Форум Рідного Міста

Поклеїв шпалери. Перші вражання - додатні

Андрій Пелещишин - 6-11-2006 у 17:14

Поклеїв (точніше майстер поклеїв) мені шпалери. Першів враження дуже позитивні. Стіна на дотик зовсім інша, ніж була раніше. Таке враження, що тепла.
Брав структурні вінілові спалери.

Тарас Задорожний - 6-11-2006 у 17:18

Загалом на заході шпалери популярніші ніж побілка. І вигляд непоганий

Рост - 6-11-2006 у 20:37

Єдине, в чому маю певний сумнів, то чи не екологічніша побілка в порівнянні з вініловими шпалерами? В самого зараз ремонт і той самий вибір. В коридор точно підуть шпалери, а от кімнати напевно білитимуться.
До речі, в супермаркеті "Епіцентр" шпалери суттєво дешевші, ніж будь-де інде.

Тарас Гулка - 6-11-2006 у 21:10

Скільки себе пам'ятаю, у нас вдома завжди були шпалери. Батько будівельник і завжди їх клеїв у коридорі і нашій дитячій (потім дорослій :) ).

Зараз в себе на кухні і в коридорі теж маю шпалери. На кухні, ті що можна мити. Загалом задоволений. Єдиний недолік шпалер - це те що вони люблять відклеюватись. Як би ви їх не клеїли, але завжди є ймовірність їх відставання. Особливо якщо є перепади температури.

Минулого року зимою поїхав на свята з дому на 3 дні. Відповідно температура впала із 20 до 14. Приїхав, включив опалення і як результат мої шпалери, що вже провесіли цілий рік стали інтенсивно відвалюватись.

Тарас Ільчишин - 6-11-2006 у 22:17

В мене вдома в кухні і в коридорі шпалєри. в інших кімнатах побілка. В кухні клеїв вінілові. В коридорі клеїв флізілінові і сам їх розмальовував. В результаті ніхто не вірить, що я клеїв білі шщпалєри в коридорі і всі питаються де я їх купив )). Щоб не розклеювались шпалєри треба їх правимльно клеїти і нормальним клеєм. В дома використовував клей Келід + спеціальний клей для країв. І тепер навіть після того, як мене затопили гарячою водою ніц не відклеюється.

Юрій Сєров - 6-11-2006 у 22:53

Бачив у Андрія - виглядають справді гарно.

А таргани у шпарах під ними не заводяться?

Hanor Narasson - 7-11-2006 у 07:55

Це залежить від розміру шпар. Якщо шпари великі, то таргани там не заводяться, бо заводяться миші, які на тарганів полюють.:lol::lol:

vovka - 13-10-2011 у 23:25

купив вінілові шпалери на паперовій основі.
може хто порадить якийсь нормальний клей для них ?
і заодно хороших майстрів ?
також цікавить яка зараз вартість за якісну поклейку шпалер (стіни вирівняні практично ідеально - по правилу - до 2 мм є "ямки" де не де) і як рахують метраж. відкоси йдуть по ціні метра чи як ?

Олександр Бой - 27-4-2015 у 17:17

Ось є СТАТЕЙКА Прочитайте - зайвою не буде!!!