Форум Рідного Міста

Круглий стіл

Андрій Пелещишин - 28-7-2006 у 10:57

Така собі мікротема для обговорення.
Яке враження на вас справив цей круглий стіл? Чи має сенс такий формат зустрічей?

Мені було чесно кажучи, трохи смішно. А ще також відчувалася різниця "в класі" між політичними босами та запрошеними ректорами і академіками :). Що явно дратувало політиків.

Юрій Сєров - 29-7-2006 у 02:25

Що придумають ці лицарі та король Камелоту ? :)

vovka - 29-7-2006 у 08:18

Враження абсолютно позитивні.
Такі круглі столи показують всю нікчемність наших політиків. Президент був на рівень вищий від них.
Таке враження що Президент їх спеціально отак зібрав і підставив :)
Тобто цей універсал з круглим столом - це повод для того щоб нідочого не домовитися (НАТО і т.п.) і потім сказати "шановна громадо, ви все бачили, я провів консультації, ми не найшли порозуміння і компромісів, тому розпуск" :D А далі нові вибори, золота акція в НУ і коаліція з ПР :D Не все так зле.

vovka - 2-8-2006 у 16:50

О, ну майже як я передбачав:

http://proua.com/news/2006/08/02/173256.html
==
«Универсал, к сожалению, не подписан. Ведущие пять политических сил Украины не нашли взаимопонимания в ключевых приоритетах Конституции Украины, в ключевых приоритетах национального развития. Это больше всего тревожит», – сказал Ющенко.
==

Принаймні про "порозуміння" ВАЮ згадав :D

Сьогодні ввечері обіцяли телезвернення Президента і вирішення проблеми.

Горват Корнелія - 2-8-2006 у 17:07

Взагалі, навіть не зрозуміло в цій ситуації, що може бути вирішенням проблеми...

Андрій Моравський - 2-8-2006 у 17:42

Правду кажучи напружена година зараз... минула от шоста.. і врешті-решт би мало бути рішення... боюсь просто щось вголос вимовляти...

Андрій Пелещишин - 2-8-2006 у 21:05

Кілька думок.

1.Такий круглий стіл дійсно гарна річ, і він (саме на засадах публічності) мав би проходити регулярно з кожного критичного для України питання. Це допомогло би нації трохи розібратися врешті в позиції своїх лідерів.

2.Відчувається поява певної відповідальності політиків перед виборцями (нехай і популістська). Наприклад, через небажання НАТО Янукович має шанс не стати премєром. Якби таке було в році 2002 за Кучми, я думаю ВФЯ би і хвилини не вагався, підписав би то НАТО заради посади і забив би на волю своїх виборців.
Аналогічно НУ та БЮТ - минає (сподіваюся) вже час, коли вони могли в Харкові чи Одесі говорити по мовних питаннях одне, а в Львові - протилежне.

3.Відчувається, що Ющенко іде шляхом Кучми - втрачає власну партію. Вже на НСНУ йому важко опертися в критичних питаннях. Чого була варта готовність несунів змінювати формулювання по НАТО. Фактично, замість "центриста" (роль яку пасує грати президенту на таких заходах), Ющенко став "ультра". Стало зрозуміло, навіщо він запросив "інтелектуалів" - вони мали надати йому підтримку замість ненадійних зваричів та безсмертних.

4. Здивувала відсутність на круглому столі Кучми. Чи хтось знає, його не запрошували чи він не прийшов?

Юрій Сєров - 3-8-2006 у 06:53

дозасідалися... :(:(:(
Янукович - наш "премьєр"! :(:(:(

Андрій Пелещишин - 3-8-2006 у 07:56

А що, були ілюзії, що круглий стіл робився для чогось іншого? Це ж традиція для нашої країни - драма, напруження, ніч вибору, підранкове окровення та єднання..
Скільки раз вже було. Сценарій можна вивчити на пам'ять.

vovka - 3-8-2006 у 08:56

Трохи не те на про що я думав :(
Хоча про коаліцію НУ і ПР здається вгадав.
Мда..

p.s. Тепер вони його з'їдять. Цей універсал же немає юридичної сили, а чого варті підписи різних морозів всі вже бачили.

Андрій Моравський - 3-8-2006 у 14:09

... невже Ющенко себе в дзеркало не бачить?.. не дивиться тепер?.. Він же прекрасно знає хто і що!!! Що він робить???

Андрій Пелещишин - 3-8-2006 у 16:00

Мені трохи ліньки аналізувати тексти тих різних варіантів універсалу.
Може хтось знає, чи це правда:
Цитата:
Вона також наголосила, що порівнюючи перший та останній варіанти документу, вона знайшла 10% суттєвих речей, які були задекларовані президентом як позиції, від яких не можна відмовлятись.

Ці питання стосувалися єдиної державної мови. "Слово "єдина" загубилось десь в чиновницьких коридорах", - наголосила вона.

Вона також наголосила, що в універсалі з'явився пункт про ЄЕП, на якому наполягала Партія регіонів, а також щодо НАТО було поставлено формулювання, запропоноване Партією регіонів.

Юрій Сєров - 3-8-2006 у 19:14

Цитата:
Мені трохи ліньки аналізувати тексти тих різних варіантів універсалу.

І не варто аналізувати.
За місяць всі забудуть, що в ньому було, забудуть який варіант підписали і т.д. і т.п. Можливо Тимошенко час від часу до нього апелюватиме.
Загалом - це "фількіна" грамота. Аби було народу щось показати.

Андрій Пелещишин - 3-8-2006 у 19:43

В принципі - я згоден. Ну для Європи зі Штатами виправдання

Андрій Пелещишин - 3-8-2006 у 20:35

Думка Сєрова
Цитата:
Загалом - це "фількіна" грамота. Аби було народу щось показати.

і відповідь Ющенка
Цитата:
На питання, які гарантії, що підписанти Універсалу дотримуватимуться його принципів, Ющенко відповів: "Найбільшою гарантією є громадська позиція".

Андрій Пелещишин - 10-8-2006 у 20:14

ну вот і ціна Універсалу
Цитата:
Прем’єр Віктор Янукович заявляє про намір уряду відстрочити приєднання України до Плану дії щодо членства в НАТО.
Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів з посиланням на Януковича, передає УНІАН.

http://pravda.com.ua/news/2006/8/10/45925.htm

Dmy - 11-8-2006 у 15:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
ну вот і ціна Універсалу - Прем’єр Віктор Янукович заявляє про намір уряду відстрочити приєднання України до Плану дії щодо членства в НАТО

Це ще не вся ціна - про відтермінування СОТу вони заявили раніше, аби рідне с/г не постраждало.

Але що за біда? Чинний уряд втілює прагнення чималої ура-патріотично налаштованої частини дописувачів ФоРуМу з давньої гілки "Куди інтегруватися" - будує самостійну незалежну державу без обмеження суверінітету з боку всіляких сумнівних об'єднань на кшталт НАТО, ЄС і СОТ. ;)

Андрій Пелещишин - 11-8-2006 у 15:26

Я ж не кажу, що біда. Я ілюструю "дієвість" Універсалу

Юрій Сєров - 12-8-2006 у 03:38

Цитата:
Я ілюструю "дієвість" Універсалу

А що в Україні є хоч одна людина (крім ВАЮ), яка вірила, що Універсал, це вагомий документ? :)

Юрій Сєров - 29-10-2007 у 23:03

І сміх і гріх...
Кандидат у депутати від Партії регіонів Юрій Мірошниченко вважає, що основним політичним гравцям слід повернутися до ідей Універсалу національної єдності...
http://pravda.com.ua/news/2007/10/29/66020.htm