Форум Рідного Міста

Як Ви ставитеся до міграції абонентів без зміни номера

Юрій Сєров - 27-11-2006 у 13:58

Антимонопольний комітет рекомендував операторам стільникового зв'язку забезпечити абонентам можливість зберігати номер.
Як Ви до цього ставитеся?
Як на мене, безпосередньо абонент має переваги, а для людей, які йому дзвонять - трохи незручно.

Олександр Дєдик - 27-11-2006 у 14:15

тільки За!

Цитата:
для людей, які йому дзвонять - трохи незручно.

ви маєте на увазі що неясно буде по якому тарифу?
як на мене то дрібниці порівняно з рештою переваг

сам би вже давно змінив оператора, та шкода номер втрачати - друзів/знайомих з пантелику збивати

Юрій Сєров - 27-11-2006 у 14:38

Створив опитування і не знаю за що проголосувати. :)
Те, що незрозуміло по якому тарифу - це мінус, але загалом "ЗА".

Роман Ромашка - 27-11-2006 у 16:27

КС і УМЗ будуть найбільше диміти з цього приводу по одній простій причині: дуже багато людей тримаються номера.
Що ж до запровадження такої послуги двома руками за.
І ще було б непогано якщо б для стаціонарних таке ж запровади. Урктелеком теж би багатьох клієнтів позбувся.

Юрій Сєров - 19-1-2009 у 17:05

Змінити мобільного оператора буде зручніше
http://www.epravda.com.ua/news/49742a234e180/

Не пройшло і двох років... :)

2 роки тому така новина сприймалася з оптимізмом. А тепер - не знаю...
Можна дзвонячи нібито на "свою" мережу втрачати неочікувано гроші :rolleyes:

Мабуть у такому випадку оператори мали б перед кожним дзвінком повідомляти "Ви телефонуєте на номер оператора ...." Або ввести однакову плату для вихідних дзвінків, незалежно від напрямку.
Інакше оператор зможе просто брати по максимальній планці - не завжди ж можна буде перевірити послугами якого оператора користується людина.

Ярема П. - 19-1-2009 у 23:22

Навпаки! Така опція є просто необхідна, крім того позитивно вплине на ціни операторів мобільного зв’язку.

Viktor Tkachenko - 21-1-2009 у 19:47

Тільки ЗА.
Зараз маю контракт одного оператора, а хочу іншого. А за 4 роки існування номера багацько людей знають його.

Тарас Ільчишин - 21-1-2009 у 21:48

навіть не знаю чи добре, чи погано -- треба дивитись яка комісія буде за переадресацію -- логічно, що вони будуть давати якусь місячну плату за зміну, і напевно це буде тільки можливе на умові контракту. Так що вони себе всерівно в обіду не дадуть і перейти з одного контракту на інший без зміни номеру буде не вигідно

Юрій Сєров - 5-9-2012 у 20:58

Знову почали говорити про цю можливість.
http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2012/09/05/286960

Тепер ситуація виглядає ще інакше. За моїми спостереженнями оператори домовилися і пропонують практично одинакові пакети за практично однаковою ціною. Правда не завжди є можливість перейти без зміни номера.

Побачимо, чи запровадять такі переходи і наскільки зручно це буде.

Андрій Пелещишин - 5-9-2012 у 21:10

Цікаво, чи вдасться в такому разі ефективно використовувати телефони з двома картками

Юрій Сєров - 5-9-2012 у 21:22

Можна буде дуже дешево дзвонити самому собі :)

Олексій Нестеров - 2-9-2013 у 21:27

з 21 грудня вже офіційно послуга MNP - mobile number portability - буде надаватися українськими операторами. Правда, як тепер можна буде відрізнити, чи ти дзвониш абоненту своєї мережі, чи на іншу - не можуть сказати навіть самі оператори. Поки що найбільш віроргідними є версії про ЮСД запит (такі запити свого часу мали абоненти джинс та діджус - щоб знати, що телефонуєш абоненту длжинс а не ЮМС - ще за тих часів, коли то були "чужі" мережі) або ж інформування абонента під час дзвінка, якщо код оператора не відповідатиме коду "по замовчуванню)(, що видається при підключеннях, як і раніше (тобто 050 і далі буде підключати мтс, 067 - київстар і т.д.).

Навіть не знати, чи добре то чи погано. Наскільки я орієнтуюся по колу своїх знайомих, коли вже дуже хочуть змінити оператора, то вже і на зміну номера не дивляться (тим більше, практично кожен тепер має послугу повідомлення про новий номер телефону). Хороша послуга для любителів пастійно міняти операторів і бігати від акції до акції. Краще б вже нормальне 3ж народили (укртелекомівське з недопокриттям - не рахується!")!!!

Юрій Сєров - 2-9-2013 у 22:04

Також схиляюся до такої ж думки. Тарифи приблизно вирівнялися. Якихось надзвичайних переваг жоден з операторів не пропонує.
Цікаво, чи десь прописана вартість переходу? Поставлять 1000 грн. і ніхто нікуди рипатися не буде...

Олексій Нестеров - 3-9-2013 у 07:38

Юрій Сєров, на разі в НКРЗ стверджують, що послуга буде абсолютно безкоштовною і номер буде переводитись з мережі в мережу протягом доби. Але знайомий технар з київстару сказав, що зараз технічно лише лайф готовий до того.