Форум Рідного Міста

львів'яни, зголошуйтесь на дачу

Наталя Середюк - 8-10-2006 у 18:14

Неподалік районного центру Миколаїв. 3-и поверхи, 0,6 га, 100 кв.м, 4 кімнати, кухня, камін, піч, прихожа, веранда, гараж, підвал, господарські будівлі, сад (яблука, вишні, сливи, горіх, смородина, малина, виноград), світло, вода на дворі, пейзаж на озеро та ліс, озеро (якщо хтось знає - Байкал) дуже чисте, до озера 300м, до Львова по трасі 40 км, до Миколаєва - 5. Від львівської електрички йти 15 хвилин


30 тис. дол. США


фото1
фото2

Леся Вал - 9-10-2006 у 21:01

Потрібна дача, але дешева до 1000д. З будиночком.:sing:

Ярема П. - 10-10-2006 у 15:02

Задорого. Немає нічого сказано за газ, вода надворі - це колонка чи криниця? Приватизована? На фотографії грунтова дорога, якби був асфальт - інше діло. Я б цінив десь 10 -максимум 15. Я знаю добре ці дачі, задалеко до Львова, контролювати зі Львова чи хтось не грохнув дачку - майже неможливо, треба щоб хтось там жив.

Користувач Олесь - 10-10-2006 у 15:18

Маю таке враження, що цю дачу вже бачив, по-моєму вона "продається" на багатьох форумах і то давно, ще з минулого року. Здається з дачею в комплекті йде ще якась сумна історія про те, чому власники змушені її так дешево віддавати...

Наталя Середюк - 10-10-2006 у 15:26

Ну чому дорогА? Ви подивіться що твориться з квартирами в Києві?
За 15 тис. не купиш навіть кімнати?
Газ в перспективі, обіцяють провести найближчим часом.
Вода в колонці.
Контролювати? Її там вже контролюють, тобто дачне містечко оточене захисними спорудами охороняється
Ну не така вже грунтова дорога, вона викладена щебенем. Автомобілі легко їздять

Андрій Пелещишин - 10-10-2006 у 16:44

Я закриваю тему.