Форум Рідного Міста

Утеплення вікон

Demyan - 1-9-2006 у 13:50

Можливо комусьзнадобиться як дешево утеплити на зиму вікна.
Купляємо: ущільнювач (2 метри від 2,00 грн), герметик, при необхідності нові штопіки.
Спочатку необхідно повибивати (акуратно) штопіки та зняти шкло. Якщо треба - помалюєте вікно, якщо ні, наносите герметик по периметру вікна, прикладаєте вікно, знову наносите трошка герметику, потім прибиваєте назад штопіки (старі або нові).
Ущульнювачем (вони самоклейкі) обклеююте рами вікон в місцях де є притиск при закриванні, як правило ущільнювачі якраз такої товщини. Просто дивіться де і який ущільнювач потрібно (є грубші є дверні і т.д.), хоча можна одним і тим же. Закриваєте вікно (двері) - дивіться щоб не треба було сильних зусиль при закриванні.
Ось і все.
Минулого року так зробив і в холод було просто чудово - зовсім не дуло. Часу займає це мало.

Юрій Сєров - 1-9-2006 у 13:54

Цитата:
Часу займає це мало.

:lol::lol::lol:

Demyan - 1-9-2006 у 14:10

Щоб обклеїти ущільнювачем 35 метрів - менше години. - це саме обробити герметиком - 2-3 години.

Тарас Сокальський - 3-9-2006 у 14:20

Шпари заліплюю розмоченим у воді азбестом. Плюс -- багаторазовість (вже 20 років служить). Мінус -- наглухо на цілу зиму (хоча не вбачаю в тому особливих незручностей)
Між рами натягаю дуже прозорий 10-мікронний поліетилен -- такий собі "здешевлений еквівалент" склопакету отримую.

Рост - 3-9-2006 у 15:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Шпари заліплюю розмоченим у воді азбестом.


Азбестом??? Та він же отруйний!!!

Тарас Сокальський - 3-9-2006 у 15:47

Угу. Канцероген. Але за 20 років ще ніхто в родині на рак не захворів. Та й дахи шифером накривають -- ніби нічого...

Рост - 3-9-2006 у 16:25

Накривали. Ну, хто ж з розмінним матеріалом (совконародом) колись рахувався? Але шифер хоч на вулиці, а то прямо вікна... Не знаю. Не радив би нікому такого. Невже інших матеріалів нема? Таж зараз стільки всього.
Наприклад, якщо дешево і сердито - купити сотню целофанових прозорих пакетиків і їх у всі щілини :) Помагає добре, серйозно.

Тарас Сокальський - 4-9-2006 у 12:46

Все ж таки вплив канцерогенів дуже залежить від генетичних особливостей організму -- в мене в родині ніхто ніколи раком не хворів, а заліплює моя мама шпари ним вже дуже давно... Так що іншим раджу підходити до цього з обережністю, а сам за то не переживаю.
p.s. 220 вольт вважається смертельно небезпечною напругою, але я спокійно беруся двома руками за фазу і нуль:D

Юрій Сєров - 4-9-2006 у 20:43

Цитата:
Щоб обклеїти ущільнювачем 35 метрів - менше години. - це саме обробити герметиком - 2-3 години.

Думаю, при виконанні таких операцій, імовірність розбивання хоча б одного скла, прямує до 100%. :)
В мене в трьох вікнах 20 рамок з склом. Насправді, це дуже багато роботи.

Роман Голощук - 31-10-2007 у 15:56

Ще кілька способів утеплення квартири розглянуто ось тут: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=60184

Сергій Бєляєв - 1-11-2007 у 18:35

Найкращий варіант термоізоляції все ж склопакет: і на зиму, і на літо.

Лєна Дадукевич - 18-11-2007 у 17:39

утеплювали, ущільнювали і все одно було зимно, потім все-таки замінили двері та вікно на сучасний склопакет і накінець стало тепло і затишно дома, чого і всім бажаю;)