Форум Рідного Міста

Сообщение от SYSTEM для ALERT....

Андрій Моравський - 17-9-2006 у 17:16

форумчани.... є компутер підключений до інтернету (виділена лінія УАРНет)... комп після якогось часу перебування в інеті (тобто, рівнозначно, після включення) видає якусь біліберду





в мене подібне ще було на модемі на СвітОнЛайні.... в чому справа.. бо не допетраю, а викачувати все що пропонують... тут я просто не знаю що це таке.. порадьте...
ДЯКУЮ

Тарас Капущак - 17-9-2006 у 19:19

Бачив колись щось схоже на деяких комп'ютерах на роботі. Власне коли спробував розібратись, то вичитав, що то видає служба оповіщення віндовса і означає ця річ всього-навсього, що система давно не обновлялась. Відповідно, щоб усунути це треба або обновки ставити, або відключити десь в сервісах цю службу.
Власне ми з тим нічого не робили...

Хоча тут щось пише про реєстр і моживо варто комусь розуміючому глянути, але можливо, що нема ніякої потреби щось робити.

Андрій Пелещишин - 17-9-2006 у 19:41

Це форма інтернет-спаму. У вас відкрите отримання повідомлень відповідною службою віндовс у інтернеті.
Спамери розсилають подібні повідомлення на всі компи підряд. Де відкриті доступи до служби - вискакує повідомлення.
Моя настійлива порада - встановити файрвол! Ваш компютер уразливий.

Тарас Гулка - 17-9-2006 у 21:20

Що це не зовсім системні повідомлення видно навіть із змісту. Мікрософт навіть якщо і просить щось обновити, то зі звого сайту який завжди починається як microsoft.com і т.д. А тут сайт явно не їх, причому на двох повідомленнях абсолютно різні адреси. Тому Андрій абсолютно правий - латайте діри

Тарас Капущак - 18-9-2006 у 10:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Моя настійлива порада - встановити файрвол! Ваш компютер уразливий.


Мушу сказати, що мали ми таке й на комп'ютері з файрволом...

Андрій Пелещишин - 18-9-2006 у 11:06

Файрвол значить був не налаштований відповідним чином - пропускав меседжі.

Андрій Моравський - 18-9-2006 у 11:10

я думаю ви порадите щось на зразок AgnitumOutpost ?
ячесно кажучи не мав ніц з налаштунками "вогняних стінок"... тре сідати і пробувати...
... наразі дякую....

Андрій Пелещишин - 18-9-2006 у 14:47

У сучасних файрволах досить гарна початкова база правил та правильні відповіді по замовчуванню :)

vovka - 18-9-2006 у 18:04

помоєму якщо це домашній компютер, то цю службу (Messenger) в сервісах взагалі краще відключити. Я відключив, і якось проблем нема з тим ніяких.

Чирка Олег - 19-9-2006 у 18:53

Потрібно поставити феєрвол. І також бажано відключити "службу повідомлень", яка відповідає за приймання повідомлень з мережі. Заходиш у контекстне меню "мой компьютер" ->"Управление"->"Службы и приложения" та відключити цю службу

Адріан Баран - 21-9-2006 у 06:05

Тут відповідь з, так би мовити, першоджерела.
http://support.microsoft.com/kb/330904/en-us
Черговий раз переконуюся, що на інтерфейсі в сторону інтернет, пташки з усіх сервісів і протоколів крім TCP/IP слід знімати.