Форум Рідного Міста

Нове видавництво (аудіокниги)

Ніна Василівн Герасименко - 22-7-2006 у 21:09

Увага! У Києві розпочало діяльність видавництво нових технологій “Студія “Книга вголос”– це перше видавництво на українському ринку, яке спеціалізується на випуску аудіокниг з кращими творами української, світової та дитячої літератури. До участі в роботі над дисками залучені відомі театральні актори України – А. Роговцева, Н. Сумська, Л. Кадирова, В. Добряк, Б. Лобода, Н. Рушковський, П. Панчук, В. Мазур, Є. Шах, Л. Смородіна, О. Фурманчук, В. Обручев, Г. Кутасевич та ін. Усі аудіокниги виходять у зручному для прослуховування форматі MP3.
На сьогодні у серіях студії “Книги вголос” вийшли:
1. Українські народні казки. «Від тітки Ориські та діда Панька». Начитують Г. Кутасевич та В. Добряк. Загальний час звучання 10 год. 5 хв. На диск увійшло 41 казка для дітей віком від 2 до 8 років. З музичним супроводом.
2. О. Довженко «Зачарована Десна». Начитує заслужений артист України П. Панчук. Загальний час звучання 4 год. 31 хв.
3. Г. Квітка-Основ’яненко «Конотопська відьма», «Маруся», «Сватання на Гончарівці», «Шельменко-денщик». Начитує заслужений артист України В. Мазур. Загальний час звучання 13 год.
4. І. Багряний «Тигролови». Начитує заслужений артист України Б. Лобода. Загальний час звучання 12 год.
5. І. Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я», «Микола Джеря». Начитує заслужена артистка України Н. Сумська. Загальний час звучання 11 год.
6. Леся Українка. Твори. Драматичні поеми. Начитує заслужена артистка України А. Роговцева. Загальний час звучання 10 год. 51 хв.
7. І. Франко «Захар Беркут», «Украдене щастя». Начитує заслужений артист України Б. Лобода.
8. І. Франко «Борислав сміється» - соціально-історичний роман. Начитує заслужений артист України В. Мазур.
9. 10. М. Коцюбинський «Тіні забутих предків», «Дорогою ціною», «Коні не винні», «Fata morgana». Начитує заслужений артист України В. Обручев. Загальний час звучання 11 год. 36 хв.
10. В. Винниченко «Записки кирпатого Мефістофеля». Начитує заслужений артист України О. Форманчук.
11. В. Земляк «Лебедина зграя». Читає заслужений артист України Є. Шах.
12. О. Кобилянська «Земля». Начитує заслужена артистка України В. Чайковська.
13. Н. Булгаков. Пьесы: «Дни Турбиных», «Бег», «Кабала Святош», «Мертвые души», «Дон Кихот», «Александр Пушкин».
14. Шолом Алейхем “Блуждающие звезды”.

Аудіоальбоми, які вийдуть протягом наступного місяця:
1. Я. Гашек «Пригоди бравого вояка Швейка». В 4-х дисках. Начитує заслужений артист України В. Мазур.
2. Остап Вишня. «Мисливські усмішки». Також сюди увійшли інші відомі твори письменника.
3. І. Франко. «Лис Микита». До альбому увійшли дитячі твори письменника – «Лис Микита», «Абу-Касимові капці», «Коли ще звірі говорили».
4. Б.Чалий “Пригоди Барвінка і Ромашки”.

У роботі:
1. І. Котляревський «Енеїда». Читає заслужений артист України Б. Лобода.
2. Марко Вовчок «Сестра». Читає заслужена артистка України Л. Кадирова.
3. У. Самчук «Марія». Читає заслужений артист України Є. Шах.
4. Андрій Кокотюха “Темна вода” (Володар Першої Премії конкурсу “Коронація слова”—2006).
5. Р. Кіплінг «Мауглі». Читає заслужений артист України О. Фурманчук
6. А. Ліндгрен «Малий і Карлсон, що живе на даху». Читає заслужений артист України В. Обручов.
7. К.Колоді “Пригоди Пінокіо”.
8. Г.-Х.Андерсен “Казки”.

Ілюстрації аудіоальбомів, а також демо-версії знаходяться на нашому сайті:www.bookaloud.com.ua; e-mail: info@bookaloud.com.ua

Роман Голощук - 14-8-2006 у 12:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ніна Василівн Герасименко
На сьогодні у серіях студії “Книги вголос” вийшли:
1. Українські народні казки. «Від тітки Ориські та діда Панька». Начитують Г. Кутасевич та В. Добряк. Загальний час звучання 10 год. 5 хв. На диск увійшло 41 казка для дітей віком від 2 до 8 років. З музичним супроводом.
...


Бачив кілька з анонсованих видань у "Букві" що на вул. Зеленій. Наприклад казки коштують 39 грн. Вражень поки не має, бо
ще не придбав, можливо трохи пізніше :-)

Ніна Василівн Герасименко - 14-8-2006 у 23:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Бачив кілька з анонсованих видань у "Букві" що на вул. Зеленій. Наприклад казки коштують 39 грн. Вражень поки не має, бо
ще не придбав, можливо трохи пізніше :-)


Завітайте на XIII Форум видавців у Львові (вул.Коперника, 14-17 вересня). Ми там будемо обов'язково на стенді, а диски будуть продаватися значно дешевше. А окрім того, будемо робити презентацію нових дисків(місце проведення і дата ще уточнюються). Можна замовити також безпосередньо у видавництві -- це буде ще дешевше (тел. (044) 517-29-48.)

Роман Голощук - 15-8-2006 у 12:20

Дякую за інформацію. На Форум видавців у Львові обов'язково піду. Вже готую список попередніх закупок. Головне щоб вистарчило фінансів :-)

MaxymPidboljachny - 17-8-2006 у 16:06

Ніна Василівна, а Ольга Герасименко Вам, часом, не родич? Прізвища збігаються і сфера діяльності теж - видавнича. :)

Dmy - 17-8-2006 у 17:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від MaxymPidboljachny
Ніна Василівна, а Ольга Герасименко Вам, часом, не родич? Прізвища збігаються і сфера діяльності теж - видавнича. :)

Перепрошую за втручання, а хто така Ольга Герасименко? Цікаво... :rolleyes:

MaxymPidboljachny - 18-8-2006 у 09:24

Знайома одна. Раніше в газеті "Друг читача" працювала, тепер не знаю де поділася. :(
От, інтересно, може в них сімейний підряд. ;)

Ніна Василівн Герасименко - 29-8-2006 у 22:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Дякую за інформацію. На Форум видавців у Львові обов'язково піду. Вже готую список попередніх закупок. Головне щоб вистарчило фінансів :-)

От, не клопочіться! Фінанси -- це така цікава субстанція, яка має здатність приходити і зникати, коли їй заманеться:sing:
А щодо п.Ольги Герасименко, то мушу зазначити, що це просто частково моя тезка за прізвищем (У Києві прізвище Герасименко досить поширене). Тому жодного сімейного підряду!, бо на жаль, я з нею ніколи не перетиналася. Окрім того, я не маю жодного стосунку до сімей Костя Герасименка (український поет) і Марини Герасименко (акторка), а взагалі моє повне прізвище Герасименко-Александрова.:lol::lol:

Аудіокнижки

Андрій Моравський - 10-10-2006 у 12:08

Прошупанове! Чи-с чули-с-те, чи виділи-с таке породження людської думки, яко аудіо-бухи!? Маю наглу потребу до такого. Ну не я особисто, але-см будем так думали жи особисто, бо ніц тоді не втлумачу. Є попросту такий творчий колєктив, який в підвальчику ліпит гощики, їх малює і таке інне. А тим часом слухає радейко, яке зовсім остогидло... Панове починають певне розуміти шо хочу від Вас.. то знати де таке може лежати посеред павутини, але тіко українською. Мови тих-во-во, де, згідно до одного тосту, "має бути озеро", нам не тре ні за яке, навіть-їсм би ше нам платили... Щодо тематик, то має бути шось файне, не конче щирого українського походження, але-й но перекладене... Щиро вдячний тому товариству, якби-см підповіли, а навіт якби-см ніц від вас не вздрів..

Тарас Задорожний - 10-10-2006 у 12:13

Є така програмка, яка начитує тексти. Серед мов начитання - англійська, російська і українська. Зробили її у Харкові, здається.

Назва в неї специфічна - Розмовлялька.
Але є ще аналоги.

Суть така: Вводите (копіюєте) текст, а воно вам його (трохи монотонним голосом) начитує. От і вирішення для ваших гончарів.

Тарас Задорожний - 10-10-2006 у 12:17

Ось тут її можна скачати. Забавна штука. :D

Андрій Моравський - 10-10-2006 у 12:17

Цитата:

.... а воно вам його (трохи монотонним голосом) начитує.


електронний голос - це капець.. повний, покищо...

наразі питаю про "живі" аудіокнижки....

Дякую!

Тарас Задорожний - 10-10-2006 у 12:19

Він не електронний, а людський. Це диктори, які находу монтуються. Підозрюю, що вони начитали всі можливі склади і з них творять більші конструкції. Це значно краще, ніж компи у фільмах говорять, повірте

Андрій Моравський - 10-10-2006 у 13:32

Послухав я їх приклад "кози-дерези" ...ну.. як для робота - НЕПОГАНО.. але витримати такою начиткою цілу книжку - не думаю що людські нерви такі міцні.

Олексій Мачехін - 10-10-2006 у 14:06

У ДЧ вже з пів року подається інформація про кілька контор, що випускають аудіокнижки українською. Саме художні твори, начитані професійними акторами.

Андрій Моравський - 10-10-2006 у 14:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
У ДЧ вже з пів року подається інформація про кілька контор, що випускають аудіокнижки українською. Саме художні твори, начитані професійними акторами.



дозвольте поцікавитися , а що таке ДЧ ?

tysovska - 10-10-2006 у 14:16

Напевно, "Друг читача"?

Олексій Мачехін - 10-10-2006 у 14:17

Ну звісно.

Андрій Моравський - 10-10-2006 у 14:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Напевно, "Друг читача"?


А ЦЕ ЩЕ ДЕ ??? :o :o :wow:

...пробачайте невігластво ...але так вже є

Тарас Задорожний - 10-10-2006 у 14:50

А ше їм можна Подеревлянського включити... Ото надхнення прийде :)

Олексій Мачехін - 10-10-2006 у 15:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський

А ЦЕ ЩЕ ДЕ ??? :o :o :wow:

...пробачайте невігластво ...але так вже є


Це газета, розповсюджується за передплатою, виходить двічі на місяць.

Андрій Моравський - 10-10-2006 у 15:53

Якщо Ви бачили ту газету в очі... чи не могли би Ви закинути мені таку інформацію...?
хоча я в кіосках / на пошті гляну за нею...

дякую гречно.

Олексій Мачехін - 10-10-2006 у 16:10

Вам треба не газету дивитися а шукати в мережі і книжкових магазинах диски з аудіо-книжками. Вони є українською мовою.

Dmy - 10-10-2006 у 18:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
Прошупанове! Чи-с чули-с-те, чи виділи-с таке породження людської думки, яко аудіо-бухи!? Маю наглу потребу до такого...
то знати де таке може лежати посеред павутини, але тіко українською...
Щодо тематик, то має бути шось файне, не конче щирого українського походження, але-й но перекладене...
Щиро вдячний тому товариству, якби-см підповіли, а навіт якби-см ніц від вас не вздрів..

Вздрів.
Для першого разу далеко ходити не треба - буквально на ФоРуМ :):
Нове видавництво
Буквально перший допис. Окрім загальної інформації наприкінці є лінки сайту і мила.

Андрій Пелещишин - 10-10-2006 у 18:18

От вони, неправильно названі теми, і боком вилазять! Що ніхто їх не знаходить.

Андрій Пелещишин - 10-10-2006 у 18:19

Підредагував головне повідомлення - уточнив назву теми.

Андрій Моравський - 11-10-2006 у 08:13

кінці ведуть у

http://www.bookaloud.com.ua/
Книга Вголос
-----------------------------

добре... пропозиція украхнською поки ше тримається монопольно. пропозиція дуже гарна. але ше мала (відносно) :-) справа у тому що мене цікавить не конче класика.... а шось би сучасніше, сучасних авторів,.. Андрухович, Юзьо, Сняданко...
а аудіокниги російською хто надибував?.. шукав щось таке щоб витягнути з інету і напалити собі на диск. шукав поки яндексом, ну.. то він знаходить поки те тіко шо можна купити і то за рублені гроші... :-0
дякую наперед!

Олексій Мачехін - 11-10-2006 у 09:44

В Україні щонайменше два видавництва аудіокнижок. Якщо не помиляюся, одне спеціалізується на клачиці, а друге на більш сучасних проектах. Ще єдитячі звукові диски.

Це все по пам'яті зі статті в ДЧ. Я підшивку не веде, отже й докладніше подивитись не можу.

Андрій Моравський - 11-10-2006 у 11:16

тут на цьому FTP сервачку є масса книжок в mp3 російською , англійською, датською....

ftp://2:*****@ambidekstr.kiev.ua/DOWNLOAD/
або
http://ambidekstr.kiev.ua/

tysovska - 11-10-2006 у 11:57

Про "Друг читача":
передплатний індекс 90278
вартість на рік десь 18 грн.
Передплачуйте у будь-якому відділені пошти, а ще, здається, на всіх книжкових виставках можна просто на їхньому стенді (раніше так було).

Роман Голощук - 11-10-2006 у 15:23

Ще можна подивитись ось тут:
http://kpnemo.ru/
http://www.avaxhome.ru/
http://netz.ru/ns/results/d7e8d5a2f8e64268c4797984f6712fdf/