Форум Рідного Міста

Концерт у "Ляльці" 20 січня

Nazar - 16-1-2003 у 15:53

20 січня невідомо о котрій годині у клубі-кафе Лялька відбудеться концерт груп:

Річ Без Господаря
Далі
Tethis
Калич і Блюз Плюс
Неон http://www.rocktochka.com.ua/singers/view.html?id=109


(За даними афіш)

Nazar - 21-1-2003 у 09:21

Так троха сухо про це повідомлю зранку, обіцяю ширше висвітлити по вільному часі.

Отже день народження Калича.
Мене зара так все переповнює , що не можу змістовне реченя скласти. СУПЕРОВО!
Калич був першим, хлопці зарядили потужній блюз, співав таку сексіромантику в свому стилі, і так хороший настрій добрав ще декілька позначок.
Наступними були Річ Без Господаря. Люди позривались з перших пісень, стрибали, танцювали, патлами махали!
Наступними були Далі.
Чув багато різних думок про цю команду, але хтів зробити власний висновок(чи то початок досліджень).
якщо я хтів дістати комп Без Цукру, то тепер ще більше хочу мати Далі. Я це пишу не тому, що це буде читати С.Ч. яка мені подобається як особистість, а тому що мені направду сподобалось! Коли повертаєшся додому то співається остання пісня, яку почув (див.Штірліц), а мені співався не Неон (Юра вибач, але то правда), а цвіркун, я слів не пам"ятав, але ритмодинаміка плюс відлуння голосу засіло надовго.
Нема часу - детально згодом.:sing:

Nazar - 23-1-2003 у 09:21

А ще, якщо згадувати концерт 20 січня, то вдалось троха поговорити з учасниками та гостями.
Принаймі пообіцяли що невдовзі з"являться на форумі, а саме легенда львіської музичної культури пан Юрій Шаріфов (чекаю з нетерпінням його фахових коментарів в розділах музика та афіша; Юра Лесний (Неон), який повідомив, що крім двох вже відомих робіт (Не питай, Дивні ночі) вже готові ще три, які невдовзі з"вляться; Тамара Горгішелі повідомила, що не сильно дружить з компом, про довгоочікуваний альбом Чорного вересня сказала що у Львові все робиться довго, тому його з"яву слід очікувати десь через три місяці...
І поки я "відривався" під музику десь ділись Далі та Річ без господаря, з якими не встиг поговорити.
До речі, коли з"вляться ваші роботи у розділі скачати музику?
В мене чомусь склалось таке враження, що Соломії не сподобалась своя гра (я нічого не помітив хіба крім недостатньої злагодженості між усіма учасниками команди що можна легко списати на паршиву апаратуру).
Хтів приєднати фотки, але я певно чогось не розумію...
І ще Олег Калитовський (Калич) написав ось таку загадкову фразу: "Назар! Ми залишаємось у стані перевтілення життя крок до вічності" (Суперово сказано!)

Василь - 23-1-2003 у 18:32

Поки що фотки можна лише приатачувати.

Якщо б вдалось цих людей запросити на форум, набагато б цікавіше стало тут спілкуватись. Пане Назаре, якщо маєте ще якихось колег, таких самих активних як Ви, запрошуйте їх до нас - на спілкування.

Андрій Пелещишин - 23-1-2003 у 20:33


Цитата:

Хтів приєднати фотки, але я певно чогось не розумію...


У такому полі, яке є нижче віконечка для повідомлення вибираєте потрібний файл, тоді тиснете кнопочку, щоб відіслати і повідомлення і файл. Усе!!!

Тільки прошу без потреби великі файли не чіпляти. Теж фото без проблем до 15-20 К можна стиснути