Форум Рідного Міста

Оптова комп'ютерна база

Кафлевський Євген - 29-11-2006 у 16:58

Привіт. Допоможіть мені. Я чув, що в Львові є оптова комп'ютерна база. Напишіть будь - ласка мені хто знає вулицю, або сайт цієї бази. Буду дуже вдячний.

Тарас Ільчишин - 30-11-2006 у 08:24

баз є кілька -- Нео Сервіс, СТек, ТДБ. + багнато дрібних фірм мають свої поставщиків і працюють по дуже хороших цінах -- нгавіть дешевше брати в них чим на цих гуртовнях.

Тарас Гулка - 30-11-2006 у 10:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
баз є кілька -- Нео Сервіс, СТек, ТДБ. + багнато дрібних фірм мають свої поставщиків і працюють по дуже хороших цінах -- нгавіть дешевше брати в них чим на цих гуртовнях.


На мою думку перелічені фірми не так склади, як просто великі фірми і мають можливість продавати гуртом. До розряду таких же фірм можна віднести ще Пріоритет, МедіаВест, Актон (фірма Крезу), МКС, Омні. Ці фірми мають свої поставки і дрібніші беруть із їх складів. Проте у фірми-ділера роздріб часто є дешевше чим у фірми постачальника. І Тарас вірно відмітив, що на деяких фірмах дешевше.

А от дійсно склад - це, наприклад, УДІКОМ. В роздріб не продають, а тільки фірмам ділерам. І продають не все, а в основному ноутбуки, монітори, мобільні, фотоапарати.

Олександр Дєдик - 30-11-2006 у 11:55

Тараси
то може порадите кілька тих дешевших варіантів?
(але чи той дешевший варіант не є таким що потім з гарантією туго...)

Громов Сергій - 30-11-2006 у 14:10

Гарантія теж має вартість ..

Тарас Гулка - 30-11-2006 у 22:46

З гарантією не проблема. Дається оригінальна гарантія фірм виробників. Якщо цікавить щось конкретно - пишіть в ю2ю або на мило - поможимо чим зможемо

Тарас Ільчишин - 30-11-2006 у 22:49

проблем нема . В приват, або в аську

Віктор Остапенко - 11-3-2009 у 05:03

Трошки освіжу тему :) (вже два роки пройшло від останнього повідомлення)
Те саме питання цікавить що й автора цієї теми...

До кого можна звернутися по такому питанню?
Буду дуже вдячний за допомогу.

Тарас Ільчишин - 11-3-2009 у 09:27

що хоч саме цікавить? зараз вибір у львові нікудишній

Віктор Остапенко - 11-3-2009 у 12:26

Я розумію, зараз такий час... :(
Мене цікавлять комплектуючі до комп'ютерів щоб можна було купити вроздріб але за гуртовими цінами якщо можливо (всі – проц,мат. пл, рам, hdd, відеокарти, корпуси... ). Неохота по магазинах то купувати.

Тарас Ільчишин - 11-3-2009 у 15:00

з дечим можу допомогти. моя аська є в профайлі

Ярема П. - 11-3-2009 у 17:46

Рекомендую Тараса - можна сміло мати справу з людиною.

Віктор Остапенко - 11-3-2009 у 18:30

Дякую!
Обов'язково звернуся. :)