Форум Рідного Міста

Навчіть вірно приєднати HDD Serial ATA до звиклого

Nazar - 29-9-2006 у 18:21

Сьогодні ввечері маю таким зайнятись, і не знаю всіх нюансів, бо раніше ніколи з тим не стикався.

Стоїть материнка КТ-600 з двома роз'ємами на SATA.
Цінна інформація та віндовз ХР сп1 на Seagute 80 7200.7 8mb ATA, а доштукувати хочу Seagute 160 7200,9 8 mb SATA.

Там напевно тра в Біосі щось міняти, а у мене лише одна згадка про це страшне слово дрижаки наводить.
Навчіть, щоби воно працювало.

Тарас Гулка - 29-9-2006 у 20:50

Та нічого страшного там нема. Втикаєм вінч. Включаємо ПК. Якщо включився :) - насолоджуємось. Якщо ні - то причин може бути дві:

1: ПК пробує вантажитись із САТА і не реагує на старий, тоді в біосі виставляємо, з якого потрібно вантажитись.

2: В біосі може бути віключено підтримка САТА. Знаходимо відповідну штуку і виставляємо SATA enabled

Nazar - 29-9-2006 у 22:03

З тим розібрався. Таки "метод тику" виявився найдієвішим:)
Заенаблював САТУ, встановив драйвер на неї і диспетчер бачить другий хард.

А от що далі робити, щоби побачити його у мому компутері як фізичний диск - не знаю.
В біосі видно лише один хард. Так має бути?

Бо моє перше знайомство з біосом відбулось так - на клавіатурі лежала книжка і під час завантажнення енного було випадково натиснено деліт, ну і відповідно завантажилась мною не бачена прога, я там щось потискав, щось сейванув, і комп перевантажився, але не завантажився. а почав сиреною сіпатись. Пізніше по телефону мені розказували що слід замкнути, щоби перестало так верещати і завантажилось нарешті...

Громов Сергій - 30-9-2006 у 14:19

траба багато пива .....................