Форум Рідного Міста

Хто підскаже, як заробити гроші

Леся Вал - 7-9-2006 у 21:15

Як жінці, котрій за 40 знайти нормальну роботу?

Андрій Пелещишин - 7-9-2006 у 21:25

Цікаве питання, хоча більше схоже на крик душі. Зараз життя якось так обернулося, що найлегше заробляти гроші тим кому ще нема 30-ти.
Думаю, багато залежить від кваліфікації та напряму діяльності людини.

Tempika - 7-9-2006 у 22:28

....можна писати дамські романи :-) досвіду багацько, часу теж...

офтоп, андрій, ось як може бути у мене *останнє повідомлення: 1-1-1970 в 04:00 AM* :-))))

Demyan - 8-9-2006 у 09:43

Спершу треба визначитися, а що жінка вміє і хоче робити? І яка це нормальна робота? В нас прийшла бухгалтер якій 50 років, можна влаштуватися продавцем, прибиральницею, в кісоку газети продавати, курєром, якщо є гроші на свій бізнес - відкрити щось своє....

Тарас Задорожний - 8-9-2006 у 10:23

А шо та жінка вміє робити? Знайти є безліч варіантів... Сам недавно шукав...

Горват Корнелія - 8-9-2006 у 14:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Спершу треба визначитися, а що жінка вміє і хоче робити? І яка це нормальна робота? В нас прийшла бухгалтер якій 50 років, можна влаштуватися продавцем, прибиральницею, в кісоку газети продавати, курєром, якщо
є гроші на свій бізнес - відкрити щось своє....

Цікаві переліки для жінки... Маю на увазі, якщо жінка має вищу освіту та ще й бажання працювати і непогано заробляти, по поради типу"почніть з нуля" -????

Demyan - 8-9-2006 у 14:33

Жінка задала питання без уточнення. Тому я й так коментую. А може та жінка взагалі інвалід, або шукає роботу тільки вдома. Необхідно чітко сформулювати вимоги до роботи, кваліфікацію жінки тоді можна щось радити

Андрій Пелещишин - 8-9-2006 у 14:35

Взагалі жінки у віці часто володіють кількома важливими рисами, які дуже повільно але поступово стають затребуваними - акуратність, терплячість, вдумливість, відповідальність, чесність, лояльність. І тому це ідеальний працівник для багатьох важливих посад. На жаль, це ще не всі усвідомили.

Місяць тому був випадковим слухачем розмови двох людей в маршрутці. Якийсь чоловік зайшов і побачив знайому - старшу пані, що сиділа біля мене.
Після коротких "як справи" чоловік офігів, і решту дороги лише розпитував. Суть така - жіночка пенсійного віку, уже на пенсії. Раніше працювала в державній а потім постдержавній їдальні в селищі біля Львова.
А тепер до неї приїхав якийсь діловий чоловік і запропонував їй посаду директора заміського кафе на трасі. Причому вона забезпечує старт бізнесу - принаймні його реально-виробничу (а не бухгалтерську) складову.
Отаке. Їй звичайно пощастило - отримати в 60 років цікаве та прибуткове заняття.

Горват Корнелія - 8-9-2006 у 15:04

Так, згодна. Як на мене, то основні вимоги до роботи треба формулювати, починаючи з того, чи ЦІКАВА вам буде робота. Це є половина успіху. Але, дай Бог, щоб наші інтереси і можливості збігалися із вимогами роботодавців. Що там каже про це теорія ймовірності?

Горват Корнелія - 8-9-2006 у 15:06

Що з того, що ми працюємо, часом на цікавій посаді, але доходів нам вона бажаних не приносить. Як знайти відповідність? Це питання риторичне?

Tempika - 8-9-2006 у 19:10

...якщо робота цікава, приносить задоволення, то рано чи пізно з неї
будуть і матеріальні статки... :-)

Леся Вал - 8-9-2006 у 20:59

Дякую всім за розумні поради. Щоб писати романи потрібний не стільки досвід, як хист. В мене вища інженерна освіта, і вже десь років 15 я по ній не працювала, тобто не можу і не хочу претендувати на неї. В мене якийсь дурний характер, я захоплююсь і мені цікаво те, чого я не знаю. Як тільки я досконало знаю роботу вона перестає мене цікавити. Хочу почати щось нове. А от що- не можу придумати. Ні до чого душа не лежить. :sing:

Tempika - 8-9-2006 у 21:42

...ну ви вже вибачте, але я дам ще одну пораду - в зрілому віці варто
припиняти поверхнево ставитися до життя і роботи... я, наприклад,
займаюся тим, чим займаюся, вже років 9, і чим далі, тим мені видніше,
що йти мені і йти до тої досконалості :-)) може, варто піднімати планку
вище, або ставитися до власних успіхів більш об*єктивно... а якщо це
просто криза середнього віку, то тре закохатися... воно, звичайно, по
заказу не приходить, але якщо сердце відкрити, то є шанс :-)))

Sagittarius - 8-9-2006 у 22:10

Може попробувати себе в якості оператора сервісного центру?
http://www.kyivstar.net/about/career/vacancies/?id=23

Леся Вал - 9-9-2006 у 09:36

... а якщо це
просто криза середнього віку, то тре закохатися... воно, звичайно, по
заказу не приходить, але якщо сердце відкрити, то є шанс :-)))


В тому щось є. Але я говорю про роботу. Останнє місце роботи звязане з постійним спілкуванням з людьми. Навіть додому постійно дзвонили. В мене було таке відчуття, що мене випили. Потрібно було десь біля 2міс., щоб я прийшла в себе.

Tempika - 9-9-2006 у 20:14

...якщо шукаєте, і відчуваєте невдоволення теперішнім станом речей,
то ідея обов*язково прийде :-)) у мене так ставалося, що саму виносило
на потрібний берег... і бували періоди ось такої просто імпотенції... коли
працюєш лише для виживання, а не думаєш, любиш ти цю роботу чи ні...
допомагають нові люди, нові місця, нові враження... зараз і сама трохи
відчуваю певну кризу... ну, можна про це поговорити за горнятком кави :-)
моя ася 66972772.