Форум Рідного Міста

Онлайн магазин

katon - 3-11-2006 у 15:10

Сьогодні мені кинули лінк на http://www.cddoma.com.ua - прикольно зроблений онлайн магазин, дуже професійно, прикольно що таке вже є у Львовві. Правда вимагає Flash Player 9. В нас на фірмі половина працівників не змогли його нормально подивитись.

Рост - 4-11-2006 у 09:33

Мос... гррр... Львівська фірма, в якої повністю російськомовний сайт! Крім того мене трафляють бровзер-залежні сайти, а в мозілі він не зовсім коректно працює місцями.
Далі, в будь-якому магазині головне не хороша веб-сторінка (хоча це теж), а якість послуг. Тобто фаховий персонал, наявність продукції, нормальна гарантія і т.п.
Хтось мав справу з цим магазином? Як воно стосовно цього? Бо сторінку написати - це ж як два пальці об асфальт, а бізнес якісно поставити...
До речі, чергове місце де "найкраща ціна". Знову "а у нас дешевше".

Тарас Гулка - 4-11-2006 у 20:17

до Катоn:
Я так і не зрозумів в чому ж професіоналізм. В російській мові чи у флеші. Я думаю що цей проект заздалегідь мертвий, не дивлячись ні на ціни ні на асортимент, який, доречі не вражає.

katon - 5-11-2006 у 03:12

На російську мову я не зважаю, мені хоч англійською. Професіоналізм у технічному виконанні веб сайту. В моєму фоксі працює бездоганно. А стосовно асортименту - я сподіваюсь, що він буде розширений.

Hanor Narasson - 5-11-2006 у 10:02

ІМНО, ця тема - прихована реклама. Може адміністрація щось зробить?:baddevil:

Ігор Мартинів - 5-11-2006 у 10:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
ІМНО, ця тема - прихована реклама. :baddevil:

А я би не сказав, що прихована :)

Тарас Гулка - 5-11-2006 у 19:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від katon
Професіоналізм у технічному виконанні веб сайту.


:sing: :sing: :sing: Якщо ви про флеш - то не смішіть людей. Зробити таку штуку може будь-хто, хто має хоч невеликий досвід роботи у Флеш. Питання в іншому : а кому воно таке потрібно? Я чомусь думаю, що це антиреклама. Хто зайде один раз - більше не схоче.

vovka - 5-11-2006 у 20:35

Оці бігунки по 5 штук на сторінку - ну дуууже заважають.

katon - 19-11-2006 у 19:40

Як на мене, бракує сортування в межах однієї категорії. Наприклад 185 дисків в категорії програми - це трохи забагато, коли доводиться переглядати всі диски від початку до кінця.