Форум Рідного Міста

Тестування з інформатики при вступі

Тарас Гулка - 24-11-2006 у 21:17

Сьогодні в рамках виставки "Комп'ютер+Бізнес" був семінар для вчителів інформатики.
І я хоч таким не є, але дещо там цікаве почув.

Одже з цьго року Львівська політехніка на всіх факультетах (окрім Архітектури) на вступних іспитах крім тестів з укр. мови, мат. та фізики вводить тестування з інформатики. Бали "вкрадуть" у фізики. Якщо перше з фізики можна було набрати 40 балів, то тепер 20 балів із фізики та 20 балів із інформатики.
Тести будувалися по програмі з інформатики для загальноосвітніх шкіл за 2003 р.

Андрій Пелещишин - 24-11-2006 у 21:29

Правильно.

vovka - 25-11-2006 у 01:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Сьогодні в рамках виставки "Комп'ютер+Бізнес" був семінар для вчителів інформатики.
І я хоч таким не є, але дещо там цікаве почув.

Одже з цьго року Львівська політехніка на всіх факультетах (окрім Архітектури) на вступних іспитах крім тестів з укр. мови, мат. та фізики вводить тестування з інформатики. Бали "вкрадуть" у фізики. Якщо перше з фізики можна було набрати 40 балів, то тепер 20 балів із фізики та 20 балів із інформатики.
Тести будувалися по програмі з інформатики для загальноосвітніх шкіл за 2003 р.


Підтримую :)
Хоча я ще мучився з фізикою і на вступі і 1.5 року в політеху, нащо нам стільки фізики дали на компютерних науках :rolleyes:

Hanor Narasson - 25-11-2006 у 14:08

А чому крім Архітектури? Чи там на фізику не тестують?

Юрій Сєров - 25-11-2006 у 14:35

Цитата:
А чому крім Архітектури? Чи там на фізику не тестують?

Так рисують здається...
Відносно тестів з інформатики - не знаю чи це аж так добре. Коли я вчився в школі, то інформатику нам викладали на такому рівні, що ніяких тестів я б не здав. Може зараз щось змінилося на краще.

Горват Корнелія - 25-11-2006 у 20:15

Як дістати ці тести (хоча б приблизні)?

Горват Корнелія - 25-11-2006 у 20:16

Питаю як ото вчитель інформатики для того, щоб звернути увагу на відповідну тематику.

Тарас Гулка - 25-11-2006 у 22:01

На Архітектурі фізики не здають. Здають рисунок і креслення. Архітектура завжди здавала 4 іспити, а всі інші напрямки по 3. От тепер будуть по 4.

Стосовно тестів. На семінарі сказали, що вже є укладений збірник типових тестів і скоро його мають видати. Тоді і можна буде з ними ознайомитись.
І ще. Крім програми за 2003 рік при укладані тестів в основному орієнтувалися на підручник з інформатики за редакцією Зарицької (або щось співзвучне, на жаль погано було чути). Доповідач сказав, що це відомий підручник, який вже кілька років використовується в школах вчителями інформатики.

До Юри.
Я згідний з тобою. Напевне десь в сільських школах інформатика в зародковому стані. Але це не означає, що через це треба відмовлятися від такого тестування. Напевно просто треба піднімати рівень викладання інформатики в школах. Зрештою рівень математики та фізики в школах теж за низький для вступу. Якби він був достатній, то народ не йшов так масово на курси.

Зрештою тести того року будуть дуже прості. Всі питання однобальні. Нам зачитували приклади питань. Наприклад: "Що таке процесор?", "Перевести число в двійкову систему" і т.д.