Форум Рідного Міста

Кальцій в нашому організмі

Горват Корнелія - 30-10-2006 у 17:12

Такі роки (чи то така природа), що в багатьох із нас є проблеми з дефіцитом кальцію в організмі. Хотілося б запитати шановне панство, а як ви вирішуєте це питання для себе? Це, напевно, в першу чергу стосується жінок середнього віку, що народжували, а взагалі...може всіх в певній мірі. На даний час стикнулася з цією проблемою, до лікарів з їх "відмінною" освітою якось звертатися не дуже хочеться, а сама з літератури знаю, що не всі вітамінні препарати добре всмоктуються, є великий коефіцієнт втрати. То може хто порадить щось?

Тетяна - 30-10-2006 у 22:55

Кальцію багато у твердому сирі.

Проблема з кальцієм не лише у виборі вітамінів та препаратів кальцію.

Якщо звернутись до лікарів то можна визначити (індивідуально!):
- чи є "проблеми з кальцієм" чи з чимось іншим
- провести дослідження крові на концентрацію кальцію
- провести УЗД діагностику для визначення коефіціенту "кальцифікації" кісток
- при недостатніх рівнях кальцію визначити причину (наприклад погане засвоєння, прорушення обінних процесів, гормональні порушення, вагітність ...)
- яка саме доза кальцію Вам потрібна

ПС
Забагагато кальцію у організмі теж погано. Може осідати у нирках.
ППС.
Небажано приймати разом препарати кальцію та заліза.

Горват Корнелія - 31-10-2006 у 11:55

Повторюся, але довіри до наших місцевих_ лікарів у мене мало (на то є причини). Справа у тому, що випадіння волосся (надмірне) та порушення структури нігтів (їх ламкість), як я вияснила, і є причиною недостатності кальцію в організмі. Хотілося його поповнити натуральними шляхами і ... можливо, вітамінами. Але, видно це комплексна проблема і прийдеться звертатися до лікарів ( а не хочеться...). Чи Ви, тетяно, лікар? Що порадите заочно?

marco - 31-10-2006 у 19:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
Хотілося б запитати шановне панство, а як ви вирішуєте це питання для себе?


Їм сир (бабський базарний) - кілограм на тиждень на сім'ю щонайменше, п'ю молоко квасне (солодке не дуже люблю, але дітям щоранку даю слабеньку каву з молоком чи несквік з молоком), кефір і йогурти.

Горват Корнелія - 1-11-2006 у 10:19

Це все добре, але мабудь, для підтримання рівню кальцію, а лікування?