-11-2006 у 16:06

Може проведемо опитування? :)

Після цього всього я все ще збираюсь дивитися:

1. Наступні матчі Динамо й Шахтаря.
2. Наступні матчі Динамо.
3. Наступні матчі Шахтаря.
4. Вечірню казку (або інше).

Тарас Задорожний - 3-11-2006 у 10:47

Напевно визначуся між відповідями 3 і 4 ближче до тих матчів. Я минулого матчу Динамо також не дивився і наступного не буду. Хіба в чемпіонаті України

Dmy - 3-11-2006 у 18:21

Це по якому каналу Вечірню казку показують о 22-й?! Діти мусять давно спати. Дітям такі жахи ("Горор: Українськи клуби граються у Лігу чемпіонів", червона цяточка у правому нижньому куті екрана) протипоказані (якщо ми, звичайно, хочемо вирастити психічно здорове майбутнє нації)

Спроба телячо-оптимістичного прогнозу:
А у Динамо, між іншим, статистика! Воно в цій Лізі вже пропускало 5, 4, 3 й 1 м'ячів. Можна тихо сподіватися, що в решті 2 матчах буде 2 і 0. Друге означає, що будуть очки :o:o:o

Ігор Баранік - 5-11-2006 у 19:51

І нічого тут не вдієш.
Така пропозиція, давайте зробимо спортом №1 не футбол, а наприклад Бокс, там в наших представників куди більші успіхи.

Павло Жежнич - 5-11-2006 у 23:11

Не можу похвалитися тим, що повністю всі 95 хв. попередніх матчів Динамо і Шахтаря дивився, бо не мав такої можливості (читав вечірню казку дитині:)), але в мене є ще 5 варіант відповіді - щоб сильно не розстроюватися, збираюся про наступні матчі прочитати відгуки від дописувачів цієї гілки Форуму :).

Юрій Сєров - 6-11-2006 у 13:56

Дивитися буду. Чому б не подивитися на чудову гру Реала і Стяуа? :)
Так само, як минулого року дивився матчі за участи іноземних команд. Тут практично те саме. Хіба що 2-3 українці на полі.

Тарас Капущак - 6-11-2006 у 16:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Спроба телячо-оптимістичного прогнозу:
А у Динамо, між іншим, статистика! Воно в цій Лізі вже пропускало 5, 4, 3 й 1 м'ячів. Можна тихо сподіватися, що в решті 2 матчах буде 2 і 0. Друге означає, що будуть очки :o:o:o


А 6:0 не буде? :baddevil:

Юрій Сєров - 6-11-2006 у 16:49

Цитата:
А 6:0 не буде? :baddevil:

Ні в якому разі! Може бути 6:1.
Як на мене Дем'ян перейшов на схему "якщо поразка, то мінімальна". Але в Румунії треба грати інакше... Хоча Дем'яну протриматись би сьогодні...

Dmy - 6-11-2006 у 18:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Капущак
А 6:0 не буде? :baddevil:

Теоретично може: 6 і 2. Але це буде не оптимістичний, а песимістичний прогноз, тобто - не у форматі.

Ігор Баранік - 19-11-2006 у 21:07

Ну на кубок УЄФА ще є шанси у обох наших команд, у Шахтаря навіть більше.

Dmy - 22-11-2006 у 20:50

Динамо знову, за словами сьогоднішнього іменинника І.Суркіса, видало "найкращий матч у цій Лізі", переплюнувши навіть гру із Ліоном! :o І відразу прийшов результат! Як так далі пійде - ховайся підлий боягузе Реал, який і так напевне привезе до Києва купку полуп'яних від мороза дублерів. Іспанія - не Італія!
Хоча заради об'єктивності слід визнати, що суддя румунам сурьйозно допоміг. Можна дискутувати, наскількі тягнув дружній поштовх бутсою в груди Клебера на фол, тим паче, що обидва впали і не заважали удару, чи наскількі пасивно поводився Родріго в офсайді, але порушення на Мілевському, після нефіксації якого Стяуа забила, було стопудовим. А ще братан-слов'янин називається :mad:

Щодо інших матчів і їхніх коментарів, то весело було спостерігати, як вся студія "3-го тайму" на чолі з іще одним іменинником на прізвище Шустеріс відмазувала ЦСКА: мовляв, в суботу зіграли вирішальний матч чемпіонату у Владівостоку, потім - переліт до Москви, зміна часових поясів, аккліматизація, карочє, важко було москаликам - от і програли. Чомусь ніхто не зауважив, що вирішальний матч більше нагадував легке тренування (4:0, хто не в курсі), переліт до Москви хоч і зайняв 9 годин, але приземлилися всього на годину пізніше, ніж злетіли, тобто часу не згаяли, часова аккліматизація мала би місце, якби в Москву прилетіла грати команда із Владівостока, а не московська, яка змоталася туди і відразу - сюди, кліматичної аккліматизації взагалі не було, бо у Москві стоїть цілком владівостоцька погода.
При цьому якось забувалося, що Порту по вікендах теж грає у внутрішньому чемпіонаті, що він теж летів кілька годин з іншого часового поясу, який відрізняється від московського хай не на 8, так на 4 години, що клімат у Португалії куди більше не моськовський, ніж у Владивостоку.
Вобчем, ЦСКА своє отримав і з потрібним рахунком. Тепер Порту з Арсеналом в останньому турі достатньо розписати нічейку і широко шагати удвох у плейоф.

Здивував Фелікс Магат: "Ми тренувалися на штучному газоні в Мюнхені. Отже, у нас не має виникнути проблем із покриттям - газон у Лужніках майже такий самий за одним винятком: "трава" там вища. Не зле було, якби її завтра "підстригли".
Я ніколи не чекав від цього суворого дядька майже гестапівської зовнішності розвинутого почуття гумору.
З огляду на чинний розвиток подій, траву таки "підстригли", хоч і не відразу, а десь у середині 1 тайму.

Dmy - 22-11-2006 у 21:06

Блін! Знову відросла :mad:

Юрій Сєров - 23-11-2006 у 16:04

Чех справді судив якось дивно. Румуни грали занадто жорстко, і навіть трохи по-хамськи. ІМХО, не Динамо грало найкращу гру, а румуни грали набагато слабше, ніж в Києві, та й недооцінки з боку ДК вже не було. Динамо заслуговувало на перемогу, я навіть трохи почав за них вболівати, чого останнім часом за собою не помічав.Те, що не виграли, може й на краще, оскільки при проходженні в УЕФА, Дем'ян дістав би індульгенцію, а Суркіс всім би розповів, як класно Динамо виступило в цьому сезоні.

Шахтар - молодці, перша перемога! Правда Рома, як і Стяуа, грала так собі. Вийти УЕФА - абсолютно реально, і треба цим шансом користати. 1/8 ліги дуже малоймовірна.
За виступами постсовдепівських команд напрошується аналогія
ЦСКА ~ Шахтар
Спартак ~ Динамо
:)

Dmy - 23-11-2006 у 16:46

Між іншим, Шахтарю німці (? - забув) зарахували точно такий гол, який чехи не зарахували Динамо. Якщо врахувати, що за Динамо забив Чернат, то напрошується теза а ля Ахметов: "У європейському футболі системна криза - підсужують румунам!" :o:mad:

Що цікаво, перемога додала Шахтарю ненабагато більше за нічию (окрім бабок, репутації тощо), більше відтяпала у Роми (сама винна). А Шахтарю що за перемоги, що за нічиєї доведеться не програвати в Греції.

Окремо дуже приємно за Челсі. Навряд чи цей рез стратегічно щось змінить, але приємно. Просто так.

Юрій Сєров - 25-11-2006 у 14:39

Воронін знову став потрапляти в основу, непогано грав за свій Баєр проти Тотенхема, міг забити гол.

Юрій Сєров - 5-12-2006 у 17:47

Насмішили мене новини Шуріка:
"Реал" сыграет в Киеве вторым составом
В список из 20 футболистов, которые будут готовиться матчу с "Динамо" вошли 8 игроков молодежного состава - Адан, Торрес, Серхио, Хави Гарсиа, Де ла Ред, Ньето, Адриан Гонсалес и Мата. Имена остальной дюжины в большей степени знакомы тем, кто следит за выступлениями "Реала": Касильяс, Диего Лопес, Мичел Сальгадо, Мехиа, Роберто Карлос, Рауль Браво, Бекхэм, Диарра, Робинью, Кассано, ван Нистелрой и Роналдо.

Як на мене, їх знають навіть той, хто взагалі не слідкує за футболом! :)

Dmy - 5-12-2006 у 19:04

Мичела Сальгадо, Діарра і Робінью теж можна за'bold'ити. Та і Рауль Браво... На основу назбирається. Як відповів Демьяненко на це запитання: "У мене дещо інша інформація, яким складом їде до нас Реал."

Ігор Баранік - 5-12-2006 у 21:27

Згадайте другий склад Ювентуса кілька сезонів тому.

Тарас Капущак - 5-12-2006 у 22:07

Пригадую собі, що коли Лаціо грали третім складом, то Динамо не мали жодних шансів.......

Dmy - 6-12-2006 у 18:29

Іспанія - не Італія :)
І Реал, і Барселона останні непринципові матчі ГРАТИ відверто відмовляються. Можна згадати Барсу в Донецьку 2 роки тому, і Валенсію вчора. Щоправда, в Італії теж є один "іспанський" клюб. Мілан - прізвище.
Проти Динамо може зіграти лише 2 фактори:
1) те що Реал тренує, м'яко кажучи, неіспанець Капелло;
2) Динамо.

Тарас Капущак - 6-12-2006 у 18:44

Мене чомусь набільше хвилює пункт 2.... :)

Юрій Сєров - 6-12-2006 у 21:08

Цитата:
Проти Динамо може зіграти лише 2 фактори:
1) те що Реал тренує, м'яко кажучи, неіспанець Капелло;
2) Динамо.


Додам від себе:
3) гравці Реалу, котрі часто не потрапляють в основу, схочуть продемонструвати, що порох ще є.
4) те що Динамо тренує, м'яко кажучи, нетренер Дем'яненко :)

Dmy - 7-12-2006 у 17:51

На користь Динамо також додалися 2 фактори:
грали Шацьких!! (:lol::lol:;) ) і Бекххем - такий один із мадридського дубля, що теж дуже хотів показати себе. Перед київськими дівчатами. В результаті нічия 4:4 за факторами і 2:2 - на табло. Все логічно.
А узбецький лев, як і в серпні, почав штампувати дублі. Як шкода, що ми взимку йдемо на перерву - в січні Максим однозначно перейшов би на хет-тріки. Хоча Динамо би це все одно би не рятувало.

А Вкусільяс таки злякався. Сказав, поки цього скаженого з поля не приберете, я в раму не стану. Життя дорожче.

Юрій Сєров - 7-12-2006 у 23:16

Сподіваюся Динамо зробить висновки з цього євросезону.
Не вгадали з піками, купа гравців (можливо через перевантаження) повилітали, в захисті прохідний двір, а головний тренер дивиться на все це переляканими очима і бубнить "мало вогню в очах".
Сподобався Михалик, візуально схожий на Джерарда, нехай би ще так заграв, хороший капітан з нього може вийти.
Шахтарю - вдалого жеребу і не вилетіти в першому ж раунді на весні.

Тарас Капущак - 8-12-2006 у 10:25

Михалик справді радує -- це, здається, чи не перший центральний півзахисник хорошого рівня за кілька останніх років.

Тарас Задорожний - 8-12-2006 у 13:33

А чого ви так всі проти Дем"яненка? Я в одному з останніх інтерв"ю читав, що результат гри з Реалом - це провина того, що його не послухали. Він їм каже - вигравайте, а вони такі-сякі....

Якшо б Капелло теж так казав, то певно букву "Д" з прапора Динамо не сприймали би скороченням інших слів... А то він Реал там тренує, а Дем"яненко говорить...

Юрій Сєров - 16-12-2006 у 11:28

У Єврокубках відбулися жеребкування 1/16 та 1/8 УЕФА та 1/8 ЛЧ:
Шахтарю дістався "посередній" суперник - Нансі. Хоча і не Маккабі (блін, везе ЦСКА), але й не Сельта, Севілья чи Парма.
Якщо пройдуть, мають невеликий шанс попасти на Стяуа. Або вилетіти від Севільї.
В лізі інтрига буде мабуть лише в парах Реал-Баварія та Інтер-Валенсія.
В інших,ІМХО, все більш-менш очевидно:
Порту - Челсі - Челсі
Селтік - Мілан - Мілан
ПСВ - Арсенал - Арсенал
Лілль - МЮ - МЮ
Рома - Ліон -Ліон
Барселона Ліверпуль - Барселона
Реал - Бавария - ? - швидше Баварія
Інтер - Валенсия - Якщо одужають всі травмовані, Валенсія

Юрій Сєров - 16-2-2007 у 13:58

Зіграли наші "силікозники" ;) перший матч. Зіграли... ну як завжди.
Мене не покидає враження, що Шахтар в душі лузери. Стільки моментів, зокрема у Маріки.
А винний Чигринський. :(
Не подобається мені стиль Луческу робити такі заяви. Особливо, коли цапів-відбувайлів він знаходить виключно серед українців.
Але, думаю в другій грі шанси перемогти є хороші.
Сусіди (ЦСКА і Спаратак) зіграли відносно нормально. ЦСКА-Маккабі 0:0, Спартак-Сельта 1:1
Калініченка внести в список персон нон-ґрата! :lol::lol::lol:

Юрій Сєров - 22-2-2007 у 22:18

Цього разу наше ТВ вгадало з тим кого показувати в ЛЧ.
Реал-Баварія. Матч вийшов дуже видовищним. Грали за принципом хто кому більше заб'є. Реал забив більше, але чомусь у мене відчуття, що далі піде Баварія.
Барса-Лівер. Барса розчарувала. У порівнянні з минулим роком. Рональдіньо лише ходив і розмахував руками.

Ну а всіх вболівальників Шахтаря вітаю. З результатом. Бо гри нема. Такого занудства вже давно не бачив.
Схоже команди з Москви також мають шанс порадувати :baddevil:

Роман Ромашка - 24-2-2007 у 01:35

По збігу обставин цей матч бачив одини в кафе О"Браян. На початку в шутку сказав що кроти виграють. Після забитого мяча сказав що зараз пропустять два. Але друге не збулося.
Щодо гри то бігали що одні що другі як якесь стадо. А Шахтаряю просто більше повезло. Так як воротар грубо помилився. І не більше.

Тарас Задорожний - 9-3-2007 у 11:58

Вітання Шахтарю з гарною нічиєю "по пенальті", бо без них матч вони виграли :D

Юрій Сєров - 9-3-2007 у 17:10

В лізі чемпіонів 5 з 8 вгадав. Несподівано для мене вилетів Ліон.
Тим часом маємо пари 1/4

Мілан - Баварія
ПСВ - Ліверпуль
Рома - МЮ
Челсі - Валенсія

Які будуть прогнози.
Я погано вгадую, але ради інтересу спробую:
Баварія
Ліверпуль
МЮ
Челсі

Юрій Сєров - 15-3-2007 у 23:45

Шахтар поставили на місце.
Особисто мені, дуже шкода наших хлопців, особливо Шуста, Чигринського і Кучера, оскільки цапів-відбувайлів зроблять саме з них. Навіть Шарафутдінов визначив, що Палопа мали тримати саме захисники, хоча в штрафній була вся команда.
Крім того "Хитрий лис" Луческу лоханувся, замінивши Матузалема.
Таке враження, що краще б Шахтар не забивав 2 гол. Розслабилися хлопці. А коментатору взагалі дах знесло...

Тепер про коментатора. Не знаю чи в світі ще десь є настільки непрофесійний, примітивний, некваліфікований, тупий бездарний коментатор. Коли після 2 голу він вигукнув "Длузі це пелемога", я був певен - Шахтар вилетить. Кожен хто цікавиться футболом, навіть першокласник, розумів, що 2:1 - хиткий рахунок, досить 1 (одного) гола (залишалося з 10 хвилин) і буде додатковий час. Це розуміли ВСІ, крім одного телепня, і чомусь саме йому дають коментувати.
Почав розказувати, якого успіху досяг Шахтар, яка це велика перемога, хто там нас чекає в четвертьфіналі... Ще одне: з чого він взяв, що цей матч показує Євроспорт?
Коли після 3 голу Севільї, він кинув геніальну репліку "нам треба бути оптимістами", в мене ледь не почалася істерика. Він знову НЕ РОЗУМІВ, що Шахтарю 1 гола вже замало!
Навіть не знаю, чи це Шахтарю не повезло, чи все справедливо...

В цьому році помаранчеві не в моді, їх звідусіль б'ють і виганяють. Шахтар не став вийнятком
Можливо це помста Долі Янеку і Ахмєту. Так їм двом і треба! :)
Вболівальників і гравців (особливо наших) шкода.

p.s. Може нарешті Шарфіка виженуть з ТВ і пошлють в шахту. На кілька років. Фартовий, блін, коменатор.

p.p.s. Треба зробити опитування: Яка ймовірність того, що завтра десь на териконах знайдуть труп Шарафутдінова? :)

Юрій Сєров - 16-3-2007 у 15:59

Прожеребкували кубок УЕФА

АЗ - Вердер ;
Байєр - Осасуна;
Севілья - Тоттенхем ;
Еспаньйол - Бенфіка.

Dmy - 16-3-2007 у 18:56

Шахтар грав-грав і нарвався на кпини (уявляю, що сьогодні коїться на сайтах ДК): "Кроти - така класна команда, що їй навіть воротарі забивають :lol: )." Між інщшим, Палоп зіграв головою цілком професійно (СаШо, якого доля останнім часом все частіше ганяє на доданих хвилинах у чужу штрафну - дивись учбовий фільм і бери приклад!)
Взагалі 3 голи були доволі веселі: крім Палопа - Мату, схоже, не разрахував і пролетів повз м'яч, але встигнув задіти його ЗАДНЬОЮ ногою, іспанець (Мареска - я забув) теж "погладив" м'ячик, який на його щастя зачепився за стійку.
Десь, можна казати, доля забрала у Шахтаря віддане в борг: з Іспанію він грав куди краще, як із французами, і міг виграти. А от якби програв Нансі - всі розцінили би це цілком як закономірне явище.
Боюся, Севільї надалі доведеться сутужно.

Коментатора ніхто не вбиватиме, а тим паче - не звільнятиме. Шарфік - це дерепа ТРКУ за тим винятком, що Дерепу можна замінити Гливинським, і все відразу виглядає нет сумно, а от Шарафутдінова замінити ніким. Я чув, що комусь сподобалось, як Малиновський вів репортаж із Севільї по радіо, але, як на мене: шило на мило - молодий колега цілком достойний свого старшого товарища. За тими застереженнями, що робив це російською, по радіо (що легше) і в усьому намагався копіювати московських "звізд" мікрофона, у яких своїх ганджів "до звізди" (але він, схоже, нікого іншого і не дивиться).

Павло Жежнич - 16-3-2007 у 19:21

Я натрапив на кінець першого додаткового тайму. Побачив гол Севільї і бездарну гру Шахтаря.
А взагалі - чи не забагато пропускати голів в кінці тайму? Що в першому матчі було, то в другому повторилося. Висновків ніяких не зроблено.

Юрій Сєров - 5-4-2007 у 21:01

Зіграли перші матчі 1/4 в Лізі . Про Ліверпуль я, схоже, вгадав, а у всіх інших парах ще все може бути розмаїто.
Челсі, так як вони вчора грали (багато боротьби, майже без воріт), буде дуже важко.

Ігор Баранік - 5-4-2007 у 21:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Челсі, так як вони вчора грали (багато боротьби, майже без воріт), буде дуже важко.

Але ж всі знають, що я за Валенсію!;)

Юрій Сєров - 11-4-2007 у 17:22

МанЮ-Рома - це було щось. Мав нагоду подивитися на РТР_Спорт.
Рома (як вже сказано в іншій темі) грала справді дивно. Їм потрібно було грати від захисту, однак вони вирішили зіграти у відкритий футбол. Результат відомий. Але окрім того, що Рома була ослаблена варто сказати, що Манчестер був фантастичним. Другий гол - казка. Вся контра в "один дотик". Карріку добре вдавалися дальні удари. :). Після 3:0 Рома попливла. Якби достояли до перерви, то може б щось змінилося, однак перед перервою було вже 4:0 і шансів не було. Такого видовищного матчу, та ще й на стадії 1/4 не бачив.
Валенсія-Челсі - нудота страшна. А підсилена бубонінням Вацка, перетворилася на сонне царство. Челсюки давили, давили і додавили. Не розумію в що вони грають і для чого було купувати Шевченка з Баллаком. Їм тре було Вороніна брати, вони з Лемпардом чудово б взаємодіяли :)
3 з 4 півфіналістів я майже вгадав (думаю Ліверпуль доведе справу до логічного кінця). Єдина інтрига - Баварія-Мілан.

Юрій Сєров - 12-4-2007 у 00:12

Шось Баварія не виправдала прогнозів.
3 англійські команди у півфіналі, це "вагома заявка на перемогу" :) Ліги англійцями.

Ігор Баранік - 12-4-2007 у 07:26

Шкода Валенсію.

Юрій Сєров - 12-4-2007 у 22:29

Цитата:
Шкода Валенсію.
Так як вони грали, то ні.

Юрій Сєров - 12-4-2007 у 23:07

А в УЕФА в 1/2 3 іспанські команди і одна німецька.

Ігор Баранік - 17-4-2007 у 17:13

Цікаво виходить. ЛЧ. Мілан проти Англії. По ідеї Челсі має брати кубок. Хоча б по тому принципу, що решта команд вже вигравали цей турнір. Звичайно це все умовно, але все ж.

Ігор Баранік - 17-4-2007 у 17:39

Кілька слів про здобутки півфінілістів ЛЧ та КУ в різних Євротурнірах.
Отже:
МЮ - 2 виграні ліги чемпіонів, 1 суперкубок УЄФА.
Челсі - 1 суперкубок УЄФА.
Мілан - 6 виграних ліг чемпіонів, 4 суперкубки УЄФА.
Ліверпуль - 5 виграних ліг чемпіонів, 2 кубки УЄФА, 3 суперкубки УЄФА.

Челсі найменш титулована команда.
Тепер півфіналісти КУ:
Вердер - нічого нема
Осасуна - нічого нема
Севілья - 1 кубок УЄФА, 1 суперкубок УЄФА.
Еспаньйол - нічого нема.

Юрій Сєров - 17-4-2007 у 20:30

Якщо Челсі має СуперКубок УЕФА, то очевидно він має ще якийсь євротрофей. Якщо не помиляюся, то під проводом Віаллі вони взяли Кубок Кубків.

Ігор Баранік - 18-4-2007 у 12:49

Я мав на увазі діючі євротурніри. А кубка кубків вже нема.

Юрій Сєров - 24-4-2007 у 22:42

Ну Манчестер дав! На останній хвилині таки вирвав перемогу. Хочу щоб Манчестер виграв Лігу!
Мілан продемонстрував різницю між ним і Ромою. До речі, кого Мілану нині бракло, так це хорошого нападника, очивидно якого... Джилардіно - не той рівень.

Юрій Сєров - 25-4-2007 у 22:53

Ліверпуль не виправдав моїх сподівань. 1:0 і відігруватися буде дуже важко.
Занудним вийшов матч, суцільна колотнеча, навіть згадати особливо нема чого :(

Юрій Сєров - 1-5-2007 у 19:24

Челсі без Шеви і я мабуть вболіватиму за Ліверпуль.

Юрій Сєров - 1-5-2007 у 23:33

Лівер був сильнішим. Це факт. Челсюків не стало на весь сезон, і, виглядає, вони пролітають повз усі серйозні трофеї.

Юрій Сєров - 2-5-2007 у 23:15

Ех, запал МЮ кудись вивітрився. Мілан об'єктивно сильніший, і фінал від того буде цікавішим.
Шевченко кусає лікті :)

Dmy - 3-5-2007 у 17:11

Мілан показав, що він "не-Рома". В будь-якому розумінні останнього півслова. Анчелотті - супертренер! На мою думку, самого розхваленого з усіх боків СЕРА тактично переграв вчисту, причому в обох матчах. У першому МанЮ виграв завдяки вольовим якостям, везінню і суддівським помилкам - при детальному розгляді перший свій м'яч паць Руні забив, підігравши собі рукою.
Наприкінці Манчестер показав, що в Англії лицарів уже не лишилося, навіть якщо ними керує формальний лицар - англійське слово "фейр-плей" їм невідомо, на відміну від італійців. Якби Гаттузо з компанією на останніх хвилинах відірвали ноги (і голови) Скоулзу і Рональду, морально я був би тільки "за". Але Мілану ще грати фінал, тож обмежилися непарною (несуттєвою) "жовтою" для Дженнаро.

Юрій Сєров - 3-5-2007 у 21:41

Цитата:
Руні забив, підігравши собі рукою.

Не було там руки, по-моєму. Це захисник ногою підбив м'яч таким чином, що виглядало наче рука. Якби була рука, то і захисник і воротар протестували б.
Хоча це вже зовсім немає значення.

Юрій Сєров - 3-5-2007 у 23:35

В КУЕФА маємо прогнозований гішпанський фінал: Севілья - Еспаньол.
Нехай гикається Шарафутдінову! :baddevil:

Ігор Баранік - 4-5-2007 у 12:42

Взагалі цікаві Єврокубки цього року. Чи вдасться Мілану виграти сьомий кубок і трохи наблизитися до Реала? Чи Ліверпуль вирає шостий і зрівняється з Міланом.
А в КУЄФА дуже великі шанси в Еспаньйола. НЕ питайте чому, бо логіки в тому нема, але думаю, що Еспаньйол виграє кубок.
А в ЛЧ ставлю на Мілан.

Dmy - 4-5-2007 у 16:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не було там руки, по-моєму. Це захисник ногою підбив м'яч таким чином, що виглядало наче рука. Якби була рука, то і захисник і воротар протестували б.
Хоча це вже зовсім немає значення.

Була. Наступного дня Шустер в "3 таймі" в зв'язку з тим, що Челсі з Лівером на двох забили аж 1 гол (а треба ж якось вибрати час передачи) ретельно розібрав з іншою командою всі голи, забиті напередодні. 2 м'яч МЮ розбирали з усіх камер, ледь не із трусів Рунічки - рука чиста. Ніхто не протестував, навіть арбітр Орехов, який, як й Іщенко, завжди відмазує представників свого ордену суддів.

Юрій Сєров - 16-5-2007 у 23:39

Перший трофей розіграли. Севілья вирішила внести інтригу і зробити з воротаря справжнього героя. А шахтарям цей воротар мабуть досі сниться у дуже страшних снах :baddevil:

Dmy - 17-5-2007 у 17:15

Шкода Еспаньол - вони билися як леви. Шахтар може пишатися - він був найближче з усіх, аби скинути володаря.


Щодо Палопа, то розкрию одну нездійснену ідею.
Була думка на 1 квітня запустити дезу. Спочатку на парочку іноземних футбольних форумів закинути чутку, що київське Динамо збирається купити Палопа (і вже таємно купило, але з відтермінуванням, доки Севілья гратиме в КУЄФА і боротиметься за ЛЧ вдома). Оскільки чемпіонат України закінчується пізно, то на матч Шахтар - Динамо він як раз встигне.
Причина трансферу така: керівництво ДК вирішило, що команді у внутрішній боротьбі із Шахтарем потрібен не просто класний воротар, а і той, хто може добре зіграти в чужому штрафному на останніх секундах (Шовковський не може - всі знають).
Потім та сама деза йде на кілька вітчизняних футбольних (і не лише) форумів із посиланнями на іноземні, а також на статтю в якій-небудь "Marca". Відповідний текст вже було знайдено: в одному матеріалі (щоправда, трохи архівному) згадувалися і Динамо, і Палоп.
Розрахунок був на те, що іспанську у нас знають значно гірше за англійську, на свіжість вражень від ШД-Севілья, на начебто незалежну масовість лінкованих джерел, а також на те, що наш нарід цілком готовий до того, що малий Сурок і не на такі дурниці здатний.

Звісно, аматорство, але під 1 квітня могло і спрацювати.
Нажаль, свято припало на неділю, і було ліньки витрачати сили (чималі) на засмічення інету. Так і не склалося :(

Юрій Сєров - 24-5-2007 у 00:16

Розіграли і другий кубок. Чомусь вболівав за Ліверпуль... :rolleyes:. Якось не везло їм.
Мілан ну дуже вже прагматично виграв. Так як завжди...

Dmy - 24-5-2007 у 14:00

Позаяк я вболівав за Мілан, то не можу погодитися з висновками ;)
На мою думку Анчелотті тактично переграв Бенітеса за явною перевагою, і ціле щастя Лівера, що вони взагалі забили (чи не з офсайду? - там питання)
Взагалі, Лівер нагадує бульдозер чи то носорога, який знай пре по прямій: як не втечеш, то затовкче, а крок у бік - і воно проноситься повз. У Ліверпуля одна тактика - пресинг, тиск, бігай, стрибай, борись - напевне, найтиповіша англійська команда серед лідерів Прем'єр-Ліги. Комбінації стандартні, виграють або потужністю, або за рахунок індивідуальної майстерності Джерарда, Кейта, Кпауча чи якогось іще Маскерано. Якщо не виходить - попадають. За 0:2 треба було витягати з рукава якісь заготовки, і що витяг Бенітес? А нічого. Бо нічого там не мав. Як грали за 0:0, 0:1, так і продовжили за 0:2.
Натомість, у Мілана, за власною та всією італійською традицією - не футбол, а шахи. Вчора весь час збивали темп, хоча можуть грати і швидше, що показували ігри з Баварією та МанеЮ. Але Анчелотті вирішив не змагатися з Бенітесом у доганялки, а сказав тримати м'яч - хай самі бігають. От одні й займалися оздоровчою фізкультурою, а інші в цей стоячи влаштували кілька контратак: пару разів Піппо заліз в офсайд, одну штуку судді безпідставно зарубили, ну і організували пару голів.
Бенітеса - в асистенти до Анчелотті - у тренери по фізподготовці!

Юрій Сєров - 24-5-2007 у 19:40

Ага а перший гол був від руки...

Dmy - 25-5-2007 у 17:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ага а перший гол був від руки...

Не був - переглянуто й затверджено :)
То у Піппо на старості таки груди виросли