Форум Рідного Міста

Уряд Януковича

Андрій Пелещишин - 5-8-2006 у 05:27

Пропоную для обговорення діяльності цього уряду використовувати цю гілку.

На всякий випадок нагадаю склад уряду

Цитата:

на посаду першого віце-прем’єра обрано Миколу Азарова, який суміщатиме цю посаду з посадою міністра фінансів.



Віце-прем'єрами обрано Андрія Клюєва та Дмитра Табачника.

Ще одним віце-прем'єром і міністром будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства став Володимир Рибак.

Міністром у зв'язках з Верховною Радою став Іван Ткаленко, оборони - Анатолій Гриценко, закордонних справ - Борис Тарасюк.



Мінекономіки очолив Володимир Макуха, палива й енергетики - Юрій Бойко, вугільної промисловості - Сергій Тулуб.

Міністерство промислової політики очолив Анатолій Головко, агропромислового комплексу - Юрій Мельник, внутрішніх справ - Юрій Луценко. Коли Янукович назвав прізвище Луценка, депатати партії регіонів почали свистіти.

Міністерство юстиції доручили Роману Зваричу, міністерство надзвичайних ситуацій - Віктору Балозі, транспорту і зв'язку - Миколі Рудьковскому.

Міністерство охорони навколишнього середовища очолив Василь Джарти, у справах сім'ї, молоді і спорту - Юрій Павленко,
культури і туризму - Ігор Ліховий, охорони здоров'я - Юрій Поляченко, освіти - Станіслав Николаенко, праці і соціальної політики - Михайло Папієв.

Міністром Кабінету міністрів як і в минулому уряді Януковича буде Анатолій Толстоухов.

http://pravda.com.ua/news/2006/8/4/45661.htm

Юрій Сєров - 5-8-2006 у 06:47

ОК, перенесу свій пост.
Маємо новий коаліційний кабмін. Не знаю як вас, а мене від таких "діячів" як Азаров, Толстоухов, Табачник і, звісно, Янек, просто тошнить. Не розумію, навіщо НУ попхалалася в ту коаліцію.Подивимося як вчинить Луценко. :rolleyes:
Тред мав називатися "Уряд Януковича-2". Як показує статистика сіквели завжди гірші (для мене вийнятком є Термінатор-2 :baddevil: )
Не зовсім орієнтуюся "кто есть who" в уряді, тобто де НУ, де коммі, до социки, а де партія регіону (донецького).

Юрій Сєров - 7-8-2006 у 17:53

Луценко, попри свої обіцянки не бути в уряді, якщо його очолить регіонал, залишається... Я так розумію, що він і Павленко вже в 3 уряді підряд.

Dmy - 7-8-2006 у 20:30

Щодо Луценка, то на мою думку, це не зле. При грамотній поведінці він на пару з Тарасюком може утворити 5 колону. Хоча, Катеринчук уже образився і сказав: "Хай людЯм пояснить свою дивну поведінку!" Чесно кажучи, і від Катеринчука, який є юристом, не чекав такої послідовності. Сказав, не кучкуватимусь із ворогами - і не кучкується. Юристи не такі! Вони такі, як Зварич.

А головне, що не зрозуміло - социкам який гешефт? Що вони такого отримали (окрім персонально "непідкупного" Мороза, звичайно), чого би не мали з НУ і БЮТом? За що боролись? За Мінтранс? І де їхні менші брати по розуму комуністи?

Юрій Сєров - 8-8-2006 у 19:12

Якщо вірити цьому: http://pravda.com.ua/news/2006/8/8/45800.htm, Єхануров дуже непогано попрацював і не зовсім зрозуміло, чому Янукович торочить нам про кризу.
До речі, коли буде дешевий газ? :baddevil:

Павло Жежнич - 8-8-2006 у 22:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
До речі, коли буде дешевий газ? :baddevil:

Маю припущення: дешевий газ буде не для всіх, а для вільних економічних зон, які уряд збирається відновити (думаю догадуєшся де і для кого):baddevil:

Юрій Сєров - 18-8-2006 у 02:18

Якщо вже створили таку гілку, то будемо відстежувати усі успіхи цього уряду.
Непогна стаття про газ: http://pravda.com.ua/news/2006/8/17/46218.htm, краща фраза: "Доволі несподівано, але "команда професіоналів" одразу після старту почала втрачати бойовий темп." :)
Ну і варто подумати над тим, в чиїх інтересах урядовці встановлюють ціну на газ. Те що про населення вони думають в останню чергу - це точно!

Павло Жежнич - 19-8-2006 у 00:00

Що відбувається з бензином? Чому з багатьох областей чути, що на заправках нема бензину? Або продають лише за безготівку чи картки.

vovka - 19-8-2006 у 00:56

Ніби з бензином нема великих проблем. Ну крім того що по 4.70/літр.
Хоча на днях на Лукойлі 95 не було. Зате на інших заправках поки що є.

Станкевічас Сергій - 15-9-2006 у 18:07

Те, що Луценко залишився в уряді - то насправді складне, але правильне рішення.
А зважаючи на апетити донецьких, прогнозую нагромадження невдоволення ними не тільки галичан та центральної України, але і еліт інших (не донецьких) регіонів. Добавити сюди невдоволення електорату від цін на енергоносії, помилки та ляпсуси, яких є та буде ще хоч відбавляй, незадоволення від спроб тиснути пресу, ще плюс декілька нововиявлених кримінальних справ... - от і замаячить перед януковичами перспектива відставки.

Щодо ляпів - читали, як вони з помилками понаписували свої заяви..

Василь Яворський - 15-9-2006 у 18:57

Раз вже заговорили про Луценка....
Поясніть мені хтось навіщо повернули ДАІ повноваження знімати штрафи та забирати права на місцях (окрім "бриття" лівої каси звичайно). Я нічого не маю проти повернення до інституту ДАІ в цілому але ми маємо тепер ту саму схему, що й була, котра просто розрахована на давання хабаря. Тобто мали певні зсуви щодо боротьби з хабарництвом у ДАІ (штрафи і вилучення прав виключно через суд), а тепер назад до "давай половину без квітанції"?

Юрій Сєров - 2-2-2007 у 14:48

Щось уряд проффесіоналів рулить трохи не туди, куди мені і, думаю, не лише мені б хотілося:
Вже Янукович не проти поділитися газотрнаспортною системою з Росією http://www.korrespondent.net/main/177689
і США незадоволені тим як ми продаємо зерно http://www.korrespondent.net/main/177678

Юрій Сєров - 9-11-2011 у 21:14

Цитата:

Президент: Янукович В.Ф. - Єнакієве, Донецька область
Прем'єр-міністр: Азаров М.Я. - Калуга, Російська Федерація
Перший Віце-Прем'єр-Міністр: Клюєв А.П. - м. Донецьк
Віце-Прем'єр-Міністр з Євро-2012: Колесніков Б.В. - м. Маріуполь, Донецька область
Віце-Прем'єр-Міністр з питань АПК: Слаута В.А. - с.Закітне, Донецька область
Віце-Прем'єр-Міністр з економічних питань: Тігіпко С.Л. - с. Драгонешти, Республіка Молдова
Віце-Прем'єр-Міністр з питань регіональної політики: Тихонов В.М. - с. Щотове, Луганська область
Міністр палива та енергетики України: Бойко Юрій Анатолійович - м. Горлівка Донецької області
Міністр інфраструктури України: Колєсніков Борис Вікторович - м. Маріуполь Донецької області
Міністр охорони здоров'я України: Ємець Ілля Миколайович - м. Воркута, Російська Федерація
Міністр внутрішніх справ України: Захарченко Віталій Юрійович - м. Костянтинівка Донецької області
Міністр праці та соціальної політики України: Надрага Василь Іванович - м. Каменськ, Російська Федерація
Міністр з питань житлово-комунального господарства України: Хіврич Юрій Єгорович - м. Єнакієве Донецької області
Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту: Сафіуллін Равіль Сафович - м. Макіївка Донецької області
Міністр Кабінету Міністрів України: Толстоухов Анатолій Володимирович - м. Харцизьк Донецької області
Міністр фінансів України: Ярошенко Федір Олексійович - м. Харцизьк Донецької області
Міністр вугільної промисловості України: Ященко Юрій Петрович - м. Макіївка Донецької області
Голова Державного казначейства України: Харченко Сергій Іванович - м. Слов'янськ Донецької області
Голова Управління державної охорони України: Калінін Ігор Олександрович - с. Райове, Російська Федерація
Голова Державної податкової адміністрації України: Клименко Олександр Ві́кторович - м. Макіївка Донецької області
Голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України: Волга Василь Олександрович - м. Сєверодонецьк Луганської області
Голова Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку: Тевелєв Дмитро Михайлович - м. Донецьк
Голова Державного департаменту України з питань виконання покарань: Лісіцков Олександр Володимирович - м. Горлівка Донецької області
Голова Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики: Орєхов Сергій Миколайович - м. Макіївка Донецької області
Голова Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів: Єрмілов Сергій Федорович - с. Магаджан, Казахстан
Голова Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду: Хохотва Олександр Іванович - с. Н-Желанна Донецької області


Ти потрібен Донбасу в Києві! :)

Dmy - 9-11-2011 у 23:00

Тенденція правильна, але списочок застарілий.

Після останніх призначень (МВС, податкова) одна місцева кобіта пожартувала, що боїться на вулицю виходити: а раптом схоплять, відвезуть до Києва і кудись призначать:o

Андрій Пелещишин - 9-11-2011 у 23:13

Регіональна обмеженість майже автоматично позбавляє цю групу людей шансів на тривале втримання влади в країні.

Сергій Недбайло - 10-11-2011 у 13:43

Як жартував квартал-95, наступна політична криза буде спичинена тим, що в країні раптово закінчаться донецькі...

Андрій Пелещишин - 16-11-2011 у 08:29

Якраз до теми:
http://www.pravda.com.ua/news/2011/11/15/6757432/
23-річна дівчинка стала заступником начальника Київської обласної митниці. Таке враження, що в її віданні аеропорт Бориспіль.
Які в нас таланти... А які "світлі" перспективи...

Dmy - 17-11-2011 у 00:41

А на днях ця дівчинка на розі Хрещатика та Прорізної протаранила на своїй Бентлі 8 машин.
Кажуть, покарають, найшвидше, збитого з ніг гайця.

Андрій Пелещишин - 15-1-2012 у 18:15

Красиво зробили

Цитата:
У Маріуполі на вулиці Карла Лібкнехта на одному з білбордів розміщено привітання з новим роком, адресоване президенту.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/01/15/6910331/

Юрій Сєров - 22-2-2012 у 22:00

Бідний Хорошковський. Не встигне в одне крісло сісти, я його вже в інше тягнуть... :lol:

Юрій Сєров - 23-2-2012 у 12:20

Хо-хо! У Порошенка знайшли донецьке коріння :)

Юрій Сєров - 23-3-2012 у 14:18

Президент України Віктор Янукович підписав указ про призначення Петра Порошенка міністром економічного розвитку і торгівлі України.

Юрій Сєров - 22-3-2013 у 17:25

Розпіарена Королевська не подобається вже й своїм
http://tsn.ua/politika/azarova-poprosili-ne-privoditi-bilshe-hamku-...

Що у неї з мовою? Азаров вкусив чи що? :)

А як починалося... "У мене є мрія..." :)

Андрій Пелещишин - 22-3-2013 у 17:44

Вона знову претендує на імідж придворної опозиціонерки. Все нормально. Черговий акт марлезонського балету. Богословська v.2

Андрій Пелещишин - 18-4-2013 у 18:27

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Якраз до теми:
http://www.pravda.com.ua/news/2011/11/15/6757432/
23-річна дівчинка стала заступником начальника Київської обласної митниці. Таке враження, що в її віданні аеропорт Бориспіль.
Які в нас таланти... А які "світлі" перспективи...


Сестричка згаданої красуні уже пожиттєвий суддя.

Теж красуня! :)