Форум Рідного Міста

ПОМОЖІТЬ Глючить комп

Кафлевський Євген - 1-12-2006 у 18:50

Привіт. Поможіть мені...
В мене така проблема: Комп буває загружається нормально, деякий час працює нормально, а потім починається: починає вирубуватись на пару секунд мунітор, починає працювати не своїми кольорами, як заходжу в якусь ігрушку то починає страшенно глючити.
Або зовсім не загружається: при загрузці WINDOWS повністю сам перезагружається.
Помогіть будь - ласка бо я вже перестановив windows і нічого недопомогло. Буду дуже вдячний

Тарас Гулка - 1-12-2006 у 21:14

Скоріш за все проблеми із пам'ятю або материнкою. При загрузці вінда опитує все обладнання і, якщо шось не те, то перевантажуються. А якщо все ок, комп включився, то пізніше трохи прогріється якась мікротріщина розширеться і маємо глюки. Мав таке кілька раз.
Навіть мій домашній ПК колись точно так само вимахувався - на сервісі виявили проблеми материнки.

Олексій Мачехін - 1-12-2006 у 21:20

Цікаво, коли слізно просять російською, часто вживають заклик "поможите", а от з українським "помогіть" я стикаюся вперше.

Вам треба викликати майстра або навчитися хоча б першим крокам діагностики свого комп'ютера. Описи із серії "починає вирубуватись на пару секунд мунітор, починає працювати не своїми кольорами, як заходжу в якусь ігрушку то починає страшенно глючити", можуть викликати лише співчуття... з кількох причин.

Тарас Ільчишин - 2-12-2006 у 08:49

Якщо не загружається, то які сигнали дає? Який біос?