Форум Рідного Міста

Жайворонок чи сова

Андрій Пелещишин - 20-1-2003 у 22:11

Чи любите Ви зранку в ліжечку полежати, перед тим ніченьку пропрацювавши :baddevil: ;
чи краще зірватися вдосвіта, а потім десь у вечері просто куняти :saint:
?

Ігор+ - 21-1-2003 у 00:01

Як на мене, то можна легко перетворитись з одного в друге. Ну може не легко, але можливо. Я любив вставати рано і не сидів довго. Обставини змінилися і тепер все навпаки.
Але зараз шкодую, що не можу рано встати, напевно повернутися до жайворонка важче.

Роман Голощук - 21-1-2003 у 01:24

Хто "сова" а хто "жайворонок" серед дописувачів форума можна визначити проаналізувавши час (ніченька чи ранок), коли вони надсилають свої повідомлення. Хоча це будуть не зовсім об'єктивні результати :)

Андрій Пелещишин - 21-1-2003 у 23:04

І від бекрштовного нічного Інтернету :yawn::yawn:

Каунтер - 22-1-2003 у 01:12

А я взагалі сонько :)

vovka - 22-1-2003 у 15:41

Безкоштовний інет - це сила :)
Заставляє рано підійматися.
Тому я жайворонок..
А свого часу спав до години 11 коли була змога, а зараз вже привик рано просинатися.

Ostap - 22-1-2003 у 16:21

Я стараюся вставати разом із сонцем, так можна якнайповніше використати світлу пору дня.
Гадаю що жайворонок чи сова це змінна властивість, "легко" можна перенастроїтись...:P

Djin - 5-2-2003 у 03:24

Лягаю спати десь о 2-й - 3-й ночі... - встаю переважно в 5:30 деколи в 7:00 - навіть незнаю як це назвати - я жайворонок чи сова? ;)

Користувач Олесь - 5-2-2003 у 10:02

Це вже хронічне недосипання... ;-)

Nazar - 5-2-2003 у 10:30

Найгірше - то усвідомлення того, що спати потрібно десь 8 год/добу, воно мене троха дратує бо сплю так само - хронічно 4-5 год...
Пан отець гарно подав такий режим життя у словосполученні "режим Вурдалак".:baddevil:

Solomiya - 2-3-2003 у 18:45

Важко сказати: чи жайворонок, чи сова.

Dмитрик - 30-3-2003 у 05:34

Cокіл - Ясний!!!;)

Ihor Byra - 20-5-2003 у 19:57

Хоч як себе заставляю зранку встати --- все одно чим раз тим важче

Наталка - 31-5-2003 у 22:57

Не відаю, може, комусь і легко перебудуватися, але не мені. Я сова на всі 100%. Заснути десь о 3 ночі, а прокинутись опівдні - саме те, що треба. Мені і пишеться краще вночі, коли за моїми вікнами місто вже не вирує, а тихенько сопить :) У всіх Пегас, як Пегас, а в мене - якийсь нічний метелик :) Ще не було випадку, аби з’явився раніше десятої вечора. Крім того, я краще себе почуваю вночі. На жаль, мій керівник мало переймається моїми біоритмами, тому сплю я дуже мало - вдень працюю, а вночі пишу. Тяжко...

Андрій Пелещишин - 31-5-2003 у 23:01

Безсумнівно Ви "сова"!!!!! По часу повідомлень видно.
А що тоді по мене казати?

Наталка - 2-6-2003 у 11:43

"Безсумнівно Ви "сова"!!!!! По часу повідомлень видно.
А що тоді по мене казати?"
Певно, те саме. Тiльки от цiкаво - ви "сова" за покликанням чи за професiйними обов’язками? :) Я ось вирвала хвилинку в робочий день написати, але злий шеф "пасе" :0 Вночi все ж краще... вiльнiше

Андрій Пелещишин - 12-6-2003 у 21:16

Цитата:
Тiльки от цiкаво - ви "сова" за покликанням чи за професiйними обов’язками?


За покликанням. За обов'язками навпаки, часто на першу пару треба ставати, студентів вчити.

Nazar - 12-6-2003 у 23:30

Так, вночі краще робити щось творче, що приносить насолоду, з чим нема необхідності спішити, а просто робити наодинці з містом, що спить:rolleyes:

Але є і насолода ставати зраненька, тоді якось по-іншому енергетика дня впливає...

Олександр Ганущин - 13-6-2003 у 09:01

Ет, це все справа звички. Коли була робота зранку, то лягав раніше. А був час, коли найпродуктивнішою частиною доби вважав вечір, що переходить у ніч.

Сусід - 23-7-2003 у 09:30

Ет, це все справа звички. Коли була робота зранку, то лягав раніше. А був час, коли найпродуктивнішою частиною доби вважав вечір, що переходить у ніч.

Згоден. Дуже мудро. Але, звички-звичками, а життя є життям. Хоч за натурою я - сова, коли треба встаєш так рано , аж на душі від цього гидко. І найкращий час длчя сну у мене з 4 ночі до 11 ранку. Найсолодший сон. Може, то є мій недолік, але дуже солодкий..... Думав пересилити себе, змінити свій режим і темп життя...Та , певно, я - надто лінивий...

:sing:

Чирка Олег - 31-7-2003 у 09:22

Цитата:

Ет, це все справа звички. Коли була робота зранку, то лягав раніше. А був час, коли найпродуктивнішою частиною доби вважав вечір, що переходить у ніч.

Згоден. Дуже мудро. Але, звички-звичками, а життя є життям. Хоч за натурою я - сова, коли треба встаєш так рано , аж на душі від цього гидко. І найкращий час длчя сну у мене з 4 ночі до 11 ранку. Найсолодший сон. Може, то є мій недолік, але дуже солодкий..... Думав пересилити себе, змінити свій режим і темп життя...Та , певно, я - надто лінивий...




Як кажуть старші люди: "Хто рано встає тому Бог дає".
Так що приходиться вставати зранку і йти на роботу, бо без цього не проживеш.

dr.Trollin - 31-7-2003 у 09:48

у мене (з фахових міркуваннь) останніх 5 років Круціфуксовий Вурдалак-режим, у армійсько-польовій модифікації
- коли є змога -- то спиш (про запас), як ні
- до роботи, поки є змога.
(хоча, зрештою, - то і по ніку видно)

:-) Доречі щодо згаданого Ніку - його обрав по асоціативним корреляціям з першим варіантом ЧКА (правда dr. - то вже пізніш доприклеїли).
І от вельми цікаво -- а скільки дописувачів згадає що ото за "ЧКА" (без підглядування у Мережу) :-))

Чирка Олег - 31-7-2003 у 11:26

Цитата:

:-) Доречі щодо згаданого Ніку - його обрав по асоціативним корреляціям з першим варіантом ЧКА (правда dr. - то вже пізніш доприклеїли).


А що це таке ЧКА? Не всі ж знають такі абревіатури.

dr.Trollin - 31-7-2003 у 11:58

Но, власне ж і цікаво чи таки хтось взнає :-)
Книжка (свого часу) таки була вельми популярна :-))

Sophijka - 31-7-2003 у 21:47

Щодо списку опцій - є ще й аритміки...

Гриця - 31-7-2003 у 22:09

вночі набагато спокійніше. ніч дозволяє робити все що завгодно, лише тихо. в цьому вся таємничість і прекрасність.

Наталка - 31-7-2003 у 23:53

Мій чоловік мене "нічним метеликом" інколи обзиває - в хорошому значенні цих слів :D Я до трьох годин ночі, як огірок, а він десятий сон бачить...

Markijan - 1-8-2003 у 15:49

Сова завжди в ночі встигне надолужити все те, що жайворонок встиг зробити вранці!

dr.Trollin - 1-8-2003 у 21:36

Нє. не так. :-)
Жайворонку зранку прийдеться робити те,
що Сова вже зробила.

Василь Яворський - 26-8-2003 у 15:48

А я сова в третьому коліні, батько і дід теж сови. Хоча й на роботу не просипляю, але вставати о 8:30 (якраз щоб доїхати :D) важкенько, особливо, коли лягаєш десь так 4 - 5. Але маю одну оказію - дружина в мене жайворонок, ото проблема з проблем.

Наталка - 26-8-2003 у 16:25

У мене чоловік "жайворонок", а я "сова". Інколи мушу і не лягати спати, щоби його побачити хоч зранку :D :D :D

в принципі - сова...

Volodymyr - 11-9-2003 у 12:50

але живу як жайворонок...:)

Markijan - 11-9-2003 у 15:32

Я теж вже пристосувався

kallisto - 17-9-2003 у 13:50

Я думаю, що людину можна "перевиховати". Якщо вона мусить рано вставати на роботу, то вона і буде вставати незалежно від своїх звичок. А коли немає потреби вставати рано, то й весь режим дня розпадається. Я навчаюся в другу зміну, на пари треба на другу годину. Я собі просто не уявляю, що мені робити з восьмої чи сьомої ранку до першої дня. Тому я ввечері краще посиджу, а вранці посплю. Хоча коли я вчилася в ліцеї, то і вставала, і лягала рано.

Василь Яворський - 17-9-2003 у 14:02

Тоді що у мене за аномалія? Я встаю о сьомій, бо на 8:30 потрібно запроторити дитину до школи, а лягаю як коли, коли 3 коли пізніше.

kallisto - 17-9-2003 у 15:34

Цитата:
Першим відправив користувач Гадяч
Тоді що у мене за аномалія? Я встаю о сьомій, бо на 8:30 потрібно запроторити дитину до школи, а лягаю як коли, коли 3 коли пізніше.


А що саме ти маєш на увазі?
Я думаю, що для того, щоб нормально почуватися, потрібен сон. В достатній кількості.
Я б так мабуть довго не протягнула. Я й так багато бігаю і мало відпочиваю. :cool:

Олексій Мачехін - 17-9-2003 у 15:39

Е нє, Женю. Будуть діти - перший місяць будеш сіра, синя, зелена, але спати дуже мало будеш. Згодом звикнеш. Шкода що неможна наперед виспатись :)

Василь Яворський - 17-9-2003 у 15:56

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Е нє, Женю. Будуть діти - перший місяць будеш сіра, синя, зелена, але спати дуже мало будеш. Згодом звикнеш. Шкода що неможна наперед виспатись :)


:D Ага десь на першому році життя мого сина у мене та аномалія і виробилась :D

kallisto - 18-9-2003 у 16:37

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Е нє, Женю. Будуть діти - перший місяць будеш сіра, синя, зелена, але спати дуже мало будеш. Згодом звикнеш. Шкода що неможна наперед виспатись :)


А ти вже маєш? ;)

Олексій Мачехін - 18-9-2003 у 17:32

:P:D:P

kallisto - 18-9-2003 у 17:39

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
:P:D:P


А як я маю це розуміти???:D

ярка-дзвінка - 18-9-2003 у 21:53

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Першим відправив користувач Olexiy

--------------------------------------------------------------------------------



А як я маю це розуміти???


Елементарно! Двоє близнюків і малятко зі сліпучою незабутньою усмішкою:)

Василь Яворський - 19-9-2003 у 09:16

Нє, що не кажіть, а маля привчить і лягати пізно і вставати рано. Бо ввечері, поки воно не ляже спатки мусиш приділяти йому увагу і лише тоді братися до хатніх справ, а зранку десь так година сьома воно до тебе підійде обніме цьомне і скаже: "Доброго ганку, татку! Я тебе так люблю!" Ну як тут вже заснеш коли на душі добре-добре.

Олексій Мачехін - 19-9-2003 у 09:30

Цитата:
Першим відправив користувач ярка-дзвінка
quote:
Елементарно! Двоє близнюків і малятко зі сліпучою незабутньою усмішкою:)


Ні :lol:
Але інтертрепація чудова. Насправді поки що власних дітей не маю. Проте наймолодший мій брат на 14 років молодший за мене і тому я дещо ознайомлений з режимом, коли в хаті маля.:saint:

freak - 20-2-2004 у 20:58

Я сова.Що тут ще скажеш!

Asmera - 21-2-2004 у 22:26

А чому немає варіанту "аритмік"? я ж-бо типовий пиредставник цієї групи людей :)

Captivitas - 23-2-2004 у 12:06

Найкраще працюється з пізнього вечора до початку нового дня (1-2- ї години), але встаю найчастіше не пізніше 7-ї ранку.

Тому я теж якесь переходне створіння.

Asmera - 23-2-2004 у 13:38

Аритмік - то не є перехідне створіння :) Аритмік - то людина, яка однаково комфортно почувається в обох режимах роботи (сова, жайворонок) та змішаному ( рано лягти, пізно встати, пізно лягти, рано встати).

ЗОРЯНА - 23-2-2004 у 13:53

Я щоранку встаю без годинника о 7й, влізку о 6й. Полежати можу ще хвилин 15, потім вже просто набридає лежати і дуже хочеться злізти з ліжка. А лягаю як коли.. Навіть як в 5й ляжу всеодно о 7й прокидаюся...
Найтяжче було на іншому континенті. Просинаєшся серед ночі, хоч йди гуляти - в ліжку не лежиться, а з годинки 3-4ї тільки мрієш піти спати. Я за 3 тижні не призвичаїлася!!! Але коли повернулася спала так ніби ніде і не їздила!

Andriy_ts - 30-4-2004 у 15:56

Був жайворонком, коли був малим, пішов до школи став совою , попав в Універ --- соньком . От сьогодні всатав о 8 , а вчора ліг о 9 годині ранку. от маєте маєже добу проспав

Ольга Книш - 26-7-2004 у 21:31

Якби вдень мене ніхто не чіпав,то була б жайворонком,а так
зі шкільних років звикла,що зосередитись і не дратуватись
можна лиш,коли дорогі родичі повлягаються.

dr.Trollin - 26-7-2004 у 22:28

саме так "лиш,коли дорогі родичі повлягаються"
а ще коли одночасно 2 РІЗНІ статті обома пишуться, і оден одного сіпає...

Ольга Книш - 26-7-2004 у 22:33

У мене родичі не вчені,вони до пізна телевізор зирять або
в карти ріжуться,хоча на перший погляд майже інтеліґенція.

Tempika - 27-7-2004 у 05:59

...забула як називаються ті, хто може допізна сидіти, але вранці встане у будь-якій годині...
голуби, чи що :-)) я можу сидіти до третьої ночі, а вранці проснуся не пізніше восьмої... навіть
приказку маю – встала після 9-ї – день пропав :-) а ще пропадає найсолодший сон, якщо
лягаю після 12-ї... а взагалі дуже дуже дуже люблю спати :-))) у мене сни, як кіно, причому
з абсолютно непередбачуваним сюжетом, хоча я вже потрохи навчилася керувати уві сні
ходом подій... упс, то вже офтопік... :-)

Ірина Назарова - 23-4-2009 у 09:00

А я жааааайворонок))))))))

MartinkaDP - 23-4-2009 у 19:08

я сова класична... і неправда, що необхідність може це переробити. мене не переробили ні школа, ні робота - лягти до 12-ї фізично не можу, так само і встати раніше 8-ї. яке щастя було, коли певний час працювала з півдесятої і могла як людина прокинутись о восьмій!!!

Руслан Кравець - 23-4-2009 у 19:42

Насправді відносно часу лягання/вставання люди діляться на три типи - голуби, сови і жайворонки.
Перших найбільше, останніх найменше.
Натрапив на деякий матеріал на цю тему - http://medicus.in.ua/30/30-005-sleep.shtml

Марія Павлюх - 24-4-2009 у 10:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Руслан Кравець
Насправді відносно часу лягання/вставання люди діляться на три типи - голуби, сови і жайворонки.
Перших найбільше, останніх найменше.
Натрапив на деякий матеріал на цю тему - http://medicus.in.ua/30/30-005-sleep.shtml

Завжди думала, що я сова, а зробила тест і з'ясувала, що голуб.:)