Форум Рідного Міста

Куди піти вчитись?

Олег Бунько - 27-11-2006 у 22:44

підкажіть хто може який вуз є пристижним? (Бажано Захід Ураїни) Наперед дякую!!!

Юрій Сєров - 27-11-2006 у 23:54

Щоб відповісти на це запитання, треба знати ким ти хочеш стати.

vovka - 28-11-2006 у 00:21

Престижність вуза - це imho "фількіна грамота". Йди туда вчитися до чого душа лежить.

p.s. Мається на увазі, що вибір місця і спеціальності навчання не повинен в першу чергу залежати від "престижності" вузу і тим більше факультету.

Тарас Задорожний - 28-11-2006 у 13:00

Абсолютно згоден з Вовкою

Остап Шумин - 28-11-2006 у 13:36

Не важливо де вчитися, важливо ВЧИТИСЯ.

А взагалі, студентські роки - один з найяскравіших періодів життя людини. Тому, як казав класик, треба прожити так: "чтобы не было мучительно больно за бесцельно прожитые годи". Взагалі жити так треба завжди, але, як на мене, в студентські роки - особливо.

Олег Бунько - 28-11-2006 у 14:08

дякую! ВСІМ ХТО ВІДПОВІВ!!!

MartinkaDP - 28-11-2006 у 21:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
А взагалі, студентські роки - один з найяскравіших періодів життя людини.

ну чесно, не розумію шо в тому хорошого. купа лівих людей, купа нервів, знову прикутий до парти ще на 5 років? це забагато для будь-якої теми. неможливо ж так довго грузитись невідомо чим!

Остап Шумин - 29-11-2006 у 09:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від MartinkaDP
ну чесно, не розумію шо в тому хорошого. купа лівих людей, купа нервів, знову прикутий до парти ще на 5 років? це забагато для будь-якої теми. неможливо ж так довго грузитись невідомо чим!


Відповідаю:
Не купа лівих людей, а купа друзів, знайомих, друзів твоїх друзів і т.д.
"Від сесії до сесії студенти живуть весело" - істинна правда. А уміння гладко і безболісно здавати сесію, приходить з роками.
Чому прикутий до парти? А прогуляти? А в парк на пиво? А з дівчатами в кафе? Кількість варіантів залежить від роботи твоєї фантазії.
Взагалі в мене нема жодного знайомого, який би десь вчився і тепер жаліє про це. А свій 5-й гуртожиток я не проміняв би ні наяку квартиру (принаймі в студентські роки).

Тарас Сокальський - 30-11-2006 у 15:42

Спочатку подумай, що ти вмієш, до чого душа лежить, в чому себе хочеш вдосконалити... Тоді сформулюй це (можна і тут). А тоді вже будемо думати і щось тобі радити.
(off) Не підшукаєш порядних людей, які б хотіли зняти квартиру в Калуші?
8-050-173-96-96

Dmy - 30-11-2006 у 17:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від MartinkaDP
ну чесно, не розумію шо в тому хорошого. купа лівих людей, купа нервів, знову прикутий до парти ще на 5 років? це забагато для будь-якої теми. неможливо ж так довго грузитись невідомо чим!

Цитата:
Чому прикутий до парти? А прогуляти? А в парк на пиво? А з дівчатами в кафе? Кількість варіантів залежить від роботи твоєї фантазії

2 Мартінка (:lol: )
Тебе приперли до стінки. Визнай відверто, тобі просто бракує фантазії. Невже ніколи не хотілося склеїти якусь дівчину і замість пари зависнути з нею в кафе?

Олег Бунько - 1-12-2006 у 21:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
Спочатку подумай, що ти вмієш, до чого душа лежить, в чому себе хочеш вдосконалити... Тоді сформулюй це (можна і тут). А тоді вже будемо думати і щось тобі радити.
(off) Не підшукаєш порядних людей, які б хотіли зняти квартиру в Калуші?
8-050-173-96-96

Якщо хтось буде цікавитися скажу твій номер! А в якому районі калуша квартира?

Тарас Сокальський - 9-12-2006 у 13:21

Якщо ти ще заглянеш сюди -- біля 7-ї школи. 5 поверх, 2 кімнати(одна -- склад барахла, але при впевненості в порядності наймачів можу не закривати), думаю з весни трохи підремонтувати труби-батареї, тому питання не термінове, а на перспективу.

Любко Ремінецький - 24-1-2007 у 16:15

ця тема є достатньо обговорена тут http://www.misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3020

а також, на рахунок майбутнього працевлаштування можна подивитись ось тут http://www.misto.ridne.net/viewthread.php?tid=4386