Форум Рідного Міста

Політична балачка

Юрій Сєров - 27-11-2006 у 16:13

Останнім часом НСНУ нагадує мені не партію, а якийсь цирк.
Входять в коаліцію, не входять, подають своїх міністрів, забирають, пишуть заяви на звільнення, потім десь їх ховають
Подають у відставку, потім чіпляються з усіх сил за крісло, кажуть, що політична розправа.

Маразм продовжувується:

Поляченко отозвал заявление об отставке http://www.korrespondent.net/main/171568

Подали б у відставку, і взялися за опозиційну діяльність. А то ні риба, ні м'ясо - точно так як почесний лідер. :)

Василь Яворський - 27-11-2006 у 17:06

Читаючи останні новини єдине що спада на думку, то відомий кавалок:
"Яка країна - такі й теракти..."

Юрій Сєров - 28-11-2006 у 00:02

Вирішив змінити тему, бо вже подібних (на кілька постів) розвелося багато, краще спробуємо вести одну.

Нині по всіх каналах показували як Ющенко приколювався з Азарова за ціни на газ. Це такий новий стиль президента.
А ще, я так зрозумів, що "обвал цін на бензин урядом проффесіоналів" провалився... Подорожчання на все must go on?

Василь Яворський - 28-11-2006 у 09:44

Стиль президента диктований новими реаліями його посад. Він безсилий проти кабміну. Жодних важілів впливу, жодних противаг проти Яника і його брігади Ющ не має.... сам винен... тому все, що йому залишається - приколюватися, вести себе так, ніби він тут ні при чому.... а виглядає це все і справді смішно, правда сміх той якийсь дивний, крізь страх, це ж наша країна, тому й страшно...

vovka - 28-11-2006 у 18:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Він безсилий проти кабміну. Жодних важілів впливу, жодних противаг проти Яника і його брігади Ющ не має.

Ну чому.. От сьогодні разом з Морозом свій закон про голодомор проштовхнув, на зло регіонам і комунякам.
Може комуняк тепер згідно з цим законом заборонять взагалі ? :)
Саме цікаве що з регіонів "за" голосували Чорновіл і Герман, а вот наш побожний і правильний писарчук - не голосував.

Василь Яворський - 28-11-2006 у 18:51

Закон звичайно добрий... от тільки цікаво що то йому обійдеться....

Юрій Сєров - 29-11-2006 у 12:41

Закон справді добрий, але крім самого закону, в політичному житті, здається, знову почався якийсь рух. Комуністи хочуть вийти з коаліції (http://www.korrespondent.net/main/171793) - очевидно, що так скоро ніхто не вийде, але самі заяви, вже означають, що рух в цьому напрямку почався. Чорновіл посварився з Регіонами, не знати чи на зовсім, але це також симптом.
Крім того, мало того, що "покращення життя не відбулося" (http://pravda.com.ua/news/2006/11/28/51505.htm), Янукович для своїх господарів і спонсорів не зміг домовитися з Росією про вигідні для них (господарів) умови співпраці.
Крім того уряд проффесіоналів облажався з газом і нафтопродуктами

Як на мене, то це сигнали, які свідчать про те, що можна починати зворотній відлік часу роботи уряду проффесіоналів... :)

Юрій Сєров - 29-11-2006 у 12:43

Ну і ще ця поїздка Януковича в США... Можливо, його не хочуть пускати бо розуміють, що поїздка не матиме жодного сенсу, якщо хочуть розвалити уряд?

Андрій Пелещишин - 1-12-2006 у 23:24

Луценка таки зняли.

Юрій Сєров - 2-12-2006 у 13:01

І Тарасюка. Регіонали продовжують пресинг. Вчора чув Турчинова, так от він оптимістично налаштований відносно майбутнього, казав, що уряд Януковича весною піде геть.

Юрій Сєров - 5-12-2006 у 14:42

Show must go on! Взялися за Гриценка... :(

Горват Корнелія - 5-12-2006 у 15:20

Це вже занадто! Коли вони прокинуться? (помаранчеві)

Василь Яворський - 5-12-2006 у 17:40

Маю великий сумнів щодо прокидання помаранчевих, бо прокинутися можна від сну, а ситуація з колишніми "товаришами по барикадах" на сон мало схожа, тут швидше можна говорити про смерть...
Вимальовується вельми цікава і нажаль мало втішна картина: президент безвольний і безвладний, і як людина і як голова держави, бракує йому і певних рис характеру і тепер уже й повноважень; уряд не залишає сподівань на довге своє життя, оскільки жодне із завдань, котрі він сам перед собою ставив не виконані і не будуть виконані, більше того з нового року пророкується глобальне підвищення цін, а це вже пахне загальноекономічною кризою внутрішньодержавного розливу; парламент в швидкому часі може залишитися без більшості... Тобто в перспективі ми маємо відсутнього президента і його команду, недієздатні уряд та верховну раду.... А це вже пахне фактичним безвладдям...
Звичайно я не вбачаю нічого поганого в тому, що розпадеться сьогоднішній уряд і сьогоднішня парламентська більшість... Але при такій ситуації країна неминуче загрузне у кризовій ямі. Політиканти усіх рівнів почнуть перекидати відповідальність за ситуацію з одного боку Дніпра на інший, не виключені нові заклики до сепаратизму...
А головне, що за цим всім реально виграє тільки одна сторона. Сторона котра вже давно провокує в Україні різноманітні халепи і в політиці і в економіці, сторона котра не може примиритися з тим, що Україна контролює шляхи подажу нафти та газу Європі. Зауважте, що як тільки в Україні стається щось дестабілізуюче відразу піднімається питання про контроль Росії над трубопроводами і відкриття нових трубопроводів в обхід України....

Горват Корнелія - 5-12-2006 у 18:00

Что ж і як може спасти ситуацію?

Dmy - 5-12-2006 у 18:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
за цим всім реально виграє тільки одна сторона. Сторона котра вже давно провокує в Україні різноманітні халепи і в політиці і в економіці, сторона котра не може примиритися з тим, що Україна контролює шляхи подажу нафти та газу Європі. Зауважте, що як тільки в Україні стається щось дестабілізуюче відразу піднімається питання про контроль Росії над трубопроводами і відкриття нових трубопроводів в обхід України

Невже Іран? :o На днях вони заявили, якщо з ними поводитися по-людськи, можуть загазувати всю Європу по самі помідори - не надихаєшся (мені пригадується, Іран має десь 1/6 світових газів). Здається, вони справді збираються робити це в обхід України, скурррві діти :baddevil: :D

А тим часом Підзеник під Новий рік пішов під Юлинку. Разом із партією в якості посага. Зобов'язався підюлити аж до президентських і парламенських виборів (Бог його знає, які трафлять раніше). Розчулений Турчинов покаявся, що не всі члени з почесного списку членів БЮТу є справжнім б'ют'ом. А шо дєлать? Точніше, шо можна було сдєлать за якихось півроку?! Хіба встигнеш кожний член розчленувати, якщо перманентно з Єхануровим борешся. Характерно, що навіть після припливу ПоРеПаної крові, жодного штучного члена колишня голова служби безпеки не відчленувала (навіть не назвала). Звісно, хай не такий, як у людей, а все ж свій, майже рідний.

Вже старий анекдот, прізвища нагадали:

Олександр Тимошенко не був у великому захваті, коли дізнався, що майже рік обов'язки його дружини виконував Юрій Єхануров.

Василь Яворський - 5-12-2006 у 21:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Невже Іран? :o


Було б не так зле :lol:

А ситуації наврят чи зможе шось зарадити :( Принаймні я не бачу що може "розрулити" цю ситуацію... Можна до посиніння кричати "Юльку на царство!" але... При всій моїй повазі до Юлії Тимошенко, потрібна ще й толкова команда, а такої команди наразі немає. На формування команди профі-міністрів (не міністрів із стажем, а саме професіоналів) потрібен час. Позатим дії необхідні негайні...

Юрій Сєров - 11-12-2006 у 22:42

Повний вперед від уряду продовжуються. http://www.korrespondent.net/main/172972/
Знову винна невістка. :)
Пресс-служба Кабмина также отмечает, что "абсолютно очевиден тот факт, что ответственность в резком увеличении стоимости жилищно-коммунальных услуг лежит на бывших премьер-министрах Украины" Юлии Тимошенко и Юрии Еханурове. "Именно они отменили долгосрочные соглашения по поставкам в Украину на природный газ по фиксированной цене $50 за 1 тыс. кубометров", - заявляет пресс-служба правительства.
Подумали і відмінили. Ха-ха. Кран першого січня Єхануров з Юлькою закручували. :D
І це говорять ті, хто підняв ціну на газ ще на 30 уйо...

Класний анекдот в суботу по ТВ почув, маже дослівно:
Віктор Федорович(ВФ) сину: Як ти міг таке зробити?
Син(С): Ну тату...
ВФ: Що тату? Я ж тобі наказував!
С: Ну тату...
ВФ: Що тату? Що тату? Я ж тобі казав не йти в політику!
С: Ну тату...
ВФ: Що тату... Я в твої роки.... Хоча ні, краще в політику!

:lol::lol::lol:

Юрій Сєров - 23-12-2006 у 12:06

Подивився вчора Шустрика.
Кілька вражень - зневіра народу в політиках повна. Якісь позитивні емоції викликав лише Юра Луценко.
Голова фракції социків (Бокий) - де вони такого взяли? На пенсію таких треба відправляти, плів щось таке, що ні в тин ні в ворота...
Паралельно перемикав канали, на 5-му натрапив на конференцію Ющенко і ВВП. Чи то наш гарант застудився чи що.... Мямлив щось, бурмотів, му-му якесь одним словом. Дивуюся, як там Путін не заснув. :)

Результати політично року такі, що два Віктори зайшли в клінч, але Федорович викиростовуючи більшу масу притиснув Андрійовича до канатів, так що той і дихнути не може, не те, що сказати чи зробити.

Городецький - 23-12-2006 у 14:50

Ну звісно! Ну виграв Андрійович один бій, але далі - сам створив умови щоб опонентом знову став Вікторович, сам на ринг його витяг, сам в клінч вліз, а наразі, бачте, дихати не може .... Спорт не любить такий мазохізм, шановний Андрійовичу .... Хоч з клічу вилізьте, чи що ...

Юрій Сєров - 27-12-2006 у 18:50

Цікава стаття про міліцію, справу Ґонґадзе і проституцію http://www.zn.kiev.ua/ie/show/628/55449/

Юрій Сєров - 28-12-2006 у 13:00

А тим часом Україна влазить далі в боргову яму: http://www.korrespondent.net/main/174670

Юрій Сєров - 20-1-2007 у 17:02

Подивився вчора Свободу слова. Вперше за багато часу сподобалося і додивився її до кінця. Сподобалося можливо тому, що не було політиків з влади. А ще тому, що хтось має схожі до моїх думки та переживання.

Юрій Сєров - 5-2-2007 у 23:26

Щойно в етері каналу 1+1 Юля Тимошенко оголосила, що угода про об'єднання опозиції сьогодні підписана. (я так зрозумів, що НУ також там). Якщо це правда, то вона таки свого домоглася, поставила НУ в такі умови, коли вони були змушені підписати, те що захоче вона. Але чи не запізно?

Сергій Бєляєв - 6-2-2007 у 09:24

НУ себе сама поставила у такі умови.

Юрій Сєров - 6-2-2007 у 15:59

І знову приїхали. Деякі члени фракції НУ починають мутити воду...

Dmy - 8-2-2007 у 15:39

Після того, як "неподкупний" Мороз підписав закон про Кабмін, "антикризовий" Уряд отримав нове славне поганяло:
"Уряд в законі".
Причому воно досить швидко поширилося і стало ледь не офіційним :P - буквально вчора я його почув уже і по телевізору в репортажі журналістки "Нового каналу".

Юрій Сєров - 8-2-2007 у 16:38

А тим часом Юля на куражі! Вчора і позавчора бачив її в різних ефірах. Думаю для неї парламентські вибори восени - це було б супер, тому вона мабуть робитиме все можливе, щоб розпустити парламент.

Андрій Пелещишин - 8-2-2007 у 16:51

Цитата:
Думаю для неї парламентські вибори восени - це було б супер

Маю інсайдерську інформацію, що по місцевих організаціях БЮТу пішла вказівка готуватися на вибори в 2008 році

Юрій Сєров - 8-2-2007 у 16:58

Можливо весна 2008 це для них і краще ніж осінь 2007, все таки після літа, важко підняти електорат на якісь дії.
А от для нас навіть не знаю...

Юрій Сєров - 14-3-2007 у 15:55

Ну ось останній політик, який заслуговув на довіру - єврей...:baddevil:

Dmy - 14-3-2007 у 16:23

Цитата:
Ну ось останній політик, який заслуговув на довіру - єврей


Не знаю, про що йдеться, але згадався Винничук (цитую по пам'яті):

- На весь будинок один-єдиний москаль, і той - вампір!
- Та нє, навпаки: на весь будинок один-єдиний вампір, і той - москаль!

Періфраз:
Останній єврей, який заслуговував на довіру виявився політиком.

(прошу не банити - це все жарти, а не расова дискримінація і розпалювання національної ворожнечи)

Юрій Сєров - 14-3-2007 у 17:33

:)
українців серед політиків справді мало.

Dmy - 14-3-2007 у 18:04

Та ні, чому мало:
Потрошенко, Сімоненко, Вітренко-Марченко, Чорновіл (той, що Тарас, звісно), моє зраджене кохання Ганнюся Герман, врешті.

Нє, і серед українців цих ... (політиків, себто) вистачає, нажаль.

Ярема П. - 14-3-2007 у 20:36

та у всіх них корінь український, лиш то що гнилий.

Юрій Сєров - 14-3-2007 у 20:41

Мабуть правильніше буде сказати так: "Українців серед політиків справді мало".
З великої букви. Не за національністю. А за вчинками.

Юрій Сєров - 15-3-2007 у 23:53

Ющенко знову запрошує Януковича і Мороза.
http://www.korrespondent.net/main/182709

Таке враження, що він не має з ким випити, ось і кличе їх. :)
Поміркують собі на трьох, про щось домовляться...
І не дивно, що зранку вже ніхто не пам'ятає, що звечора обіцяв. :lol::lol::lol:

Юрій Сєров - 20-3-2007 у 14:25

Взялися за Юру...
Ніяк не можу зрозуміти: чи це звичайна тупість чи запланована розкрутка? Якщо розкрутка - то зарано трохи...
кіНАХ врешті продемонстрував свою сутність. Кучмістом був, ним і помре. А може це таємний план Юлі? ІМХО, цей ПромисловецьПідприємець, розвалює все, за що береться.:baddevil:

Юрій Сєров - 20-3-2007 у 20:26

Щось діється... http://www.pravda.com.ua/news/2007/3/20/56023.htm

Влад Беспалов - 22-3-2007 у 23:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Та ні, чому мало:
Потрошенко, Сімоненко, Вітренко-Марченко, Чорновіл (той, що Тарас, звісно), моє зраджене кохання Ганнюся Герман, врешті.

Нє, і серед українців цих ... (політиків, себто) вистачає, нажаль.

Хіба Порошенко - українець? А ще Ви забули ЮЩЕНКА!:P

Юрій Сєров - 28-3-2007 у 22:14

Невже це нарешті станеться???:o Невже Ющенко таки розпустить парламент?

http://www.obozrevatel.com.ua/news/2007/3/28/162970.htm
http://pravda.com.ua/news/2007/3/28/56452.htm
http://pravda.com.ua/news/2007/3/28/56456.htm

Хоч би це було правдою і хоч би обійшлося без крові!

Dmy - 3-4-2007 у 15:59

Не придумав, куди писати, хай буде просто балачка.

Вчора по телевізору показали Ріната, який, аби бути схожим на чесного громадянина, подав у податкову декларацію про доходи.
Виявилося, що минулого року він на власному бізнесі заробив 1,5 млн грн і ще половину від того - деінде. При цьому заплатив податків - не пам'ятаю точно - але приблизно півлімона.
От цікаво, що би зі мною зробила ДПА, якби я за минулий рік із серйозним виразом обличчя задекларував десятку?

Може, він це у неділю так пожартував? Так, начебто, для податкової вже пізно...

vovka - 5-4-2007 у 12:55

Мені цікаво як то Кінах отак лоханувся.. Невже незнав що розпуск планується ? :rolleyes:
СЬогодні ще й депутатства позбавили в звязку з призначенням в КМ - попрацювати дуже хоче певно ще пару тижнів :D
http://proua.com/news/2007/04/05/133909.html

tysovska - 5-4-2007 у 14:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Виявилося, що минулого року він на власному бізнесі заробив 1,5 млн грн і ще половину від того - деінде. При цьому заплатив податків - не пам'ятаю точно - але приблизно півлімона.

Гіпотетично: а якщо він усі кошти вклав у розвиток бізнесу і насправді заробив дуже мало? Оподатковується ж не валовий дохід, а чистий прибуток.

Dmy - 5-4-2007 у 16:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Гіпотетично: а якщо він усі кошти вклав у розвиток бізнесу і насправді заробив дуже мало? Оподатковується ж не валовий дохід, а чистий прибуток

Дуже мало заробив чи отримав?

У декларації, начебто, вказується все: заробив мільярди тут, вклав мільярди туди - вам, казлам, нічого не винен.
Але 1,5 + 0,75 млн. грн було позиціоновано саме як дохід, а не прибуток.
Журналісти, звичайно, не фахівці, можуть і переплутати, але ж не настільки!

Довідка.
Згідно оцінок журналу Wprost, статки Рінат-Леонідовича за рік (у них це, приблизно, із середини 2005 по середину 2006, бо публікують у вересні) зросли десь так на 4,5 млрд $ (22,5 млрд грн). Це приблизно - не маю під рукою, слід уточнити.

Навздогін подумав: цікаво було би порівняти цю ахметівську декларацію з попередніми двома, коли податкову очолювали Киреєв із Катеринчуком.

Сергій Бєляєв - 5-4-2007 у 16:37

Якби у нас всі підприємці з усього заробленого ще й податки платили сумлінно, М.

Сергій Бєляєв - 5-4-2007 у 16:38

Якби у нас всі підприємці з усього заробленого ще й податки платили сумлінно, М. Я. Азаров давно б збожеволів, бо не знав би куди ту прірву грошей подіти.

Dmy - 5-4-2007 у 16:43

От було би здорово! Одним пострілом - 2 зайців: і гроші в казні, і Ніколянич у лікарні :lol:

Сергій Бєляєв - 5-4-2007 у 16:48

А якщо без жартів, то заробляє гроші SCM, а не особисто Р. Ахмєтов. Він міг зазначити суму своєї офіційної зарплати, а скільки грошей фірма заробила, то вже інше питання.

tysovska - 5-4-2007 у 16:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
А якщо без жартів, то заробляє гроші SCM, а не особисто Р. Ахмєтов. Він міг зазначити суму своєї офіційної зарплати, а скільки грошей фірма заробила, то вже інше питання.

+1

Саме це я й мала на увазі.

Dmy - 5-4-2007 у 17:55

Барахтаюся надалі.

По-перше, Ахметов не міг вказати свою зарплату в СКМ, бо він там не працює - його ніхто не наймав. Він є власником чи співвласником, СКМ чи дочірніх компаній, але ніяк не клерком чи прибиральницею. Тому і в декларації мусить указувати відсоток доходів фірми, пропорційно своїй частці акцій чи чого там іще.
По-друге, що робити з поляками? Вони оцінюють бабки не компаній, а саме приватних осіб із конкретними прізвищами й іменами. Жодного ескеему в їхній сотці я не зауважив, а Ахметов є.

Юрій Сєров - 5-4-2007 у 21:54

Цікава стаття "Кінець епохи монополій": http://pravda.com.ua/news/2007/4/5/57005.htm
Ні помаранчеві ні голубі не змогли монополізувати владу. Думки вголос на рахунок того, що буде далі: федерація, розкол чи обійдемося новою конституцією?

Юрій Сєров - 16-4-2007 у 13:30

У ЦВК далі немає кворуму. http://pravda.com.ua/news/2007/4/16/57466.htm
Нашо вони туди хворих і немічних понабирали??? :baddevil:

Ігор Баранік - 17-4-2007 у 18:41

Що тут скажеш, я вже понад рік не цікавився політичною ситуацєю в країні. Щойно трохи тут почитав, і одне й теж. Та це ж серіал, акий існуватиме доти, доки існуватиме людство. Причому не якийсь хороший серіал, а дешеве телемило(мильна опера). І хто небуть скажіть що це не так.

Юрій Сєров - 30-4-2007 у 19:16

Здається справа зрушила з місця. ЦВК виздоровіла і потрохи взялася за роботу.
Ющенко звільнив заступника голови КС.
Чи є в Януковича ще якісь варіанти? Хіба не йти на вибори.

Юрій Сєров - 1-5-2007 у 18:19

Ющенко кіляє всіх підряд. Пішла геть Ліф... тобто Станік :)

Юрій Сєров - 29-5-2007 у 21:39

Нє, ну я не можу з тих наших судів і Піскуна.... :)

Ю і Я добазалися, вибори восени. Але чи буде вибір чи ми знову будемо змушені голосувати за НУ чи БЮТ.

Tempika - 30-5-2007 у 09:29

...можна завжди проголосувати проти всіх.

Юрій Сєров - 30-5-2007 у 10:51

Ну проголосував я на виборах мера проти всіх, і що мені з того. Купи сміття, роздовбані дороги, хамство в жеку і теде і тепе... Все як було так і лишилося.

Tempika - 30-5-2007 у 11:05

...а якби всі проголосували проти всіх? :-)

Юрій Сєров - 30-5-2007 у 11:09

Всі проти всіх ніколи не проголосують. А якщо проголосують, то все одно "пірахують" так як треба.

Сергій Бєляєв - 30-5-2007 у 13:19

Парламентська демократія - модель неідеальна :)

Юрій Сєров - 30-5-2007 у 20:43

Політична "еліта" знову побила горшки. :)
Цікаво б дізнатися, в чому полягають справжні основні розбіжності в поглядах :rolleyes:
Шоу маст го он.

Tempika - 30-5-2007 у 21:34

...сама система голосування є в корені невірною, як на мене... і як говорили видатні статистики минулого... не можна голосувати єдиною галочкою... тре мати можливість диференційовано, скажімо, розставити бали від 1 до 10 десятьом, наприклад, кандидатам... тоді картина реальних настроїв суспільства буде більш вірною... а неможливіть голосувати за безпартійних кандидатів?... та у нас ганьба, а не виборча система... і обідно, що хоч раз обурений народ не проголосує проти всіх.

Сергій Бєляєв - 31-5-2007 у 12:21

Справа у тому, що за теперішнього виборчого законодавства зроблено все, щоб голосування "проти всіх" не впливало не результати виборів - оскільки враховуються лише голоси, подані "за". Це спрацює хіба на президентських виборах або на виборах до сільрад, де ще немає списків.

Юрій Сєров - 4-6-2007 у 23:07

Ну я не пойняв. Вони вже стали розпущеними, чи досі встидаються? :)
Ще Цушка фаєром тут отруїли....

Юрій Сєров - 15-6-2007 у 14:41

Вже 155 депутатів відмовилися від недоторканості. Може прокурорам є ким зайнятися?

Юрій Сєров - 28-6-2007 у 22:32

НУ і Самооборона вженилися. "Правиця" в прольоті.
А тим часом нові схеми кидання один одного від Віті і Юлі: http://www.obozrevatel.com/news/2007/6/26/177431.htm
Правда чи брехня - побачимо дуже скоро.

Юрій Сєров - 4-8-2007 у 19:59

Відкрив нині новинні сайти, посміявся, підняв собі настрій.
Перший прикол: Шуфрич і Богословська в першій п'ятірці ПР. Нащо вони нових клоунів взяли. Тарасика мало? :)
Другий прикол: Соціалісти затвердили список на 316 місць. Якісь вони песимісти, чому не 450? :lol:

Юрій Сєров - 15-11-2007 у 23:30

Підрахую дали грамоту і медаль за діяльність на посаді голови ЦВК у 2004 році.
http://pravda.com.ua/news/2007/11/15/66906.htm
Дожилися... :( Вірю, знаю, можемо.... ще й не таке.... :mad:

Юрій Сєров - 2-12-2007 у 16:09

Тепер медалька лягла на груди Колєснікова http://pravda.com.ua/news/2007/12/1/67690.htm

Хто наступний?:baddevil:

Максим Стюфляєв - 2-12-2007 у 16:39

Николай Левченко (зверніть увагу на прізвище). Якщо не здогадалися, є у Донецькій міськраді такий секретар. Свого часу прославився заявою, що єдиною державною мовою в Україні має бути... російська, бо то мова культури і науки, а українська- "мова анекдотів". Справді, ніхто так не ненавидить народу, як власні ренегати.:baddevil::baddevil::baddevil:

Юрій Сєров - 1-3-2008 у 01:23

Дивився щойно Свободу з Савіком Шустером на Інтері. Цього разу був дуже цікавий формат: в передачі брали участь діти.
Отак подивився на то все і розумієш, наскільки щиріші, відвертіші, безпосередніші є діти.
І яку лапшу їм вішали наші політики...
Литвин там з максимальною підтримкою говорить дуже правильні речі. Але ж він вже більше ніж 10 років у владі. І толку з того...:rolleyes:
Особливий респект дівчинці зі Львова (вона так розхвилювалася, що розплакалася), яка дуже влучно порівняла політиків з убивцями, які також постійно повертаються на місце злочину (владу). І справді ті ж обличчя. А ще ця дівчинка хоче стати кіллером :). У мене також, грішним ділом, з'являються думки, що країна мабуть би виграла, якби цю всю еліту кудись забрати від нас.
Ну і вже в кінці програми, вона дуже правильно (як на мене) сказала про Бандеру і Шухевича, як про героїв.
Наші діти, часто, розумніші за політиків. Думаю, країна має майбутнє.

Юрій Сєров - 2-9-2008 у 20:36

Прийшла осінь, політики добре відпочили і БЮТ з ПР перейшли в наступ на Ющенка утворивши БлЯТ (блок Януковича і Тимошенко), по дорозі зменшивши його повноваження і спростивши процедуру імпічменту. Нас чекає "гаряча" політична осінь. А так вже набридло. :(

Юрій Сєров - 12-9-2008 у 11:11

Святослав Вакарчук склав депутатські повноваження. Хоч в когось совість залишилася

Юрій Сєров - 24-9-2008 у 12:21

Спочатку назвати божевільним, а потім тішитися, що він її хвалить. http://www.zaxid.net/newsua/2008/9/24/115011/
Юля рулить! :D

Степанюк Василь - 25-9-2008 у 23:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Святослав Вакарчук склав депутатські повноваження. Хоч в когось совість залишилася

Він все таки більшою мірою артист, а не політик.
Тому зробив правильне для себе рішення!

Степанюк Василь - 25-9-2008 у 23:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Спочатку назвати божевільним, а потім тішитися, що він її хвалить. http://www.zaxid.net/newsua/2008/9/24/115011/
Юля рулить! :D

Вона як завжди в своєму дусі ... шукає у всьому для себе користь! :D

Юрій Сєров - 2-10-2008 у 21:20

Чорновіл в БЮТ? :)

Горват Корнелія - 2-10-2008 у 23:08

А де це проскочило, по ТБ?

Юрій Сєров - 3-10-2008 у 09:17

Та ні. Але він вийшов зі скандалом з ПР, звинувативши їх у нестворенні коалції з БЮТом

Роман Голощук - 4-10-2008 у 19:50

Віктор Ющенко завтра виступить із зверненням до нації. Можливо, він говоритиме про розпуск парламенту

Джерело: http://www.gpu.ua/index.php?&id=258803

Юрій Сєров - 4-10-2008 у 20:38

Та ще до вівторка мабуть не буде розпуску, хоча в самий відповідальний момент Литвин показав, що він не так вже й потрібен країні :).

Степанюк Василь - 6-10-2008 у 08:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Чорновіл в БЮТ? :)

Буде деже дивно, якщо Чорновола приймуть в БЮТ :rolleyes:

Dmy - 10-7-2009 у 23:45

Інтродупція
Не знав, куди впихнути (здається, десь була темка кшталту "Ще один проффесор", але я її не знайшов - мабуть, таки на "Укр~правді" :D), тому впихнув хоч сюди, бо мене підкорила остання фраза Василя:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степанюк Василь
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Святослав Вакарчук склав депутатські повноваження. Хоч в когось совість залишилася
Він все таки більшою мірою артист, а не політик
Дупція
Святослав Вакарчук захистив кандидатську з фізики!
Цитата:
Український музикант, лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук захистив дисертацію в Інституті фізики конденсованих систем НАН України на звання кандидата фізико-математичних наук, повідомляє газета Сегодня.
Тема роботи - "Суперсиметрія електрона в магнітному полі". Писав її артист "в перервах між звукозаписним сесіями і концертами", - випустивши навіть альбом Суперсиметрія
Тут маю кілька питань:
1. Суперсиметрія вийшла 2003 чи 2002 року, здається. Це ж скільки в людини на проходження дисера пішло?!:oА кажуть - блят:cool:
2. Я Суперсиметрію не пам'ятаю, альбом що, формулами списаний? Чи то в дисері суцільні нотні знаки?
3. Фізики, агов! А що взагалі таке "суперсиметрія", і чим воно відрізняється від несуперсиметрії? Бо я гадав, що то звичайний попсовий префікс.
4. Так хто ви, пане Святослав, більшою мірою: артист чи політик. Чи, може, вже навіть, страшно сказати, науковець?

0. А мо' хтось справді пам'ятає, де ми інших (окрім Відомо-Кого) проффесорів обговорювали: зваричей, там, різних (тих, що романи) тощо? Було щось узагальнююче?

Андрій Пелещишин - 11-7-2009 у 08:47

Бідний Славко тепер запариться доцента отримувати, за новими татковими правилами.

Юрій Сєров - 11-9-2011 у 21:39

Можна по-різному ставитися до Святослава Вакарчука, але якась послідовність йому таки притаманна :)
http://www.youtube.com/watch?v=Ja7hXbxbvjs&feature=player_embed...

Юрій Сєров - 8-5-2012 у 20:14

УКРАЇНА ПЕРЕНЕСЛА САМІТ, ЯКИЙ УСІ ПРОІГНОРУВАЛИ

Красиво попустили покращувачів...

Юрій Сєров - 29-11-2012 у 00:21

Скандал с депутатом ВР Крыма А. Мельником
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ma3fBK7L...

Ну от доки такі люди ставатимуть депутатами...

Андрій Пелещишин - 4-1-2013 у 22:41

Цитата:
Ну от доки такі люди ставатимуть депутатами...

відповідь від Марчелло Мастрояні
http://www.youtube.com/watch?v=OjYfg-CWUS4

Юрій Сєров - 21-3-2013 у 19:58

Мабуть вже всі бачили, але це треба запам'ятати
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aGTTJQ6J...

- Ты что тоже его не заметил или что?

- Донбасс паражняк не гонит! :)

Юрій Сєров - 17-4-2013 у 10:46

Коновалюк - Тігіпко-2 ?
http://zn.ua/POLITICS/konovalyuk-bolshe-ne-sovetnik-yanukovicha-i-n...

Dmy - 17-4-2013 у 15:50

Коновалюк - це не Тігіпко. Це - Коновалюк-2, -3 тощо.
Він уже виходив, заходив, намагався створити власну силу під вибори, щось там реформував перед дзеркалом...
Людині нема чим зайнятися і вона мається дурью.
Зараз, найшвидше, просто образився, що не взяли до списку.

До речі, а попередній ролик "всі бачили, але це треба запам'ятати" вже успішно закрили. Бояться.

Андрій Пелещишин - 1-5-2013 у 18:23

Первомай :)
Львівські ліві дали жару! 50 демонстрантів і півтисячі міліції!

Підозрюю, що з 50 демонстрантів 40 були позаштатниками усяких силових структур.

Петро Гонсалес - 1-6-2013 у 15:35

"Наступника Вікторові Януковичу оберуть з-поміж опозиціонерів"
Цікава стаття в "Газеті по-українськи".

P.S. Демократія є одурманювання народу за допомогою народу заради блага народу. (Оскар Вайльд)
Демократія не може стати вище за рівень того людського матеріалу, з якого зібрано її виборців. (Бернард Шоу)

Юрій Сєров - 11-6-2013 у 10:01

Фаріон хоче вилучити з підручників термін "Велика вітчизняна війна"
http://www.pravda.com.ua/news/2013/06/10/6991895/

Так, це справді найважливіша проблема на сьогодні. Нарід просто жити не може.

Готують Януковичу "опонента" на другий тур?

Петро Гонсалес - 18-9-2013 у 10:44

Подвійний розстріл Тягнибока
Тягнибок - політичний труп, Тимошенко - воскресла із мертвих

Днями було здійснено політичний атентат на головного націоналіста України - Олега Тягнибока. Спершу Президент, як очільник партії влади і держави, вибив землю з-під ніг Тягнибока, вдавшись до євроінтеграційної риторики (все, Україна йде до Європи, а не до Росії!). Через те всі опозиційні лідери включно із Тягнибоком сиділи похнюпленими на зустрічі з Президентом. Відтак не забарилася із політично-інформаційним ударом ув'язнена опозиціонерка Юлія Тимошенко, про яку вже в Україні стали тихенько забувати: не без вказівки кума Путіна В. Віктора Медведчука вона ще до виїзду до Німеччини на лікування з лікарняної палати (!) закинула потужний месидж у суспільство у вигляді політичної заяви про те, що "Росія робить з українських громадян націоналістів". Все, діло зроблено: з боку влади - за те, що не захотів грати за владним сценарієм і виходити в ролі "великого зла" у 2 тур виборів, з боку ГОЛОВНОЇ ОПОЗИЦІОНЕРКИ, яка допіру відновила собі цей статус - за те, що щеня перебігло їй дорогу.

Тягнибокові не залишається нічого іншого, як умитися слізьми та переквартировуватися до Брюселя, у своє представництво і там європейцям переповідати страшні казочки про український націоналізм. Достоту як це роблять північно-корейські керманичі, виставляючи на догоду США свою країну опудалом перед світом, а особливо перед Китаєм, лякаючи близького сусіду раз по раз віртуальною ядерною зброєю.

Юрій Сєров - 19-9-2013 у 10:04

Ющенко йде на вибори???
http://zik.ua/ua/news/2013/09/18/429935

І цього разу пару десятих відсотка хоче отримати?

Рост - 19-9-2013 у 11:59

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Ющенко йде на вибори???
http://zik.ua/ua/news/2013/09/18/429935

І цього разу пару десятих відсотка хоче отримати?

Ну так, ну так. Українці сьогодні не заслуговують на Ющенка. Вони мають те, на що заслуговують, януковичів з тягнибоками.

Петро Гонсалес - 19-9-2013 у 14:06

Всі попередні президенти підігрують чинному Президентові (що можна було вгледіти на футбольному матчі з українською збірною), бо є, як і він, типовими представниками націонал-буржуазії. А крук крукові, як відомо, ока не видзьобає. Тобто не зазіхне на прихватизовану будь-ким із них за часів незалежної України власність.

З грамотно проведеною, із розумним підходом передвиборчою кампанією, яка б спиралася, приміром, на вічні, моральні цінності, Ющенко міг би розраховувати на певний відсоток довіри громадян до нього як до потенційного Президента, а не очільника партії (що мало місце на минулих парламентських виборах). Так уже повелося на укр. землі, що Гетьманів (президентів) в нас люблять більше за голів колгоспів (керівників партій). Тобто і Кравчук, і Кучма, і Ющенко зацікавлені у збереженні статусу-кво, який у них встановився після резиґнації з президентського поста.

Юрій Сєров - 24-10-2013 у 22:10

Кличка "розвели як котьонка"?
http://kontrakty.ua/article/68833

Андрій Пелещишин - 25-10-2013 у 21:53

Таке відчуття, що йому у такий спосіб піар роблять. Образ "мученика" формують.

Андрій Пелещишин - 29-10-2013 у 08:04

У Грузії змінився президент. Тепер Україна не єдина, яка стала на "помаранчевий" шлях, але потім "взяла перерву".

Юрій Сєров - 29-10-2013 у 10:04

Там противсіхи також "перемогли" - явка дуже низька.

Петро Гонсалес - 29-10-2013 у 13:33

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
У Грузії змінився президент. Тепер Україна не єдина, яка стала на "помаранчевий" шлях, але потім "взяла перерву".

Все стало на круги своя: Грузія тепер знову у сфері інтересів Москви. Було б дуже дивним, якби росіяни віддали її американцям: Батумі - ще один "город русской славы", Батумський ботанічний сад, закладений російським ботаніком і географом Красновим; Тіфліс (він же Тбілісі), банки у якому брав сам Йосиф Джугашвілі (Сталін). А курортна зона (Батумі, Кобулеті, та ж Абхазія), в якій за радянських часів побувати вважалося вищим шиком! Ці речі ще не повивітрювалися з голів багатьох мільонів колишніх радянських людей.

Тепер питання в тому, як далі розвиватиметься держава: за американським сценарієм, закладеним Саакашвілі під диктовку американців, чи Кремль буде все валити, ламати всіх через коліно і запроваджувати для Грузії свій сценарій історичного розвитку?

Петро Гонсалес - 15-11-2013 у 14:38

"Записки Тимошенко"
Цитата:
Буквально на следующий день после публикации «записок Тимошенко» раскол в «Батькивщине» получил еще одно подтверждение. В Интернете опубликовали перехват телефонных разговоров адвоката Тимошенко Сергея Власенко с депутатами Сергеем Пашинским, Александром Абдуллиным и Евгенией Тимошенко. Он появился в И-нете 24 октября и прошел почти незамеченным в большей части столичных СМИ.

А его стоит послушать или прочитать! Хотя бы из-за живого разговорного русского языка всех его фигурантов! А ведь на публику и в СМИ они принципиально говорят на «мове» и делают вид что забыли русский…

Итак, в первом звонке Сергей Власенко прямо требует у Пашинского заставить замолчать всю фракцию:

«Серега, ну попробуй рот всем закрыть, ну бл*ть, ну это просто п*ц!»

Пашинский в ответ жалуется Власенко, что они ничего с коллегами по фракции сделать не сможет. Конечно же, не выбирая выражений: «Я не могу. Я залез в Интернет, звоню Кужель, начинается крик. Я говорю: «Саша! Я запрещаю тебе это говорить!» Меня сегодня матом Арьев послал. Я сказал ему, что я ему просто очки сломаю. Знаешь, сегодня Кужель заявила, что мы все воскресенье разрабатывали закон, а она будет с Президентом Чехии его погоджувать. Ну что я могу тебе сказать? Кужель я попытался закрыть рот. Она сбежала на погоджування. Я сказал, что после погоджування прыжками ко мне». Речь идет о согласительном совещании фракции «Батькивщине» в Раде на 17:00 некоего дня.

Власенко отвечает Пашинскому, что нужно выйти в СМИ с неким заявлением от имен фракции: «Смотри, Серега, нужно максимально срочно сделать заявление партии, что мы не готовим никаких законопроектов».

Пашинский соглашается с Власенко и требует «записку» с автографом Тимошенко на предоставление ему неких полномочий для некоего «порнографического политического» действия. Цитирую: «Сейчас будем делать. А ты попроси, пожалуйста, у Юлии Владимировны полномочия для Пашинского или для Яценюка, чтобы в этот ответственный период никто без головы фракции, головы политсовета или адвоката Тимошенко не имел права выходить с заявлениями. Я тебя прошу дать мне такие полномочия. Я выступлю на фракции, трахну Забзалюка, трахну Арьева, трахну Кужель, чтобы прекратили, блин, пиариться на ее костях». Обратите внимание, на характерную оговорку про «пиар на костях», которую допустил Пашинский. Но ведь Тимошенко еще жива, и если и болеет – то явно не смертельно. Или во фракции ее уже машинально похоронили в заточении? Такая вот политическая некрофилия выходит…

Андрій Пелещишин - 15-11-2013 у 22:38

І що тут крамольного? Звичайні діалоги, звичайна політична кулуарна возня...

Андрій Пелещишин - 8-12-2013 у 21:04

Виділив в окрему тему Євромайдан
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=9505

Петро Гонсалес - 9-12-2013 у 21:52

По суті ми сьогодні постали перед цивілізаційним вибором, як колись у сиву давнину постали наші спільні предки: брати на озброєння винахід колеса і підвищувати в рази ефективність праці, полегшуючи працю людини, тим самим звільняючи її від спільної згуртованої трудової діяльності, через що власне і утворилося людство, чи провадити трудову діяльність по-дідівському, залучаючи до праці багато людської сили, тим самим посилюючи фактор згуртованості, взаємної товариської підтримки, відчуття товариського плеча. Так само на Заході сьогодні давно вже користуються новим винаходом людства "колесо", а саме - високими технологіями у багатьох галузях народного господарства високорозвинених країн світу: мікроелектроніка, інформаційні технології, обчислювальна техніка, програмування, робототехніка, нанотехнології, атомна енергетика, аерокосмічна техніка, біотехнології, фармацевтика, генна інженерія, зрештою штучний інтелект. Ми до цього ще не готові. Рано чи пізно ми до цього винаходу "колеса" все одно прийдемо - світ нас дотисне, але сьогодні запровадження західних високих технологій здатне спричинити у нас економічно-соціальний колапс.
Зрештою еволюція все поверне на круги своя: виживають на цій планеті примітивні, тобто найпристосованіші до соціально-еволюційних змін.

Андрій Пелещишин - 17-12-2013 у 00:09

Опозиція програла довибори...

Петро Гонсалес - 17-12-2013 у 10:28

У Києві побито "голос" Інтера і "антимайдану" Юрія Кота.

За аналогією з Юрієм Левітаном, "голосом Країни Рад", який під час війни читав зведення Совінформбюро і якого Гітлер назвав своїм особистим ворогом, а міністр пропаганди нацистської Німеччини Ґебельс хотів особисто повісити. Дійшло аж до того, що керівництво СС навіть споряджало спецзагін для його ліквідації.

Так що власник голосу, дикторського голосу, що впливає на маси людей, наражається на небезпеку. Має це розуміти, з розумінням ставитися до цього.

Петро Гонсалес - 17-12-2013 у 11:22

Влада намагається заборонити Кличку пересуватися Києвом
Віталію Кличку суд заборонив пересуватися центральними вулицями Києва

Про оперетковість української політичної дійсності свідчать отакі непересічні події, котрі періодично вибухають в укр. інформаційному просторі.

Петро Гонсалес - 17-12-2013 у 14:08

Влада віднайшла для Кличка нове політичне поле його діяльності. Річ у тім, що дивиться він, особливо на тлі таких опозиційних політичних зубрів, як Тягнибок і Яценюк, трохи недолуго і сміхотворно, особливо в його українській мові (чого варта сказана ним на Євромайдані фраза "на голові" (рос. "во главе") замість "на чолі", з чого вже навіть російськомовні сміються). Тому, щоб його електоратовві таке не набридло і щоб він, електорат, боронь Боже, не плюнюв на Кличка передчасно (а до виборів ще ого-го як далеко!), його перевели в ранг акторів опереткового політичного театру, де він має попервах роздавати направо-наліво інтерв'ю українським ЗМІ (західні на таке не поведуться), пояснюючи усім зі щирим обуренням, як то, йому, такому ґарному хлопцеві (!), злочинна влада хоче заборонити пересуватися столицею України! Тут він уже має почуватися органічно. А людям таке має бути до вподоби: вже будуть з новою цікавістю слідкувати за Кличком, як він себе поведе в такій ситуації, що скаже, як буде ганити злочинну владу. А злочинна влада просто знову підкинула щось свіженьке піплу: хай смакують! Через деякий час, як то перетравлять, підкине щось інше.

Петро Гонсалес - 18-12-2013 у 10:44

Вкотре переконуєшся, як легко і невимушено, навіть з певною імпровізацією провадить розмову Путін В.В.: відразу розкрив карти, сказавши майже зі щирою слов'янською усмішкою на обличчі, що Митного договору сьогодні не було підписано, на що відразу журналісти полегшено зітхнули. Не від того, що Договір був підписаний чи не був - а від того, що Президент зняв напруження, яке витало в повітрі вже багато часу, чим відразу прихилив журналістів до себе. Не те, що наш мужлан, який напнув не себе маску неприступного, з кам'яним обличчям бога і змушений віщати немов би до дітей, маленьких і дурненьких, або до дурних смердів. Повторює ту саму помилку Ющенка про "маленьких українців", котрий, знов, віщав "до нації".
А зрештою народ має такого керманича, на якого заслуговує. Золоте правило! (то дурний не вигадав.). Не з Марсу він до нас прилетів, а є - породженням цього народу, кров від крові, плоть од плоті народної.
Навіть якщо обраний через фальсифікації, все одно народ заслуговує такого - раз допустив таке. Ні більше, ні менше. Рівновага існує в соціумі.

Андрій Пелещишин - 18-12-2013 у 11:42

Простота Путіна просто епічна. "Ана утанула..."

Петро Гонсалес - 29-12-2013 у 16:56

Припускаю, що компромат на комуністичне минуле полум'яної "свободівки" Ірини Фаріон на zaxid.net 19 листопада було "злито на замовлення"... самої ж ВО "Свобода". Адже він з'явився акурат перед підписанням угоди в Вільнюсі 21 листопада, про яку вже знали, що вона не буде підписана, а отже і перед створенням Майдану, як акцією невдоволення політикою чинної влади і непокори їй, і який (Майдан) усі дальші події звів до рангу другорядних і про яких обиватель відразу ж забуває. Тобто було свідомо спровоковано штучне розголошення компромату належної пори, коли почуття і враження від Майдану і подій, ним спровокаваних, беруть гору в обивателя перед раціональним розумом. Відбулося штучне каналізування, злиття такої важливої інформації в суспільство на відомому ресурсі для того, щоб воно щасливо її забуло і не поверталося більше до неї. Адже на кону - цілком імовірне суперництво лідера "Свобода" на президентських виборах, а там несподівана з'ява такої важливої інформації у ЗМІ може реально нашкодити його іміджу.

Не можна виключати, що всім цим диригували з Банкової. Тоді виходить, що і Кличко, і Тягнибок - маніпульовані владою, котрих водять, як сліпих кошенят. Про Яценюка й годі казати: це ставленик Кучми, який мав того часу завдання протидіяти політиці тодішнього прем'єра. Сьогодні реальний конкурент чинному президентові, той самий екс-прем'єр Ю.Тимошенко - у в'язниці, а опозиційна "свята трійця" водить хороводи на Майдані; Турчинова просто взяли за яйця, так що той лише потрясає навколишній простір звуками, у сенсі голосними спічами та популістською демагогією. Влада, як колись казав Кучма, сильна як ніколи. А Майдан лише зміцнив позиції Януковича всередині країни.

А все почалось із оприлюдення 14 листопада "фотокопій архівних документів, які свідчать, що один із найбільш харизматичних представників ВО «Свобода» Ірина Фаріон таки була членом Комуністичної партії Радянського Союзу (КПРС)": ці архівні матеріали найперше з'явилися на "маловідомому інтернет-ресурсі «Украинский дисcидент», створеному у лютому 2013 року. Сайт спеціалізується на публікації компромату і жорсткій критиці української опозиції. Жодних контактів редакції на сайті не вказано" (цитати zaxid.net). А ще раніше, 2012 року, 28 листопада, з'явилися відеоспогади члена КПРС про колишню однопартійку Ірину Фаріон.

А люди і далі підтримують націоналістичну ВО "Свобода", яку фінансує Дм. Фірташ, у її боротьбі із злочинною владою. Як то кажуть, рука руку миє...

Петро Гонсалес - 15-1-2014 у 15:45

Колишній глава УГКЦ, а сьогодні - хоч і відсторонений від прийняття церковних рішень, але тим не менше моральний авторитет для певної частини суспільства Любомир Гузар зробив резонансну заяву, закликавши всіх небайдужих на дальші утиски влади братися до зброї: бо це, мовляв, природній стан людини чинити опір силі. Для декого ця заява могла здатися вибухонебезпечною, як от для політолога і радника Віктора Медведчука Михайла Погребинського. Останній, до речі, рекомендує перепитатися в офіційного Ватикану про його оцінку таких заяв у збуреному суспільстві. Інші експерти, знов, сходяться на думці, що це була провокаційна заява. Кардинал Гузар сьогодні знаходиться не "при виконнанні", тому може говорити все, що йому заманеться. Або коли так по-щирому попросять заступитися - бо ж на Церкву "наїхали"!, або й собі "наїхати" у відповідь. Показати, що Церква на такі "застрашки" не ведеться! :baddevil:

Коротше кажучи, державна влада кольнула Церкву (мовляв, ми вже й до вас добралися: начувайтеся!), а та у відповідь "показала зуби", і що з 5,5-мільонною паствою вона не те що не збирається "прогинатися" під владу, а буде провадити у цій країні свою політику, незалежну від будь-якої чинної влади.

Одним словом, нам світять веселі часи: на Україні буде, як у Римській провінції Юдея, де з духовною владою римляни (аналог сьогоднішніх кремлівських чекістів) дуже вже навіть рахувалися - бо з тими навіженими юдеями ліпше не сваритися, а просто тримати їх на контролі. Дійшло навіть до того, що їхній духовний центр Єрусалим там знищили, а влада переїхали до Рима і там заснувала новий духовний Центр світу - Ватикан.

Петро Гонсалес - 16-1-2014 у 00:18

Уточнення. За даними Annuario Pontificio за 2013 р. чисельність вірних УГКЦ - 4 млн. 346 тис. людей: це найбільша (!) помісна католицька церква східного обряду. Тому повторювати методи радянської тоталітарної влади і переслідувати таку чисельну паству, можна сказати церковний електорат - неприпустимо у сьогоднішньому відкритому світі. Цим і користується духовний клір УГКЦ. І, припускаю, надалі після нещодавних подій із заявою від влади про попередження про закриття Церкви і такою ж заявою від кардинала брати зброю проти влади очільники УГКЦ будуть вдаватися до рішучих дій. Назад, у підпілля, дороги немає! Тільки - уперед, на розширення впливу, зростання пастви і зміцнення влади. Церковної влади на Україні.

Рост - 16-1-2014 у 10:03

Як і в часи тоталітаризму, коли священники греко-католицького обряду йшли пліч-о-пліч з людьми в боротьбі проти комуністичного фашизму, йшли на муки і смерть за незгоду ставати стукачами КДБ, за допомогу борцям за незалежність України, так і зараз є, що ж тут дивного?
Стосовно тонких натяків про "церковну владу", - так, в ті часи, коли бути греко-католицьким священником було небезпечно для життя, лави церкви були чистими від усілякої нечисті. В мирні ж часи в церкву, як і в будь-яку впливову організацію, проникають різні елементи сторонні, маючи на меті, як от Пєтя Гонсалес, провокативно-підривну діяльність, покликану дискредитувати церкву, хтось з цих елементів просто керується примітивними меркантильними інтересами, матеріальними чи чистолюбивими, а хтось має на меті і серйозніші цілі, цілі влади, використовуючи для цього готову потужну соціальну структуру.

Петро Гонсалес - 17-1-2014 у 01:03

УГКЦ стає самостійним гравцем в Україні. Через те влада почала "закручувати гайки", тим самим перетворюючись на поліцейску державу - щоби протидіяти отаким небезпечним становленням нових сил.
Цитата:
Український католицизм – у його західному та східному варіантах – перетворюється з локального галицького явища на автономний чинник суспільного життя. (zaxid.net)

Петро Гончар - 11-2-2014 у 14:26

Подейкують, що хочуть випустити Тимошенко з в'язниці. Причина тому - Олімпіада в Сочі-2014.
Причина в тому, що саме об'єднує локальний Майдан у Києві і глобальну Олімпіаду в Сочі? А об'єднують саме... лижні маски і гельми! Люди в Україні - і ті, хто на Майдані, і ті, хто співчуває йому - побачили разючу відмінність: що лижні маски і гельми можуть бути причетними не тільки до війни, насилля і бешкету, а й до свята спорту, приміром. До свого прямого призначення, як із подивом для себе усвідомили люди. Коли люди, якщо не займаються професійно, можуть, принаймні, гарно та весело відпочивати на засніжених схилах, у тих же самих крутих на вигляд лижних масках та гельмах, в них фоткатися, а фотки відтак викладати у Твіттер чи в Інстраґрам, а потім хвалитися цим. Приклад того: молоді та юні спортменки зі сновборду, слоупстайлу чи хафпайпу, що аж пашіють здоров'ям, і котрі такі штуки виробляють на своїх сновбордах і лижах, і яке показують по телевізору, що аж дух зводить. Та так, що людей аж здорові завидки беруть: а ми теж так хочемо! ми теж так можемо! якщо не можемо, то навчимося! Хочемо в Карпати, а не на Майдан!

І все це так гарно, яскраво, кольорово, що аж хочеться, щоб така Олімпіада була і в нас. А в нас вона може бути: тут тобі влада вже підготувала рекламний плакат потенційної зимової Олімпіади Lviv-2022 і продемонструвала його усьому світому, а насамперед своєму населенню, особливо в Західній Україні, як вона думає наперід. Або, принаймні, щоб ми так само відпочивали, як всі інші люди. І то не мусово кудись вступати: он - показовий приклад! - Росія як відроджує свій зимовий туризм - а ми що, гірші?! А в нас такі гарні свої гори Карпати, а не можемо дати ради собі з ними і зі своїм життям...

А тепер до Тимошенко. У її визволенні має свій інтерес глава сусідньої держави Путін: Тимошенко на свободі політично поховає "опозиційних хлопчиків" - принаймні Яценюк з Кличком мають приводи для хвилювання. Дозволить втілити у життя давні сценарії, написані ще в тандемі з "газовою принцесою" у Москві.

Можна собі тільки уявити, як Юлія Тимошенко виходить на сцену Майдану і починає промовляти у маси, сіючи зерно Правди, промовляючи Істину...

Андрій Пелещишин - 11-2-2014 у 21:11

Створити ілюзію щастя - це завдання усіх масових спортивних розважальних заходів ще з часів якщо не античності то з часів Риму. Олімпіада в Сочі не виняток.
А те, що за "карнавалом" (я інакше не можу назвати те, що видавалося за масову культуру 21 сторіччя в Україні) суспільство проспало захват своєї країни - це факт.

Тимошенко вже не повернеться в політику, такий мій прогноз.

Петро Гончар - 17-2-2014 у 16:58

На прозахідному, здавалось би (?), телеканалі "24" сьогодні весь день демонструють спортивний теленарис про славу радянського хокею під назвою "Червона машина". Ну, і дійшли до наших часів, уособленням яких є російський хокей, який сьогодні є лише... блідою тінню колишньої слави. Канал "24" перекупили "кремлеводи"? Чи він таким був? Але хай там як, неоімперська машина працює.

В неділю в новинах о 20:00 на Інтері був репортаж з Сараєво, столиці колишньої соц. республіки колишньої Югославії, а тепер незалежної Боснії і Герцеговини, у якому 1984 року була проведена зимова Олімпіада. І було показано руйнування, в якому опинилися колишні олімпійські об'єкти, після того, як держава 2008 року підписала Угоду про асоціацію з ЄС. Та й загалом нещодавні заколоти і народні збурення.
А "Інтер" на чий млин воду ллє?

Юрій Сєров - 17-2-2014 у 17:20

Так Інтер давно зрозуміло чий був...
А 24 навпаки демонструє, що Росія лише тужиться, а не повторює успіхи СРСР.

Юрій Сєров - 21-2-2014 у 19:29

Після усієї тієї крові, лише відставка. Все інше - затягування часу і нові інтриги. І "Юлі-волі" для розколу в опозиції?

Андрій Пелещишин - 22-2-2014 у 11:15

Вже відставка напевно неактуальна.
Мені цікаво інше: а що, тепер ті депутати які голосували за закони "16 січня" будуть до 2017 року впроваджувати у нас демократію європейського взірця?

Андрій Пелещишин - 22-2-2014 у 11:19

У Харкові починається з'їзд потенційних сепаратистів, а Фаріон у ВРУ виступає про "національну ідею". Дуже вдало і вчасно. Саме те, що потрібно! Молодці!

Юрій Сєров - 22-2-2014 у 17:52

Яник ґудбай. Надіємося...

Петро Гончар - 23-2-2014 у 18:35

Цитата: Початково розміщене учасником Петро Гончар  
Подейкують, що хочуть випустити Тимошенко з в'язниці. Причина тому - Олімпіада в Сочі-2014.
Причина в тому, що саме об'єднує локальний Майдан у Києві і глобальну Олімпіаду в Сочі? А об'єднують саме... лижні маски і гельми! Люди в Україні - і ті, хто на Майдані, і ті, хто співчуває йому - побачили разючу відмінність: що лижні маски і гельми можуть бути причетними не тільки до війни, насилля і бешкету, а й до свята спорту, приміром. До свого прямого призначення, як із подивом для себе усвідомили люди. Коли люди, якщо не займаються професійно, можуть, принаймні, гарно та весело відпочивати на засніжених схилах, у тих же самих крутих на вигляд лижних масках та гельмах, в них фоткатися, а фотки відтак викладати у Твіттер чи в Інстраґрам, а потім хвалитися цим. Приклад того: молоді та юні спортменки зі сновборду, слоупстайлу чи хафпайпу, що аж пашіють здоров'ям, і котрі такі штуки виробляють на своїх сновбордах і лижах, і яке показують по телевізору, що аж дух зводить. Та так, що людей аж здорові завидки беруть: а ми теж так хочемо! ми теж так можемо! якщо не можемо, то навчимося! Хочемо в Карпати, а не на Майдан!

І все це так гарно, яскраво, кольорово, що аж хочеться, щоб така Олімпіада була і в нас. А в нас вона може бути: тут тобі влада вже підготувала рекламний плакат потенційної зимової Олімпіади Lviv-2022 і продемонструвала його усьому світому, а насамперед своєму населенню, особливо в Західній Україні, як вона думає наперід. Або, принаймні, щоб ми так само відпочивали, як всі інші люди. І то не мусово кудись вступати: он - показовий приклад! - Росія як відроджує свій зимовий туризм - а ми що, гірші?! А в нас такі гарні свої гори Карпати, а не можемо дати ради собі з ними і зі своїм життям...

А тепер до Тимошенко. У її визволенні має свій інтерес глава сусідньої держави Путін: Тимошенко на свободі політично поховає "опозиційних хлопчиків" - принаймні Яценюк з Кличком мають приводи для хвилювання. Дозволить втілити у життя давні сценарії, написані ще в тандемі з "газовою принцесою" у Москві.

Можна собі тільки уявити, як Юлія Тимошенко виходить на сцену Майдану і починає промовляти у маси, сіючи зерно Правди, промовляючи Істину...

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Створити ілюзію щастя - це завдання усіх масових спортивних розважальних заходів ще з часів якщо не античності то з часів Риму. Олімпіада в Сочі не виняток.
А те, що за "карнавалом" (я інакше не можу назвати те, що видавалося за масову культуру 21 сторіччя в Україні) суспільство проспало захват своєї країни - це факт.

Тимошенко вже не повернеться в політику, такий мій прогноз.

Олігархи таки зробили ставку на Ю. Тимошенко: 22 лютого 2014 року - новий виток в історії сучасної України.
http://lenta-ua.net/novosti/politika/48166-plamennaya-rech-timoshen...
http://ukrainian.voanews.com/content/article/1857289.html
5B2EA7CC-B497-4108-A377-708615DA567A_w640_r1_s_cx0_cy6_cw0.jpg - 32kB

Андрій Пелещишин - 23-2-2014 у 19:47

Пройшло від сили 2 доби, як Янукович пішов (притому ще десь збурює простір) і боротьба з залишками режиму у східних регіонах тільки починається. А в Києві уже ділять владу.. Притому на гору безсоромно лізе уся та каламуть, через яку держава задихалася усі роки. Уже навіть Єфремов стає обвинувачувачем Януковича, Ставнійчук розказує як треба "не упустити шанс" (це вже її 4-те перевтілення, чи я якісь пропустив?), професійний перебіжчик Порошенко уже мітить в вожді нації, а лідери "опозиції" ставши до керма далі називають себе опозицією (зі страху перед відповідальністю напевно), депутати від тепер уже правлячої партії "Свобода" товчуть пики колегам-революціонерам у туалетах парламенту...
Вже і полювання за Беркутом якось стає неактуальним, і обличчя снайперів-убивць усе ще не опубліковані у національний розшук, вже Кернес з Добкіним півнями повертаються у Харків, а Севастополь якогось чорта вітає беркутівців з "поверненням" (з чим вітають? З втечею і поразкою? Кого вітають? Карателів, які завтра їм зноситимуть голови на проросійському мітингу, якщо новий начальник з Києва кине премію у розмірі піврічної зарплати?)..
Гидко.. Добре, що люди не вірять. Не вірять і все.

Андрій Пелещишин - 23-2-2014 у 20:38

Дуже правильна стаття (як на мене)
http://blogs.pravda.com.ua/authors/bidenko/530a3150cfa5e/
Одна цитата:
Цитата:
Міністр мусить відповідати кваліфікаційним вимогам (відповідна вища освіта, відсутність корупційних обвинувачень, проходження детектору брехні), а також представляти конкретну програму діяльності.

А то виходить, щоби стати доцентом з зарплатою в 3 тисячі гривень ти мусиш бути кандидатом наук, автором праць і тд ..., а що міністром освіти - та хоч з дипломом ПТУ.

Петро Гончар - 24-2-2014 у 16:00

Отак методом "інформаційної війни" через мас-медіа прогнали зло-го Януковича і зробили з нього "кровожерливого диктатора", "ката". :mad:
Кинув все! На трьох машинах разом зі своїм вірним Клюєвим та половиною охоронців пересувається країною. І сьогодні він, бідака, мусить переховуватися в монастирі... Хто б таке міг подумати ще кілька днів тому?
Просто ВРАЗ зробили ізгоєм суспільства.

Просто єврейські олігархи, "зливши" Януковича, на крові впустили назад Тимошенко в українську політику.

Петро Гончар - 24-2-2014 у 16:23

Припускаю також, що Янукович і його найближче оточення затіяли великий БЛЕФ. Блеф надовго, на кілька років. А там побачимо, що буде. Зрештою, він постійно блефував перед світом, перед Путіним.

Веселі, брате, часи настали! Скрутні... Майже повернення до буремних 90-их років. Для нього, мабуть, до цього не звикати. З донецькими олігархами, котрі мають завдячувати саме йому сьогоднішнім своїм високим становищем, можна ще припустити, він буде тримати далекий зв'язок.