Форум Рідного Міста

Дайте сайт

Люда Рева - 12-9-2006 у 15:48

Дайте, будь-ласка, адрес хорошого сайту з дипломними по економіці :sing::sing::sing:Людмилка

Demyan - 12-9-2006 у 16:13

Всі сайти фактично копіюють. Та думаю ти знаєш про referat.ru і тому подібні якщо там немає, думає не знайдеш. Ще як варіант - пошукай диск з рефератами - там можна щось знайти

Ігор Мартинів - 12-9-2006 у 17:32

http://www.referat.lviv.ua

Ярема П. - 12-9-2006 у 17:52

А самій слабо писати, вирішила скатати тупо? Фу

Тарас Задорожний - 12-9-2006 у 18:51

Дипломи з сайту? Фе-е-е-е. Думаю, шо курсак - простити ше можна, а от диплом...

Люда Рева - 13-9-2006 у 08:33

Та не буду я нічого "тупо скатувати".:mad:
Просто, щоб мати велику кількість інформації, з якої можна буде щось почерпнути. І взагалі це мене чекає аж на наступний рік!!!

P.S. А загалом дуже дякую за надану інформацію і критику.

Ярема П. - 13-9-2006 у 09:26

Ну-ну. Читай тут: http://www.sources.ru/pascal/humor/bidiot_log.htm

Дещо звідтам:

Когда меня зачислили в аспирантуру, я помогал ещё одному вновь зачисленному аспиранту заполнять заявления о допуске к занятиям и экзаменам, т.к. он не знал, как пишутся многие нужные для этого слова (слово "заявление", например). Когда я потом устроился работать в библиотеку, он пришёл ко мне с просьбой поискать в инете полный текст защищенной кем-то в Томске диссертации. Я поискал, но нашёл только автореферат. Знакомец мой расстроился и, рассуждая, сказал, что, видимо, придётся ехать за этой диссертацией в Томск или в Москву.
- Зачем? - спросил я, - Не хватает материала?
- Перекатать, - честно признался он.
- Полностью? - Изумился я.
- Ну, да, - сказал он, - Тема с моей целиком совпадает. Не самому же писать.
Я тогда искренне пожалел несчастного убогого, но оказалось, что поспешил: он съездил в Томск и месяц назад стал кандидатом наук...
Руки так и тянутся к топору.

В отдел заходит женщина и заводит целую толпу подростков.
- Здравствуйте!
- Здравствуйте.
- Я учительница. Устроила своим будущим студентам экскурсию по библиотеке. Можно я им про Ваш отдел быстренько расскажу? Мы Вам не помешаем?
- Нет, пожалуйста, рассказывайте...
Поворачивается к своим ученикам и говорит:
- А в этом отделе можно получить из сети Интернет готовые рефераты, дипломы и курсовые...
Я перебиваю её:
- Простите... Вы сказали, что Вы учитель?
- Да.
- А Вам не кажется, что сейчас Вы совершаете профессиональное преступление? Разве не должны Вы внушать своим ученикам, что творческие работы необходимо писать самостоятельно?
В ответ звучит дружный хохот учительницы и учеников. Я попросил их покинуть помещение.

tysovska - 13-9-2006 у 09:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
В ответ звучит дружный хохот учительницы и учеников.

Боже, таких я ще не зустрічала... :mad:

Ярема П. - 13-9-2006 у 09:59

Ти згадай скільки по Києву оголошень гуляє з пропозиціями написати, знайти і т.д. реферат, дипломну, курсову, кандидатську (!!!) Особливо в місцях де тусуються студенти, біля гуртожитків, біля навчальних корпусів, на вулиці роздають.

Люда Рева - 13-9-2006 у 10:18

Та добре, добре. Вмовили - буду писати сама!!! Чесно!
Тим більше, що щось "скачане" у більшості викладачів не канає...:P

P.S. І шановний Ярема п., не треба робити з мене вже зовсім ледащу...
Чесно кажучи, я нормально навчаюсь...
А критика робить людей тільки сильнішими!

tysovska - 13-9-2006 у 10:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Ти згадай скільки по Києву оголошень гуляє з пропозиціями написати, знайти і т.д. реферат, дипломну, курсову, кандидатську (!!!)

Так, це правда, але щоб учителька сама (!!!) пропонувала! Це вже просто верх цинізму.

Максим Стюфляєв - 1-2-2008 у 23:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Ти згадай скільки по Києву оголошень гуляє з пропозиціями написати, знайти і т.д. реферат, дипломну, курсову, кандидатську (!!!)

Так, це правда, але щоб учителька сама (!!!) пропонувала! Це вже просто верх цинізму.
Повірте, я знаю випадки, коли вчителі пропонували учням скачати з інету домашнє завдання. І ті, хто приносив "хороше" скачане завдання, отримували вищий бал за тих, хто написав сам, але "поганенько". Дибілізм!:mad::mad::mad: Краще б уже взагалі нічого не задавали!

Андрій Пелещишин - 1-2-2008 у 23:35

А в мене інший клопіт. Мoї студенти вперто стягують і намагаються мені здати матеріали ось звідси:
http://it.ridne.net/blog/1

:D:D

Рост - 2-2-2008 у 00:27

А ти став автограф і повертай назад :)

Андрій Пелещишин - 2-2-2008 у 10:16

:D:D:D:D

Hanor Narasson - 2-2-2008 у 20:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Ти згадай скільки по Києву оголошень гуляє з пропозиціями написати, знайти і т.д. реферат, дипломну, курсову, кандидатську (!!!)

Так, це правда, але щоб учителька сама (!!!) пропонувала! Це вже просто верх цинізму.
Повірте, я знаю випадки, коли вчителі пропонували учням скачати з інету домашнє завдання. І ті, хто приносив "хороше" скачане завдання, отримували вищий бал за тих, хто написав сам, але "поганенько". Дибілізм!:mad::mad::mad: Краще б уже взагалі нічого не задавали!


Знаєте, я також давав таке завдання... Коли була тема про пошуковики...:sing:

Максим Стюфляєв - 2-2-2008 у 20:26

А я кажу про шкільний твір з літератури!:baddevil: Як Вам ТАКЕ?

Лєна Дадукевич - 3-2-2008 у 19:41

У мене в консі був викладач з Истории исполнительства. Він читав у рефераті першу і останню сторінку, і говорив назву, автора, коли де і ким видано було, але ставив всім зараховано ))) Мій реферат змушений був прочитати весь, бо не міг зрозуміти звідки переписано, бо реферат був написаний мною персонально :saint:

Горват Корнелія - 28-8-2008 у 10:37

А як відноситеся, панове, до написання контр. робіт заочникам?

Василь Яворський - 28-8-2008 у 10:48

Сам був заочником.... деколи просто часу бракувало на контрольні, однак жодної не купував, зрештою я не розумію людей, котрі платять гроші за навчання офіційно, а за право не вчитися не офіційно

Горват Корнелія - 28-8-2008 у 11:17

Така практика! Особливо заочників і тим більше у наш час. Та й раніше було, але менше. Пам"ятаю, на 5 курсі здавали англ. мову держіспит, то на моєму курсі стаціонарі(!0 тільки я і одна сокурсниця самі готували переклад мат.тексту (тоді широкого вжитку інету не було). Це зі 150 чоловік!

fish - 28-8-2008 у 16:29

От-от. Поки була студенткою, дуже в штики сприймала такуого способу роботи над курсовими. А зараз меркантильно погоджуюся з його існуванням, бо це зайва можливість заробку. Подвійні стандарти, хай їм грець.

Hanor Narasson - 28-8-2008 у 17:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
Така практика! Особливо заочників і тим більше у наш час. Та й раніше було, але менше. Пам"ятаю, на 5 курсі здавали англ. мову держіспит, то на моєму курсі стаціонарі(!0 тільки я і одна сокурсниця самі готували переклад мат.тексту (тоді широкого вжитку інету не було). Це зі 150 чоловік!


Cвого часу писав курсові для заочників-товарознавців. По фізхімії... :o Для чого вона їм - не знаю.:baddevil:

Mykola Senko - 30-8-2008 у 14:13

От так от почитав Ваші повідомлення і думаю: а хто ж все таки качає з нету курсові, дипломи, магістерські, реферати, дисертації якщо всі такі чесні? Га?:baddevil:

Горват Корнелія - 31-8-2008 у 06:11

Та якраз не ми, бо це для нас вчорашній день...