Форум Рідного Міста

І як вам (львів'янам) перший сніжок?

Андрій Пелещишин - 4-11-2006 у 14:18

Як вам, сподобалося?

Тарас Гулка - 4-11-2006 у 20:20

Та ні чого так.
Прошу замітити інше. В новинах учора львівські комунальні служби заявили, що цілком готові до зими і снігу.
Почекаємо трохи більше снігу і побачимо що вони скажуть. Підозрюю як завжди "Ну сніг цього року випав неочікувано" :)

Рост - 4-11-2006 у 22:49

Зима наступила несподівано... :)

А я в обід катався по місту, по асфальту. Потім працював в студії, добре, тепло, дрова потріскують в пічці - ромааантикааа :) А потім, після чергового горняти чаю вийшов на вулицю, ну, самі знаєте навіщо, і - йой! Сантиметрів 10 снігу і заметіль! Це було таки несподівано. Довелось потім хвилин десять відкопувати ворота, щоб машину загнати.

Павло Жежнич - 5-11-2006 у 23:16

Та яка зима? Той сніг вже тане. А комунальники з того тільки радіють - прибирати не треба.

Hanor Narasson - 6-11-2006 у 11:51

А от чому так кожного року, що перший сніг починає падати перед вихідними?:lol: Ні, щоб випасти у вівторок так опівдні (в понеділок не можна, бо "після вчорашнього" :lol::lol::lol::lol: )

Юрій Сєров - 6-11-2006 у 23:05

Зима ще не почалася, а холод такий, що вже хочеться весни!
В дитинстві любив зиму. Старію?

Demyan - 7-11-2006 у 08:30

ну вже маєте тепло, вночі + 7 (8) . :)

Юрій Сєров - 7-11-2006 у 14:31

А прикольно наші прибиральники "прибирають сніг".
Як тільки він впаде, з дороги вигрібають його на тротуар, а потім, коли він вже тане навпаки - з тротуари скидають на дорогу. :)
Про якесь там вивезення майже не дбають.
Бачив по ТВ як прибирають сніг в NY. Приганяють спеціальний агрегат, який топить сніг і зливає зразу у водостік.

Тарас Сокальський - 9-11-2006 у 09:14

Цитата:
Приганяють спеціальний агрегат, який топить сніг і зливає зразу у водостік.

IMHO, енергозатрати непомірні... При нашій ситуації з енергоносіями... Ліпше десь скидати на купу і хай Сонечко топить... Або в річку -- там температура завжди плюсова і відсутні проблеми з водостоком...

Павло Жежнич - 9-11-2006 у 15:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Цитата:
Приганяють спеціальний агрегат, який топить сніг і зливає зразу у водостік.

IMHO, енергозатрати непомірні... При нашій ситуації з енергоносіями... Ліпше десь скидати на купу і хай Сонечко топить... Або в річку -- там температура завжди плюсова і відсутні проблеми з водостоком...

На жаль наші комунальники рахують тільки свої гроші. Дуже часто вони керуються принципом - навіщо прибирати сніг, якщо він рано чи пізно розтане. В такому разі можна взагалі не тратити пальне для очисних машин. І їм абсолютно начхати, як "приємно" водіям їздити по кочугурах снігу чи по калюжах.

Проблема в тому, що в нас реально ніхто не відповідає за повний комплекс обслуговування, яких вимагає дорга (траса, міжбудинкова територія, двір тощо).

Яскравий приклад: майже в кожному районі Львова (в тому числі і в моєму) постійно лопають труби і вода рікою тече протягом декількох днів (іноді тижнів чи місяців). Якщо представники водоканалу зроблять ласку і приїдуть поремонтувати трубу (чомусь найчастіше це роблять в дощ чи сніг), то вони трактором розривають яму, ковиряються з тою трубою, а потім цю яму як-небудь загорнуть і робота зроблена!
А далі... Як водоканал ремонтує труби, напевно всі знають (через місяць знову розкопують:(). Крім того після їх "роботи" в околі 20м від бувшої ями усе в болоті, і цього ніхто не прибирає. Дощ сприяє тому, що це болото стікає в каналізацію, яка, зрозуміло, забивається. І водії та пішоходи змушені переміщатися загадженими вулицями.
Брудні та заводнені вулиці восени і зимою не сприяють сприяють якості дорожного покриття, що спричиняє ями на дорогах.
Дорожні служби також працють відповідно - асфальт кладуть погано і досить часто в дощ. Нерідко можна побачити ситуацію, коли проблему на дорозі (ями, горби та ін.) "ліквідують" за допомогою знаків "звуження дороги" або "нерівна дорога". А замість того, щоб прибирати сніг з дороги, засипають дорогу піском.

Таким чином, кожного року на наших дорогах одне і теж - ями, бруд, каміння, калюжі, кучі снігу і т.д. І ніхто за то не відповідає.

Юрій Сєров - 9-11-2006 у 21:23

Цитата:
IMHO, енергозатрати непомірні... При нашій ситуації з енергоносіями...

Не думаю, що люди ТАМ дурніші, ніж ми ТУТ. Якщо вони так роблять - значить все пораховано. Підозрюю, що вартість пального, щоб вивезти сніг за місто співмірна з вартістю пального для його топлення.
Цитата:
Ліпше десь скидати на купу і хай Сонечко топить...

Ага, а не прибирати - ще дешевше.
В нас закидають все сіллю і піском - можливо це дешевше комунальникам, але ж вони не рахують зіпсоване взуття, корозію машин ітпітд.

Роман Голощук - 7-11-2007 у 13:49

Сьогодні випав перший сніг у Львові. Правда вже майже всюди розтанув. А ось Український гідрометцентр оголосив на всій території України штормове попередження.
На Львівщині, 7 листопада (середа), – хмарно, вночі від –1 до – 6, вдень +1 - +6, сніг із дощем. У період з 8 по 9 листопада (четвер – п’ятниця) вночі від +2 до –3, вдень +4 - + 9 тепла, мокрий сніг з дощем. На Київщині з 7 по 9 листопада дощ із мокрим снігом, температура повітря вночі від –4 до –9, вдень – 2 - +6 тепла.
Докладніше: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=60419

Юрій Сєров - 12-11-2007 у 00:52

За вікном почав падати сніг.
Якщо буде такий, як в Києві (хто дивився Динамо-Шахтар, знає), то зранку потрапити на роботу буде проблематично.
А комунальники скажуть, що хто б міг подумати, зима ще ж не наступила! :)

Богдана Курилюк - 12-11-2007 у 08:19

Вітаю всіх з другим снігом! ;)

Тарас Задорожний - 12-11-2007 у 09:26

А в Києві дійсно страшно... Хоча зараз падати перестало, і вийшло сонце. Єдине, що хляпа під ногми. А прогноз обіцяє до кінця тижня ще й дощі. Це все значно гірше...

Богдана Курилюк - 12-11-2007 у 10:11

Буде лід на дорогах.... :(

Роман Голощук - 12-11-2007 у 13:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
За вікном почав падати сніг.
А комунальники скажуть, що хто б міг подумати, зима ще ж не наступила! :)


Обережно на львівських дорогах! Нічний снігопад ускладнив проїзд вулицями нашого міста. Хоча ще у п”ятницю комунальники звітували про те, що повністю підготували очисну техніку до зими.

З трьох машин із піском та сіллю на випадок ожеледиці, дві довелося зупиняти на ремонт цієї ночі. Одну – на підйомі до церкви Юра, інші – на Кульпарківській. Снігоприбиральних машин наразі не помітно на вулицях. Лише зрідка можна побачити двірників, які лопатами намагаються очистити тротуари та дороги.

Якщо в ці хвилини ви збираєтесь на роботу, радимо якомога швидше вийти з дому, але не поспішати на дорогах.

Demyan - 13-11-2007 у 09:57

Ось і резульати - не можу виїхати в Калуш, автобуси не їздять...

Nazar - 13-11-2007 у 10:19

Вчора був у Калуші - дорога в хорошому стані (якщо можна такими словами характеризувати наші дороги). Хоча попав десь біля Болехова у хуртовину - троха набрався страху - фари зустрічних машин було видно десь біля 5 метрів:o:o.
Але менше з тим - причин знімати рейси нема - всі під'йоми посипано піском - фури курсували (вчора) без затримок.

Demyan - 13-11-2007 у 11:09

Ну а сьогодні мене послали в касі :) сказали нема хочете через франківськ і т.д.

Роман Голощук - 13-11-2007 у 11:53

Вперше за 15 років у Львові куплять нову снігоприбиральну техніку

У Львові вперше за 15 років для ЛКП АТП-1339 придбають нову снігоприбиральну техніку. На її закупівлю з міського бюджету виділили 5 млн. 240 тис. грн.

Як повідомив директор ЛКП АТП-1339 В’ячеслав Корнієнко, буде придбано 6 комбінованих піскорозкидачів, які за кілька хвилин можуть перелаштовуватися на самоскиди.

Лєна Дадукевич - 27-11-2007 у 13:34

Чула, що обіцяють холодну зиму цього року... Ну цілком холодну - то ні, але десь так -2 -3 то можна було б їй дозволити...:sing:

Роман Голощук - 27-11-2007 у 13:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Чула, що обіцяють холодну зиму цього року... Ну цілком холодну - то ні, але десь так -2 -3 то можна було б їй дозволити...:sing:


Головне щоб на Новий Рік та на Різдвяні свята був сніжок і легенький морозець, а не дощ накрапав ;)

Любко Ремінецький - 27-12-2007 у 13:14

а я цього року перший сніг здибав 14 жовтня на Маґурі http://forum.beskyd.lviv.ua/viewtopic.php?t=302 :)

Юрій Сєров - 23-11-2008 у 00:29

Вітаю з першим снігом! :)
І знову неочікувано, на 7 днів раніше ніж би міг :), пішов сніг. Добре, що завтра не понеділок.

Степанюк Василь - 23-11-2008 у 00:39

Попередні роки перший сніг випадав на початку листопада, а цього дочикав майже до початку календарної зими. ;)
На вулиці зараз просто чудово :) , справжня зима!

Ярема П. - 23-11-2008 у 10:54

І я "дочикав", не встиг забрати вазонки з балкона, і підмерзли. Може відживуть. Вчора мені два рази серйозно покрутило машину. Запам’ятаю я отой сніжок...

Горват Корнелія - 23-11-2008 у 11:28

Нам (не львівянам) теж дав Бог сніжочку, але так, трохи притрусив...

Рост - 23-11-2008 у 12:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Вчора мені два рази серйозно покрутило машину. Запам’ятаю я отой сніжок...

А що, колеса не зимові, чи стиль водіння забув переключити? :)

Ярема П. - 23-11-2008 у 13:31

Вхопив мороз і мене на калюжці кинуло - не зауважив, бо снігом була притрушена, а я якраз газонув.

Ярема П. - 23-11-2008 у 13:45

До речі, Рост, не маєш бажання тему створити з практичними порадами щодо водіння в подібних умовах? Я бачив серед твоїх постів багато корисних порад (ями, жарівки і т.д.), деякі з них стали в пригоді. А от прийоми водіння в сніжних умовах, що я шукав по нету, гугл-зараза перекидує тільки на написане не по нашому:mad:

Рост - 23-11-2008 у 15:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
До речі, Рост, не маєш бажання тему створити з практичними порадами щодо водіння в подібних умовах? Я бачив серед твоїх постів багато корисних порад (ями, жарівки і т.д.), деякі з них стали в пригоді. А от прийоми водіння в сніжних умовах, що я шукав по нету, гугл-зараза перекидує тільки на написане не по нашому:mad:


Розпочав: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=7074&page=1#pid88166

Онук Юрій - 25-11-2008 у 14:56

Мене сніжок здивував як комунальників так як не очікував його зовсі. Вже налаштувався на дощ та болото. Та приємно так з ностальгією потягло мене в гори подалі від бетону та бруку. Може у кого є фото з карпат як там себе почуває цей перший сніжок?

Олена Вовк - 26-11-2008 у 10:57


Зима наступила несподівано... :)

Вона справді на Вас "наступила"?
І як -- боляче?
Чи вона все таки настала?
:o

Роман Голощук - 26-11-2008 у 11:11

У Швеції зараз справжня зима. Сніг мете та морозець щипає. Але комунальники ще й поночам працюють - так що дороги почищені.

Юрій Ришковець - 22-12-2008 у 09:44

Вітаю всіх з першим зимовим снігом. Він хоч і мокрий, але настрій піднімається. Свята на носі!

Кирюша Сiра - 22-12-2008 у 10:08

хiба таке вожливо?????? У Львовi мокрий снiг!!!!!!???????? а в Криму - справжнiй та вже не перший!!!!!!!!!!:saint: та це не надовго((((((((((

Катерина Слобода - 13-10-2009 у 13:09

Цього року перший сніг випав 13 жовтня . :)

Роман Голощук - 13-10-2009 у 13:18

14 жовтня у західних областях України вночі очікується дуже сильний дощ та мокрий сніг, вдень помірні опади, на дорогах подекуди ожеледиця.

Температура вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 2-7° тепла (у Карпатах мокрий сніг та сніг, температура протягом доби 0 -5° морозу),

Джерело: http://www.unian.net/ukr/news/news-340983.html

Соломія Федушко - 13-10-2009 у 13:30

:(:(:( Хочу теплу осінь або ще краще весну!!!!!!!!

Юрій Сєров - 13-10-2009 у 14:20

Я щось не помітив той сніг...

Катерина Слобода - 13-10-2009 у 15:17

А я хіба написала, що сніг у Львові падав?;)
Я ще досі бачу за вікном снігопад справжнісінький :saint:

Demyan - 13-10-2009 у 15:17

В карпатах вже все в снігу...навалило щойно...

Юрій Сєров - 14-10-2009 у 09:49

І вже наробив біди. Поламані дерева, обірвані дроти...

Sashko Nedoviziy - 14-10-2009 у 11:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
І вже наробив біди. Поламані дерева, обірвані дроти...


Еге ж. Щоправда, я по дорозі на роботу бачив лише поокремі гілки зламані, але все одно доволі багато.

Demyan - 14-10-2009 у 12:16

Впало дерево біля мого підїзду - яке я дуже любив. Це був бузок якраз коли він ріс з мого вікна лежечи на дивані можна було дивитися на нього і запах був гарний вхаті...зранку вийшов він всю дорогу перекрив :(

Юрій Сєров - 14-10-2009 у 13:41

Лиха чимало наробила негода. Трамвай трійка стоїть під гуртягами - порвані дроти, але вже ремонтують. Аварії.
Летовище вже ближче до обіду почало приймати і випускати літаки...

marco - 14-10-2009 у 19:43

Від сьогодні зранку нема в багатьох районах Львова води (в мегне зранку ще капало встиг налапати трохи).
Ходять слухи що порвало дроти які живлять помпи десь на магістральних водогонах...

Хто в курсі ситуації наскільки проблема глобальна і коли чекати води?

Odarka - 14-10-2009 у 23:28

Ось, що пишуть про воду - http://portal.lviv.ua/news/2009/10/14/152811.html
але, це круто, що вони радять запастися водою, але звідки її брати?:)))

Юрій Сєров - 15-10-2009 у 14:31

Можна топити сніг :)

Мабуть йдеться про те, що коли подаватимуть воду, то набрати в баняки.

Руслан Кравець - 15-10-2009 у 16:32

Львів'яни відучилися запасатися водою.
От до чого призводить те, що вода цілий день, а не по графіку :)

Юрій Сєров - 21-1-2010 у 14:02

Сніжок не перший, але щодня йдучи Львовом виникає питання - чому його не прибирають і чому не посипають хідники сіллю-піском. Чи це травматологи заплатили, щоб не посипали?

Demyan - 21-1-2010 у 14:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Сніжок не перший, але щодня йдучи Львовом виникає питання - чому його не прибирають і чому не посипають хідники сіллю-піском. Чи це травматологи заплатили, щоб не посипали?

+1
Такого ще не бачив. Недавно бачив передачу по телевізору - в Києві таке саме, жителі кажуть що це дивно взагалі для них бо завжди прибирали, влада хотіла просити військових, здається не вдалося, будуть домовлятися з стуентами.
Таке враження що професію двірник зняли, або всі вони пішли в зимову сплячку.

Роман Голощук - 21-1-2010 у 15:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Сніжок не перший, але щодня йдучи Львовом виникає питання - чому його не прибирають і чому не посипають хідники сіллю-піском. Чи це травматологи заплатили, щоб не посипали?

+1

... Таке враження що професію двірник зняли, або всі вони пішли в зимову сплячку.


Або на вибори :)

Юрій Сєров - 1-12-2010 у 20:01

Підступно і несподівано для комунальних служб 1 грудня прийшла зима :)

Hanor Narasson - 2-12-2010 у 16:06

Так може вони ще "по старому стилю" живуть? І у них ще листопад...:baddevil:

Юрій Сєров - 2-12-2010 у 21:44

Ага, на вулицю вийшло купа одиниць техніки, кожна з яких мала в руках лопату :)