Форум Рідного Міста

Картини з меду

Тарас Задорожний - 6-9-2006 у 12:13

Не знаю, чи чули Ви колись про такого-собі пана Романа Зуба. Сьогодні про нього на весь світ пішла інформація через Аssociated Press.
Контора, на яку я працюю робить новини і мені було приємно побачити відео зняте в Львівській області. А от звідки той чоловік невідомо. В інтерв"ю спілкувався українською.

Дозволю собі опублікувати сирий (редактор ше не читала) переклад того матеріалу:
"Мед завжди був для України важливою складовою раціону мешканців.

Солодкоїжки українці завжди тримали бджіл та використовували мед для під солодження чаю і навіть горілки.

А один українець та його бджоли створили окремий вид мистецтва.

Пасічник Роман Зуб використовує своїх бджіл для створення оригінальних мистецьких проектів, картин з меду та медових сот.

Пасічник, який є художником працював з деревом понад 10 років.

Одного разу він задля експерименту вирішив у вулик покласти кусок дерева. Бджоли обліпили його сотами і вийшов цікавий твір мистецтва.

У деяких своїх роботах Зуб використовує навіть живих бджіл.

Він каже, що бджоли звикають до творчості і не хочуть покидати її.

Для створення кожної роботи Зубові потрібен приблизно тиждень.

Він обробляє дерево, а потім черга бджіл доробляти роботу.

Його картини зараз на виставці у Києві і коштують до 500 доларів за твір.

На деяких картинах присутні мертві бджоли, на деяких живі, а на деяких бджіл нема взагалі.

Кожна картина має сильний медовий запах.

Автор вважає, що цей запах дозволяє шанувальникам його творчості розслаблятися, чи то вдома, чи на роботі.

Мед є популярним і на решті пострадянського простору. Нещодавно в Москві пройшов 16-й всеросійський медовий ярмарок. Відвідувачі могли оцінити 93 сорти меду, які продавали понад 1,000 пасічників з Росії та СНД."

Отак-то... А я й не знав, шо в нас мед не тільки їдять :P

Андрій Пелещишин - 6-9-2006 у 12:31

Знимку би якусь кинув

Тарас Задорожний - 6-9-2006 у 13:21

Знимки нема... Хіба попрошу хлопців з відеомонтажу вирізати пару кадрів картин та того дядька. Але то вже коли з основною роботою розхлебаємось

Тарас Задорожний - 6-9-2006 у 13:38

Поки нема нарізки можна подивитись коротеньке відео (30 сек.) хоч і видно на ньому мало, може глянути його тут

Надіюсь посилання працюватиме нормально ;)

Фотки будуть трохи пізніше.

Тарас Гулка - 6-9-2006 у 20:34

Про цю виставку кілька тижнів тому по всіх каналах в новинах розказували

Тарас Задорожний - 6-9-2006 у 21:18

Може бути... Я не дивлюся новин, бо маю їх аж забагато на роботі.

Андрій Пелещишин - 7-9-2006 у 06:26

А взагалі, про подібні речі я колись в "Золотому теля" читав :)

tysovska - 8-9-2006 у 12:07

Цитата:
На деяких картинах присутні мертві бджоли, на деяких живі, а на деяких бджіл нема взагалі.

У нас тут у Лаврі був медовий ярмарок, так бджоляри, які продавали мед, страшенно побивалися, коли в банку залітала й топилася бджола. А тут - мертві бджоли на картинах. Якось воно мене неприємно дряпнуло.

Тарас Задорожний - 8-9-2006 у 12:17

За шо купив, за то вам і продаю.... Так сказали, так і написав... Не знаю, чи журналюги наплутали, чи дійсно так було.

Звиняйте, але фоток не буде, надто вже нічого там не видно...

tysovska - 8-9-2006 у 15:40

Пане Тарасе, та я ж хіба до вас у претензії! :saint:
То я так - "думки вголос".

Тарас Задорожний - 8-9-2006 у 19:17

я розумію, шо не до мене, але просто пояснюю, звідки така інформація взялась.