Форум Рідного Міста

Маю проблему???????

Олег Стельмах - 2-11-2006 у 13:23

Поможіть.............!!!!!!!!
Маю проблему. Може хтось допоможе вирішити.
Значить ознаки проблеми:
При натисканні кнопки "power" комп ніби вмикався але
монітор залишався в режимі очікування,перед тим були проблеми з Windows XP Profesional:
Windows ЗАПУСКАВСЯ поробив 3-4 хвилини і вис
потім поставив Windows під чужу відеокарту,вставивши свою загрузив ОС через кнопку F8 ''Остання загрузка вдалої конфігурвції''комп'ютер робив але з низькою частотою монітора.Згодом перестав робити монітор.....
:rolleyes:

Павло Жежнич - 2-11-2006 у 15:30

Якщо комп висне через 3-4 хвилини, то це можуть б бути проблеми з кулером процика. Але треба визначити, чи вібувається нове завантеження зразу після зависання, чи через деякий час (30 хв.).
Але якщо щось міняється від зміни відеокарти, то це можливо проблеми з відяхою або з мамкою.

Demyan - 2-11-2006 у 16:14

Можливо передевися конденсатори на мамі. Якщо побачиш "вздуті" - проблема в них. Попробуй перемкнути в біосі частоту проца, щоб визначити. Мав таке саме - іноді комп врубався іноді працюваав пару хвилин поім тупо вис, при певній частоті взагалі не включався, в безопасний режим входив. Пішов купив кондиенсатори, поміняв все запрацювало.

Тарас Гулка - 2-11-2006 у 19:57

Варіантів дійсно можу юути дуже багато. Свого часу було і в мене щось подібне:комп то включався то ні, то вис, а то працював просто супер. На сервісі довго не могли знайти причини: думали і відяха і процик і т.д. Виявилось мікротріщина на мамці, яка так цебе проявляла.

Тарас Задорожний - 3-11-2006 у 08:37

Однозначно треба нести на сервіс

Андрій Моравський - 3-11-2006 у 10:09

на AMD-шці.. правда старенькій... 700MHz ...мав недавно таку проблему... комп починав пищати .... змінним тоном якимсь... ля-ля-ля-ля... вже вінду переставляв... і підчас перестановки знов почалося... то виявилося - перегрівався проц. підвищив "температуру спрацювання сигналізації" на 10 градусів з 80 до 90 - наче затих... але наскільки це небезпечно... думаю кристалик АМДшний міцний - не зімсажиться... :-) наразі працює досі! :-) :o

Тарас Задорожний - 3-11-2006 у 10:45

Треба було перемазати термопастою свіжою, а може навть і кулер замінити. В мене колись АМД теж як дурна грілась. Перемазав і відкрив кришку корпуса. Перестала.