Форум Рідного Міста

"З легким паром..."

Горват Корнелія - 1-11-2006 у 14:31

Починаються зйомки продовження улюбленого(?) серіалу. Треба чи ні, як по-вашому, шановні форумчани? Я дуже люблю цей фільм, але продовження... чи буде воно таке ж народне, любиме?..

Горват Корнелія - 1-11-2006 у 14:32

Про це читайте тут: http://www.korrespondent.net/main/169053

Іван Лихобор - 1-11-2006 у 14:52

Продовження "совка", кажете?.. :rolleyes:

До речі, "с лёгким паром" по-нашому буде "доброго здоров'я помившись"...
Ну, але такі назви не перекладають, авжеж.

Горват Корнелія - 1-11-2006 у 15:13

Так, я розумію вашу іронію, але все ж якась ностальгія, чи що? Мабудь вік, так? Інколи хочеться подивитися такі фільми, легкі, веселі. Може тому, що я по натурі весела, легка людина (с легким паром!)...

Лєна Дадукевич - 20-11-2007 у 17:18

ну і як? Хтось вже бачив? Як враження? Бо старий фільм "C лёгким паром" дивимось з задоволенням :sing: Зразу нового року хочеться...

Анастасія Кулакова - 20-11-2007 у 17:29

Я бачила, мені НЕ сподобалося. Це (на мій погляд) приклад невдалого реміксу. Мені було соромно за Метра.
Але я підкреслюю - це моя власна, суто суб'єктивна думка.

Лєна Дадукевич - 21-11-2007 у 16:28

а де можна подивитись, щоб мати свою, суб"єктивну думку?;)

Чирка Олег - 21-11-2007 у 17:14

Не знаю чи вже знімають чи вже запустили в прокат продовження цього фіільму, але мені не дуже сподобалися фільми відзняті за останні декілька років, що дублюють радянські аналоги. Взяти той же фільм "Королева беззоколонки" в першому варіанті набагато кращий, ніж те що відзняли останнім часом.
Думаю і цей фільм не буде настільки цікавий, у порівнянні з оригінальним фільмом.
Хоча нашим режисерам і операторам (та не тільки їм, а всіх хто причетний до зйомок українського кіно) потрібно також на чомусь вчитися.

Анастасія Кулакова - 21-11-2007 у 18:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
а де можна подивитись, щоб мати свою, суб"єктивну думку?;)


Мені показував товариш піратську копію робочого матеріала, на "дівіді".

Лєна Дадукевич - 21-11-2007 у 22:20

а крім "піратську копію робочого матеріала" воно ще десь є в природі?;)

Анастасія Кулакова - 22-11-2007 у 08:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
а крім "піратську копію робочого матеріала" воно ще десь є в природі?;)

Не маю майменшого уявлення, просто не цікавилась цим питанням.

Ната Толмачова - 29-11-2007 у 17:06

що такого хорошого є в тому старому радянському фільмі, що його так люблять? ще й переймаються долею і якістю реміксу? :o

я цілком серйозно питаю :)

Анастасія Кулакова - 29-11-2007 у 17:26

У тому старому радянському фільмі майже нічого ТАКОГО особливого. Мені він близький тим, що у часи мого дитинства-юнацтва, багато років поспіль його і тільки його традиційно показували. Було по телевізору спочатку (дуже довго) всього два канали, потім 3. Причому основний, більш-менш так би мовити "цивілізований" був 1 - центральний. А 31 грудня був робочим днем завжди. І от, години за три до Нового Року, батьки в страшній метушні бігают по квартирі в останніх приготуваннях. Саме кіно звісно вже ніхто не дивиться, воно йде як саунд-трек під ті самі останні приготування:) Для мене воно разом з сосною, мандаринами є часткою мого дитинства, Нового Року тих часів, коли я ще вірила в існування Діда Мороза:)
Такі спогади вони троха щемливі:)

Юлія Гребеньовська - 24-12-2007 у 17:26

А ЧОГО Ж , НЕ ПОГАНА ІДЕЯ.КАЖУТЬ, ЩО ЗІВ"ЯЛІ КВІТИ ВИКИДАЮТЬ,А В ДАНОМУ ВИПАДКУ ЇХ НЕ ЛИШЕ НЕ ВИКИНУЛИ,А ЩЕ Й ДО ПАРИ КУПИЛИ НОВІ...

Dmy - 24-12-2007 у 18:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
що такого хорошого є в тому старому радянському фільмі, що його так люблять? ще й переймаються долею і якістю реміксу? :o
Несподівана фабула, здається, цілком нова на той час, очевидно вигадана й водночас досить правдоподібна, зважаючи на совіцькі реалії (в Штатах таке навряд чи могло статися).
Несподівані повороти в таких знайомих життєвих ситуаціях.
Прикольні епізоди, дотепні діалоги й окремі репліки.
Гарна актори, які гарно грають.
Гарна музика, гарні вірші, гарне виконання пісень (за розповідями, Таривердієв довго мурижився з Пугачевою, аби вона заспівала саме так, але, цілком можливо, що саме ці й лише ці пісні після неї й залишаться в історії).
А головне - казка (тоді - новорічна, а по суті - дуже різдвяна). І не про Бабу Ягу і Ланцелота, а про таких живих і впізнаваних людей, що кожен легко може поставити себе на їхнє місце. І найголовніше - казка зі щасливим кінцем, таким бажаним кожною нормальною людиною. Причому він не виглядає пластмасовим - надуманим і штучним, як в мильних операх (яких, щоправда, в СССР тоді ще не було).

Коли після 20-го перегляду повороти перестали бути несподіваними, репліки акторів і пісні вивчили напам'ять, а фабула в нових реаліях стала штучною (чого так і не зрозуміли автори сіквелу) люди знову і знову передивлялися "Іронію долі" саме задля щасливого казкового кінця.

І оь тут-то - нарешті про сіквел і про його горе-авторів. Бог із нею - з фабулою - не таку фантастику дивилися. Але вони задля своїх комерційних витребеньок зламали отой щасливий фінал оригіналу. Відтак історія повторилася у фарсі.
Продюсери обіцяли не випускати Іронію-2 в телевізор 2 роки. Хочеться запропонувати подовжити їм цей термін разів так у сто.

Ярема П. - 24-12-2007 у 19:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy

Продюсери обіцяли не випускати Іронію-2 в телевізор 2 роки. Хочеться запропонувати подовжити їм цей термін разів так у сто.


Оригінально :lol: Таких рімейків не один деяток набереться.

Лєна Дадукевич - 24-12-2007 у 19:36

Dmy , Ярема П. , злі ви якісь... ;)

Dmy - 24-12-2007 у 19:51

Зате справедливі :saint::cool:

Юрій Сєров - 10-1-2008 у 16:47

Фільму не бачив, але відгуки, переважно негативні.
А тим часом фільм Іронія долі - 2 принесла авторам вже 35 млн. доларів.
Навчилися в Голівуду рубати капусту на сіквелах.

Лєна Дадукевич - 10-1-2008 у 18:19

Ой! Я як тільки почула, що там син Жені і ГАЛІ !, відразу ж розхотілось його дивитись. От так одним махом зарубили хорошу новорічну казку! Фу!

Юрко Ничик - 11-1-2008 у 13:18

...Посмарела билайн иронию таёта-камри судьбы кальвээээ продолжение аэрофлот. Ну нестле что фаберлиг могу залатая бочка сказать русский стандарт? Не понравилось. (с)баш

Роман Голощук - 19-1-2008 у 11:35

Іронія долі-2 побила рекорд прокату в країнах СНД. Як повідомили в п'ятницю, 18 січня, у компанії ХХ Фокс, що є прокатником фільму, на 17 січня збори кінокартини склали 50 млн 360 тис. доларів.

Джерело: http://novynar.com.ua/showbiz/18095