Форум Рідного Міста

Хтось уже знайомився з MS Office 2007

Андрій Пелещишин - 30-11-2006 у 08:48

Чи хтось уже бачив цей продукт? Є якісь цікаві новинки, яке загальне враження?

Тарас Гулка - 30-11-2006 у 09:58

Бачив. Ставив. Враження позитивні. Суттєво перероблений інтерфейс. Фактично замість традиційного меню маємо набір закладок з купою іконок. Моя дружина, яка багато працює із офісними продуктими, посидівши за новим вордом 5 хв. сказала, що суттєво зручніше.

Надія Баловсяк - 30-11-2006 у 23:04

я чи не найкраще знайома з цим софтом (по об"єктивних причинах, про які поки що не буду писати)

у бета-версії змінилися word, excel, access, решта компонентів залишились без змін

перше і найбільш помітне - змінився інтерфейс. з"явились компоненти, які дозволяють спростити формування дкоумету із готових блоків. з"явились нові графічні елементи -у word. в екселі стало простіше робити діаграми, з"явились зв"язані таблиці - аналог списків із спрощеною адресацією

основна відміна - багато одноманітних операцій тепер виконувати простіше

Остап Шумин - 1-12-2006 у 11:09

А Windows Vista вже хтось пробував? Які враження?

Чирка Олег - 1-12-2006 у 11:24

В новому 2007 офісі повністю змінився інтерфейс. Закладки більш згруповані, тобто працюючи з певним об'єктом у Word зразу появляються іконки закладок для роботи з цим об'єктом.
Щодо інших офісних продуктів така ж сама ситуація.

Одним недоліком для початку це буде освоєння програмних продуктів "Офісу 2007", а для викладачів це написання нових методичок.

vovka - 1-12-2006 у 13:29

Таке питання. Оце обмеження в Екселі на 65000 рядків можна якось побороти ? Чи може в новому офісі вже розширили кількість рядків в одному листі ?
:rolleyes:

Тарас Гулка - 1-12-2006 у 21:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
А Windows Vista вже хтось пробував? Які враження?


Пробували. З драйверами серйозна проблема. Працює тільки із підписаними. Непідписані ставляться, але не працють. По F8 добавився пункт "Завантаження із непідписаними драйверами".
Був на семінарі де Майкрософт представляв Вісту. Навіть, якщо половина того, що вони розказували буде працювати, то буде гуд.

Крім того побутує думка, що віста дуже вимоглива до апартки. Це не зовсім так. Ставили на Семптрон 3000, 512 мб - працює нормально. Просто нарід тупо ставить з компакта по замовчуванню, а там тепер все змінилось. Інсталяха - це один файл, який є образом диска із віндою і який (образ) можна формувати під свої потреби.

Загалом розказувати можна багато, але це трохи не ця тема.
І наостанок. В квітні обіцяють офіційний україномовний реліз.

Горват Корнелія - 22-1-2007 у 15:38

Щодо офісу2007. Чи є доступною уже (безкоштовна) російська версія? Де?

Ярема П. - 22-1-2007 у 15:55

А чого зразу російська? Як на рахунок української? Опен офіс вже давно має українське обличчя, а майкрософтівський офіс навіть не думає про це, впевнено штовхаючи русифікований продукт на українському ринку. Хоча скільки говорилося про українізацію їхніх продуктів, все псу під хвіст.

Горват Корнелія - 22-1-2007 у 16:01

Маю на увазі як мінімум російська. То де?

Ярема П. - 22-1-2007 у 16:11

Немає доступної, це комерційний продукт, як і все майкрософтівське.

Demyan - 22-1-2007 у 17:54

Фігня повна, особливо якщо є проект з VBA - не можу запустити прогу в аксесі. компіляцію проходить - але купа помилок.

MaX:) - 15-2-2007 у 21:54

дизайн супер, зручність також
одного не можу зрозуміти: чомусь при встановлені фільтру в Ексель я не можу порахувати суму тільки по інформації що зараз відображається, дурнуватий ексель рахує УСІ значення, навіть ті які відключені через фільтр!!!

Юрій Сєров - 22-5-2007 у 21:41

З’явилася Windows Vista та Office українською мовою. http://ua.korrespondent.net/main/74798/
Хто бачив - які враження.

Вікторія Котлярова - 23-5-2007 у 08:45

Вже десь місяць чи півтора користуюсь 2007 офісом. Від Ворду просто у захваті. Дуже зручно, форматування тексту взагалі супер продумане.

Екселем користуюсь менше, але там стільки нових фішок, що ще треба сидіти розбиратися

Юрій Сєров - 23-5-2007 у 17:57

Запустив нині Access - мама рідна! :)

Тарас Гулка - 23-5-2007 у 19:41

Цитата:
З’явилася Windows Vista та Office українською мовою. http://ua.korrespondent.net/main/74798/
Хто бачив - які враження.


Я бачив Вісту українську. Враження нормальні. Колега собі поставив і вже тиждень користає. Каже гуд. Я думаю собі на вихідних ставити. Сподобалась одна штука. Після інсталяції вінди вона каже "Введіть ім'я користавача (наприклад, Іван)", так от українська віста каже "Введіть ім'я користувача (наприклад, Тарас) " Дрібниці, а приємно :)
Цікаво, це що, майкрософт вважає, що ім'я Тарас найпоширеніше в Україні?

Юрій Ришковець - 21-6-2007 у 09:47

Якщо комусь хочеться працювати з класичним інтерфейсом в MS Office 2007, ось лінк на цікаву статтю

http://www.computerra.ru/gid/318844/