Форум Рідного Міста

Google Earth

Юрій Сєров - 26-7-2006 у 00:12

Маю зараз доступ до широкого інтернет-каналу, спробував поюзати цей сервіс.
Прикро здивувався, коли побачив, що Львів майже непрофотографований :(.
Яким же було моє здивування, коли містечко Надвірна (Ів-Франківська обл) разом з Ів-Франківськом має надзвичайно високу деталізацію. :o
Маю припущення, що причиною є ракетна частина тактичного призначення, котра донедавна базувалася в Надвірній...
Які ще можуть бути варіанти? Може туристичні маршрути? :baddevil:

Юрій Сєров - 26-7-2006 у 00:20

Хоча ні. Непогано зроблені знимки тієї частини Львова, на північ від Наукової в напрямку Автовокзалу, і далі на Миколаїв (танковий завод?). Також частково видно злітну смугу летовища.
А ще у Львівській області добре відзняті Великі Мости (Прикордонна військова частина) і загалом вся траса Жовква (яка чомусь ще є Nesterov) - Червоноград.
Отаке...

Андрій Пелещишин - 26-7-2006 у 07:45

Про цю особливість Google Earth вже колись австралійці говорили. Коли виявилося, що найкращими є знимки їхньої АЕС :)

Павло Жежнич - 26-7-2006 у 13:11

А ці фотки Львова теперішні, чи може 10-15 літньої давності?

Юрій Сєров - 26-7-2006 у 17:42

Виглядає, що ВАМ на Науковій вже є. Інших магазинів з того ряду немає. Тобто, фотки досить свіжі.

Горват Корнелія - 26-7-2006 у 17:57

Ми пробували побачити своє місто.Також є багато неопознаного. здається, фото із супутника робляться 1 раз у..., а потім передаються. Може є сайт з кращим наближенням і якістю зйомки?

Андрій Пелещишин - 26-7-2006 у 19:02

Є звичайно :), але не думаю, що нас до нього пустять... Особливо район Мукачево ;)

Горват Корнелія - 27-7-2006 у 08:54

Чоьу Мукачево? Здається, нічого ТАКОГО у нас уже немає. Все ж таки хотілося б знати адреси кращих такого роду сайтів.

Андрій Пелещишин - 27-7-2006 у 09:40

Там десь по сусідству аеродром та страгічна станція стеження, що належить Росії.

А сайтів, боюся, що таких інших немає :(

Hanor Narasson - 27-7-2006 у 20:54

Не знаю, кому належить та купа брухту біля Мукачево, але все одно вона є купою брухту.

(Біг Брозер після цього посту фотографувати її вже не буде) :baddevil:

Горват Корнелія - 28-7-2006 у 07:50

Здається, все, що було колисьтаємним вже не існує або не є таким. Хочеться побачити своє місто (без об єктів) зблизька, зйомкою. Я новачок у цій справі, але, здається буде цікаво.:sing:

Відтепер Google Earth надає можливість переглядати інформацію з Вікіпедії

Юрій Сєров - 11-12-2006 у 22:59

Компанія Google розширила можливості електронного атласу Google Earth, додавши географічний веб шар (Geographic Web Layer).
За словами програмістів Google, новий шар дозволяє в процесі навігації по картах місцевості переглядати статті Вікіпедії, які стосуються того чи іншого об'єкту, населений пункту і т.д.
Крім того в Google Earth з'явилася можливість перегляду фотогорафій з бази даних сервісу Panoramio, що дає можливість порівнювати суптникові знимки з зображеннями тієї ж місцевості, які завантажили користувачі.
Також шар Geographic Web Layer включає додакткову інформацію, яку надає компанія Google.
Недавно база даних Google Earth поповнилася шістнадцятьма картами з колекції Девіда Рамсі. В їх число входять карти Нью-Йорка від 1836 року, Сан-Франциско від 1853 року і інші.

http://it.ridne.net/node/218

Остап Шумин - 12-12-2006 у 10:08

Десь читав, що загальний об’єм ресурсу Google Earth - декілька Тбайт, не знаю наскільки це правда, але трафік він наганяє добре. На рахунок оновлення зображення, з власного досвіду можу сказати - порядка 2-4 рази на рік.

Google Earth і партизани-2

Юрій Сєров - 22-1-2007 у 18:35

Компанія Google продовжує допомагати союзникам боротися з іракськими "бандитами".
Нещодавно в будинках іракських терористів були знайдені документи, серед яких роздруківки знимків Google Earth. Це змусило компанію Google замінити новіші знимки (кінець 2004/початок 2005), зокрема, міста Басри старішими, як були зроблені ще у 2002, перед початком війни.
Це було помічено при порівнянні деяких знимків, на котрих раніше було помітно деякі створені американцями "архітектурні форми" (типу вирви від бомб), а тепер їх там немає.
В дослідників виникло ряд запитань, наприклад чи було це зроблено на вимогу американського уряду і чи у випадку звернення інших урядів буде вчинено аналогічно.
А ще не зрозуміло чи є сенс це робити, оскільки крім сервісу Google Earth, в інтернеті існують і новіші зображення, які можуть отримати терористи.
І чого тільки не зробиш для становлення демократії в Іраку...
Детальніше тут:
Did Google censor Basra imagery? http://www.ogleearth.com/2007/01/did_google_cens.html

Юрій Сєров - 7-8-2007 у 05:21

Ура! Ура! Ура! :sing:
Нарешті львів'яни дочекалися можливости побачити дахи своїх будинків у сервісі Google Earth!
Хто не має широкого каналу або кому шкода мегабайтів, викладу кілька знимків.

Принагідно хочу сказати, що сервіс "Panoramio" глючить "не по-дитячому". Замість головного корпусу Політеху підпис - Собор св. Юра.
Ну і бліки від дахів трохи зіпсули фотки.

Юрій Сєров - 7-8-2007 у 05:21

Ось так виглядає наш рідний Політех:

politeh_GE.jpg - 76kB

Юрій Сєров - 7-8-2007 у 05:29

Залізничний вокзал:

Vokzal_GE.jpg - 77kB

Юрій Сєров - 7-8-2007 у 05:35

Центр міста:

centr_GE.jpg - 103kB

Гута?

Юрій Сєров - 20-8-2007 у 20:47

Якщо не помиляюся, то знайшов дачу Президента в Гуті

Guta.jpg - 147kB

Богдана Курилюк - 20-8-2007 у 21:00

Google Earth - гарна штука. Я тут навіть свій будиночок та сад знайшла... :sing:

Odarka - 20-8-2007 у 23:23

А я не можу побачити Погулянки:(((

Юрій Сєров - 21-8-2007 у 19:57

Цитата:
А я не можу побачити Погулянки:(

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&geocode=&q=Lviv,+...

Андрій Пелещишин - 21-8-2007 у 21:20

А від цього виду у мене стиснулося серце

Оглядове колесо ("чортове колесо") в Прип'яті.


http://maps.google.com/maps?ll=51.408534,30.055559&z=18&hl=...

rost - 21-8-2007 у 22:03

Якщо у кого є GPS приймач (непоганий з Bluetooth зараз можна дістати за ~ $50) можна робити логи любої вашї подорожі, або турпоходу. Я зазвичай роблю лог в стандартному форматі NMEA. В інтернеті є маса конверторів з NMEA в GoogleEarth adapted, наприклад kmz. Після цього простим кліком по kmz файлі відкривається ваш маршрут в GoogleEarth.

Я користуюся perl script-ом логера, яким роблю логи на мобільнику (по моєму, правда, ходить тільки під Symbian). Впевнений є щось подібне і для КПК.

Андрій Пелещишин - 24-8-2007 у 17:57

Десь на днях (хоча може я помиляюся) з'явилася нова версія Google Earth 2.0
Збільшилася кількість шарів, і, головне - добавилася карта зоряного неба.

Юрій Сєров - 2-9-2007 у 12:06

Крім карти зоряного неба в Google Earth є ще пасхальні яйця.
Для їх активації потрібно, перебуваючи в програмі, натиснути Ctrl+Alt+A. В результаті цього ви зможете політати на авіасимуляторі над реальними ландшафтами.
Детальніше можна почитати тут:
http://www.habrahabr.ru/blog/google/24397.html

Я ще не пробував, тре скачати нову версію.

Тарас Сокальський - 11-9-2007 у 20:09

Нє, що за м%@#$и там топоніміку редагують :mad: Шукаю Ivankiv, Skala-Podil'ska, Mushkativka, Dolyns'ka -- результат нульовий. Кручу глобус руками і знаходжу там якісь Ivankov, Skala-Podol'skaya, Mushkatovka, Dolinskaya:mad::mad::mad: Чи то можна самому підправити?

Юрій Сєров - 11-9-2007 у 21:04

Не знаю, але Жовква в них взагалі Nesterov. :(
Нажаль це ми отримали у спадок, а нашим владоможцям це по цимбалах. Домен Kiev Вас не дивує? А Shakhtyor? ;) Але все це тема окремої розмови :(

Тарас Сокальський - 11-9-2007 у 22:53

То все ж, з яких джерел вони топоніміку беруть? Бо частина в Українській транскрипції, частина в совєцькій, а є і подвійна (Українська в дужках).

Юрій Сєров - 11-9-2007 у 23:53

Мабуть в Пентагоні з старих карт нажили :)

Hanor Narasson - 12-9-2007 у 13:22

Мені Львів показує L'viv (Lvov), а якщо клікнути на червоному пуансоні, то "розбігається" в різні боки, показуючи ще Lemberg і ще якийсь варіант з трьох літер:baddevil: , мовою, яка у мене не встановлена. Між іншим, ІМНО, варіант Lviv (без апострофа) був би кращий, тому що були казуси типу l'Viv, з пошуком на першу літеру V :o

Виглядає на те, що місцева назва подається без дужок, всі інші - в дужках. Пріоритети, яку назви показує - (знову ж ІМНО) - залежно від настройок комп'ютера. Наприклад, Гельсінкі мені показало в дужках, як Хельсінфош (у мене встановлена шведська).

Чирка Олег - 12-9-2007 у 13:28

Цитата:

Крім карти зоряного неба в Google Earth є ще пасхальні яйця.
Для їх активації потрібно, перебуваючи в програмі, натиснути Ctrl+Alt+A. В результаті цього ви зможете політати на авіасимуляторі над реальними ландшафтами.


Початок польоту відбувається з Лондонського літовиська

Чирка Олег - 6-10-2007 у 12:00

На Google Maps появляються схемы руху громадського транспорту у великих містах.
Користувачі можуть взнати, як добратися з одного місця міста в інше місце, та переглянути маршрут руху, а також визначити найоптимальніший шлях.
Джерело: http://itc.ua/article.phtml?ID=29056

Юрій Сєров - 6-10-2007 у 14:19

Нам це поки що не загрожує :baddevil:

Павло Жежнич - 7-10-2007 у 21:16

Це може бути лише після того, як для України намалюють карту (зараз є тільки фотки зі супутника). А коли це буде - невідомо.

Віталій Теплий - 19-12-2007 у 09:51

Класна штука.

Горват Корнелія - 21-12-2007 у 09:16

Чи давно оновлювалися фото? Таке враження, що принаймні з літа вони не оновлювалися, бо ми зробили прибудову у дворі, а її досі не видно...

Hanor Narasson - 21-12-2007 у 09:23

На момент старту проекту фото були ВЖЕ 2-3 річної давності.

Тарас Гулка - 21-12-2007 у 21:41

Фото зроблені в середині листопада минулого року. Справа в тому, що мої знайомі демонтовували на Б.Хмельницького одну велику будівлю. Роботи відбувалися в листопаді. Так от, на знимках видно, що вже даху немає, але ще стіни стоять. Тому ми так оприділили орієнтовну дату :)

Горват Корнелія - 25-12-2007 у 14:37

То можна вважати, що обновлення іде раз у рік(?)

Юрій Сєров - 25-12-2007 у 17:18

Мені здається, що рідше.
Тернопіль взагалі непрофотографований

Hanor Narasson - 25-12-2007 у 21:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Фото зроблені в середині листопада минулого року. Справа в тому, що мої знайомі демонтовували на Б.Хмельницького одну велику будівлю. Роботи відбувалися в листопаді. Так от, на знимках видно, що вже даху немає, але ще стіни стоять. Тому ми так оприділили орієнтовну дату :)


Різні ділянки фотографовані в різний час. Якщо подивитися трошки на північ, північний захід, то побачите, що ліси між Голоско-Підголоско і кругом Брюхович - без листя і і трохи засніжені, а Завадів-Зашків - зелені.

Hanor Narasson - 8-1-2008 у 23:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Фото зроблені в середині листопада минулого року. Справа в тому, що мої знайомі демонтовували на Б.Хмельницького одну велику будівлю. Роботи відбувалися в листопаді. Так от, на знимках видно, що вже даху немає, але ще стіни стоять. Тому ми так оприділили орієнтовну дату :)


Виявляється, що дата знимки явно вказана:
Layers -> DG Coversge і повідмічавши відповідні квадратики, можна подивитися, коли що в якому році фотографували. В 2007-му західну частину Львова знимкували 1 листопада, східну - 19-го. Правда, як загрузити "старі" варіанти, поки що не зрозумів.

А ще оцінив варіант прокладки маршруту, я дивився до Лєпаї, до конкретної адреси. Дає текстові підказки типу: "На перехресті поверніть наліво, на наступному - направо", і так всю дорогу. Правда в самому Львові - "лажа", пропонують виїхати по Городецькій до кільця, а далі по кільці до Гамаліївки біля Дублян...:lol: Правда саму розв'язку біля Гамаліївки подало вірно - відкрило в окремому вікні гугль-мапс і і показало "виноску" десь в масштабі 1:10000.

Юрій Сєров - 9-1-2008 у 17:43

Цитата:
Layers -> DG Coversge і повідмічавши відповідні квадратики, можна подивитися, коли що в якому році фотографували.

Чомусь не знайшов цього. :(
У Вас безкоштовна версія? Якщо так, коли скачана?

Hanor Narasson - 10-1-2008 у 09:11

Для того, щоб було видно, треба:
View -> включити Side Bar, там появиться Layers. Вибрати all layers, DG Coverage - останній внизу.

Версія безкоштовна, 4.0.2742 від 13.03.2007, скачував у листопаді. Здається, вже є і 4.2

Там зараз проблема зі скачуванням - обриває десь на половині, причому навіть якщо скачувати не саму інсталяцію, а й хелпи також.

Юрій Сєров - 10-1-2008 у 13:15

Найшов ті дати. Але шось вони мене трохи дивують. Бо я точно знаю, що весною 2007 Сихів вже був профотканий.
Фотки півдня і півночі Львова датовані 19 листопада 2007.
І сніг якось не всюди є. Чи то мені лише так здається?

Hanor Narasson - 10-1-2008 у 15:52

Як розуміти півдня і півночі? Там смуги фоток в меридіальному напрямі. А ще можна подивитися, що було знято в 2006-му, може Сихів тоді? Я дивився, то посередньо можна оцінити, з якою роздільною здатністю коли фотографували по розміру квадрата.

Юрій Сєров - 10-1-2008 у 16:55

Я точно пригадую, що південь (все що нижче Наукової) міста був викладений швидше. Навіть злітної смуги була частинка.

Знайшов у себе скріншоти, зроблені в кінці лютого 2007 року:

Якщо придивитися, то під Панораміо видно, що центр Львова непрофотканий. Нажаль іншого не видно.
А ще якщо придивитися, то зліва внизу від Панораміо видно "перепад" якості знимок. (зрештою в другому повідомленні цієї дискусії я про це згадував :) )

і в той же час, так виглядав Сихів:

Юрій Сєров - 10-1-2008 у 21:05

Не секрет, що військові США втручаються в системи Гугл Ерз і Гугл Мепс з метою приховування різних секретних та стратегічних об'єктів. Для цього на картах такі місця "розмиваються".
Зібрання "засекречених" місць (в основному на території США) можна подивитися тут: Вікіпедія

Hanor Narasson - 11-1-2008 у 20:47

Cкачав я версію 4.2. Цілком можливо, що ті дати - то не напряму дати знимкування.

Якщо включити DG Coverage , то в тій версії в центрі квадрату появляється крім дати ще й іконка DG.
Після кліку на ній появляється інформація:

Date: 2006-01-01
Catalog ID: 1010010004BBB801
Cloud Cover: 50%, Quality: 99
Preview

Directions: To here - From here

Після кліку на превью відкривається окреме вікно тільки з тим квадратиком. Ну а там: хмарність дійсно 50% і (с) "За тумаааном нічогооо не виииднооооо!" :lol:

Юрій Сєров - 14-1-2008 у 21:26

Тернопіль взагалі непрофотографований. Цікаво, чи можна писати якісь петиції, проводити голосування, щоб Гугл профоткав місцевість?

Андрій Пелещишин - 15-1-2008 у 11:29

Можливо кількість фоток на Панораміо впливає на ситуацію?

Юрій Сєров - 15-1-2008 у 13:03

Сумніваюся. Але хто-зна.

Hanor Narasson - 15-1-2008 у 17:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Сумніваюся. Але хто-зна.


http://earth.google.com/intl/ru/faq.html


Цитата:

2. Обеспечивают ли версии Google Планета Земля Плюс и Про более высокое разрешение?
Нет. Изображения в Google Планета Земля Плюс и Про идентичны изображениям в бесплатной версии, однако они предоставляют дополнительные функции, недоступные в бесплатной версии программы. Просмотреть таблицу сравнения продуктов.

3. Насколько актуальны изображения в Google Планета Земля? C какой частотой они обновляются?
В Google Планета Земля предлагаются лучшие из существующих изображений. Большинство из них созданы от одного года до трех лет назад. Изображения в базе данных регулярно обновляются. Но заранее сообщить, когда будет обновлено изображение определенной области, невозможно. Google также не размещает по заказу изображения с высоким разрешением. Такие изображения добавляются только после их предоставления поставщиками. Сведения о последних обновлениях включаются в ежемесячный бюллетень The Sightseer. Подпишитесь сегодня

4. Выполняется ли съемка изображений Google Планета Земля в реальном времени?

Программа Google Планета Земля аналогична подробной карте, которая предоставляет пользователям географическую информацию. Информация, содержащаяся в программе Google Планета Земля, накапливается постепенно, а не регистрируется в "реальном времени".

5. Почему изображение размыто? Действительно, изображение некоторых областей может выглядеть размытым, покрытым облаками или недостаточно насыщенным. В базу данных регулярно добавляются лучшие из существующих изображений, поэтому весьма вероятно, что поставщики еще не предоставили изображений с более высоким разрешением для указанных областей.

Андрій Пелещишин - 20-1-2008 у 15:06

Ось тут можна жалітися на невисоку якість зображення

http://earth.google.com/support/bin/request.py?&contact_type=da...

Можливо, якщо такі скарги будуть досить активно поступати, проте не носитимуть характеру флеш-мобу, це може мати суттєвий результат.

Юрій Сєров - 22-8-2008 у 21:21

А ось тут: http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=15.298683+19.429651...
така якість, що аж... ух!

Горват Корнелія - 22-8-2008 у 22:04

Як це вам вдалося, п.Юрію? Ніфіга собі... (вибачайте)

Юрій Сєров - 22-8-2008 у 22:24

Просто на лінк натрапив.

Горват Корнелія - 23-8-2008 у 05:10

Певна точка знаходиться сугубо за геогр. координатами?

Hanor Narasson - 23-8-2008 у 09:41

Залежить, що в тій точці є. Якщо точка "серед поля" - то тільки за координатами. Якщо населений пункт (може й інші точкові орієнтири, які мають топонім) - то є пошук по назві.

Виглядає на те, щоб отримати більші можливості, то варто скачати агент Гугль Еарс, а не дивитися через бровзер.

Mykola Senko - 25-8-2008 у 18:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
А ось тут: http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&q=15.298683+19.429651...
така якість, що аж... ух!

Думаю, що цей кусочок - це авіазйомка, а не супутникова. По перше, дуже висока деталізація, по друге, невелкий кусочок території, а по третє, там є мужик, який задер голову до верху і дивиться так в камеру, так, як би зверху летів літак.

Горват Корнелія - 25-8-2008 у 18:47

Мужика в упор не бачу!

Mykola Senko - 25-8-2008 у 18:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
Мужика в упор не бачу!

На першу годину від криниці, що посередині, метрів з десять від неї.

Горват Корнелія - 25-8-2008 у 19:00

Бачу, а може це випадковість? Пробую вводити координати - не виходить...

Юрій Сєров - 31-8-2008 у 08:03

Цитата:
Думаю, що цей кусочок - це авіазйомка, а не супутникова. По перше, дуже висока деталізація, по друге, невелкий кусочок території, а по третє, там є мужик, який задер голову до верху і дивиться так в камеру, так, як би зверху летів літак.

Можливо. Але питання - звідки гугл отримав фотку? Чи він має свій літак?

Лєніну - 100 лєт! :lol:
http://maps.google.com/maps?ll=54.4682,64.796807&z=16&t=h&a...

Горват Корнелія - 31-8-2008 у 08:26

Де це чудо знайшлося?

rost - 31-8-2008 у 09:37

Цитата:

Але питання - звідки гугл отримав фотку? Чи він має свій літак?

Гугл має свій літак. І не один, але для не для аерофотозйомки. Фотографії поверхні землі гугл купує. Для street view гугл контрактує інші компанії, але за умовами контракту права на street view переходять до гугля.

Андрій Пелещишин - 9-9-2008 у 12:41

Якби журналісти Корреспондента читали наш форум, а не Лєнту.ру, то змогли опублікувати цю новину
http://korrespondent.net/tech/technews/576112 на 10 днів швидше :)

Юрій Сєров - 14-1-2009 у 14:48

Схоже, Google Earth планує інтегрувати в себе геть усе.
Тепер там можна подивитися шедеври мадридського музею у дуже високій роздільчій здатності:
Картини

Юрій Сєров - 19-6-2009 у 10:52

Програма, яка інетгрує мапи з різних сервісів:
http://sasgis.ru/sasplanet/

Ще не пробував, пізніше поділюся враженнями.

Sashko Nedoviziy - 19-6-2009 у 14:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Програма, яка інетгрує мапи з різних сервісів:
http://sasgis.ru/sasplanet/

Ще не пробував, пізніше поділюся враженнями.


Цілком адекватна софтинка. Принаду має - може потягнути файли прив'язки для навігаторів. Її аналог - GoogleMV, основна задача якого якраз і полягає в смиканні мап для GPS-навігації.

JumpingRat - 19-6-2009 у 14:50

Основна зручність САСпланет - можливість працювати з даними з кеша і поєднання багатьох джерел супутникових і картгорафічних даних. За моїмі спостереженнями, найбільш свіжими (з добре детиалізованих) по Львову є супутникові знимки Virtual Earth. Експорт файлів з прив"язкою до ГПС також є цілком працездатним.

Андрій Пелещишин - 6-8-2009 у 13:31

Нарешті з'явилися карти українських міст. Приклад
http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=uk&geocod...

Юрій Сєров - 31-10-2009 у 15:42

Якщо в плані пошуку Bing поступається Гуглу, то в плані картографічного сервісу це вже не так очевидно.
Bing.Maps має опцію Bird's Eye. Виглядає дуже гарно, правда деякі високі споруди повністю не потрапляють в об'єктив.
Ось як виглядає Ейфелева вежа

Юрій Сєров - 21-1-2010 у 14:06

Гугл запустив українську версію своїх мап: Львів.
У тому числі й для мобільних пристроїв.

Юрій Сєров - 21-1-2010 у 14:12

До речі, тепер Львів значно краще профотографований.

Ірина Роздольська - 21-1-2010 у 15:12

Але у Львові вже давно можна було бачити вулиці з назвами, ще з кінця літа, якщо не помиляюся

Юрій Сєров - 19-3-2013 у 14:38

Маршрути громадського транспорту 15 міст України з’явились на Картах Google
http://life.pravda.com.ua/technology/2013/03/19/124294/

Львів є, що тішить. Правда і раніше вже були сервіси які дозволяли прокладати маршрути по Львову.

Ех, ще б встановлені на маршрутках GPS давачі інтегрувати з цим - ціни б не було такому сервісу...

Андрій Пелещишин - 19-3-2013 у 14:49

Ця новина "другої" свіжості. Цим сервісом для Київа я користав ще місяць тому.
Зручно, але дещо вимагає допрацювання. До якості інформації по Києву зауважень немає. Тоді ж пробував по Львову, то не рахувалися маршрутки, а тільки комунальний транспорт. Для Львова це нонсенс, тому пропозиції виходили кумедні. Як зараз - не знаю.

І ще один момент не допрацьований. Якщо тобі підходить наприклад два трамваї, які потрібну частину маршруту їдуть разом, то Гугл пропонує два різні варіанти маршруту, які відрізняються лише номером трамваю, що незручно. Крім того, він тоді не враховує, що одного з двох трамваїв дочекатися в два рази менше часу треба, ніж одного і це відображається на сильному завищенні часу добирання (за рахунок завищення часу очікування). Відповідно, для маршрутів, де багато транспорту слідує однією дорогою (наприклад, якоюсь центральною вулицею), час очікування і пропозиція оптимальності є некоректними.