Форум Рідного Міста

Супутниковий інтернет

Андрій Біляк - 23-8-2006 у 18:13

Думаю кожен з нас уже зіткався з терміном "супутниковий інтернет". Проте не кожен знає що це таке і з чим його їсти :( .
Пропоную у даній темі людям які мають хоча б якесь поняття і досвід - поділитися інформацією.
Від себе ж можу додати.

СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ в Україні:
- Велика швидкість отримання даних - до 16000 кбіт/с.
- Відносно низька ціна.
- Доступність у віддалених місцях.
- Відмінна якість зв'язку.

Рост - 23-8-2006 у 18:50

Є два варіанти - прийом і передача через супутник, це дорожче, і прийом через супутник, передача через комутовані лінії, іншими словами - через телефон.

Коли програвав усі варіанти підключення до інтернету офіса (кінець весни цього року), зробив висновки.
1. Не такий цей супутниковий інтернет дешевий.
2. Потрібна апаратура, яку провайдери дають в оренду.
3. Тарілка, яку не завжди є куда вчепити.
Як наслідок, зупинився на АДСЛ від Літеху.

Думаю, супутниковий інтернет поза конкуренцією у віддалених місцях, де немає надійних комутованих ліній. В місті дроти на разі більш оптимальний варіант.

ПС. Навіть в самому офісі, розглядаючи можливість створення радіо-мережі, таки проклав старий добрий езернет. Точку доступу зроблю для буків та кпк-шок, але стаціонарні комп`ютери таки поки краще через дроти.

Андрій Біляк - 24-8-2006 у 15:22

А можна подетальніше про апаратуру, і наскільки доцільно використовувати такий інтернет удома.
у неті знайшов такого собі провайдера, як skyDSL - http://skydsl.lviv.ua Можна сказати що тарифи там не такі вже й високі ! Пи тому що розкинути швидкість на 2-3 людей по будинку в нагрузку. Швидкості цієї повинно вистарчати для всіх!
Цей же провайдер описує наступні вимоги до комп"ютера

Технічні вимоги

мінімальні вимоги для комп'ютера, щоб використовувати skyDSL:

Операційна система: Windows XP, Windows 2000

Процесор (мінімум): Pentium III або AMD >500 MHz (dual processor systems не підтримується) Рекомендуємо: Pentium IV або AMD >1 GHz

(це дозволить комп'ютеру працювати з максимальною швидкістю до 16 мегабіт у секунду)

Пам'ять: мінімум 128 MB RAM

Жорсткий диск: потрібно приблизно 75 MB вільного місця на диску для драйверів і прикладного програмного забезпечення, мінімум 1 ГБ для використання послуг skyDSL (залежно від очікуваного обсягу даних).

Інтерфейси: один вільний PCI slot для skyDSL PCI card або вільний USB порт(1.1 або вище)

Інше апаратне забезпечення: модем для підключення до мережі Інтернетa (ISDN адаптер або аналоговий модем).

Браузер: MS Internet Explorer 5.0 і вище, або Netscape Navigator 4.6 і вище


З усього цього можна зробити висновок, що для підключення вони можуть надавати з свого обладнання в оренду лише карту skyDSL PCI card.

Якщо я щось не так зрозумів - виправляйте!

Андрій Пелещишин - 24-8-2006 у 15:49

Цитата:
Пи тому що розкинути швидкість на 2-3 людей по будинку в нагрузку. Швидкості цієї повинно вистарчати для всіх!

Таке враження, що їхній "принцип справедливості" не дасть комфортно працювати кільком одночасно.

vovka - 24-8-2006 у 18:36

Якщо супутниковий інтернет юзати тільки раді фільмів і музики, то краще то все настроїти через skystar.

От тут ця тема свого часу обговорювалася досить конкретно:
http://forum.lviv.ua/showthread.php?t=196

MaX:) - 15-2-2007 у 21:49

Правильніше було б казати "асинхронний супутниковий інет"
інтернет є, і я ним користуюсь від skyDSL вже 3-й місяць, зауважень ніяких, якість послуг вище усіляких похвал
суттевий плюс: швидкість, у мене максимальна була 1мбіт/сек, думаю що могло б і більше але БілайнGPRS не справляється з вихідним потоком:(
суттевий мінус: ціна, найдешевший нормальний тариф 100 грн в міс, а разом з БілайнGPRS у мене виходить гривень 150 в місяць, сижу частково в ночі але більше в день

є ще декілька провайдерів які обслуговують Україну, див. тут: http://lvivcomps.ho.com.ua/sat.htm
на SpaceGate наприклад 1Гб вночі коштує всього 2у.о., але в день дуже багато:)
ну і ще є таке поняття як РИБАЛКА :), шукайте в гуглі "skynet"

Володимир Ковалик - 21-3-2007 у 18:33

Інтернет рибалка це сила!!!
Халявні новимнки софту музики, відео... Всього що користується попитом і його закачують + телебачення.
Єдиний мінус надзвичайно велика кількість сміття (п/графії та іншої безкорисної інформації).
Хто має с/антену раджу підключити до ПК

Тарас Гулка - 21-3-2007 у 23:16

Цитата:
суттевий мінус: ціна, найдешевший нормальний тариф 100 грн в міс, а разом з БілайнGPRS у мене виходить гривень 150 в місяць, сижу частково в ночі але більше в день


Ну, за такі гроші сьогодні можна взяти виділеку анлім на швидкості 512 мб/сек і не мастити собі голову. А вартість підключення обійдеться в 2-3 рази дешевше. Правда за умови технічної можливості :)