Форум Рідного Міста

Nokia 3120 vs 6070, інсталяція jar програм

Андрій Моравський - 19-10-2006 у 17:26

нарід привіт!
хто мені пояснить що то за біда, маю теперка Nokia 6070. Перед тим мав (ну тобто я його не викинув, звичайно :lol: ) Nokia 3120.
От маю таку програмулю яка з тексту робить jar-книжки для мобілки. в ній вибираєш що jar робити для NOKIA (моделі не вибираються). завантажую ту програму в 6070, а він мені на то "програма не дійсна, витерти?" :(
при тому всьому - в 3120 воно працює. та сама історія, коли з вебу підвантажив SiriusEmail... і ще якість програми таке викидували.... от таке :-(
хто раду дасть?

Тарас Гулка - 19-10-2006 у 20:13

Варіантів може бути багато: завеликий розмір файлів (деякі телефони мають обмеження на розмір), версія java та ін.

Наскільки я пригадую, ви вже мали проблеми із нокіями, то чого ви брали знову нокію. :)

В мене моторола - жодних проблем ніколи не було. А з досвіду скажу, що нокії дуже капризні в парі з ПК. Мав з ними дуже багато проблем, причому інколи зовсім не зрозумілих.

Андрій Моравський - 20-10-2006 у 08:13

так обмеження є в 3120 на розмір джету 64кБ
в 6070 же обмежень нема або ж є якась велика... ну до 128кБ, скажімо.. не знаю, проте Jimm став без проблем... RSSReader став без проблем (який я юзав і на 3120 також...)


З.І. а на Нокіях мені структура меню найбільш зручною видається. Тому погодьтеся що це не є маловажливо у повсякденному користуванні...

Тарас Гулка - 20-10-2006 у 08:54

Спробуйте інші проги для генерування книг. Я, наприклад, користаю ReadManiac.

Тарас Гулка - 20-10-2006 у 08:59

І ще згадав. Різні телефони мають різні файлові системи. Навіть одні моделі, але з різною прошивкою можуть хотіти різні мідлети. Наприклад, є нокія 6060 із "традиційною" файловою системою, а є 6060 із JSR-75 API. В оцій другій треба робити зовсім інші мідлети. Може і у вас так.

Андрій Моравський - 20-10-2006 у 09:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
І ще згадав. Різні телефони мають різні файлові системи. Навіть одні моделі, але з різною прошивкою можуть хотіти різні мідлети. Наприклад, є нокія 6060 із "традиційною" файловою системою, а є 6060 із JSR-75 API. В оцій другій треба робити зовсім інші мідлети. Може і у вас так.


а де ті мідлети брати, чи як їх конвертувати... бо багато що не підходить.. каверзує...

Тарас Гулка - 20-10-2006 у 20:26

Мідлет - це два файли jar і jad.
Мідлети стврорюються відповідним софтом.

Я використовую ReadManiac 2.5.2 для генерування оцих самих мідлетів із звичайних текстових файлів.

Я колись про це писав в оцій гілці
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=4561