Форум Рідного Міста

Два номери на один мобільний

katon - 19-11-2006 у 18:10

Чув, що на одну карточку можна прошити два номери. Щоб одночасно можна було двома операторами користуватись. Хтось в курсі де і як таке можна зробити?

Тарас Гулка - 19-11-2006 у 21:03

Це не номери прошивають (зрештою це неможливо). А беруть дві сімки, вирізають з них чіпи і вставляють у спеціальний перехідник. В меню з'являється пункт "вибір оператора" (чи щось подібне). Можна змінювати оператора без вимкнення телефона. Правда якщо один оператор активний, то зрозуміло, що другий приймати дзвінки не може.
Перехідники і інструкція як вирізати чіп із своєї сімки продається в інтернеті. Ціна від 30 до 100 грн. залежить від наворотів. У Львові вже багато фірм пропонує таку послугу за 67 грн. За ці гроші зроблять все за вас.

katon - 20-11-2006 у 08:39

Дякую. А чи не знаєш, до кого саме можна звернутись?

Іван Корицький - 20-11-2006 у 10:21

А може хтось зустрічав інструкцію в інтернеті на халяву?

Aндpiй - 20-11-2006 у 10:34

Теоретично можливо прошити на спеціальну карточку не тільки два, але 8 і більше номерів. От тільки сучасні sim-картки українських операторів переважно не дозволяють прочитати з них необхідну інформацію. Тому доводиться користуватись перехідниками. Якщо в телефоні є достатньо місця під задньою кришкою, то треба віддати перевагу перехіднику без обрізання sim-карт. Це така штучка(в яку вставляються картки) на шлейфику, який під'єднується на місце sim-карти. Випускаються під конкретні моделі телефонів. Якщо не підходить, треба використовувати обрізні перехідники, які є майже універсальними. Чи працюватиме конкретна пара перехідник/телефон треба пробувати експериментально. Послуги по встановленню бачив в "Мобі-парку"на початку Коперніка, за спорттоварами. Можу продати за символічну плату б/в перехідник з переключенням через виключення телефону.

Aндpiй - 20-11-2006 у 10:48

Цитата:

А може хтось зустрічав інструкцію в інтернеті на халяву?


Це тре питатися в гугля. Ось наприклад


Всі оператори крім Бджолайна вирізаються звичайно без проблем

Aндpiй - 20-11-2006 у 10:49

Щось не вставилось як посилання: http://www.twosim.com/main.asp?lang=2&q=gr&file={91214060-6...

katon - 20-11-2006 у 11:02

А де можна дістати перехідник щоб не обрізати карточку? Я хочу зберегти свій старий номер, але боюся що зіпсую картку коли буду різати.

Aндpiй - 20-11-2006 у 12:32

В магазині, однако

Іван Корицький - 20-11-2006 у 13:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від katon
А де можна дістати перехідник щоб не обрізати карточку? Я хочу зберегти свій старий номер, але боюся що зіпсую картку коли буду різати.


Дуже цікава остання фотка. А от цікаво чи можна вільно в нас таку штуку купити? а ще цікавіше схемку того перехідника дістати, зовсім булоб кльово :)

Іван Корицький - 20-11-2006 у 13:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Aндpiй
Щось не вставилось як посилання: http://www.twosim.com/main.asp?lang=2&q=gr&file={91214060-6...


P.S. в попередньому пості промазав

Дуже цікава остання фотка. А от цікаво чи можна вільно в нас таку штуку купити? а ще цікавіше схемку того перехідника дістати, зовсім булоб кльово :)

Василь Яворський - 20-11-2006 у 14:31

Не так давно поставив собі дві картки... Один істотний, як на мене, недолік: значно швидше розряджається телефон. До встановлення батарея тримала 3-4 доби, зараз добу або трохи більше :(

katon - 20-11-2006 у 15:09

Цитата:
Originally posted by Василь Яворський
Не так давно поставив собі дві картки... Один істотний, як на мене, недолік: значно швидше розряджається телефон. До встановлення батарея тримала 3-4 доби, зараз добу або трохи більше :(


А ти ставив з перехідником?

Тарас Сокальський - 21-11-2006 у 11:55

Тема вже була:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3902

Василь Яворський - 21-11-2006 у 17:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від katon
Цитата:
Originally posted by Василь Яворський
Не так давно поставив собі дві картки... Один істотний, як на мене, недолік: значно швидше розряджається телефон. До встановлення батарея тримала 3-4 доби, зараз добу або трохи більше :(


А ти ставив з перехідником?


так, при чому не сам а у сервісі....

Павло Жежнич - 22-11-2006 у 16:45

З викладених вище думок роблю висновок, що краще не махатися з перехідниками і обрізанням карточок, а треба купляти додатковий телефон.

Роман Ромашка - 22-11-2006 у 20:25

Ага. Зараз можна купити новий моторолер С115 за 170-200 гр.
Примітивний до неможливості але для двзінків хватає. ;)
Особисто чекаю вихід ТСУ. А там без другого телефона ніяк.

katon - 22-11-2006 у 21:00

Не прижився у мене другий телефон. Незручно.

Роман Ромашка - 27-11-2006 у 16:28

З приводу бал сіма (чи щось інше). Їхав вчора у львівському скотовозі і замітив рекламу. Даю номер телефону:
220 1119

Любко Ремінецький - 24-1-2007 у 18:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Не так давно поставив собі дві картки... Один істотний, як на мене, недолік: значно швидше розряджається телефон. До встановлення батарея тримала 3-4 доби, зараз добу або трохи більше :(


Особливо це актуально для малоспоживаючих телефонів (напр. nokia 11хх), у такому випадку перехідник (dualcard) жере досить значний струм порівняно із самим телефоном.

Якшо в мене нокія 1112 працює до 10 діб (я мало говорю), то з перехідниом за півтори доби розряджається... :(

так шо не спішіть купувати ту заразу...

Роман Яремчук - 2-11-2007 у 17:05

У мене на старому СХ75 було дві карточки, зручно, не потрічно постійно переставляти. коштує така послуга десь в районі 30-40грн