Форум Рідного Міста

Чи існує дружба між хлопцем і дівчиною?

Олег Бунько - 29-11-2006 у 22:15

Можеш закрити цю тему!!!
Я не знаю де кнопка стерти!!!
Я більше не буду редагувати це повідомлення. Я виклав свою історію, як хотів (я не такий тупий щоб класти справжні імена, ви думаєте моє справжнє?), мене багато людей знає у мому місті, я активний учасник громадського життя, часто мене показують по міскьому телебаченю, то ви думаєте я буду писати своє ім'я? Так що не переживайте за мене, а скажете де кнопка "стерти тему" я її стру.
І ще на мою думку якщо ти тут адміністратор то тобі не все можна!!! Спочатку радся з тою людиною що написала!!! Тим більше що мій е-мейл відкритий для всіх!!!

Андрій Пелещишин - 29-11-2006 у 23:14

У мене є серйозне застереження щодо даного повідомлення. Хочу попередити автора, що люди, які вказані у повідомленні можуть з часом мати певні збитки через дане повідомлення.
Всі імена потер.

Прошу більше подібних повідомлень не розміщати. ФоРуМ не місце для обговорення приватного життя людей.

Остап Шумин - 30-11-2006 у 08:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин

Прошу більше подібних повідомлень не розміщати. ФоРуМ не місце для обговорення приватного життя людей.


Щодо імен - правильно. А взагалі, в людини, мабудь, серйозні проблеми, якщо пише на форум.
В мене досвіду вирішення подібної проблем нема. Всі свої негаразди з близькими людьми намагаюсь вирішувати розмовою. Вислухавши думку людини, ставши на її місце, можна багато зрозуміти, навіть якщо в самого - хід думки зовсім інший.

Олег Бунько - 30-11-2006 у 19:21

Адрій Пелищишин прошу вернути мою історію назад, хай будуть вирізані імена заміни на Хлопець1,2... Дівчина1,2... Ти вирізав частину історії і коли ти її читаїш там нема смислу!!!:mad:

Dmy - 30-11-2006 у 19:57

Ти пречудово можеш зробити це самотужки: тиснеш над відповідним повідомленням кнопку "Правка" і вставляєш замість трикрапок своїх нумерованих хлопців і дівчат або, наприклад, перші літери імен чи прізвищ, або просто А, Б, В, Г.

Андрій Пелещишин - 30-11-2006 у 21:26

Згоден з Дмитром. Хочете - вертайте самі.
А вказання конкретних імен, по яких можна ідентифікувати чоловіка (зокрема такого, що пробував вчинити суіцид) є неприпустими.
Крім того, зазначу, що таке повідомлення (в первісному вигляді, особливо в частині хто в кого на колінах сидить) взагалі мало кореспондує з духом ФоРуМу.

Олег Бунько - 1-12-2006 у 18:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Згоден з Дмитром. Хочете - вертайте самі.
А вказання конкретних імен, по яких можна ідентифікувати чоловіка (зокрема такого, що пробував вчинити суіцид) є неприпустими.
Крім того, зазначу, що таке повідомлення (в первісному вигляді, особливо в частині хто в кого на колінах сидить) взагалі мало кореспондує з духом ФоРуМу.

Олег Бунько - 1-12-2006 у 19:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Згоден з Дмитром. Хочете - вертайте самі.
А вказання конкретних імен, по яких можна ідентифікувати чоловіка (зокрема такого, що пробував вчинити суіцид) є неприпустими.
Крім того, зазначу, що таке повідомлення (в первісному вигляді, особливо в частині хто в кого на колінах сидить) взагалі мало кореспондує з духом ФоРуМу.

Мені здається ти ніколи не мав справжніх друзів!!! Ти не розумієш що таке втратити друга, а те що форум цей не для цього (щоб запитати поради) то для чого він??? Так що я не розумію тебе!!! І думаю зі мною погодяться багато!

Dmy - 1-12-2006 у 21:12

Цікаве редакторське рішення (щодо 1-го повідомлення) :rolleyes: Головне - радикальне! Тепер тема, якщо почати перегляд із назви, виглядає ще більш оригінально, ніж із трикрапками.
Пане Олеже, я за фахом не психіатр, але, схоже, Ви трохо нервуєте, бо Ваша репліки нагадують модель: "Куплю квитка і піду пішки - на зло кондуктору!" Добре, що Ви швидко засвоїли кнопку "правка", тепер на черзі кнопка "видалити", бо в серцях Ви надіслали явно помилково-випадкове повідомлення від 18:59.
І невже Вам справді хочеться, аби весь світ знав Вашу кумпанію поіменно? Тоді треба бути послідовним і дописати їхні прізвища, домашні адреси, ICQ та номера мобільних. У Калуш відразу приїде бригада швидкого розрулювання і пересадить Вашу дівчину на коліна вже собі. А Ви миттєво замиритеся зі своїм шкільним колєгою, бо спільне горе об'єднує.
Я не лише не психіатр за фахом, але і не Нострадамус за прізвищем. Але легко можу передбачити, що тред, який і далі стартуватиме з такого промовистого месіджа, довго не проіснує. А Ви будете стояти перед дзеркалом із відтопиреною нижньою губою і ображатися на весь цей трухлявий, товстошкірий, несправедливо влаштований, загрузший у власному старечому маразмі світ загалом і Форум Рідного Міста, зокрема. Ну і подумайте: вони того варті? :D
Найприкріше, що виправити ситуацію - раз чхнути, треба просто спробувати не кидати в інших шкірками від бананів. На ФоРуМі є люди, яким цікаво обговорювати особисті проблеми (загляніть у вільний час у деяки теми тої таки "Адам-і-Єви". І що цікаво, їм ніхто не перешкоджає (навіть на цьому форумі, навіть такі люди, які евентуально не мають друзів, коханих, дітей і собак).
Коли після всього Ви ще раз наважитесь відредагувати стартове повідомлення, спробуйте уявити себе англійським лордом з усіма відповідними наслідками - вважайте, що це така гра. І пишить. Далі само піде.

Тарас Гулка - 1-12-2006 у 21:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олег Бунько
я не такий тупий щоб класти справжні імена, ви думаєте моє справжнє? мене багато людей знає у мому місті, я активний учасник громадського життя, часто мене показують по міскьому телебаченю, то ви думаєте я буду писати своє ім'я?


Спочатку нічого не хотів писати, але ця фраза зачипила. Виявляється я тупий, і багато моїх друзів з якими я спілкуюсь на форумі і поза ним теж тупі. Бо і я і вони тут таки під своїми СПРАВЖНІМИ іменами. І повірте мені, досить багато з них теж відомі і публічні люди у Львові. І нічо, живем помаленько

Олексій Мачехін - 1-12-2006 у 22:02

Господи, накинулись дорослі дядьки на дитину і давай її ображати :)
Забанте вже його для повноти картини :baddevil:

Андрій Пелещишин - 1-12-2006 у 23:19

До мене поступило прохання користувача Олега Бунько видалити його та його повідомлення з даного форуму.
Враховуючи певну інформаційну цілісність тредів, я це робити не буду, але не задовольнити прохання пана Олега хоча би частково я не можу.
Даний тред закриваю, користувача блокую.