Форум Рідного Міста

дилема: радіоканал чи ADSL

Андрій Моравський - 7-9-2006 у 08:13

форумчани.. маю дилему.. хочу нетрі додому...
є два варіанти:
1) радіоканал UARNet
2) ADSL від Farlep

виклам свої думки щодо...
1)...незалежна антена.. ціна підключення від 300$...
2)..дроти...якісніше ніби має бути, незалежати від погоди... підключення ~200$(разом з ADSL модемом.., до речі я повинен 2 купити? їм і собі?)


в користуванні
1) 120 грн в УАРНеті в місяць unlimited + за радіоканал...
2) 130 грн за такий же пакет...

питання такого плану.. хто мав справу із підключенням до фарлепу , бо про УКАРНет чув вже... і навіть на досвіді знаю.. а про ADSL фарлеп - ніц...

прошу, панове.. хто які думки має щодо того всього (і може більшого, бо всіх нюансів не ловлю...)

Дякую

Юрій Сєров - 7-9-2006 у 10:13

У Фарлепа ще здається триває акція. 1 грн підключення, модем лише один (собі) - це не залежно від акції. і 130 грн/міс необмежений пакет.
Думав взяти, але 130 - трохи задорого (та й нема потреби) для себе одного. Якби поділитися з кимось, тоді виходить суперовий варіант!

Андрій Моравський - 7-9-2006 у 13:29

а скільки коштує ADSL модем ? ...і який варто брати.

Тарас Гулка - 7-9-2006 у 21:12

Залежить на які порти: юзб чи езернет, скільки тих портів та ін. Ціни від 50 у.о. і вище.
Традиційно хороші вважаються ZyXel, Dynamix.
Загалом мудрі люди кажуть ставити точно такі як в провайдера.

Рост - 10-9-2006 у 11:05

Я за АДСЛ, надто вже від багатьох зовнішніх чинників радіо-мережа залежна.

В кого брати? Думаю, не така вже й різниця. Технологія ж не складна, давно випробувана. Тому що може в якогось крупного провайдера бути не так?
До речі, є ще Літех до уже згаданих, який надає цю ж послугу.
Модем я купував один, той, що рекомендували адміни провайдера. Дайнамікс, в околі 50 уо.

Andreas - 10-9-2006 у 11:18

В мене ADSL-модем FRITZBOX німецький, там програмістика дуже добра - регулярно автоматом поновлюється, настройки портів дуже легкі. Дві локалки можна підключати.

Рост - 10-9-2006 у 11:39

To Andreas

Справа в тому, що наші лінії не німецькі. Якось нам були привезли два чисто німецьких Зикселі, так вони взагалі відмовлялися у нас працювати, при тому, що аналоги, але адаптовані виробником для нашого ринку бігали на ура.

Ігор Мартинів - 10-9-2006 у 16:13

Два місяці тому поставив уарнетівську антену, юзаю той пакет за 120 грн. Нарікань нема, якість добра, незалежно від погоди. Лише один раз під час грози вночі пропав інтернет, подзвонив, на ранок вже працювало. А так , швидкість стабільна, "провалів" нема, кіно лізе 15 годин, я задоволений. Правда не знаю ще як буде зимою. Але в мене просто не було варіантів, виділенку ніхто в мій район тягнути не хоче, тому реально було тільки через антену.

Якщо є сусіди, які також захочуть інтернет, то за твоєї згоди уарнет їх може підключити до тієї ж антени. Тоді вони на старті не платять за обладнання, а попадають гривень на 300 за підключення. І відповідно можуть тобі приватно відшкодувати баксів 100 за те, що дозволив підключити до своєї антени. Плюс щомісячну плату за радіоканал будете ділити пополам.

Hanor Narasson - 10-9-2006 у 20:39

Укртелеком підключає ADSL за 1 грн до кінця вересня. Завтра йду оформляти угоду.

Рост - 10-9-2006 у 20:53

Так ціни в укртелекома жжж....

Hanor Narasson - 12-9-2006 у 16:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Так ціни в укртелекома жжж....


Ну, по-перше не у Львові особливих альтернатив немає.
По-друге по дайлапу я плачу порівняльну суму в місяць за гіршу якість.


Вияснилися ще нюанси оформлення угоди:
1. Угоду має укладати особа, на яку записаний номер - треба мати паспорт і ідент. код. Рахунок за і-нет прийде спільний з телефонним.

2. Зараз акція - до 30.09 підключають за 1 грн (замість 345-ти) Але при розрірванні угоди прийдеться заплатити всі ті самі 345.

3. В компі має бути мережева картка.