Форум Рідного Міста

Сайт з прайс-листами

Serg Selev - 9-10-2006 у 22:19

Є 2 львівських сайти price.lviv.ua і prices.lviv.ua
Судячи з оформлення не важко здогадатись що їх розробляла одна людина.

Хтось користується тими сайтами? Я зареєструвався, але не бачу де можу розмістити свій прайс. Форма для контакту з адміністрацією сайту не працює.

Підкажіть якщо є інший львівський сайт на цю тему, буду вдячний.

Тарас Гулка - 10-10-2006 у 19:48

Це сайти Комплекса - що ж ви хочете. Вони наплодили купу подібних сайтів. Дуже часто ці сайти глючні або взагалі непрацюючі. А про те щоб там щось додати - взагалі забудьте. Там є тільки їх товар. Якщо ви уважно подивитесь на будь-який із цих сайтів - то побачите, що половина розділів (фірм і т.д.) - це просто дурня якась. А те що відкривається належить виключно Комплексу. І всі сайти-партенри їх - це теж Комплекс :)

Serg Selev - 10-10-2006 у 20:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Це сайти Комплекса - що ж ви хочете. Вони наплодили купу подібних сайтів. Дуже часто ці сайти глючні або взагалі непрацюючі. А про те щоб там щось додати - взагалі забудьте. Там є тільки їх товар. Якщо ви уважно подивитесь на будь-який із цих сайтів - то побачите, що половина розділів (фірм і т.д.) - це просто дурня якась. А те що відкривається належить виключно Комплексу. І всі сайти-партенри їх - це теж Комплекс :)


Я так і подумав, але вирішив перепитати, бо може щось робив не так.

Тоді питання наступне: чи потрібен Львову сайт де фірми можуть розміщувати свої прайс-листи на техніку?

Тарас Гулка - 10-10-2006 у 21:47

Напевно потрібно.
Але проблема в іншому. На мій погляд, львівські фірми ще не зовсім готові працювати через інтернет. Великі фірми, що мають сайти вішають свої прайси в себе і мали в носі загальні сайти із прайсами, вони і так свого клієнта мають. А маленькі фірми не готові постійно оновлювати прайси (а ціни міняються майже не щодня) і по-друге не готові відрито конкурувати між собою в неті.

Serg Selev - 13-10-2006 у 23:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Напевно потрібно.
Але проблема в іншому. На мій погляд, львівські фірми ще не зовсім готові працювати через інтернет. Великі фірми, що мають сайти вішають свої прайси в себе і мали в носі загальні сайти із прайсами, вони і так свого клієнта мають. А маленькі фірми не готові постійно оновлювати прайси (а ціни міняються майже не щодня) і по-друге не готові відрито конкурувати між собою в неті.


Так, оновлювати прайс лист - справа трудоємна, бо він налічує 4-5 тис. позицій. А от чому фірмам треба боятися конкурувати в неті?

На рахунок прайсів я згадав що десь 2 роки тому мій товариш пройшовся по комп. фірмах і пропонував їм розмістити свої прайси на сайті. Але і тоді його старання не увінчались успіхом - фірми не хотіли викладати свої прайси (напевно не мали часу на то) не то що за гроші, а й інколи безкоштовно.

Рост - 13-10-2006 у 23:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Напевно потрібно.
Але проблема в іншому. На мій погляд, львівські фірми ще не зовсім готові працювати через інтернет. Великі фірми, що мають сайти вішають свої прайси в себе і мали в носі загальні сайти із прайсами, вони і так свого клієнта мають. А маленькі фірми не готові постійно оновлювати прайси (а ціни міняються майже не щодня) і по-друге не готові відрито конкурувати між собою в неті.


Фірми будуть готові тоді, коли це даватиме результат. Ніхто не буде вкладати час і кошти в діяльність, віддача від якої слабка.
Прайси в інеті - саме така діяльність. Як правило основний прибуток великих фірм (не говорю про роздрібні магазини, але і тут інші види реклами дієвіші) отримується від роботи з великими організаціями, а для них прайси в інеті, як і ціна продукту зрештою не такі важливі, як якість і швидкість обслуговування.
Та і взагалі, цінова конкуренція - річ специфічна. Невже ви підете щось купувати в фірму тільки тому, що там дешевше? А за рахунок чого дешевше - питання не виникає? Як потім з гарантійним обслуговуванням і т.п?
Візьмемо наприклад типову послугу - заправку картріджів, чим багато хто займається. Можна заправляти правильно, а можна з порушенням технології, спрощено, можна заправляти оригінальним тонером, можна ліцензійним, а можна різною гидотою. Ціна по Львову на заправку відрізняється в 2 рази - зрозуміло чому?
Тому "конкуренція ціною" - це не конкуренція, а, як правило "развод лахоу", втулити подешевше і всіма впособами відмазатись від відповідальності.

Так що в сайті з прайсами сенсу не бачу. Хіба так, для загального ознайомлення з рівнем цін.

Андрій Пелещишин - 14-10-2006 у 07:56

Для загального ознайомлення з рівнем цін "львівський" уже не так важливо. Важливіше повнота даних, супутня інформація та зручність. А тут, як на мене, яндекс-маркет рулить на 100%.

Serg Selev - 26-10-2006 у 02:41

На сайті i-m.com.ua знайшов багато львівських фірм, причому більшість з них регулярно поновлюють прайси.
Якщо фірми зацікавлені розміщувати прайси на всеукраїнських сайтах, де з Києвом конкурувати не завжди легко, то львівський прайс-портал неодмінно би користувався популярністю.

Тарас Гулка - 26-10-2006 у 11:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
На сайті i-m.com.ua знайшов багато львівських фірм, причому більшість з них регулярно поновлюють прайси.


Колись мав з ними справу. Прайси там поновлюють не фірми а власне сам сервіс. Ви вказуєте де є в неті ваш прайс і вони його стягують і оновлюють базу.
Перші кілька місяців безкоштовно, а потім хочуть гроші. Рік тому хотіли в районі 150 грн. в місяць за оновлення прайсу. Платять в основному великі фірми. Як що ви уважно подивитесь то жодної дрібної фірми ви там не знайдете.

Тарас Гулка - 26-10-2006 у 11:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост

Та і взагалі, цінова конкуренція - річ специфічна. Невже ви підете щось купувати в фірму тільки тому, що там дешевше? А за рахунок чого дешевше - питання не виникає? Як потім з гарантійним обслуговуванням і т.п?


Загалом згідний, але не завжди так. Маю живий приклад. Є дві фірми. Беруть товар в одного поставщика, сервісний центр теж спільний. Але одна орендує велике приміщення, має великий штат працівників і відповідно на товар накручує десь 20%. А друга фірма знаходиться в невеликому приміщені і працює там встого 2 людей - вони ж і власники. І накручують відповідно 10%.
Тому інколи і дешеве не таке вже й погане.

А загом дотримуюсь думки, що техніку треба брати тільки на знайомих, перевірених роками фірмах.

Serg Selev - 12-12-2006 у 00:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Serg Selev
На сайті i-m.com.ua знайшов багато львівських фірм, причому більшість з них регулярно поновлюють прайси.


Колись мав з ними справу. Прайси там поновлюють не фірми а власне сам сервіс. Ви вказуєте де є в неті ваш прайс і вони його стягують і оновлюють базу.
Перші кілька місяців безкоштовно, а потім хочуть гроші. Рік тому хотіли в районі 150 грн. в місяць за оновлення прайсу. Платять в основному великі фірми. Як що ви уважно подивитесь то жодної дрібної фірми ви там не знайдете.


Я вже зіткнувся з цим. :)
Хочуть гроші мотивуючи тим що це дуже вигідно для мого інтернет-магазину. Я не спорю, що вони мені підкинули 2 невеличких замовлення і я зміг заробити аж 10-15$.

Але вони чомусь аж ніяк не хотіли зрозуміти, що платити 30$ щоб заробити 10-15$ - для мене збитково.