Форум Рідного Міста

Телефон?? Зайве :)

Андрій Пелещишин - 27-11-2006 у 19:30

Вже місяць живу без стаціонарного телефона. Але звичайно з мобільними та безліміткою інтернетом.
Жити можна :)

Тарас Гулка - 27-11-2006 у 19:33

Літом пробував жити місяць без мобільного. Життя ще краще :)

Тарас Капущак - 28-11-2006 у 11:46

Живу без мобільного :)
Принципово -- мені цікаво, коли настане той час, що без нього не можна буде обійтись. Останнім часом стає складніше, бо люди звикають і з ними складно стає про щось домовлятися, вони завжди розраховують, що при виникненні додаткових питань можна буде зідзвонитися і уточнити, а тому не легко буває з ними чітко і ясно визначити всі моменти. Пару раз приходилось зичити чужий мобільник, але загалом ще якось обходжуся. Не знаю як довго це триватиме :)

Тарас Задорожний - 28-11-2006 у 12:41

Минулого року у Польщі по ТБ активно пропагували встановлення саме стаціонарних телефонів, бо люди так захопились мобільними. Думаю, що і нас це чекає.

Юрій Сєров - 28-11-2006 у 13:21

Стаціонарні вже рекламують :)

Остап Шумин - 28-11-2006 у 13:59

Недалеко той час, коли людям при народжені будуть прикручувати мобільний до вуха, в око вставляти камеру, а в задній прохід ще щось (аналізатор калу, наприклад:) ).
То - наше майбутнє, інших варіантів нема...

Тарас Задорожний - 29-11-2006 у 10:03

Люблю оптимістів :)

Андрій Пелещишин - 29-11-2006 у 10:56

Ну імплантація RFID-міток уже поступово стає на порядок денний. І вони ще все так розвернуть, що ви самі проситимете такої імплантації. Це ж зручно і стильно!!

Роман Ромашка - 12-12-2006 у 14:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Стаціонарні вже рекламують :)

А що залишається робити укртелекому коли з одної сторони підпирають GSMоператори, з другої сторони CDMA, ще з одної сторони інші оператори проводного звязку. А з їхнім совковом підходом дорога в одну сторону.

Щодо проведення телефону, то тепер зовсім не розумію наіщо брати проводний телефон, якщо є CDMA оператори.

Чирка Олег - 12-12-2006 у 16:59

Зараз за межами міста не те що реклама але й знижки почали робити при підключення до проводного телефону. Поняття черги майже не існує.
Років 5 тому то ще люди ставали в черги на 0,5-1 рік, ходили просили, щоб мені швидше поставили телефон ніж сусіду. На даний час це питання вирішилося завдяки мобільним операторам. Швидко. Зручно, але не зовсім дешево якщо порівнювати з стаціонарним телефоном

Роман Ромашка - 12-12-2006 у 17:49

Ха. В Києві бачив вже 199 гр. Тому що раніше треба було відгрохати 800-1000гр.

Горват Корнелія - 13-12-2006 у 16:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Чирка Олег
Зараз за межами міста не те що реклама але й знижки почали робити при підключення до проводного телефону. Поняття черги майже не існує.
Років 5 тому то ще люди ставали в черги на 0,5-1 рік, ходили просили, щоб мені швидше поставили телефон ніж сусіду. На даний час це питання вирішилося завдяки мобільним операторам. Швидко. Зручно, але не зовсім дешево якщо порівнювати з стаціонарним телефоном

До нашої периферії це ставлення ще не дійшло. Просили місяців зо 2 тому встановити одинарний стаціонарний тел., то отримали відповідь "наразі немає вільних номерів"! Отак!

Роман Ромашка - 13-12-2006 у 17:17

Помоєму відмазка "нема номерів", це не стандартний базар. Це щось нагадує наших мобільних операторів, яким 4 мережевих кода мало.

Остап Шумин - 13-12-2006 у 17:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Помоєму відмазка "нема номерів", це не стандартний базар. Це щось нагадує наших мобільних операторів, яким 4 мережевих кода мало.


На скільки я знаю ситуацію, така відмазка цілком реальна. Якщо десь на селі 5-10 чоловік хоче мати стаціонарний телефон, а номерів нема, то нікому не вигідно докупляти дороге обладнання, щоб через пару років можливо воно їм окупилося.

Роман Ромашка - 13-12-2006 у 18:37

Скільки 5 кілобаксів?
Мені було смішно. Саме таку суму назвав мені спіробтіник УТК. Спочатку я не вкурив. Але потім тупо порпхував.
1000 номерів * 800 uah = 160k $
Як вам сума?
Всі ці байки урктелекома про нерентабельність лише байки.
Про такі села де 5-10 чоловік хочуть поставити телефон давно всі вже забули.

Для прикладу БС мобільного звязку кошиує 50 - 70К $. То без урахування мачти, кріплення, аренди площадки, взяток різним крисам кабінетним.
Разом це буле десь 130 - 170$. Базова конфігурація з 3-х секторів одночасно може облсуговувати 21(42) говорячих обонентів одночасно.

Попросту деякі діячі до сих пір вважають що гроші треба відбивати в той же день. І якщо рентабельність менеше 30%, то це вже збитково.