Форум Рідного Міста

Будинкоуправління №3 КЕВ - "найкраще"!!!

Юрій Сєров - 14-9-2006 у 17:48

Набридло! Чесне слово. Ось що сьогодні побачив біля свого будинку.

IMG_0210.jpg - 51kB

Юрій Сєров - 14-9-2006 у 17:50

З іншого ракурсу. На фоні - ущилище фізичної культури

IMG_0211.jpg - 83kB

Юрій Сєров - 14-9-2006 у 17:53

Ще один "смітничок", якраз за офісом такої серйозної фірми як Карпатбуд...
Біля смітничка потенційний підопічний пані Темпіки :)
І це в той час коли усе прогресивне людство готується відсвяткувати 750 років нашого міста, керівники комунальних підприємств так дбають про порядок. Причому така ситуація виникає вже не вперше!
І що найобразливіше - отримав нині рахунок за квартплату - 40 грн. Питання - За що платити???
Ганьба.

IMG_0212.jpg - 62kB

Тарас Задорожний - 15-9-2006 у 10:40

Звичні картинки для наших міст... Я в Києві бьачив трошки менші, але дуже схожі купки. Дуже навіть недалеко від центру

tysovska - 15-9-2006 у 10:48

У Києві давно вже мешканці займають підпалом таких звалищ - бо інакше нічого добитися не можна. У мене товаришка працює в газеті, одного разу писала про підпали сміття. Їй у пожежній охороні сказали, що вони вже на такі виклики навіть не виїжджають - щодня горить кілька смітників. У нас у дворі за літо схожий смітник горів двічі.

Тарас Задорожний - 15-9-2006 у 13:46

Не знаю... Про підпали не чув... Може залежить від районів і буйності людей

Юрій Сєров - 29-3-2007 у 12:05

Маю нову оказію. Через вентиляційну шахту почало задувати у ванну не надто приємний запах, дуже схожий на каналізаційний. Не знаю в чому причина.
Пішов у наше бункоуправління. Мені запропонували дати телефон приватного! сажотруса. Невже це не входить в ту суму, яку ми платимо яко квартплату? Навколо будинку і в під'їзді срач, ліфт останні тижні не їздить, під'їзд освітлений погано, сміття вивозиться рідко... і це задоволення коштує 40 грн.:mad: Думаю, якби ці гроші просто збирати з мешканців під'їзду то ефект би був значно більшим! Відволікся я...
На моє зауваження, що це мабуть десь у підвалі прорвало каналізацію, і саждотрус тут не допоможе, бо тяга дуже навіть добра, ця жіночка (головний інженер!) запропонувала самому сходити в підвал (ага, з розгону) і якщо там справді щось прорвало, тоді прийдуть вже дивитися слюсарі... Я просто випав в осад. За що я плачу 500 грн в рік?
Оце написав і самому дивно - жодного матюка. :mad:

Може хтось щось порадить як про можливі причини виникнення "аромату", так і про те як заставити КЕЧ виконати свої обов'язки.