Форум Рідного Міста

Фото-Старт - інтернет-магазин цифрової фототехніки

Serg Selev - 20-9-2006 у 19:57

Нещодавно розпочав роботу інтернет-магазин цифрової фототехніки "Фото-Старт"!

Всіх запрошую відвідати і дати конструктивну критику

http://photo-start.com.ua

Ігор Мартинів - 21-9-2006 у 10:39

Це добре, що такий магазин розпочав роботу, але ми живемо у 21 сторіччі, а на сайті не передбачено ніякої можливості оплатити товар тут же в онлайні, хоча би WebMoney. А тут - готівка при доставці або йди в ощадкасу проплачуй і чекай.

Крім того не подобається, що за вказаними на сайті номерами ICQ ніхто не відповідає, якщо щось хочеш з"ясувати чи уточнити, то треба телефонувати. Словом , магазин більше оффлайновий ніж онлайновий. В інтернеті є не магазин, а лише його вітрина...

Ігор Мартинів - 21-9-2006 у 22:01

Продовження

Години за дві в асі все-таки з"явився представник магазину, відповів на мої запитання.

З"ясувалося також, що Вебманями також можна розрахуватися в приватному порядку, просто на сайті поки що оплата неможлива, хоча обіцяють невдовзі налагодити.

Може я щось і придбаю днями :)

Успіхів!

Demyan - 22-9-2006 у 08:07

ціни ніби нормальні - тобто нижчі ніж де інде. Я не рахую акційні товари.

Serg Selev - 22-9-2006 у 23:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
ціни ніби нормальні - тобто нижчі ніж де інде. Я не рахую акційні товари.


Так, мені важливо вести грамотну цінову політику. Свій прайс я коректую 2-3 рази на тиждень і роблю знижки покупцям, які замовляють відразу багато товару

Demyan - 26-9-2006 у 07:41

А от спамити не треба! Це некоректоно, взяти мейли з форуму і почати масову розсилку.

Дмитро Тарасов - 26-9-2006 у 14:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
А от спамити не треба! Це некоректоно, взяти мейли з форуму і почати масову розсилку.

Прошу повідомити про випадки спаму користувачів форуму по U2U