Форум Рідного Міста

Заміна пульта ДУ до старого телевізора SANYO

Андрій Пелещишин - 22-10-2006 у 15:20

Маю досить старий телевізор SANYO (років 15-ть). Працює ідеально. Але пульт здох. :(. Тепер нема як керувати тим телевізором.
Які є варіанти виправлення ситуації?
Знаю що є якісь універсальні пульти, чи підійдуть вони і чи реально їх налаштувати? Чи може просто шукати якийсь пульт від нових телевізорів що підійде?

Тарас Ільчишин - 22-10-2006 у 15:38

а що там з тим пультом сталось? Там ж майже ніычого всередині немає - пару детальок. Пульти універсальні продаються на радіобазарі. Підійти до тих людей і сказати марку ітелевізора і вони дадуть той, який треба.

Андрій Пелещишин - 22-10-2006 у 16:56

Половина кнопок не реагує. Малий роздовбав напевно.
А ті універсальні якось навчати треба? Я ніколи не стикався з ними.

Tempika - 22-10-2006 у 18:30

...у мене те саме з JVC, але тєлік новий відносно... маман тиснула на кнопки як тсто місила, ось і померли вони :-((

Тарас Ільчишин - 22-10-2006 у 19:11

ніц вчити не треба, я був купляв колись знайомим, то мені дали простий пульт -- включив і працює. вони ж зазхвичай подібні. А взагалі можеш взяти і поломаний пульт розібрати і почитстити спиртиком

Рост - 22-10-2006 у 23:26

За 50 грн є універсальний пульт, який вміє керувати майже усіма існуючими телевізорами. Я на радіоринку колись такий купував.

Андрій Пелещишин - 6-11-2006 у 17:12

Продавець на базарі переконав взяти не універсальний, а інший SANYO
Як не дивно - працює. Лише кнопки "вперед-назад" - ні.
Що в принципі на краще - відівчає від беззмістовного перегортання каналів.

Юрій Сєров - 6-11-2006 у 22:47

Цитата:
Як не дивно - працює

SANYO чи універсальний?
Бачив в магазині, як продавець пультом LG демонстрував покупцям можливості ТВ - спрацьовували всі LG, які стояли на стелажах :)
На Краківському базарі є ремонтна майстерня (самому найти малореально, але до них відсилають продавці з будок) - там можна питати.

Тарас Сокальський - 9-11-2006 у 10:03

Цитата:
Половина кнопок не реагує. Малий роздовбав напевно.

Або тріщинка або забруднення. Робиться за 5 хвилин.(ще варіант -- накрився чіп, але він малоймовірний)

Цитата:
відівчає від беззмістовного перегортання каналів.

А скільки зараз є змістовних каналів?(питаю, бо після Майдану ящика ще не дивився:baddevil: )

Андрій Пелещишин - 9-11-2006 у 11:40

Цитата:

SANYO чи універсальний?

SANYO

Цитата:
Або тріщинка або забруднення. Робиться за 5 хвилин.(ще варіант -- накрився чіп, але він малоймовірний)

Треба мати відповідний коефіціент ЗКР, а в мене він явно зависокий
Цитата:
А скільки зараз є змістовних каналів?(питаю, бо після Майдану ящика ще не дивився:baddevil: )

Це звичайно офтоп, і думаю, це дуже особисто залежне питання.

Тарас Сокальський - 10-11-2006 у 15:37

Цитата:
коефіціент ЗКР

???

Тарас Сокальський - 13-11-2006 у 10:02

Нє, що то за коефіцієнт такий??? Ґуґля тільки Затрати на Капітальний Ремонт і посилання на цю тему видає :o

Андрій Пелещишин - 13-11-2006 у 11:18

Коефіціент Загальної Кривизни Рук. :D

Тарас Сокальський - 16-11-2006 у 15:44

Ага, урозумів.;)
Анеґдот:
ПИТАННЯ: -- Скільки треба програмістів, щоби перекрутити згорілу жарівку?
ВІДПОВІДЬ: -- Питання некоректне. Проблема має апаратний характер і програмними методами не вирішується.
:lol: