Форум Рідного Міста

Після матчевих пенальті не буде?

Demyan - 28-9-2006 у 08:09

"Как сообщает Reuters, Блаттер считает лучшим вариантом заменить одиннадацатиметровые удары на переигровку, либо на постепенное уменьшение игроков..."
Цікаве рішення, можливо буде вже на наступному чемпіонаті. Я б за те щоб зменшували гравців кожні 10 хвилин відразу після основного часу. Перегравати -це помоєму задороге задоволення. А от подивитися футбол 6 на 6 цікаво:) тоді дійсно виграють найбільш підготовлені як фізично так і технічно.

Тарас Капущак - 28-9-2006 у 09:06

А ви самі пробували грати 6 на 6 на ціле поле? Ви впевнені, що це буде ліпше ніж пенальті? Золотий гол вже відмінили, бо команди закривалися в захисті, а яку тактику оберуть при меншій кількості гравців?

Demyan - 28-9-2006 у 09:12

Розумію що то важко, тому заслужить той хто витримає а не той кому повезе.

Тарас Задорожний - 28-9-2006 у 09:35

А мені ідея подобається... Ото зіграє динамо в вольову нічию з Реалом 5-1, а потім почнуть по одному гравців реала виключати, і диви виграє наша команда переповнена чорними братами :lol:

Dmy - 28-9-2006 у 15:48

6 на 6 - ще куди не йшло. А от якщо за 100 хвилин нічийний рахунок не зміниться, то 1 на 1 - це буде класне видовище! :lol:
А якщо і після цих 10 хвилин буде нічия, тоді як грати? Що із цього приводу каже кращий друг всіх фізкультурників товариш Бляттер?

І ще одна ситуація: тіпа фінал ЧС-06 Італія-Франція. Додатковий час сплив, італійців - 11, французів - 10. Грають 100 хвилин - нічия. Ваши дії, пане арбітре!

Demyan - 28-9-2006 у 16:23

Думаю до того не дійде. а якщо навіть будуть грати вже 6 - 6 або навіть 7 - 7 то думаю вже гол забють легко. А якщо буде вже менше як в ЧМ - то буде тоді 10-9, 9-8 8-7 і т.д. думаю вже при 2-1 перевага буде очевидна і гол буде 100%.

Олександр Чорнобиль - 28-9-2006 у 16:29

Народ, ну вас і понесло! Ну добре, той йолоп швейцарський дурниці говорить, але ж ви на таке увагу не звертайте...
Альтернативи пеналям, як на мене, немає. Вони - неодмінна частина футболу.

Dmy - 28-9-2006 у 18:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Чорнобиль

Так отож. Швайцарський йолоп свого часу хотів штанги розсунути до кутових прапорців, якісь іще дурниці. З нього станеться. Він тільки не хоче, мало того - впирається усіма п'ятьма кінцівками, тих змін у правилах, які би зменшили суб'єктивизм і додали трохи справедливості. Я і почав показувати абсурдність чергового його "откровення".
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan

Па-а-пра-шу! Правила гри у футбол не передбачають слова "думаю" :P. Натомість вони повинні передбачити всі можливі ситуації, дійде до них чи не дійде. Тим паче, що значить "гол заб'ють легко". Легко заб'ють одні - легко заб'ють й інші. Знову вводити "золотий гол"? Несправедливо - суперник мусить мати право відігратись, якщо час іще не вийшов. До того ж багато голів - це значно видовишніше.

Юрій Сєров - 28-9-2006 у 18:16

Ага і першими забирати воротарів! :)
Вилучення - повна бздура. А з переграваннями чемпіонат світу розтягнувся на все літо.
Пенальті - абсолютно нормальна річ. І ті, що говорять, що це лотерея - не праві. Виграють по пенальті ті, хто зберіг більше сил, психологічно стійкіші, майстерніші. Все справедливо!

Тарас Капущак - 28-9-2006 у 19:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
До того ж багато голів - це значно видовищне.

А з чого ви взяли, що менша кількість людей швидше голи заб'є? Та вони просто швидше на землю попадають. Спробуйте спочатку побігати на все поле 7 на 7 а потім робіть висновки.

Dmy - 28-9-2006 у 20:03

П. Тарасе, у вас цитата не відповідає репліці - виправте! А у мене йшлося (див. вище) про рівну гру. Пропозиції кшталту "самі спробуйте побігати" мене завжди тішили, яко вагомий аргумент. Але якщо я і спробую побігати по всьому полю, то сам один, а не 7 на 7.

Стосовно пенальті. Гадаю, можна спробувати бити не по 5, а по 7 - це дасть надійніший результат. Сказав би "по 11", але ж можуть бути вилучені гравці, а згідно чинних правил мінімальна кількість гравців ув однієї команди - саме 7.

Тарас Капущак - 28-9-2006 у 21:36

Цитата:
П. Тарасе, у вас цитата не відповідає репліці - виправте! А у мене йшлося (див. вище) про рівну гру.

Виправив: лишив лиш згадку про кількість голів. Ви це писали і тому це відповідає дійсності. Я не вважаю, що зменшення кількості гравців дасть великі рахунки.

Цитата:
Пропозиції кшталту "самі спробуйте побігати" мене завжди тішили, яко вагомий аргумент. Але якщо я і спробую побігати по всьому полю, то сам один, а не 7 на 7.

Власне я грав на великому полі 7 на 7 сім (правда не зовсім в футбол), тому й кажу так, бо знаю, що це таке...

Павло Жежнич - 29-9-2006 у 03:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Капущак

А для того, щоб не попадали, треба одночасно зменшувати ще довжину поля: кожні 10 хвилин вилучати гравця і підсунути кожні ворота в сторону центра на 5 метрів (в сумі на 10м):). Через годину гри довжина поля зменшиться більше ніж в двічі!