Форум Рідного Міста

Перше побачення

Андрій Петришин - 20-8-2006 у 15:18

Познайомився з дівчиною в асі, вона каже що можливо погодиться зустрітися, якщо я запропоную якесь екстраординарне цікаве місце. Високий Замок, кавярні, кафе, пивні, дискотеки, більярд відпадають. Що такого можна знайти у Львові? От сиджу і чухаю ріпу, нда, задачка...

dr.Trollin - 20-8-2006 у 15:32

ммм...
розвалини Кінескопу
іподром
янівський цвинтар (таааака панорама) з переходом над базар і екскурсією у шахтний комалекс ПВО...

:)

Юрій Сєров - 20-8-2006 у 20:09

Шевченківський Гай

Тарас Гулка - 20-8-2006 у 21:02

Якщо є трохи грошей, то можна у Бухту Вікінгів: покататися на конях, постріляти із калаша.

Demyan - 21-8-2006 у 07:34

Можна не у Львові. Рекомендую варіанти:
1. Поїхати в Крехів.
2. Замок Свіржа.
Як добиратися можу розказати. Якщо ж дівчина не любить природніх відпочинків і гарних місць а хоче одягнути шпильки тоді ще можна в Жовкву поїхати - там дуже гарний центр і легко добиратися.
З Львівських місць - пропоную Оперний театр. Бери ложу на другому балконі - дешево, гарний вигляд і ніхто не заважає :).ціна в районі 6 грн якщо звичана вистава - можеш піти на 12:00 скажім на Чарівне кресало.
Варіант містових екскурсій - Підземелля львова (Якщо ще працює - не знаю), можна в музей аптеку, склади маршрут музеїв - обійдіть музеї Львова, Італійський дворик. Все залежить від погоди - при поганій погоді однозначно іди в Оперний.

Demyan - 21-8-2006 у 07:35

Зустріч не пропонуй Оперний або там памятник. Візьми щось гарніше - скажімо порохова вежа біля двох Левів.

Андрій Моравський - 21-8-2006 у 10:13

якщо йдеться про місце зустрічі то залежить... залежить... ну наприклад це може бути "новоспечений" памятник гумористу (забув як його....) на алейці бія Домінікан... зверни увагу на його ліву руку.. :D

як місце зустрічі - Матка Боска... для мене це трохи знакове місце...

.. як варіант це перед воротами Потоцького...

Тарас Гулка - 21-8-2006 у 13:26

Ще одне місце зустрічі - вежа міської ратуші :)

Юрій Сєров - 21-8-2006 у 19:19

Цитата:
Ще одне місце зустрічі - вежа міської ратуші

Якщо кобіта буде на шпильках... я їй співчуваю! :):lol::lol::lol:

Микола Кудлик - 28-8-2006 у 21:14

якщо кудись йти то в Галку на каву.... біля проспекту Шевченка

Андрій Моравський - 29-8-2006 у 09:13

.... якщо Галка на пр.Шевченка.. то я трамвай.... :( ... Франц-Йосиф... :lol:

Demyan - 29-8-2006 у 09:25

Було ж сказано - бари не брати доуваги.
І взагалі цікаво чим то все закінчилось? може автор розкаже де був?

Микола Кудлик - 29-8-2006 у 10:16

Перепрошую не дочитав. До пана Франца Йосифа. вулиця Ковжуна (де Галка) знаходиться БІЛЯ проспекту. Я ж так і писав біля.