Форум Рідного Міста

Будній день з життя користувача

Горват Корнелія - 15-10-2006 у 10:52

Такий опис, певно може дати кожен другий чоловік, а от щодо жінки, то це скоріше будуть слова "зготувала їсти", "закупила продуктів" і т.д. Чи нетак?

Іван Лихобор - 15-10-2006 у 11:52

Останнім часом у мене хронічне недосипання. Через "Star Trek", якого показують щобудня близько до півночі. Ото лише без вихідні намагаюся надолужити втрачене. Але чи вийде?
Попервах, після перегляду кожного з епізодів - відразу після серіалу - ще затримувався, щоб поглянути на дивовижних краль у євиному вбранні ... Але потім перестав дивитися, бо вранці вставав взагалі невиспаним - ну їх у баню!..

Тетяна_Лазда - 15-10-2006 у 16:45

Панове, а чомусь такому, що потрібне людям, країні, суспільству, у Ваших буднях є місце?

Тарас Гулка - 15-10-2006 у 21:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тетяна_Лазда
Панове, а чомусь такому, що потрібне людям, країні, суспільству, у Ваших буднях є місце?


Є. Наприклад, робота. Працюю викладачем на благо суспільства і людям. Взагалі вважаю, що при нинішніх зарплатах всі вчителі та викладачі працюють саме на благо суспільства, а не на своє благо. А на життя змушені заробляти де інде

Тетяна_Лазда - 16-10-2006 у 06:28

Ігор Дзвін

Академік, а Ви почитайте своє написане, чи то є життя?

Тетяна_Лазда - 16-10-2006 у 06:29

Раніше були балачки на кухні, а зараз на форумі? балачки, балачки, балачки...
а далі?

Тарас Задорожний - 16-10-2006 у 07:39

А далі буде ще більше балачок... Ви маєте щось проти того, що людина розумна стала людиною соціальною? Хіба це не є однією з ознак, яка відрізняє нас від тварин?

Анастасія Кулакова - 16-10-2006 у 08:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тетяна_Лазда
Раніше були балачки на кухні, а зараз на форумі? балачки, балачки, балачки...
а далі?

А Ви пропонуєте діяти, а не балакати? Згода. :-) Геть балачки! Форумчани, давайте вже щось робити! :-)
Тетяно, це форум на якому саме спілкуються, тобто "розводять балачки".

Dmy - 16-10-2006 у 16:11

Хочеться цитувати, цитувати і цитувати. І цитувати... (шкода, зовнішні цитати, переважно, російською. Ну, це такі часи були)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тетяна_Лазда
Панове, а чомусь такому, що потрібне людям, країні, суспільству, у Ваших буднях є місце?

У буднях - не має. Робота на благо "людям, країні, суспільству" - це не будні, це - справжнє свято :saint:
"Экзамен для меня всегда праздник, профессор!"
Цитата:
Академік, а Ви почитайте своє написане, чи то є життя?

Тобто: "А ще в окулярах. А ще в капелюсі!" :mad:
Дзвін, тобі мусить бути соромно, що ти академік! :mad: Ану скидай пару зірочок негайно!! :baddevil::baddevil:
Цитата:
Раніше були балачки на кухні, а зараз на форумі? балачки, балачки, балачки...
а далі?

Цитата зі старого совіцького кухонного (!) віршика:

В борьбе за народное дело
Он был инородное тело



Танечко, не ображайтесь. І на ФоРуМі є багато патріотів, а деяки з них, підозрюю, досить діяльні.
Просто ця гілка входить саме у сегмент "Балачка", от нарід і балакає.
Загляньте в інші - там іноді ТА-АКІ-І розмови на "благо людям-країни-суспільства" ведуться - закачаєшся!

Тарас Задорожний - 17-10-2006 у 09:27

Коротше кажучи: Зрання - підйом, протирання очей пеед сьомою. Сніданок. Піввосьмої виходжу на роботу. Спуск по ескалатору вниз, підйом вверх. Хвилин 7 до роботи. До четвертої там. Потім додому і за дипломну. Ввечері - приготування вечері, прибирання чи ще щось в тому дусі. Потім трохи телевізора і в ліжко... От і всі будні

Тарас Задорожний - 17-10-2006 у 10:11

А в мене вечорами нема бажання і сили на щось інше крім того ящика... Тогоі дивлюся. Але не новини. Новини я й так знаю

Тарас Задорожний - 17-10-2006 у 17:41

Не варто так...

Demyan - 18-10-2006 у 11:16

Щодо роботи з суспільстовм - будь яка робота так чи інакше повязана з суспільством, просто іноді це є напряму і здається що якщо я вчитель - то я вчу суспільство і дбаю про нього. Це не правильно і я не погоджуюся. Наприклад я впроваджую автоматизації, я напряму не допомагаю суспільству але логіка наступна на прикладі супермаркетів:
Автоматизація - спрощує роботу касирів з клієнтами, що значно зменшує черги. Тим самим я заощаджую час саме викладачів для того щоб вони змогли після роботи менше тратити часу на покупку і більше віддихнути, а отже краще навчити наше суспільство.

Demyan - 18-10-2006 у 11:21

Робочий день:
Підйом в 7:05, легий сніданок, санітарно-гігієнічні хвилини, подорож на роботу (іноді пішки 50 хвилин) або на маршрутці хвилин 20-30+пішки хвилин 10.
Робота.
Поїздка додому на маршрутці.
Вдома в залежності від дня (по розкладу):
а) тягання заліза (30-70 хвилин), готування вечері, миття посуду, вечеря з переглядом ТВ та спілкування з жінкою, душ, сон.
б) вечеря з переглядом ТВ та спілкування з жінкою, душ, сон.
Продукти, приготування їжі, прибирання - не є обовязком моїм або жінки, як правило закупки роблю я (я це люблю), іноді разом, посуд миє хто має час, їсти готуємо теж хто має час (частіше жінка, але якщо її нема то я), прибирання в хаті - частіше я (коли жінка готує їсти щоб не заважати і не тратити час даром а потім провести час разом).

Ігор Мартинів - 18-10-2006 у 11:41

День сурка ...

Андрій Моравський - 18-10-2006 у 11:50


Горват Корнелія - 18-10-2006 у 15:19

Вийшло гарно!Браво!

Андрій Пелещишин - 18-10-2006 у 15:32

старе

Demyan - 18-10-2006 у 15:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
старе

+1

Odarka - 18-10-2006 у 16:46

Працюючи на Дзизі...важко сказати і описати один день...тому що кожного дня, коли йшлося на роботу (чи то на трамваї, чи пішки, чи таксі...чи на санках чи на лижах)...приходилося на роботу і ти ніколи не знала, що тебе чекало і в цьому був кайф...найцікавіші дні це були ті, коли працювалося з 8 ранку до 4 ранку...і бачилося потім результат...:sing: