Форум Рідного Міста

Поновлення у навчанні в університеті

Горват Корнелія - 26-7-2006 у 11:08

Мене цікавить можливість поновлення на навчання після виключення з правом поновлення. Хто в курсі, пишіть!

Павло Жежнич - 26-7-2006 у 13:08

Якщо тебе виключили з можливістю поновлення, то в чому проблема. А в наказі про виключення випадково не написали, яка форма оплати після поновлення (бюджет/комерція)?

Горват Корнелія - 26-7-2006 у 15:36

Наказу я не бачила, але мені сказали,що можу поновитися на початку наступного року на комерційній основі після доздачі незданого екзамену. Але чомусь мене дуже турбує ця вся "канитель" в сенсі того, що цей нездан ий екзамен знову можуть не поставити. Що робити? Можна поновлюватися з початку семестру або в березні. Якщо з початку року, товсе платне і взагалі все далі платне, не дивлячись на те,що 4 роки пройшли на бюджетній основі. Help!

Андрій Пелещишин - 26-7-2006 у 16:19

Цитата:
Але чомусь мене дуже турбує ця вся "канитель" в сенсі того, що цей нездан ий екзамен знову можуть не поставити.

Таке теоретично може бути, але що тут порадиш? Вчитися, вчитися, і ще раз учитися!
Цитата:
Можна поновлюватися з початку семестру або в березні.

Це мені не зрозуміло. Вас у якому семестрі виключили? На той семестр і мають включити.
Цитата:
Якщо з початку року, товсе платне і взагалі все далі платне, не дивлячись на те,що 4 роки пройшли на бюджетній основі. Help!

Як один з варіантів - шукати інший вуз, де можна закінчити навчання за менші гроші. Наприклад на формі "екстернат"

Горват Корнелія - 26-7-2006 у 17:14

До дістання бакалаврату нет було здано 1 екзамен (матфізика) та, відповідно, не захищена бакалаврська робота. Отож, пропонують поновлення з 2 семестру(на платній основі) або доздачу (платно) екзамену і бакалавської роботи. Чи це є реально? Були преценденти?

Андрій Пелещишин - 26-7-2006 у 18:17

Це все залежить від ВУЗу, але в принципі - цілком реально.

Горват Корнелія - 26-7-2006 у 18:28

ВУЗ - це УжНУ, матфак.

Горват Корнелія - 27-9-2006 у 10:16

Хочу поділитися радістю. Сина поновлено у навчанні! Ура! Слава нашій освіті навіки!

dr.Trollin - 28-9-2006 у 07:10

ну і здоровимо з новиною
(аби вчився...)

Горват Корнелія - 28-9-2006 у 15:30

Дуже дякуємо. Сподіваємося.