Форум Рідного Міста

Мережа УРАН. Чи є в когось досвід?

Андрій Пелещишин - 27-11-2006 у 17:20

Питання.
Чи має хтось (у першу чергу зі столичних освітян чи науковців) досвід користання мережами, що підєдані до УРАНу (української науково-освітньої мережі)? Які реально інформаційні ресурси та корисні сервіси можна там знайти? Бо звучить усе ніби гарно, але як подивишся на їхній сайт, якось сумнів з'являється.

marco - 27-11-2006 у 17:41

Сам сайт тут http://www.cei.uran.net.ua/ukr/uran.htm

Цитата:
Мережа УРАН створена ... за участю представників Наукового відділу НАТО 24-26 квітня 1997р. в Києві та міжнародною конференцією “Комп’ютерні мережі в вищій освіті” 26-28 травня 1997р. в Києві. Остання новина за 21 жовтня 2004...

Себто скоро буде 10 років "діяльності" :-)
Чи багато науково-освітян за 10 років про такий проект, а тим більше - його результати, чули за цей час?

З львівських мемберами є Політех і ІФКС (ICMP) той що УарНет породив.
Доречі Андрію ;-) може і не треба киян питати, Павликевич (сеньор) в коорд. раді, а Павликевич (юніор) в технічному комітеті. Ще можна в Уарнеті попитати, але думаю в них пріоритети тепер інші.

Моє особисте враження - черговий мертвороджений проект під якийсь ґрант з державно-міністерським прикриттям, або щоб забити місце під можливі в майбутньому дивіденди. Разом з тим, можливо, спроба котрогось з київських провайдерів підмяти під себе ринкову нішу навчально-освітніх закладів. Виглядає що не зовсім успішна.

Андрій Пелещишин - 27-11-2006 у 18:02

Цитата:
Доречі Андрію ;-) може і не треба киян питати, Павликевич (сеньор) в коорд. раді, а Павликевич (юніор) в технічному комітеті. Ще можна в Уарнеті попитати, але думаю в них пріоритети тепер інші.

Власне, я хочу мати неупереджену думку.
;)
Цитата:
Моє особисте враження - черговий мертвороджений проект під якийсь ґрант з державно-міністерським прикриттям, або щоб забити місце під можливі в майбутньому дивіденди. Разом з тим, можливо, спроба котрогось з київських провайдерів підмяти під себе ринкову нішу навчально-освітніх закладів. Виглядає що не зовсім успішна.

Поки що мої враження співпадають з вашими. :(