Форум Рідного Міста

Ірину Білик закидали яйцями

Роман Ромашка - 15-11-2006 у 12:03

"Любов" до Ірини Білик у західному регіоні... Вот так вона виявляється.
Цитата:

Тернопільські правоохоронці передали до суду протокли щодо трьох молодиків, які на концерті Ірини БІЛИК кидали у співачку яйця. Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі Тернопільського обласного управління міліції, зловмисників затримали одразу під час концерту 9 листопада. Із чотирьох кинутих ними з балкону яєць на сцену долетіли троє, жодне у співачку не влучило. Свої дії хлопці пояснили протестом проти виконання українськими співаками російськомовних пісень. Хлопцям – по 18-20 років, одного зних за аналогічні дії вже притягали до відповідальності. Напередодні виборів 2006 року він кинув яйцем у тодішнього депутата Верховної Ради з Тернополя, представника Комуністичної партії Володимира СІМОНОВА. За дрібне хуліганство їм загрожує штраф у межах 100 грн. У Тернополі вже не вперше представники націонал-патріотичних організацій закидують російськоспівних виконавців яйцями. У такий спосіб свій протест вони вже висловлювали на концертах “Віа гри” та Вєрки Сердючки.
Повідомлення УНІАН

Юрій Сєров - 15-11-2006 у 12:09

Хлопці вчинили незаконно, але чомусь їхні дії не викликають в мене обурення. :)

Негативно сприймаю "творчість" Білички після того, як вона перейшла на абщєпанятний

tysovska - 15-11-2006 у 13:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Хлопці вчинили незаконно, але чомусь їхні дії не викликають в мене обурення. :)

+1
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Негативно сприймаю "творчість" Білички після того, як вона перейшла на абщєпанятний

Тим паче, що зробила вона це якось демонстративно. Я так і не зрозуміла чому. В усякому разі, зі своїми укр. піснями вона була набагато більш популярною. Зараз її не відрізниш від маси.

Юрій Сєров - 15-11-2006 у 13:35

Тоді вона просто була першою в Україні. Тепер...

Hanor Narasson - 15-11-2006 у 14:06

А "мода" пройшла...:mad: Свого часу Бєлікова взяла собі сценічний псевдонім Білик...:sing:

Сергій Бєляєв - 15-11-2006 у 15:52

Все ж назва теми неправильна.
По-перше, кинули всього 4 яйця. :rolleyes:
По-друге, жодне не влучило у співачку. ;)
По-третє, Білик навіть не знепритомніла і не впала на руки охоронців. :lol:
Так у Західному регіоні яйцями не закидують. :lol:

Тарас Задорожний - 15-11-2006 у 16:00

Вона заслужила

Tempika - 15-11-2006 у 16:09

...я вважаю не заслужила... якось вона написала в інтерв*ю, що у неї назбиралося багато матеріалу російською, просто написалося... а пісні лежати довго не можуть, їх тре співати... для багатьох (для мене теж) є абсолютно природнім самовиражатися обома мовами, щось приходить однією мовою, щось іншою... як ірина не раз підкреслювала, вона людина аполітична і в виконанні пісень російською жодного підтектсу нема.

Роман Ромашка - 15-11-2006 у 16:22

Ой не кажіть Таню, що аполітина. На агіт конценти великого я, як швидко побігла.

tysovska - 15-11-2006 у 16:45

Крім того, щойно вона перейшлв на рос. мову, вона почала демонстративно україномовним журналістам відповідати російською.

Сергій Бєляєв - 15-11-2006 у 16:58

Побігла і вгадала :lol:

Ярема П. - 15-11-2006 у 17:04

А я колись так цінував Біличку... Попса, звичайно, але слухати було приємно для вуха і зміст в піснях був. Недавно прослухав альбом російською-вуха в'януть. А на рахунок відповідей російською журналістам - в мене викликало страшне здивування і відразу. Фу.

Юрій Сєров - 15-11-2006 у 17:15

Цитата:
просто написалося...

ага, і після того не написалося жодної української. Перехід на російську негативно вплинув і на неї саму.:lol:

tysovska - 15-11-2006 у 17:20

А я чекаю, коли Ганна Герман нарешті перейде на російську.

Ярема П. - 15-11-2006 у 17:28

Герман на російську? Я б особливо не здивувався.

Тарас Задорожний - 15-11-2006 у 19:28

І чи воно варте обговорення в такому поважному товаристві?

Dmy - 15-11-2006 у 21:27

Про посутньо згадану Ганну Герман я щось чув. Це, здається, кобіта, яка працювала на "Свободі" і ще їздила до Беніну. Подальше губиться у млі.

А хто така "Ірина Білик"? Просвітіть людину без консерваторської освіти.

Hanor Narasson - 15-11-2006 у 21:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Так у Західному регіоні яйцями не закидують. :lol:


(с) "Подоляки - не гуцули!" :lol:

Tempika - 16-11-2006 у 10:42

...чому не написалося жодної української? у неї має вийти альбом, я так чула...

Юрій Сєров - 16-11-2006 у 13:38

Цитата:
...чому не написалося жодної української?

А Ви чули якусь за останні 3-4 роки?

Oleksandra Zorina - 16-11-2006 у 13:59

Цитата:

У Тернополі вже не вперше представники націонал-патріотичних організацій закидують російськоспівних виконавців яйцями. У такий спосіб свій протест вони вже висловлювали на концертах “Віа гри” та Вєрки Сердючки.

Від творчості пані Білик мене тіпало завжди. Особливо після того, як вона десь розповідала, що дух Булата Окуджави нещодавно зійшов до неї, аби надати натхнення, і вона написала пісню в стилі Окуджави:lol:

Але погодьтеся ,то їй великий плюс, що вона здатна спілкуватися аж 2-ма . Бо, імхо, "представники націонал-патріотичних організацій" , що таким чином висловлюють свій протест, точно не мають достатньо лінгвістичного таланту, аби вивчити якусь, крім "мови джунглів".
Хоча хто його знає, можливо вони висловлювали протест зовсім не Біличці, а покидькам, що ніяк не відкриють для них спец-інтернат??;)

Василь Яворський - 17-11-2006 у 13:27

Як продовження теми
http://pravda.com.ua/news/2006/11/10/50563.htm
хоча, напевно, стаття заслуговує на окреме обговорення

Андрій Пелещишин - 17-11-2006 у 13:56

Цитата:
У Тернополі вже не вперше представники націонал-патріотичних організацій закидують російськоспівних виконавців яйцями. У такий спосіб свій протест вони вже висловлювали на концертах “Віа гри” та Вєрки Сердючки.

ІМХО, такі дії лише сприяють дешевій популярності таких "зірок"

Тарас Сокальський - 21-11-2006 у 11:06

Во-во, було б на що харчі марнувати:baddevil:

Юрій Сєров - 28-5-2007 у 18:38

А чим Магильовська краща? ;)
Кидають вже точніше - молодці! :cool:
http://ua.korrespondent.net/main/75299/

Юрій Сєров - 6-12-2007 у 18:04

Не той вже Львів:
Цитата:
Зірка української естради Ірина Білик співала і спілкувалася з публікою російською – оплески львів’ян не вщухали

Учора, 5 грудня, у вщент заповненому Львівському цирку відбувся концерт заслуженої артистки України Ірини Білик із сольною програмою "Мы будем вместе". Компанію співачці під куполом цирку склали її новий чоловік Дмитро Дікусар та «великий друг», співак Василь Бондарчук.

Концерт Ірина Білик розпочала майже вчасно, анонсований на 19.00 він почався приблизно в 19.30. Львів був останнім у списку гастрольного туру. Вільних місць майже не було – пустувало лише кілька в перших найдорожчих рядах. Найдешевший квиток в останньому ряді можна було придбати за 40-50 гривень.

Програма "Мы будем вместе" складалася з пісень двох попередніх дисків Ірини Білик, включаючи нові. "Повернусь до Києва і обов'язково допишу новий альбом", – запевнила співачка своїх фанатів.

За час концерту Білик встигла чотири рази змінити вбрання, поспівати і потанцювати зі своїм чоловіком Дмитром Дікусаром та підопічним її продюсера Юрія Нікітіна, співаком Бондарчуком. Коли артистка пішла передихнути, Василь Бондарчук виконав кілька пісень зі свого дебютного альбому.

Не забула Ірина Білик продемонструвати і своє вміння танцювати. Публіка на "ура" сприймала її па з Дікусаром. Білик так увійшла в кураж, що почала махати своєю довгою білою сукнею, показавши всім свої ноги і те, що незважаючи на свої 37, вона ще має чудову форму. Сфотографувати зірку можна було без проблем, ніхто не забороняв. Навпаки, Ірина Білик залюбки позувала як перед фотоапаратами, так і перед мобільними телефонами.

Зірка української естради співала і спілкувалася з публікою російською, оплески львів’ян не змовкали. Єдину пісню українською "Їхали козаки…" артистка виконала під завісу концерту, такий експромт дуже сподобався вдячні публіці, яка залюбки підспівувала Ірині Білик. Наступного разу співачка пообіцяла приїхати до Львова навесні – тільки з піснями, які написала сама.
ЗІК

Odarka - 6-12-2007 у 18:40

Ну так, не той. А який він може бути? Всі більш менш талановиті україномовні люди повиїзджали з цього міста. Залишилися одиниці:(

А публіка тепер ходить на те, що показує телевізор. А не через те що вони дійсно шалені фанати Білички, чи ще когось...

Dmy - 6-12-2007 у 19:05

Ну так на концерт поприходили ті, кому Білочка подобається. Їм навіть у Львові до мови байдуже.
І ще, хоч я її і не люблю, але їй, здається, 35, а не 37.

marco - 6-12-2007 у 19:28

Є свій плюс в тому, що у Львові нема нормального концертного залу!
Цирк саме те місце де всякі такі можуть виступати, і бажаючі на тото дивитися. Видовища для народу повинні бути розмаїті :sing:
Ціле щастя, що вистарчає розуму в Оперу і Заньковецької не пускати.

Odarka - 7-12-2007 у 10:25

Могилевська була в Опері.

доречі, від організаторів Білдичкіних концертів, я чула інформацію, квитки дуже погано продають в західних регіонах, тому що вона говорить російською і навіть деякі мусіли відмінити.

Юрій Сєров - 7-12-2007 у 19:36

Десь згадували, що Біличка на 15 років старша за свого чоловіка, при тому, що йому 22. Ось і маєте 15+22=37.
Зрештою, яка різниця? Своєї популярності вона вже не поверне, як і молодості.

Odarka - 7-12-2007 у 23:26

Але ми про неї говоримо, отже, вона ще досі популярна:)))

Ярема П. - 8-12-2007 у 00:39

Просто тут спілкується покоління, коли вона була популярна. Цікаво, яка аудиторія була в цирку?

Юрій Сєров - 21-9-2009 у 20:19

Нагорода знайшла "героя" - Іра Білик заслужила премію імені Шарікова http://korrespondent.net/showbiz/music/974544

Хоча, коли Юля дає гроші, то може й українською пашталакати...
Що ж заставило її співати російською? Принципи чи гроші? :baddevil:

Тарас Сорока - 28-9-2009 у 06:26

взагалі ця премія повинна називатись Іудиною. бо скурвились.
причому ніхто їм не скаже, що їх пісні українською люди поважали, а ось російськомовні не те що не запам'ятовуються, а й низькопробні якісь чи що. не той посил.