Форум Рідного Міста

День Незалежності і траур

Тарас Задорожний - 23-8-2006 у 18:25

Ющенко змінив програму святкування 15-ї річниці Незалежності
proUA / 23.08.2006 13:27

Президент України Віктор Ющенко ініціював зміни до програми святкування 15-ї річниці Незалежності України. Про це повідомив радник Президента Маркіян Лубківський, передає УНІАН.

Лубківський нагадав, що Ющенко, виходячи із мотивів добросусідства і співпереживання з російським народом, вчора підписав указ про оголошення 23 серпня днем жалоби в Україні.

Лубківський підкреслив, що через це з 24 на 26 серпня переноситься проведення плац-концерту військових оркестрів на Хрещатику, концерту фольклорних колективів і рок-концерту відомих українських виконавців у центрі Києва. Крім того, переноситься святковий феєрверк у столиці.

За словами Лубківського, решта заходів відбудеться без змін, і найближчим часом вийде відповідний указ глави держави.
(ProUA.com)
Як Вам така постановка питання???
У Росії траур лише 24 числа. А в нас і нині, і завтра

Андрій Пелещишин - 23-8-2006 у 20:20

Я думаю, це викликано бажанням відкласти проблему параду та наметів.

Андрій Пелещишин - 23-8-2006 у 22:31

Ще раз "пережував" новину, і прийшов до висновку, що мені це абсолютно не подобається.

Цікаво, якби завалився би скажімо, угорський чи румунський літаки (не дай Бог!), ми би також траур проголошували? Та ще й на найбільше державне свято.

До речі, в тексті, що на УП далі пише таке
Цитата:
У свою чергу Кабінет міністрів ухвалив звернення до органів місцевої влади та місцевого самоврядування перенести концерти та феєрверки з 24 на 26-27 серпня.

http://pravda.com.ua/news/2006/8/23/46407.htm
Тому про салют у Львові також можна забути.

Тарас Задорожний - 23-8-2006 у 23:52

Я взагалі ніяк цього не зрозумію... Чого в Росії траур на 3й день по катастрофі??? і саме на наше свято

Юрій Сєров - 24-8-2006 у 06:20

Цитата:
Цікаво, якби завалився би скажімо, угорський чи румунський літаки (не дай Бог!), ми би також траур проголошували? Та ще й на найбільше державне свято.

Невідомо. Також мені не сподобалася позиція України, сумніваюся, що Росія у аналогічній ситуації, так би вчинила.
Ця трагедія стосується України опосередковано. Менше з тим, вчинили дуже по-людськи. Буду вважати, що зробили це для людей які загинули і їхніх родичів, а не для ВВП.

Цитата:
"Нам слід вжити заходів для запобігання таких подій у вітчизняній авіаційній галузі, при утриманні об’єктів авіаційної безпеки, аеропортів. Найближчим часом нам треба ухвалити рішення про завершення реформування авіаційної безпеки", - сказав Янукович.

Купу років про це говорять, а ніхто нічого не робить!:mad:


Так що і коли буде у Львові? Хтось знає?

Андрій Пелещишин - 24-8-2006 у 08:35

Цитата:
Ця трагедія стосується України опосередковано. Менше з тим, вчинили дуже по-людськи. Буду вважати, що зробили це для людей які загинули і їхніх родичів, а не для ВВП.

Складно сказати, чи аж так.

Кілька років тому у мене помер батько. Як і належить, були похорони.
У день похорон у сусіда знизу було весілля (забава правда десь в ресторані), але як завжди біля дому - машини, бібікалки, гарні дружки.
Не скажу, що забава мене тішила. Мене в той день нічого не тішило. Але я знаю напевне (і тоді так думав також), що мені було би вкрай неприйємно, якби сусід відклав чи переніс свою забаву. Врешті-решт, це досить багато організаційних зусиль і просто трат грошей і сил

Роман Голощук - 24-8-2006 у 11:02

Згідно з указом Президента сьогодні, 23 серпня, у зв’язку з оголошеним трауром у країні, концертно-розважальні заходи відмінено. Управління культури Львівської міської ради звернулось до районних адміністрацій з проханням не проводити локальних заходів, які були заплановані.

«У Львові сьогодні великих гучних заходів не передбачалось. Завтра ж уся програма святкувань залишається в силі, оскільки 24 серпня є датою ювілейною», – зазначив начальник управління культури Львівської міської ради Андрій Клімашевський.

Олександр Дєдик - 24-8-2006 у 11:26

"У Львові таки відмінили усі святкові заходи..."
http://maidan.org.ua/static/news/2006/1156407461.html

Oleksandra Zorina - 24-8-2006 у 11:56

Не знаю.. Танці на чужих кістках особисто мене ніколи не приваблювали. Політичних підтекстів можна знайти море - і небажання PR-ти бойскаутів на Хрещатику, і "дайте нам, дуже просимо, трішечки дешевого газу"... Навіть і знати не цікаво.
Сподіваюсь, що родинам загиблих буде легше пройти весь той жах, без гулянь та фейерверків в якості акомпанементу.

Тарас Задорожний - 24-8-2006 у 13:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksandra Zorina
Не знаю.. Танці на чужих кістках особисто мене ніколи не приваблювали.


Я прекрасно все розумію, навіть погоджуюсь... Просто , коли б на шахті когось завалило, чи ше шось, то траур би обмежився одним днем.

Андрій Пелещишин - 24-8-2006 у 15:29

Цитата:
Сподіваюсь, що родинам загиблих буде легше пройти весь той жах, без гулянь та фейерверків в якості акомпанементу.

Можна було обмежити святкування в Донецьку. Все-рівно родини загиблих ніде крім Донецька не поїдуть.

Тарас Задорожний - 24-8-2006 у 21:28

Згоджуюсь з Андрієм. Але пан Президент думають інакше... Може то ідея прем"єра?..

Oleksandra Zorina - 25-8-2006 у 12:22

Цитата:
[Можна було обмежити святкування в Донецьку. Все-рівно родини загиблих ніде крім Донецька не поїдуть.

Такий крок теж міг би бути розцінений вельми неоднозначно...
А якби ще ініціатором виступив хтось з донецьких верхів, замість цієї теми, мабуть, з'явилася б : ":mad:Сепаратисти наступають! ":rolleyes::D

Юрій Сєров - 26-8-2006 у 07:48

Ще й Україна вийшла винною в катастрофі: http://www.korrespondent.net/main/162422 :(

Василь Яворський - 31-8-2006 у 20:09

Була б моя воля я б ще й додаткове свято влаштував...

Андрій Пелещишин - 31-8-2006 у 20:42

Хочу строго попередити пана Василя про категоричну недопустимість повідомлень, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу та ображають почуття інших людей.

Наталка - 1-9-2006 у 09:40

А я прошу деяких дописувачів згадати про елементарну людяність та співчуття, якщо, звісно, їм відомо, що це таке. :mad: Господи ти Боже мій, адже там були звичайні люди, такі, як ми з вами, діточки... Нагадайте, бо я щось сумніваюся - тут ніби у більшості християни зібралися, чи ні? Коли сталася трагедія на Скнилівському летовищі, у мене серце розривалося, було боляче до сліз, і знаєте - від трагедії під Донецьком мені боляче аж ніяк не менше.