Форум Рідного Міста

Оцініть святкування 750 років Львову

Demyan - 2-10-2006 у 08:22

Пропоную виставити бали всьому цьому що відбулося а також висказати свої думки.

Tempika - 2-10-2006 у 08:24

..поставила 1 бал, від слів краще утримаюся... :-((

Demyan - 2-10-2006 у 08:47

А я напишу слова, хоча підтримав Темпіку.
1. Сцена біля оперного - краще взагалі неставити аніж збоку.
2. Світлове шоу - нічого вражаючого.
3. Лиціарські турніри - по скільки по пів години і все - так і не побачив хоча два дні підряд ходив.
........ це так коротка а писати можна багато. Краще 750 разів подумати і все добре організувати перед тим як робити 750 років...

Anatoliy Odukha - 2-10-2006 у 11:37

поставив 4, бо відпочив непогано, хоча і найбільш розрекламоване світлове шоу виявилося пшиком (найбільше воно сподобалося тим хто дивився його перед телевізором)

Василь Яворський - 2-10-2006 у 11:51

Поставив "трояка"... Сподобався тільки концерт Бреговіча, хоча й затягли з початком на годину... Не шкодую тільки за цим... "Шоу" коло оперного - доказ, що у нас все роблять через задній прохід. Про лицарські бої можу сказати тільки одне: не потрапив на них, хоча й дуже хотів....

Сергій Бєляєв - 2-10-2006 у 12:59

Заходи оцінювати не буду, оскільки одному то подобається, другому щось інше.

А організація вище ніж на "1" не тягне. Більше того, по певних напрямках результат діяльності міської влади можна оцінити лише "0".

Микола Кудлик - 2-10-2006 у 13:07

А мені сподобалося. майже тому поставив 3. з лазерним шоу це да. могли хочби по центру звук дати. і біля Шевченка екрани поставити. Тут конкретно лоханулися. ну й плюс абсолютно не організвали вихід людей після шоу..то був жах

ПС. сорі за оффтоп але шукаю відео з концерту Руслани плюс сам запис шоу. може хтось цифрував з телевізора?

Юрій Сєров - 2-10-2006 у 13:17

Оцінки ще не поставив.
Сподобалося:
Погода - що не кажіть, повезло надзвичайно!

Концерти невідомого мені фолькового гурту, який грав в суботу на Валовій, а в неділю, просто серед вулиці.
Концерт Чубая, Мертвого Півня, Піккардійців - всі три в дворику ратуші.
Зустріч з форумчанами.
Несподобалося:
Відсутність інформації про те, що і де відбувається. При такій кількості майданчиків вслідкувати за всім нереально, в програмках, які роздавалися - обмаль інфи.
Платність туалетів (уявляю як на це дивилися гості з-за кордону) і бруд в них, одне мило на 4 умивальники і т.д.
Те, що я повівся на те "супершоу" - якби не повівся, то послухав би Чубая і Океан Ельзи (вони виявляється грали 2 рази) в парку культури (на Хортиці) і на Стрийській.
З іншого боку, якби не повівся на шоу, то не потрапив на Гайдамаків, яких варто віднести в плюси.
Ще не сподобалося як грали Карпати, точніше як не грали, бо грою це назвати важко :mad:, краще би пішов на МедХедс і КомуВниз.

Що ще вразило - кількість людей в місті, ще стільки не бачив. Це не плюс і не мінус, просто враження. З транспортом очікувана торба.
p.s. Ставлю "3-"
Місто вистояло - і слава Богу!

Андрій Рущак - 2-10-2006 у 13:38

:)
так бачу, що всі мінуси описали. Я про плюси (ну щось же мало бути..):

+ я ше не бачив, щоб Парк культури міг витримати 3(три) різні концерти водночас, при чому вони один одному не мішали. Плюс сцена перед монументом слави - кожен міг знайти щось цікаве для себе. Йшов в нд на Бреговіча, але не поперло, тому спустився на Кому Вниз, прослухавши по дорозі на літній сцені представників львівських молодих груп.

+ як на мене, вдало використали площу Ринок, зробили дві незалежні сцени. Мені навіть 2л Львівського вдалось виграти :)

+ на Валовій виставка майстрів. Нормальні ціни.

Щодо решти, то

* світлове шоу я хотів дивитись із парку культури - ну тут був облом, ви знаєте
* найбільше незадоволений тим, шо на Флюгери тре було запрошення - нашо тоді рекламувати на весь львів??
* я було в Шевченківському гаю? Бо не попав..
* та, проблема з туалетами і смітниками в нас і далі проблема.

Ше вбила новина, що з сайту 750.lviv.ua стерли гостьову через велику к-сть незадовільних оцінок та критичних висновків. Кого вони пробують зробити дурнем?

Поставив 4. Бо мені чомусь вдалося відпочити нормально.

А - ше оте закриття Коперніка (бо президенти з'їхалися) просто на рівному місці обломало. :(

Юрій Сєров - 2-10-2006 у 13:47

Цитата:
* найбільше незадоволений тим, шо на Флюгери тре було запрошення - нашо тоді рекламувати на весь львів??

Забув записати це в мінуси.
Справді зробили трохи по-дурному. Проблема навіть не в запрошеннях, а тому, що не повідомили, що вхід буде по запрошеннях і де і коли їх можна взяти (придбати)

Роман Голощук - 2-10-2006 у 13:49

Поставив 3 бали - і то тільки за те, що зазнимкувався разом з дружиною з Чубаєм ("Плач Єремії") після його концерту на "Флюгерах Львова".

Андрій Рущак - 2-10-2006 у 13:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Проблема навіть не в запрошеннях, а тому, що не повідомили, що вхід буде по запрошеннях і де і коли їх можна взяти (придбати)

і в хамських мордах засранців на вході в дворик ратуші.

Юрій Сєров - 2-10-2006 у 14:05

Цитата:
і в хамських мордах засранців на вході в дворик ратуші.

+1 :)

Nazar - 2-10-2006 у 14:17

Я очікував гіршого.
Хоча б за то - що не люблю мас м'яко кажучи "не дуже культурних людей" котрі, як правило немісцеві...

Сподобалось те , що розділили маси люду по різних сценах та по напрямках.
Горезвісне шоу мені (як не дивно) сподобалось.

На Бреговічу не сподобався звук. Тому з нього втікли на Кому вниз та Мед хедс - а там шість балів по п'ятибальній. Одним словом, я отримав значно більше, ніж диктував мені мій скептицизм.

Тарас Гулка - 2-10-2006 у 15:01

А я вважаю, що загалом було непогано.
Безумовно було багато мінусів, і екрани можна було поставити, і звук вімкнути в центрі і ще багато чого.

Деякі вищеописані "мінси" просто смішні. Я так зрозумів, що організатори те ж винні в тому, що Карпати погано грали. :)

Доречі про хамські морди на вході в дворик ратуші. Зате перед оперним служба беспеки спряцювала гарно. Всіх людей, що ішли в оперний біля металошукачів перевіряли 3 симпатичні панянки, а не традиційні бритоголові.

Врахуймо, що Львів не таке велике місто і явно не розраховане на таку кількість людей. Стососвно сміття і битого шкла - ну звиняйте, тут вже не організатори, а п'яний натовп винуватий. Скільки смітників-би не поставили, все рівно будуть кидати під ноги.

Проблема напевно не так в організації, а в культурі самих відпочиваючих.

Мені, наприклад, приємно, що я живу в місті яке спромоглося відсвяткувати своє день народження з таким розмахом. Назвіть мені ще місто в Україні, день народження якого транслювали в прямому ефірі декілька загальнонаціональних каналів?

До тих, що поставили 1. Це означає, що настільки погано, що краще Львів взагалі б нічого не святкував і всі сиділи б тихенько по хатах ?

Р.С. Кого цікавть - маю записаний концерт Руслани і саме лазерне шоу (правда якість не дуже)

Люда Рева - 2-10-2006 у 15:39

Я поставила "4", але це об'єктивна оцінка. А взагалому, якщо оцінювати кожне шоу зокрема, то можна відмітити багато чого цікавого. Славні були ковалі біля Арсеналу, гарні рицарські бої, вчора було прекрасне шоу на ходулях...
А на рахунок світлового шоу ходить вже багато чуток, але єдине, що я думаю, не потрібно було так його рекламувати, а сказати, що будуть просто феєрверки і все, ніхто б нічого такого не чекав. А так багато гостей, які приїхали тільки ради нього були розчаровані...
:cool:

Юрій Сєров - 2-10-2006 у 15:53

Ну про футбол це я так... заодно!

Микола Кудлик - 2-10-2006 у 15:56

можна подумати що тільки шоу було головним. ви згадайте коли у львові було стільки концертів. що навіть не знаєш куди піти.

Demyan - 2-10-2006 у 16:07

http://prykladna.lviv.ua/images/news/opera.jpg
Не поняв хтось реально бачив? чи фотошоп???

Василь Яворський - 2-10-2006 у 16:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Микола Кудлик
можна подумати що тільки шоу було головним. ви згадайте коли у львові було стільки концертів. що навіть не знаєш куди піти.


Це була одна з основних подій свядкування, і тут можливо навіть не організатори винні... насправді оперний нікуди не перенесеш, дерева зрізати заради того шоу - вандалізм... тому нічого не було видно... а от на рахунок озвучки та екранів - могли б потурубватися, зрештою тільки через те шоу місто потерпало тиждень від автокорків... але загальна "трійка" мабуть сааме те...

Роман Голощук - 2-10-2006 у 16:57

На "Укр. правді" є гарна стаття (з фото) про перебування VIP-гостей на святкуванні Дня міста.
Як гуляли 750-річчя Львова: Ющенко з сином і братом, Тимошенко з нареченим, Руслана з "гарматою"...

Анастасія Кулакова - 2-10-2006 у 17:00

Поставила трійку. Чекала на щось більше, особливо у порівнянні з святкуваннями Дня Незалежності останні три роки.

Тарас Гулка - 2-10-2006 у 18:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
http://prykladna.lviv.ua/images/news/opera.jpg
Не поняв хтось реально бачив? чи фотошоп???


Ага, бачив :lol: Я, наприклад, теж бачив :D

Мій варіант можна побачити тут

Порядок біля Лялькового Театру

Андрій Пелещишин - 2-10-2006 у 20:13

100 метрів від серця свята - Площі Ринок




Tempika - 3-10-2006 у 12:34

...так, я вважаю, що такого святкування краще не тре.. всю свіжу травичку біля оперного вичовгали до землі... у неділю весь проспект попахував сечею, бо кльозетів бракувало... набагато більше задоволення просто гуляти у львові у вихідні, без того натовпу... лазерне шоу бачила, і взагалі сподобалося, якби мене ледве не задавило насмерть чарез бійку підлітків у натовпі.

Юрій Сєров - 3-10-2006 у 14:11

Якщо це правда... то забираю свою трійку назад.
Західна інформаційна корпорація
Під час світлового шоу у Львові загинула дворічна дитина з іншої області?

Учора, 2 жовтня, з достовірних, але не підтверджених джерел, ЗІКу стало відомо, що 30 вересня під час світлового шоу у Львові загинуло дві дитини. З іншого джерела, ЗІК одержав часткове підтвердження цієї інформації. Зокрема, інше джерело повідомило, що загинула дворічна дитина з іншої області.

Детальніше тут: http://zik.com.ua/index.php?news_id=56540

Галина Лев - 3-10-2006 у 17:41

Мають дякувати організатори погоді, бо люди мали гарний настрій і тому не надто вибагливими були. До всіх плюсів приєднуюся, до мінусів також, але ще добавлю: ЗЛОЧИННІСТЬ!!!
- Про видерті з рук торби, гаманці і мобілки можна вже й не згадувати;
- машини перекидали догори колесами, власники котрих залишили авто в центрі. Це що? Надлишок травмадолу? Більшість міліціонерів було перевдягнуто в цивільне (за бажанням перзидента) , тому за короткий проміжок часу кожен другий смикнув у своїх справах, і робіть що хочете, а натовп контролював себе сам... як умів...

Станкевічас Сергій - 3-10-2006 у 19:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Хоча б за то - що не люблю мас м'яко кажучи "не дуже культурних людей" котрі, як правило немісцеві...

Місцеві у вас, значить, як правило культурні, а некультурні - як правило немісцеві??? :o
Цікава класифікація.

Василь - 4-10-2006 у 10:21

В плюси: супер-музика в Шевченківському гаю (субота, неділя) під час турніру лицарів; просто всі були в захопленні;

Мінуси: якого милого ніхто не сказав, що вхід на флюгери за запрошеннями. В пятницю через це був страшно злий, бо спеціально приїхав на них, а попасти не міг; А в суботу просто вже взяв запрошення.

Все решта вже десь чув (концерти) та бачив колись раніше.
А ще мому колєзі роздоптали моб. телефон під час так званого лазерного шоу, коли всі ломанулись девідомо куда

Люда Рева - 4-10-2006 у 10:50

Найбільше не задоволена тим, що було аж надто багато людей. :mad:
Крім славнозвісних VIP-гостей, та гостей з різних міст України, на вулицях було безліч "рагулів" , які всі до вечора були добряче п*яні, вилазили на дерева і, як писало в одній із газет "падали з них як хрущі", а також зчиняли бійки та лаялися, показуючи при цьому свою "культуру".:mad:

Анастасія Кулакова - 4-10-2006 у 10:56

Ну пробачте, Люда, що за рахунок гостей міста, що приїхали "з різних міст України" було "аж надто багато людей". Я, наприклад, вважала, що маю таке право, бо очікувалось свято не приватне, а публічне. Наступного ювілею зробіть в'їзд у місто за запрошеннями та порекомендуйте скоротити кількість міжміського транспорту. :-)

Люда Рева - 4-10-2006 у 11:20

Шановна, Нанушка, я не хотіла нікого образити. Взагалі-то, я робила акцент на те, що треба нормально поводитись, а не зчиняти бійки ні з чого. Бо на моїх очах, коли чоловік йшов з маленькою дитиною в себе на шиї, ті ж самі п*яні рагулі почали його жорстоко бити. А по машині, що стояла майже в епіцентрі цього всього пройшлося (перелізло) добряча кількість людей! І це аж ніяк не нормально!

Василь Яворський - 4-10-2006 у 11:29

Біда в тому що рагулі, котрі вчиняли отой безлад переважно не приїзджі, а "місцевого виробництва", не думаю, що люди, що добиралися до Львова за багато кілометрів їхали для того щоб вести себе тут як свині, інша справа місцеві та "приміська зона".

Сергій Бєляєв - 4-10-2006 у 11:36

Проблема була як завжди у тому, що свято не децентралізували. Теж саме лазерне шоу можна було влаштовувати у місцях, де свого часу проводилися зустрічі та богослужіння під час приїзду Папи Римського. Наприклад, на Сихові. Якісь заходи можна було проводити у Рясному, ще десь. Так вдалося б розосередити людей, зняти транспортну проблему, наблизивши святкові майданчики до помешкань.

Для центру міста, як на мене, сцен біля Ратуші було цілком достатньо.

Микола Кудлик - 5-10-2006 у 12:16

Щодо флюгерів. А що ви хотіли від Іващишина з його простацькими претензіями на богемність?

До речі чомусь згадався останній день міста за Василька. Не вважайте мене ретроградом, але чомусь подумалося що тоді було краще.. може молодий був.... Але все ж, за останні 4 роки, 750 річчя було найкращим.

Тарас Задорожний - 5-10-2006 у 13:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Микола Кудлик
Щодо флюгерів. А що ви хотіли від Іващишина з його простацькими претензіями на богемність?


Я б не сказав, що вони такі вже і простацькі. Та зрештою, він сам фестивалю не робив.... Тут певно багато інших...

Nazar - 5-10-2006 у 14:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Микола Кудлик
Щодо флюгерів. А що ви хотіли від Іващишина з його простацькими претензіями на богемність?


Я спілкувався з Мареком в той день. Мені було наведено безліч аргументів на факт закритої брами. З пам'яті наведу деякі:
Вхід до 18 години був для всіх та безкоштовний.
Якщо ви б запізнились в театр, вас би не впустили відразу, а лише в антракт;
Постійно мігруючі маси разом із збільшеним глядацьким зацікавленням несуть з собою дискомфорт уже осілим слухачам;
Зробити флюгери масовими це все одно, що знищити їх взагалі...

На аргумент про кльозети (коли туалетів у дворику не було, люди виходили на кут ратуші, а назад їх не пускали)
Марек знизав плечима.


.... менше з тим. "Світло і сповідь" та "Листи в Україну" вкладаються у мене з приємними враженнями у власний асоціативний мішечок сприйняття, як най-яскравіша подія за останні місяці... (не заплутав?)

Надзвичайно приємне відчуття, коли (як виявляється) поему "Світло і Сповідь" окрім тебе самого на па'ять знають всі, хто стоїть/сидить коло тебе. Такі приємні відчуття карбуються надовго у пам'яті, як на диск CD-R, не можливо перезаписати...

Микола Кудлик - 9-10-2006 у 19:14

нда Чубай гарно тоді відіграв

Odarka - 10-10-2006 у 20:29

Щодо "Флюгерів".

Вибачте за незручності.
Вхід не був за запрошеннями. Їх мали мати лишень спонсори, тому що на них були вказані номери їхніх столиків.
Цікаво, хто Василю дав запрошення?
:cool:

Насправді двері закрилися тоді, коли у дворик Ратуші почало лізти дуже багато нетверезої та обкуреної молоді...а охоронці (щоб легше відшивати людей) придумали, що вхід по запрошеннях...
А кльозети ми не могли поставити у дворику, тому що це був би жахливий сморід...

Я, сподіваюся, що Дзига наступного року...врахує всі мінуси...

Святкування 750-річчя Львова: як це було

Павло Жежнич - 25-2-2007 у 20:28

Трохи назбиралося знимок з дня міста Львова. Вирішив коротко нагадати події 5-місячної давності за допомогою 3 десятків фоток.

Рекламний щит свята 750-річчя Львова.


Площа Ринок. Вул.Беринди біля Катедри. Проспект Шевченка.


Кінна карета на проспекті Свободи. Старенький трамвай на площі Ринок. Лицарські бої. Фотографування з півнем.


Ковальські міхи. Ковальська робота. Виготовлення глиняного глечика. Обробка каменя. Створення оберегів.


Щит з елементами ковки. Кований Скорпіон. Вироби зі скла. Торгівля на вернісажі.


Віктор Ющенко на пл.Ринок. Юля Тимошенко роздає автографи.


Вуличні музики тут і там.


Тарас Чубай. Віктор Морозов.


Вул.Гнатюка. Проспект Свободи.


Ратуша. Герб Львова перед Ратушею. Статуя Свободи.


Салют. Вогні світлового шоу.


Рекламний щит свята 750-річчя Львова.


Взято з http://lviv.ridne.net/node/624

Лєна Дадукевич - 3-4-2007 у 20:57

Свято було, фактично, за рахунок величезної кількості людей на вулицях, святом пахло у повітрі... А все те, що наобіцяли різні організатори і не зробили, так їм від мене "двійка" за старою совковою шкільною методою!:mad:
Ех, шкода, а така дата хороша і кругла ...

Роман Голощук - 4-4-2007 у 08:30

Святкування 751-ої річниці заснуваня міста Львова має відбутися 6 травня на Юрія.
Як буде відома програма святкування, то закину на форум.

Dmy - 4-4-2007 у 15:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Святкування 751-ої річниці заснуваня міста Львова має відбутися 6 травня на Юрія

Як швидко минув 751 рік! :o І 7,5 місяців не пройшло :rolleyes:;)

Роман Голощук - 5-4-2007 у 14:30

Ага! В нас життя йде "стаханівськими" темпами :-)

Юрій Сєров - 5-4-2007 у 20:45

Нє, то просто в нас такі умови і таке життя, що "рік за два" :)
Минулого року просто до травня не встигали все зробити і "освоїти" всі гроші.
А загалом День Міста святкували в різні дні: 17 вересня (ака День "Воз'єднання" (окупації)), покровителем міста є св. Юрій, тому 6 травня (або у вихідні, які найближче), і минулого року (не знаю чи було таке раніше) - початок жовтня.

Грицак Андрій - 6-4-2007 у 08:41